Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Páté kolo

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 07:37

fanusicka píše: ja sa skôr teším na rumbu :D


...ja tiez :D ...pri tom ich iskreni to tam vypada pomaly na poziar :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Míla » 19 dub 2010, 07:55

ewilyn píše:
fanusicka píše: ja sa skôr teším na rumbu :D


...ja tiez :D ...pri tom ich iskreni to tam vypada pomaly na poziar :D
AHOJKY VŠEM DOBRÉ RANKO.AKÁ BYLA NOC .U MĚ BYLA VYŠMAJDULINKOVANÁ A TO DÍKY VÁM A VČEREJŠKU.ANI SE MI NECHTĚLO OTEVŘÍT OČI.TED ZAVŘU OČI A POŘÁD VIDÍM MIRČA.A VÍC VÁM NEBUDU PSÁT CO KDYŽ TO ČTE KATKA S MIREM.KDYBY ALESPON NĚKDO ZJISTIL JESTLI SI NÁS UŽ ČTOU.VČERA SE JIM TO MOC POVEDLO JE VIDĚT,ŽE MOJE ENERGIE LÍTÁ VŠUDE NEJENOM ,ABY SE VÁM ZDÁLO O MIRČOVI.MÍLA :!: :!: :!: :P :P :P :P :P :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Bára » 19 dub 2010, 08:01

Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:
Všimla jsem si toho, ty kalhoty jsou hrozný a zřejmě je má napořád, jen mění vršek. Nám už asi tak moc nevadí, my už máme ten mozek uplně zašmajděnej. Příště by snad měly být dva tance, alespoň jsem teď v rychlosti něco projela na Markíze. Ale to snad ještě ne, to by končili ráno.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Kotě » 19 dub 2010, 08:09

Bára píše:
Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:
Všimla jsem si toho, ty kalhoty jsou hrozný a zřejmě je má napořád, jen mění vršek. Nám už asi tak moc nevadí, my už máme ten mozek uplně zašmajděnej. Příště by snad měly být dva tance, alespoň jsem teď v rychlosti něco projela na Markíze. Ale to snad ještě ne, to by končili ráno.

Nebo zkrátěj ty (tentokrát) trapný dokrůtky...Kalhot si nejde nevšimnout, ale raději nekomentovat a tiše trpět :?
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 08:16

Bára píše:
Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:
Všimla jsem si toho, ty kalhoty jsou hrozný a zřejmě je má napořád, jen mění vršek. Nám už asi tak moc nevadí, my už máme ten mozek uplně zašmajděnej. Příště by snad měly být dva tance, alespoň jsem teď v rychlosti něco projela na Markíze. Ale to snad ještě ne, to by končili ráno.


este budu tancovat len po 1 tanci...este je 7 parov, po 2 tance by nestihli :D ....2 tance asi az od buduceho kola
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 19 dub 2010, 08:31

Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:

ooch..topánky sú v poriadku ale tie nohavice :? mali by mu ušiť nové, dlhšie :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 19 dub 2010, 08:32

ewilyn píše:
...stotoznujem sa :D Simkovicova mi je strasne nesympaticka...a tiez este Vittekova :D ...Krainova mi nijak nevadi. tiez je to par, na ktory sa dobre diva :D
myslim, ze okrem Nely s Petom sa favoritmi stavaju Elena s Matejom- su sympaticki, dobre tancuju...pacia sa mi :D

Elena s Matejom sú zlatí, môj tretí najobľúbenejší pár :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Míla » 19 dub 2010, 08:41

fanusicka píše:
ewilyn píše:
...stotoznujem sa :D Simkovicova mi je strasne nesympaticka...a tiez este Vittekova :D ...Krainova mi nijak nevadi. tiez je to par, na ktory sa dobre diva :D
myslim, ze okrem Nely s Petom sa favoritmi stavaju Elena s Matejom- su sympaticki, dobre tancuju...pacia sa mi :D

Elena s Matejom sú zlatí, môj tretí najobľúbenejší pár :D
NANĚKOM BYLO VIDĚT PRI DOKRŮTKÁCH AKO TO ČÍTAJŮ.KALHOTY SE SRAZILI PŘI PRANÍ NEBO MIRČA VYKRMILA KATKA,ŽE SE UŽ DO NICH POMALU NEVEJDE.MÍLA :P :P :P :P :P :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 08:53

fanusicka píše:
Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:

ooch..topánky sú v poriadku ale tie nohavice :? mali by mu ušiť nové, dlhšie :D


...tiez som myslela, ze sa uz to faux-pas s kratkymi nohavicami nebude opakovat...a znova :twisted:

fanusicka píše:Elena s Matejom sú zlatí, môj tretí najobľúbenejší pár :D


po kom ?...prvy najoblubenejsi par tusim :D ...a kto je 2. :?:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Bára » 19 dub 2010, 09:04

Tak příště bude zřejmě tango, protože mají mít standard. Pomajbo to tvrdil v Teleráněa, oni vždycky tancovali v té skupině jako Miro.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Lilie » 19 dub 2010, 09:07

Andrew píše:
fanusicka píše:
Kaja píše:Mne sa napr. Krainová viac páči ako Šimkovičová, tej neviem prísť na chuť. Dnes v tej sambe Krainová vyzerala pekne.

mne sa oveľa viac páči Šimkovičová :D ale ako sa hovorí: koľko ľudí, toľko chutí :D hlavné je, že Miro postúpil.

A když se mi Krainová líbí víc než Miro? :D


Jako, že jí nikde nic nechybí ani nepřebývá? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

...

Příspěvekod Sidney » 19 dub 2010, 10:00

Ahojte, tak som to z tej roboty stihla, pred nimi som videla este tu Vitekovu. Uf, jak mi je nesympaticka ta baba... A za co jej dal Chlopcik devinu? Miro a Kaca boli super, keby im to Chlopcik nepokazil, ale aj tak pekny skok hore. Mirko nam tam ostava sam za muzov. Vyhoda ci nevyhoda? KEDY UZ VYPADNE NEJAKA BABA :evil: Tie roztrely su des, a to sa vzdy este scitavaju rebricky, ci idu prec ti, ktori su len u divakov posledni?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ...

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 10:18

Sidney píše:Ahojte, tak som to z tej roboty stihla, pred nimi som videla este tu Vitekovu. Uf, jak mi je nesympaticka ta baba... A za co jej dal Chlopcik devinu? Miro a Kaca boli super, keby im to Chlopcik nepokazil, ale aj tak pekny skok hore. Mirko nam tam ostava sam za muzov. Vyhoda ci nevyhoda? KEDY UZ VYPADNE NEJAKA BABA :evil: Tie roztrely su des, a to sa vzdy este scitavaju rebricky, ci idu prec ti, ktori su len u divakov posledni?


scitavaju sa rebricky od poroty i divakov
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Lilie » 19 dub 2010, 10:54

Hodnocení porotkyně LILI :lol: (viděla až TEĎ!):
Technika: lepší (i základní krok byl :shock: )
Show: dobrá
Hudba: děs běs :evil:
Kalhoty: jdu.....velebnosti :x
Účes: OK (hezky mu to stálo :oops: :lol: )
Výraz, když dostal sedmičku: nepopsatelný :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 10:58

Lilie píše: Výraz, když dostal sedmičku: nepopsatelný :D


..to bol fakt vyraz dna :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron