Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Ústí nad Labem

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod debbie » 01 říj 2011, 15:25

a další..Čo sa týka lásky

http://www.youtube.com/watch?v=JMmhOyYaOi0
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod debbie » 01 říj 2011, 17:12

Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Kaja » 01 říj 2011, 17:52

Si zlatá, debbie :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Sidney » 01 říj 2011, 20:28

Mozem sa este spytat, ze tam nebolo vela ludi, to co znaci :?: 30, 300, 500 :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Nikys » 01 říj 2011, 21:52

http://nikys20.rajce.idnes.cz/28.9.2011 ... stske_sady

nějaké moje fotky, ale kvalita nic moc.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Kaja » 01 říj 2011, 22:51

Nikys píše:http://nikys20.rajce.idnes.cz/28.9.2011_-_Usti_nad_Labem,_mestske_sady

nějaké moje fotky, ale kvalita nic moc.

Ďakujeme :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Sidney » 02 říj 2011, 12:05

Sidney píše:Mozem sa este spytat, ze tam nebolo vela ludi, to co znaci :?: 30, 300, 500 :?:



Diky za odpoved...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod debbie » 02 říj 2011, 12:23

Sidney píše:
Sidney píše:Mozem sa este spytat, ze tam nebolo vela ludi, to co znaci :?: 30, 300, 500 :?:



Diky za odpoved...


Nedokážu to odhadnout , ale u podia tak do 100vky a okolo možná dalších sto lidí, různě rozesetých, někteří seděli na lavičkách..někteří se potulovali parkem..nic moc, ale ani se nedivím..nezahlédli jsme žádný plakát ani jinou propagaci.. :(
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Franci » 02 říj 2011, 14:30

Nikys píše:http://nikys20.rajce.idnes.cz/28.9.2011_-_Usti_nad_Labem,_mestske_sady

nějaké moje fotky, ale kvalita nic moc.

:thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Franci » 02 říj 2011, 18:12

Nikys píše:http://nikys20.rajce.idnes.cz/28.9.2011_-_Usti_nad_Labem,_mestske_sady

Nějaké moje fotky, ale kvalita nic moc.
Pekné fotky. ako som si ich tak pozerala nepripadalo mi ten jeho styling takýh rozný. Má peknú tváričku a seklo mu to. Prišla som na to, že mne je jedno ako je učesaný, ale musím mu vidieť do očí. A hlavne sa usmievať. Vtedy je najkrajší. Okuliarky by mohol dať dole, aspoň keď sa fotil s fanynkami.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Sidney » 02 říj 2011, 18:24

debbie píše:
Sidney píše:
Sidney píše:Mozem sa este spytat, ze tam nebolo vela ludi, to co znaci :?: 30, 300, 500 :?:



Diky za odpoved...


Nedokážu to odhadnout , ale u podia tak do 100vky a okolo možná dalších sto lidí, různě rozesetých, někteří seděli na lavičkách..někteří se potulovali parkem..nic moc, ale ani se nedivím..nezahlédli jsme žádný plakát ani jinou propagaci.. :(



Nic moc na Cechy... :mrgreen: Predsalen to bude tou propagaciou...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Evka77 » 02 říj 2011, 20:37

Späť na fóre a toľko krásnych fotiek, videí, reportov a všetkého ostatného :thumbup:
Pôvodne som chcela žehliť :roll: , ale teraz hltám každé slovo, fotku, video, je tu toho veľa :wink:
Ďakujem všetkým, ktorí prispeli svojou "troškou" v mesiaci september/září, ste skvelé dievčatá :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Evka77 Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 109
Registrován: 17 led 2011, 22:22
Bydliště: Prešov

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod zariva_kometka » 02 říj 2011, 20:52

Evka77 píše:Späť na fóre a toľko krásnych fotiek, videí, reportov a všetkého ostatného :thumbup:
Pôvodne som chcela žehliť :roll: , ale teraz hltám každé slovo, fotku, video, je tu toho veľa :wink:
Ďakujem všetkým, ktorí prispeli svojou "troškou" v mesiaci september/září, ste skvelé dievčatá :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Vítej zpátky, a přeji příjemnou zábavu v prohlížení krásných fotek :miro: :thumbup: :mrgreen:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Esti » 02 říj 2011, 23:48

Esti píše:Tři stránky přání k užití si koncertu a dvě stránky z toho šoků a remcání :mrgreen:

aha, já už jsem zase na fóru :roll: .... no jo :lol:

Jsem už taky doma :D :D

Jak píšou Debbie, Kometka a Gemini, které byly spolu se mnou, Lilií a Nikys na tomhle koncertě, bylo to skutečně parádní! Nádherný koncert, jeli naplno, atmosféra a nálada kluků fakt dobrá, dali do toho vše :!: :thumbup: Dle slov Adama, je jim jedno, pro kolik lidí hrají, prostě hrají vždy tak, jak mají a to s plným nasazením a elánem :!: Lidi na koncertě nebylo až tak mnoho, ale bylo to velmi příjemné prostředí, krásný podzimní den, sluníčko svítilo, Městské sady velmi pěkné místo v tomhle městě :thumbup:

Užila jsem si to :!:
Před koncertem jsme tipovaly, v čem že to :miro: vlítne na podium :lol: , tohle asi skutečně nikdo nečekal, ale po prvním překvápku jsem si uvědomila, že je to vlastně paráda, seklo mu i tohle, už jsem ho jednou takhle viděla, tak vlastně nic až tak nového to nebylo :D Mi se líbil a hodně :oops: :oops: :wink:
Prostě i kdyby si na na hlavu narazil hrnec :lol: nebo pytel od brambor, jeho tvář se bude vyjímat hezky vždy, :miro: má prostě krásný dar :!: :thumbup:

Holkám děkuju za spoluúčast, za fotodokumentaci a videa :thumbup:

Klukům ze Šmajda Revival :lol: :lol: díky za skvělý koncert a jak je u mne tradičně zvykem, :miro: obzvlášť! :D

Podrobnější soupis průběhu akce nechám snad na Lilii nebo Nikys, včíl koukám už jen jedním okem :lol: a chci si ho ještě tak na pár min ušetřit pro shlédnutí fotek Kometky a pak ....dobrou :lol:


tak jsem se tímhle prý dotkla mnoha lidí :roll: ..... tož pardón ......... tak se mi to v tu chvíli po mém návratu z téhle akce jevilo....... byla jsem touto akcí nadšená a tu taková sprcha ..... no jo, na svůj názor tu mají právo jen někteří asi :roll:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Ústí nad Labem

Příspěvekod Sidney » 03 říj 2011, 07:45

Esti píše:
Esti píše:Tři stránky přání k užití si koncertu a dvě stránky z toho šoků a remcání :mrgreen:

aha, já už jsem zase na fóru :roll: .... no jo :lol:

Jsem už taky doma :D :D

Jak píšou Debbie, Kometka a Gemini, které byly spolu se mnou, Lilií a Nikys na tomhle koncertě, bylo to skutečně parádní! Nádherný koncert, jeli naplno, atmosféra a nálada kluků fakt dobrá, dali do toho vše :!: :thumbup: Dle slov Adama, je jim jedno, pro kolik lidí hrají, prostě hrají vždy tak, jak mají a to s plným nasazením a elánem :!: Lidi na koncertě nebylo až tak mnoho, ale bylo to velmi příjemné prostředí, krásný podzimní den, sluníčko svítilo, Městské sady velmi pěkné místo v tomhle městě :thumbup:

Užila jsem si to :!:
Před koncertem jsme tipovaly, v čem že to :miro: vlítne na podium :lol: , tohle asi skutečně nikdo nečekal, ale po prvním překvápku jsem si uvědomila, že je to vlastně paráda, seklo mu i tohle, už jsem ho jednou takhle viděla, tak vlastně nic až tak nového to nebylo :D Mi se líbil a hodně :oops: :oops: :wink:
Prostě i kdyby si na na hlavu narazil hrnec :lol: nebo pytel od brambor, jeho tvář se bude vyjímat hezky vždy, :miro: má prostě krásný dar :!: :thumbup:

Holkám děkuju za spoluúčast, za fotodokumentaci a videa :thumbup:

Klukům ze Šmajda Revival :lol: :lol: díky za skvělý koncert a jak je u mne tradičně zvykem, :miro: obzvlášť! :D

Podrobnější soupis průběhu akce nechám snad na Lilii nebo Nikys, včíl koukám už jen jedním okem :lol: a chci si ho ještě tak na pár min ušetřit pro shlédnutí fotek Kometky a pak ....dobrou :lol:


tak jsem se tímhle prý dotkla mnoha lidí :roll: ..... tož pardón ......... tak se mi to v tu chvíli po mém návratu z téhle akce jevilo....... byla jsem touto akcí nadšená a tu taková sprcha ..... no jo, na svůj názor tu mají právo jen někteří asi :roll:




Tentokrat som mimo... Riesili ten podivuhodny image, predsalen nebolo to take zvycajne... :mrgreen: Nehovorim, ze zle, aby nahodou... :roll: Vivienne westwood ma horsie modely, minule my skoro oci vypadli ked som kukala poslednu fall/winter kolekciu... :shock:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Předchozí

Zpět na Městské sady,Ústí nad Labem, CZ, 28.9.2011

cron