Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Ústí nad Labem

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod kobitka » 28 zář 2011, 22:22

No počkám si na reporty a další fotky. Zatím k tomu nemůžu říct nic víc než :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: .....
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Bára » 28 zář 2011, 22:26

kobitka píše:No počkám si na reporty a další fotky. Zatím k tomu nemůžu říct nic víc než :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: .....
:D Po dlouhé době ukázal obličej :thumbup: Tudíž to hodnotím kladně :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Jana » 28 zář 2011, 22:40

mamca_ivca píše::?: :?: Já tady už dneska ničemu nerozumím :cry: :cry: :cry:


Přesně, jak to píše Sidney, stretol sa so Šepsom. :D :thumbup:[/quote]
Ježíííííš :!: :!: Fúúú.. :shock: 8) Čo fčul a čo potom :?: :roll: :oops: :oops: :wink: Inak aj ja by som to raz rada skúsila. Vraj sú to príjemné stavy. ..:oops: :oops: 8)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod mamca_ivca » 28 zář 2011, 23:10

Jana píše:
mamca_ivca píše::?: :?: Já tady už dneska ničemu nerozumím :cry: :cry: :cry:


Přesně, jak to píše Sidney, stretol sa so Šepsom. :D :thumbup:

Ježíííííš :!: :!: Fúúú.. :shock: 8) Čo fčul a čo potom :?: :roll: :oops: :oops: :wink: Inak aj ja by som to raz rada skúsila. Vraj sú to príjemné stavy. ..:oops: :oops: 8)[/quote]

Neberte to tak doslova :D Já jen, že tam potácel a lítal jak třeštidlo. :D Víme, co dokáže :thumbup: a navíc to, myslím, byla poslední písnička. Víme, že na jevišti nechává všechno. :D :thumbup:
Mrzí mě, že jsem nemohla jet taky :cry: o to víc jsem zvědavá na další videjka a reportíky. :D
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod gemini » 28 zář 2011, 23:29

Já zatím jen krátký reportík. Miro měl naprosto skvělou náladu - a vůbec celá kapela. Takže jsme se fakt pobavili. Dozvěděli jsme se novinku - že klip bude čoskoro :lol: a taky že Loneliness nebude ani na druhém CD.
gemini
 

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Kaja » 28 zář 2011, 23:34

gemini píše:Já zatím jen krátký reportík. Miro měl naprosto skvělou náladu - a vůbec celá kapela. Takže jsme se fakt pobavili. Dozvěděli jsme se novinku - že klip bude čoskoro :lol: a taky že Loneliness nebude ani na druhém CD.

Takže bolo veselo :lol: No hrali dobre ako sa zdá podľa tých videí. :D :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod debbie » 28 zář 2011, 23:35

Tak já už jsem taky doma..a dneska jen ve zkratce, podrobněji možná zítra..Byl to neuvěřitelnej koncert..dlouho jsem si to tak neužila..Miro.. a jak jste řešily ten jeho kulich.. to by jste se divily :shock: ..vypadal dokonale..naživo prostě fakt něco neuveřitelného. Ano prvních pár vteřin to byl šok :shock: , ale během chvilky jsem zjistila, ( a ne jen já), že mu to vlastně strašně sluší..žádný záclony do očí a přes obličej, všechno bylo vidět, tak jak má..energie z něj šla ..jak už dlouho ne, kluci si to opravdu užívali, jak když jim někdo nalil něco do žil :lol: ..bylo na nich vidět, jak je to baví..kdyby jste tam byly..tak by jste mi daly za pravdu. A nakonec vyndal i pár vlasů z podkulichu..na poslední písničku. :oops: :thumbup: ..Zítra zkusím nahrát videa, ale když jsem to teď sjižděla, tak jsem byla dost zklamaná z toho zvuku..měli ho výbornej, ale stála jsem přímo před basovou bednou, ty byly po celé délce podia, nedalo se nikam uhnout a je to trochu přehulené :( ..tak snad to skousnete..a nenatáčela jsem všechno..chtěla jsme si to taky trochu užít a zatleskat a zazpívat..to při natáčení moc nejde... :lol:..ale něco mám tak snad vás to uspokojí..mě dnešní koncert dokonale dobil baterky..a nadlouho..tak doufejme, že i to turné bude v tomto duchu...já věřím, že to bude stát za to..
Jdu teď spát protože v pět vstávám..tak abych se ráno probudila....a kdoví jestli vůbec usnu...jdu to zkusit. :oops: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod gemini » 28 zář 2011, 23:36

Kaja píše:
gemini píše:Já zatím jen krátký reportík. Miro měl naprosto skvělou náladu - a vůbec celá kapela. Takže jsme se fakt pobavili. Dozvěděli jsme se novinku - že klip bude čoskoro :lol: a taky že Loneliness nebude ani na druhém CD.

Takže bolo veselo :lol: No hrali dobre ako sa zdá podľa tých videí. :D :lol:


Hráli dobře a zvuk byl dokonalý :thumbup: Tentokrát jsem si vychutnala i Loneliness.
gemini
 

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Bára » 28 zář 2011, 23:37

debbie píše:Tak já už jsem taky doma..a dneska jen ve zkratce, podrobněji možná zítra..Byl to neuvěřitelnej koncert..dlouho jsem si to tak neužila..Miro.. a jak jste řešily ten jeho kulich.. to by jste se divily :shock: ..vypadal dokonale..naživo prostě fakt něco neuveřitelného. Ano prvních pár vteřin to byl šok :shock: , ale během chvilky jsem zjistila, ( a ne jen já), že mu to vlastně strašně sluší..žádný záclony do očí a přes obličej, všechno bylo vidět, tak jak má..energie z něj šla ..jak už dlouho ne, kluci si to opravdu užívali, jak když jim někdo nalil něco do žil :lol: ..bylo na nich vidět, jak je to baví..kdyby jste tam byly..tak by jste mi daly za pravdu. A nakonec vyndal i pár vlasů z podkulichu..na poslední písničku. :oops: :thumbup: ..Zítra zkusím nahrát videa, ale když jsem to teď sjižděla, tak jsem byla dost zklamaná z toho zvuku..měli ho výbornej, ale stála jsem přímo před basovou bednou, ty byly po celé délce podia, nedalo se nikam uhnout a je to trochu přehulené :( ..tak snad to skousnete..a nenatáčela jsem všechno..chtěla jsme si to taky trochu užít a zatleskat a zazpívat..to při natáčení moc nejde... :lol:..ale něco mám tak snad vás to uspokojí..mě dnešní koncert dokonale dobil baterky..a nadlouho..tak doufejme, že i to turné bude v tomto duchu...já věřím, že to bude stát za to..
Jdu teď spát protože v pět vstávám..tak abych se ráno probudila....a kdoví jestli vůbec usnu...jdu to zkusit. :oops: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:
:thumbup: Díky a dobrou :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Kaja » 28 zář 2011, 23:44

debbie píše:Tak já už jsem taky doma..a dneska jen ve zkratce, podrobněji možná zítra..Byl to neuvěřitelnej koncert..dlouho jsem si to tak neužila..Miro.. a jak jste řešily ten jeho kulich.. to by jste se divily :shock: ..vypadal dokonale..naživo prostě fakt něco neuveřitelného. Ano prvních pár vteřin to byl šok :shock: , ale během chvilky jsem zjistila, ( a ne jen já), že mu to vlastně strašně sluší..žádný záclony do očí a přes obličej, všechno bylo vidět, tak jak má..energie z něj šla ..jak už dlouho ne, kluci si to opravdu užívali, jak když jim někdo nalil něco do žil :lol: ..bylo na nich vidět, jak je to baví..kdyby jste tam byly..tak by jste mi daly za pravdu. A nakonec vyndal i pár vlasů z podkulichu..na poslední písničku. :oops: :thumbup: ..Zítra zkusím nahrát videa, ale když jsem to teď sjižděla, tak jsem byla dost zklamaná z toho zvuku..měli ho výbornej, ale stála jsem přímo před basovou bednou, ty byly po celé délce podia, nedalo se nikam uhnout a je to trochu přehulené :( ..tak snad to skousnete..a nenatáčela jsem všechno..chtěla jsme si to taky trochu užít a zatleskat a zazpívat..to při natáčení moc nejde... :lol:..ale něco mám tak snad vás to uspokojí..mě dnešní koncert dokonale dobil baterky..a nadlouho..tak doufejme, že i to turné bude v tomto duchu...já věřím, že to bude stát za to..
Jdu teď spát protože v pět vstávám..tak abych se ráno probudila....a kdoví jestli vůbec usnu...jdu to zkusit. :oops: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:


Ďakujem, Debbie, som rada, že bol koncert dobrý. No turné bude unplugged, ale posledné koncerty boli všetky super, tak iste bude aj turné. :thumbup: :D Už sa teším, kedy sa priblížia k nám východnejšie, snáď sa nám len niečo podarí. To sa ešte načakáme. :( Vyzeral netradične, ale už dávno nič nevymyslel, už musel niečo. :D No prečo nie? Mňa tie jeho prevleky bavia. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod mamca_ivca » 28 zář 2011, 23:46

Bára píše:
debbie píše:Tak já už jsem taky doma..a dneska jen ve zkratce, podrobněji možná zítra..Byl to neuvěřitelnej koncert..dlouho jsem si to tak neužila..Miro.. a jak jste řešily ten jeho kulich.. to by jste se divily :shock: ..vypadal dokonale..naživo prostě fakt něco neuveřitelného. Ano prvních pár vteřin to byl šok :shock: , ale během chvilky jsem zjistila, ( a ne jen já), že mu to vlastně strašně sluší..žádný záclony do očí a přes obličej, všechno bylo vidět, tak jak má..energie z něj šla ..jak už dlouho ne, kluci si to opravdu užívali, jak když jim někdo nalil něco do žil :lol: ..bylo na nich vidět, jak je to baví..kdyby jste tam byly..tak by jste mi daly za pravdu. A nakonec vyndal i pár vlasů z podkulichu..na poslední písničku. :oops: :thumbup: ..Zítra zkusím nahrát videa, ale když jsem to teď sjižděla, tak jsem byla dost zklamaná z toho zvuku..měli ho výbornej, ale stála jsem přímo před basovou bednou, ty byly po celé délce podia, nedalo se nikam uhnout a je to trochu přehulené :( ..tak snad to skousnete..a nenatáčela jsem všechno..chtěla jsme si to taky trochu užít a zatleskat a zazpívat..to při natáčení moc nejde... :lol:..ale něco mám tak snad vás to uspokojí..mě dnešní koncert dokonale dobil baterky..a nadlouho..tak doufejme, že i to turné bude v tomto duchu...já věřím, že to bude stát za to..
Jdu teď spát protože v pět vstávám..tak abych se ráno probudila....a kdoví jestli vůbec usnu...jdu to zkusit. :oops: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:
:thumbup: Díky a dobrou :D


Přesně tohle je vidět i na videjku. :D Díky, Debbi. :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Jana » 28 zář 2011, 23:51

misule píše:http://www.youtube.com/user/Barulik#p/c/998E3EA90FCC8C01/0/FxkN4-hUiUs
nějaké první videa

Takže Barulik vželý dík. :)
Naposledy upravil Jana dne 28 zář 2011, 23:52, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Bára » 28 zář 2011, 23:52

Taky vám ta videa nejdou zobrazit :cry: Mně tan kanál zmizel a nestihla jsem Loneliness :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Jana » 28 zář 2011, 23:54

Bára píše:Taky vám ta videa nejdou zobrazit :cry: Mně tan kanál zmizel a nestihla jsem Loneliness :cry: :cry: :cry:

Mne idú. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Bára » 28 zář 2011, 23:59

Jana píše:
Bára píše:Taky vám ta videa nejdou zobrazit :cry: Mně tan kanál zmizel a nestihla jsem Loneliness :cry: :cry: :cry:

Mne idú. :)
Už je to OK :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Městské sady,Ústí nad Labem, CZ, 28.9.2011

cron