Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Košice 8. 9. 2011

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Bára » 20 zář 2011, 23:12

debbie píše:Díky..Kissman nikdy nezklame :thumbup: ..je slyšet, že si s tím trochu pohrál a řádně vypíchnul Mirův zpěv oproti podkladu..to já můžu.. :D :thumbup:
:wink: :thumbup: Úžasnej hlas :!: Slova zbytečný :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Esti » 20 zář 2011, 23:15

Bára píše:
debbie píše:Díky..Kissman nikdy nezklame :thumbup: ..je slyšet, že si s tím trochu pohrál a řádně vypíchnul Mirův zpěv oproti podkladu..to já můžu.. :D :thumbup:
:wink: :thumbup: Úžasnej hlas :!: Slova zbytečný :wink:


:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 20 zář 2011, 23:18

Bára píše:
debbie píše:Díky..Kissman nikdy nezklame :thumbup: ..je slyšet, že si s tím trochu pohrál a řádně vypíchnul Mirův zpěv oproti podkladu..to já můžu.. :D :thumbup:
:wink: :thumbup: Úžasnej hlas :!: Slova zbytečný :wink:


A moc krásně si tam s ním pohrává :!: :oops:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod mamca_ivca » 21 zář 2011, 01:10

zariva_kometka píše:
Bára píše:
debbie píše:Díky..Kissman nikdy nezklame :thumbup: ..je slyšet, že si s tím trochu pohrál a řádně vypíchnul Mirův zpěv oproti podkladu..to já můžu.. :D :thumbup:
:wink: :thumbup: Úžasnej hlas :!: Slova zbytečný :wink:


A moc krásně si tam s ním pohrává :!: :oops:



Tak tady mně ani ten orchestr nevadí.. Super :thumbup: :thumbup: :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Kotě » 21 zář 2011, 10:25

Je to fakt nádhera :thumbup: ....Právě jsem si to poprvé pustila do sluchátek . A zjistila jsem , že to dělat nemůžu....běhá mi mráz po zádech...a v práci nám netopíííí :? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Bára » 21 zář 2011, 12:22

zariva_kometka píše:
Bára píše:
debbie píše:Díky..Kissman nikdy nezklame :thumbup: ..je slyšet, že si s tím trochu pohrál a řádně vypíchnul Mirův zpěv oproti podkladu..to já můžu.. :D :thumbup:
:wink: :thumbup: Úžasnej hlas :!: Slova zbytečný :wink:


A moc krásně si tam s ním pohrává :!: :oops:
Právě :wink: Včera jsem tak přemýšlela nad tím, že tohle je vlastně neškolenej hlas :P Tak nějak za pochodu se zdokonaluje a nevíme, zda se mu někdo v tomto směru věnuje. Kam by ten hlas dostali, kdyby se tomu byl věnoval od dětství :?: :shock: Ale úvaha úplně pitomá :D , protože takhle to nemá chybu :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 21 zář 2011, 13:20

Bára píše:
zariva_kometka píše:
A moc krásně si tam s ním pohrává :!: :oops:
Právě :wink: Včera jsem tak přemýšlela nad tím, že tohle je vlastně neškolenej hlas :P Tak nějak za pochodu se zdokonaluje a nevíme, zda se mu někdo v tomto směru věnuje. Kam by ten hlas dostali, kdyby se tomu byl věnoval od dětství :?: :shock: Ale úvaha úplně pitomá :D , protože takhle to nemá chybu :thumbup:


Počas SS chodil k Žigovi ;-) ... tak předpokládám, že možná někdy zajde i teď ... jestli má na to čas 8)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod gemini » 21 zář 2011, 15:21

Esti píše:V dobré kvalitě - pro potěšení :D

s přátelským pozdravem - "Náš" KISSMAN :wink:

http://leteckaposta.cz/778864341



Potěšení je na mé straně :thumbup:
gemini
 

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Franci » 21 zář 2011, 17:03

áno krásne.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Kaja » 21 zář 2011, 19:13

Bára píše: Právě :wink: Včera jsem tak přemýšlela nad tím, že tohle je vlastně neškolenej hlas :P Tak nějak za pochodu se zdokonaluje a nevíme, zda se mu někdo v tomto směru věnuje. Kam by ten hlas dostali, kdyby se tomu byl věnoval od dětství :?: :shock: Ale úvaha úplně pitomá :D , protože takhle to nemá chybu :thumbup:

:thumbup: Je to úžasné. A kissman je tiež úžasný, že nám už vyrobil toľko kvalitných vecí. Myslím, že Mirko je skôr na to samovzdelávanie, ale človiečik je to veľmi učenlivý.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod mari » 21 zář 2011, 22:32

Kotě píše:Je to fakt nádhera :thumbup: ....Právě jsem si to poprvé pustila do sluchátek . A zjistila jsem , že to dělat nemůžu....běhá mi mráz po zádech...a v práci nám netopíííí :? :lol: :lol: :lol:

Má tam krásny hlas :thumbup: , mne by tam ten orchester miestami ani nechýbal :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Paula » 23 zář 2011, 18:05

Kotě píše:Je to fakt nádhera :thumbup: ....Právě jsem si to poprvé pustila do sluchátek . A zjistila jsem , že to dělat nemůžu....běhá mi mráz po zádech...a v práci nám netopíííí :? :lol: :lol: :lol:

keď som si to prvýkrát vypočula so slúchatkami až ma zmrazilo a prestala som na chvíľu dýchať :oops: :D :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod Jana » 30 zář 2011, 20:55

fanusicka píše:
Kotě píše:Je to fakt nádhera :thumbup: ....Právě jsem si to poprvé pustila do sluchátek . A zjistila jsem , že to dělat nemůžu....běhá mi mráz po zádech...a v práci nám netopíííí :? :lol: :lol: :lol:

keď som si to prvýkrát vypočula so slúchatkami až ma zmrazilo a prestala som na chvíľu dýchať :oops: :D :lol: :lol:

Tak toto video si ja už radšej nepúšťam. Až taká masochistka nie som. Spev, aranžmá s filharmóniou, silná až dramatická atmosféra .. Už som raz takú zažila počas ss keď spieval "Dream on" , tam ma to skoro sklátilo. Príbeh, akoby mirov monológ s neprítomnou a vlastne prítomnou, známou v podstate zahalenou závojom temnoty a tajomstva :wink: :? , akoby jemne naranžovaný skoro na vlne podprahoviek ako podmaz v pozadí 8) 8) .To vždy pridá na hĺbke, rozmere, proste to dodalo tomuto vystúpeniu väščiu umeleckú hodnotu práve preto že z jednej strany je to reál /čistá láska/ z ktorej podľa mňa druhá strana len čerpá, alebo minimálne sa o ňu opiera. No a ten viac menej nejasný, mnohovýznamový len naznačený záver .. :| :oops: :( :twisted: Ako som už napísala zážitok nemusí byť vždy len príjemný aby bol kvalitný, ale musí byť emočne silný. Precítil to dosť intenzívne, alebo aspoň slušne zahral :roll: /. :miro: sa tá pridaná hodnota k umocneniu umeleckého výrazu podarila na 100%. Čiste altruisticky obdivujem ako si :miro: dokáže vystavať a narežírovať situáciu a vyťažiť z nej maximum. Tentokrát nie len pre seba ale aj pre vás. Keby som mala dva žioty, jeden by som takto naplno obetovala :miro: a videla v tom zmysel, ale nemám. :( :? Ja neviem robiť veci polovičato. Do všetkého sa vrhám strmhlavo, nerozmýšlam nad možnými dôsledkami.Vždy sa spamätám až keď si natlčiem papuľku. Hádam sa už raz konečne poučím. Ešte že som tam nešla, prinajmenšom by ma museli kriesiť.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod debbie » 01 říj 2011, 08:41

Také se s Váma musím podělit... :D Včera jsme byli s přáteli na večeři a samozřejmě přišla řeč i na Mira.Kamarádka chtěla být v obraze, protože sledovala Mira v SS se svým synem a on mu fandil. Tak jsem jsem jí pustila LF z Košic. Bylo krásný pozorovat, jak přitom kulila oči, místama je slastně přivírala a říkala pak, že jí mrazilo po celém těle. Ptala se, co to je za písničku a když jsem jí řekla, že je autorská..spadla jí sánka a projevila chuť zakusit jeho živého koncertu..prý je to neskutečný talent..a má nádherný hlas :thumbup: ..tak mě holka strašně potěšila a možná jsem získala další fanynyku. Počítám, že jí vezmu asi do Prahy, do Retra..tak jsem zvědavá, jestli jí to dostane jako nás.. :thumbup: :thumbup: A Pod vodou jí taky okouzlila...prý tohle může.. :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Košice 8. 9. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 01 říj 2011, 08:50

debbie píše:Také se s Váma musím podělit... :D Včera jsme byli s přáteli na večeři a samozřejmě přišla řeč i na Mira.Kamarádka chtěla být v obraze, protože sledovala Mira v SS se svým synem a on mu fandil. Tak jsem jsem jí pustila LF z Košic. Bylo krásný pozorovat, jak přitom kulila oči, místama je slastně přivírala a říkala pak, že jí mrazilo po celém těle. Ptala se, co to je za písničku a když jsem jí řekla, že je autorská..spadla jí sánka a projevila chuť zakusit jeho živého koncertu..prý je to neskutečný talent..a má nádherný hlas :thumbup: ..tak mě holka strašně potěšila a možná jsem získala další fanynyku. Počítám, že jí vezmu asi do Prahy, do Retra..tak jsem zvědavá, jestli jí to dostane jako nás.. :thumbup: :thumbup: A Pod vodou jí taky okouzlila...prý tohle může.. :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:


bezváá :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Dve mestá-jeden koncert (Den košicko-bratislavských hudobníkov) , Košice, SK, 8.9.2011

cron