Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Košice 8. 9. 2011

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Franci » 12 zář 2011, 11:05

Kaja píše:Áno, práce som ich pozerala, krásne.

krásne fotky
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod zsimona » 12 zář 2011, 11:58

zariva_kometka píše:http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150361458576251.402688.58707701250&type=1

tady jsou také moc pěkné fotky :) např.:

Obrázek

Obrázek
K

Krásné fotky-ta černobílá je luxusní-mám ráda černobílé fotky!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod mamca_ivca » 12 zář 2011, 13:45

zariva_kometka píše:http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150361458576251.402688.58707701250&type=1

tady jsou také moc pěkné fotky :) např.:

Obrázek

Obrázek


Super černobílá fotka. :thumbup: Na té druhé při děkovačce je vidět, že opravdu tam byl jen :miro:, coby jediný zástupce mladé generace. :thumbup: Je super, že organizátoři dali tuto šanci :miro: a nikomu jinému. Správně pochopili, že např. Adamec mu sahá tak akorát po kotníky. :D
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Esti » 12 zář 2011, 15:18

Černobílá foto nemá chybu :!: :thumbup: :thumbup:
:oops:

....a ty některé další jsou i úsměvné, typický :miro:

:lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Kaja » 12 zář 2011, 15:20

mamca_ivca píše:Super černobílá fotka. :thumbup: Na té druhé při děkovačce je vidět, že opravdu tam byl jen :miro:, coby jediný zástupce mladé generace. :thumbup: Je super, že organizátoři dali tuto šanci :miro: a nikomu jinému. Správně pochopili, že např. Adamec mu sahá tak akorát po kotníky. :D



Presne tak a zhostil sa toho naozaj skvele :thumbup: Na ďakovačke sa už nevydržal tváriť veľmi dôstojne, už tam blbne :lol: Ale bol to dobre zostavený program, pestrý, netradičná zostava umelcov, bolo to skvelé, určite sa tam nikto nenudil. Vivat, Košice :!: :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Lenka » 12 zář 2011, 15:21

Ta černobílá fakt nemá chybu a ta společná :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Jana » 12 zář 2011, 18:55

Ivana píše:Last Forever s orchestrom je niečo ozaj nádherné. Vypočula som si to viac krát, a pomaly sa liečim z prechladnutia . Je to lepšie ako medikamenty :lol: . Uvedomujete si, že orchester musel nacvičit :miro: singel? :thumbup: Väčšina spevákov spieva z orchestrom prevzatú tvorbu, ale toto ma skutočne dostalo. Včera mi to live tak krásne neznelo, ako dnes :thumbup:

Je to nádherné... :cry: musela byť krásna...
Naposledy upravil Jana dne 12 zář 2011, 18:57, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 12 zář 2011, 18:55

Esti píše:Černobílá foto nemá chybu :!: :thumbup: :thumbup:
:oops:

....a ty některé další jsou i úsměvné, typický :miro:

:lol:


Obrázek
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod kobitka » 12 zář 2011, 23:52

No stou filharmonií docela zajímavý projekt ale nic moc pro moje uši. Asi neměli moc času na to se sehrat. Mně to moc k sobě nesedí. Ale možná, že kdyby Miro trošku ubral na hlase vyznělo by to líp. Skrátka vážná hudba a pokusy o ječák ne ne ne.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Bára » 13 zář 2011, 00:04

kobitka píše:No stou filharmonií docela zajímavý projekt ale nic moc pro moje uši. Asi neměli moc času na to se sehrat. Mně to moc k sobě nesedí. Ale možná, že kdyby Miro trošku ubral na hlase vyznělo by to líp. Skrátka vážná hudba a pokusy o ječák ne ne ne.
:shock: Neblbni :D :P Mně se právě nejvíc líbí, když tam dá ten svůj "chrapláček". S Hammelem to prostě nemá chybu, protože ta původní písnička je pro mě nuda :roll: A LF řadím k TOP provedením týhle skladby :!: A ani jednou "neječel" :D Je vidět, že už jsi ho dlouho neviděla naživo, protože i ty "ječáky" vybrousil k dokonalosti :thumbup: a tady opravdu nebyly :!: Ty by se tam nehodily :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Kaja » 13 zář 2011, 00:35

Bára píše:
kobitka píše:No stou filharmonií docela zajímavý projekt ale nic moc pro moje uši. Asi neměli moc času na to se sehrat. Mně to moc k sobě nesedí. Ale možná, že kdyby Miro trošku ubral na hlase vyznělo by to líp. Skrátka vážná hudba a pokusy o ječák ne ne ne.
:shock: Neblbni :D :P Mně se právě nejvíc líbí, když tam dá ten svůj "chrapláček". S Hammelem to prostě nemá chybu, protože ta původní písnička je pro mě nuda :roll: A LF řadím k TOP provedením týhle skladby :!: A ani jednou "neječel" :D Je vidět, že už jsi ho dlouho neviděla naživo, protože i ty "ječáky" vybrousil k dokonalosti :thumbup: a tady opravdu nebyly :!: Ty by se tam nehodily :roll:

Tiež to vnímam ako Bára. :D Nepáčila sa mi tá s Lehotským, ale neviem, čo by musel robiť, aby sa mi páčila, to proste nie. Ale s Hamelom to bolo vydarené, naozaj to tej pesničke prospelo a LF sa mi zdala krásna tak, ako ju podal. Zdalo sa mi to veľmi primerané. No veď ani vážna hudba nemusí byť za každú cenu nudná, snáď. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod mamca_ivca » 13 zář 2011, 10:02

Kaja píše:
Bára píše:
kobitka píše:No stou filharmonií docela zajímavý projekt ale nic moc pro moje uši. Asi neměli moc času na to se sehrat. Mně to moc k sobě nesedí. Ale možná, že kdyby Miro trošku ubral na hlase vyznělo by to líp. Skrátka vážná hudba a pokusy o ječák ne ne ne.
:shock: Neblbni :D :P Mně se právě nejvíc líbí, když tam dá ten svůj "chrapláček". S Hammelem to prostě nemá chybu, protože ta původní písnička je pro mě nuda :roll: A LF řadím k TOP provedením týhle skladby :!: A ani jednou "neječel" :D Je vidět, že už jsi ho dlouho neviděla naživo, protože i ty "ječáky" vybrousil k dokonalosti :thumbup: a tady opravdu nebyly :!: Ty by se tam nehodily :roll:

Tiež to vnímam ako Bára. :D Nepáčila sa mi tá s Lehotským, ale neviem, čo by musel robiť, aby sa mi páčila, to proste nie. Ale s Hamelom to bolo vydarené, naozaj to tej pesničke prospelo a LF sa mi zdala krásna tak, ako ju podal. Zdalo sa mi to veľmi primerané. No veď ani vážna hudba nemusí byť za každú cenu nudná, snáď. :wink:


Spojení vážné a populární hudby je dnes docela běžné. Jestli jste někdo náhodou neslyšel projekt Vivaldino - spojení vážné hudby Jaroslava Svěceného s Michalem Dvořákem z Lucie. Úžasný zážitek. :thumbup: :!: :D Něco podobného může vytvořit :miro: s někým, kdo je představitelem té "druhé hudby". Dříve existovaly pouze 2 cesty hudby, které byly přísně oddělené: vážná a nevážná (articifiální a nonartificiální), nyní se obě cesty čím dál více spojují. A :miro: sám už v soutěži říkal, jak skvěle se mu zpívalo se smyčcovým orchestrem. :D Je pravda, že já bych ho spíše ráda slyšela a viděla s menším tělesem než je filharmonie (tam mě trochu vadí ta pestrost nástrojů), ale tohle byla taková první vlaštovka, která se více či méně povedla. Já věřím, že :miro: nějaký zajímavý projekt ve spojení s vážnou hudbou časem dá, typovala bych ho na to. :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Kaja » 13 zář 2011, 12:04

mamca_ivca píše:

Spojení vážné a populární hudby je dnes docela běžné. Jestli jste někdo náhodou neslyšel projekt Vivaldino - spojení vážné hudby Jaroslava Svěceného s Michalem Dvořákem z Lucie. Úžasný zážitek. :thumbup: :!: :D Něco podobného může vytvořit :miro: s někým, kdo je představitelem té "druhé hudby". Dříve existovaly pouze 2 cesty hudby, které byly přísně oddělené: vážná a nevážná (articifiální a nonartificiální), nyní se obě cesty čím dál více spojují. A :miro: sám už v soutěži říkal, jak skvěle se mu zpívalo se smyčcovým orchestrem. :D Je pravda, že já bych ho spíše ráda slyšela a viděla s menším tělesem než je filharmonie (tam mě trochu vadí ta pestrost nástrojů), ale tohle byla taková první vlaštovka, která se více či méně povedla. Já věřím, že :miro: nějaký zajímavý projekt ve spojení s vážnou hudbou časem dá, typovala bych ho na to. :lol:


Kedysi spomínal, že dnešnej hudbe chýba tá vzletnosť, ktorá je prítomná vo vážnej hudbe. Ja si tiež myslím, že jeho hudobné cítenie sa neobmedzuje len na rock, napokon on aj počúva všeličo a pri jeho kreativite je možné, že k niečomu takémuto dôjde a bolo by to zaujímavé. Samozrejme, že sa mi páči v úlohe rockera, ale vôbec mi nebude vadiť, práve naopak, keď siahne aj po iných žánroch a ich kombináciách. Už teraz bývajú jeho vystúpenia veľmi pestré, vždy vymýšľa niečo nové. Ja to mám rada na ňom.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod zsimona » 13 zář 2011, 12:17

Kaja píše:
mamca_ivca píše:

Spojení vážné a populární hudby je dnes docela běžné. Jestli jste někdo náhodou neslyšel projekt Vivaldino - spojení vážné hudby Jaroslava Svěceného s Michalem Dvořákem z Lucie. Úžasný zážitek. :thumbup: :!: :D Něco podobného může vytvořit :miro: s někým, kdo je představitelem té "druhé hudby". Dříve existovaly pouze 2 cesty hudby, které byly přísně oddělené: vážná a nevážná (articifiální a nonartificiální), nyní se obě cesty čím dál více spojují. A :miro: sám už v soutěži říkal, jak skvěle se mu zpívalo se smyčcovým orchestrem. :D Je pravda, že já bych ho spíše ráda slyšela a viděla s menším tělesem než je filharmonie (tam mě trochu vadí ta pestrost nástrojů), ale tohle byla taková první vlaštovka, která se více či méně povedla. Já věřím, že :miro: nějaký zajímavý projekt ve spojení s vážnou hudbou časem dá, typovala bych ho na to. :lol:


Kedysi spomínal, že dnešnej hudbe chýba tá vzletnosť, ktorá je prítomná vo vážnej hudbe. Ja si tiež myslím, že jeho hudobné cítenie sa neobmedzuje len na rock, napokon on aj počúva všeličo a pri jeho kreativite je možné, že k niečomu takémuto dôjde a bolo by to zaujímavé. Samozrejme, že sa mi páči v úlohe rockera, ale vôbec mi nebude vadiť, práve naopak, keď siahne aj po iných žánroch a ich kombináciách. Už teraz bývajú jeho vystúpenia veľmi pestré, vždy vymýšľa niečo nové. Ja to mám rada na ňom.


Vzpomínám si,že v nějakém rozhovoru říkal,že rád poslouchá Dvořáka a že se tomu lidé diví...Uvidíme s čím příjde v budoucnu,zatím mě hudebně překvapuje jen pozitivně,tak doufám,že u toho zůstane :) ...CD "Lucie v opeře" mám moc ráda,tak třeba bude jednou v budoucnu něco jako "Rosemaid v opeře" :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Bára » 13 zář 2011, 12:26

Kaja píše:
mamca_ivca píše:

Spojení vážné a populární hudby je dnes docela běžné. Jestli jste někdo náhodou neslyšel projekt Vivaldino - spojení vážné hudby Jaroslava Svěceného s Michalem Dvořákem z Lucie. Úžasný zážitek. :thumbup: :!: :D Něco podobného může vytvořit :miro: s někým, kdo je představitelem té "druhé hudby". Dříve existovaly pouze 2 cesty hudby, které byly přísně oddělené: vážná a nevážná (articifiální a nonartificiální), nyní se obě cesty čím dál více spojují. A :miro: sám už v soutěži říkal, jak skvěle se mu zpívalo se smyčcovým orchestrem. :D Je pravda, že já bych ho spíše ráda slyšela a viděla s menším tělesem než je filharmonie (tam mě trochu vadí ta pestrost nástrojů), ale tohle byla taková první vlaštovka, která se více či méně povedla. Já věřím, že :miro: nějaký zajímavý projekt ve spojení s vážnou hudbou časem dá, typovala bych ho na to. :lol:


Kedysi spomínal, že dnešnej hudbe chýba tá vzletnosť, ktorá je prítomná vo vážnej hudbe. Ja si tiež myslím, že jeho hudobné cítenie sa neobmedzuje len na rock, napokon on aj počúva všeličo a pri jeho kreativite je možné, že k niečomu takémuto dôjde a bolo by to zaujímavé. Samozrejme, že sa mi páči v úlohe rockera, ale vôbec mi nebude vadiť, práve naopak, keď siahne aj po iných žánroch a ich kombináciách. Už teraz bývajú jeho vystúpenia veľmi pestré, vždy vymýšľa niečo nové. Ja to mám rada na ňom.
:thumbup: Přesně :!: Ale všechno chce moře času a financí :wink: Je to hrozně těžké a můžeme už teď děkovat za ty příležitosti, kterých se mu dostává. Sám o sobě zatím může rozhodovat jen málo :wink: Snad jen tolik, že se nenechá uvrtat do nějakých trapností :twisted: A tady mu absolutně věřím, že má ten odhad :thumbup: a nechce dělat to, co by působilo lacině :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Dve mestá-jeden koncert (Den košicko-bratislavských hudobníkov) , Košice, SK, 8.9.2011