Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Tesco Trnava 7.9.

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Kaja » 09 zář 2011, 14:41

Ja myslím, že mu pristane čiapka, podľa mňa v tom vyzerá v pohode, takúto volil asi aby mu nebolo teplo. :D No uvidíme, čo na to módna polícia :D , ja neviem presne, čo je "in", viem iba čo sa mi páči a čo nie. :D

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5399 ... ges/30.jpg
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod adélka » 09 zář 2011, 14:51

Kaja píše:Ja myslím, že mu pristane čiapka, podľa mňa v tom vyzerá v pohode, takúto volil asi aby mu nebolo teplo. :D No uvidíme, čo na to módna polícia :D , ja neviem presne, čo je "in", viem iba čo sa mi páči a čo nie. :D

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5399 ... ges/30.jpg


Kaji, tenhle :miro: image je totálně "in", jak čapka, tak brýle pilotky, a rovněž kalhoty. Podle mě mu to tady moc slušelo. :) :thumbup:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Bára » 09 zář 2011, 15:00

adélka píše:
Kaja píše:Ja myslím, že mu pristane čiapka, podľa mňa v tom vyzerá v pohode, takúto volil asi aby mu nebolo teplo. :D No uvidíme, čo na to módna polícia :D , ja neviem presne, čo je "in", viem iba čo sa mi páči a čo nie. :D

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5399 ... ges/30.jpg


Kaji, tenhle :miro: image je totálně "in", jak čapka, tak brýle pilotky, a rovněž kalhoty. Podle mě mu to tady moc slušelo. :) :thumbup:
:D Ale zase celkově :thumbup: - má to vychytaný :thumbup: Tahle fotka je bomba :shock: To je právě to, že on se nesnaží kopírovat, ale vždycky dokáže překvapit :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod zariva_kometka » 09 zář 2011, 15:17

Bára píše:
adélka píše:
Kaja píše:Ja myslím, že mu pristane čiapka, podľa mňa v tom vyzerá v pohode, takúto volil asi aby mu nebolo teplo. :D No uvidíme, čo na to módna polícia :D , ja neviem presne, čo je "in", viem iba čo sa mi páči a čo nie. :D

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5399 ... ges/30.jpg


Kaji, tenhle :miro: image je totálně "in", jak čapka, tak brýle pilotky, a rovněž kalhoty. Podle mě mu to tady moc slušelo. :) :thumbup:
:D Ale zase celkově :thumbup: - má to vychytaný :thumbup: Tahle fotka je bomba :shock: To je právě to, že on se nesnaží kopírovat, ale vždycky dokáže překvapit :!:

Jojo on se snaží hledat takové věci, který nikdo jiný nemá, či bude mít minimum lidí :wink: a myslím, že i takto se řídí v hudbě ... a přemýšlí nad tím jak to udělat ,aby nekopíroval :) Ovšem někdy to prostě nejde :-P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod mari » 09 zář 2011, 15:26

Bára píše:http://oficial-mirosmajda.rajce.idnes.cz/7.9.2011_-_Trnava_-_OC_Galeria/# :lol: :lol: Tu čepičku vyhrabal babičce v šatníku :P :D :?: Nebo to je nějakej novej trend na letošní podzim :?: :lol: :lol: :thumbup:

Fotka č.38 je úplne super :thumbup: Mne sa v čiapke veľmi páči , oveľa viac ako s načančaným három :D
Je mi jedno , že mu bude teplo , ja chcem , aby stále nosil čiapku :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Kaja » 09 zář 2011, 15:36

Bára píše:
adélka píše:
Kaja píše:Ja myslím, že mu pristane čiapka, podľa mňa v tom vyzerá v pohode, takúto volil asi aby mu nebolo teplo. :D No uvidíme, čo na to módna polícia :D , ja neviem presne, čo je "in", viem iba čo sa mi páči a čo nie. :D

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/5/5399 ... ges/30.jpg


Kaji, tenhle :miro: image je totálně "in", jak čapka, tak brýle pilotky, a rovněž kalhoty. Podle mě mu to tady moc slušelo. :) :thumbup:
:D Ale zase celkově :thumbup: - má to vychytaný :thumbup: Tahle fotka je bomba :shock: To je právě to, že on se nesnaží kopírovat, ale vždycky dokáže překvapit :!:


To áno, nikdy netušíš ako bude vyzerať :D, aha aký bol V Trnave a na druhý deň v Košiciach.... :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod debbie » 09 zář 2011, 15:44

Ani já nemám s jeho čapkou žádný problém..náhodou ....myslím, že mu sekne...sice vloni jsem se v Karlových Varech trochu vylekala, ale zvykla jsme si během pěti minut. Podle mě může vzít na sebe cokoliv a vždycky bude vypadat dobře..tam je naděleno to kouzlo osobnosti.... :thumbup: :oops: a jak má tu čapku, tak se mi zdá, že má už hodně dlouhé vlasy....kampak si je asi nechá dorůst..?? :lol: :lol: než je zase střihne.. :lol: :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod zariva_kometka » 09 zář 2011, 15:50

debbie píše:Ani já nemám s jeho čapkou žádný problém..náhodou ....myslím, že mu sekne...sice vloni jsem se v Karlových Varech trochu vylekala, ale zvykla jsme si během pěti minut. Podle mě může vzít na sebe cokoliv a vždycky bude vypadat dobře..tam je naděleno to kouzlo osobnosti.... :thumbup: :oops: a jak má tu čapku, tak se mi zdá, že má už hodně dlouhé vlasy....kampak si je asi nechá dorůst..?? :lol: :lol: než je zase střihne.. :lol: :lol: :mrgreen:


Hehe v tom časopise Rose and Rock psali, že je bude mít až pod kolena :mrgreen: Ale fajn, že je má vyžehlené .. ale zase by to vypadalo jinak, kdyby si to nevyžehlil, netroufnu si říct jak, protože on je má tak sem tam zvlněné :-P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Lenka » 09 zář 2011, 18:30

Bára píše:
Kotě píše:
Bára píše:http://oficial-mirosmajda.rajce.idnes.cz/7.9.2011_-_Trnava_-_OC_Galeria/# :lol: :lol: Tu čepičku vyhrabal babičce v šatníku :P :D :?: Nebo to je nějakej novej trend na letošní podzim :?: :lol: :lol: :thumbup:

Já, jak jsem jinak fakt tolerantní k jeho výstřelkům, ty jeho čepice z duše nenávidím....a tahle je obzváště otřesná :mrgreen:
:lol: :lol: :thumbup: Já vím, že se tohle kdysi nosilo, ale tu dobu snad nepamatuju ani já :oops: :D A to už je co říct :!: Ale pokud se v tom cítí dobře 8) :thumbup: , tak já už jsem si docela zvykla :roll: Ale dokáže mě pobavit :thumbup: Brečela jsem smíchy :lol: :lol:

Super fotečky a abych řekla pravdu tak tahle čapka se mi na :miro: líbí víc než ten bílej kulich co měl na Sázavafestu :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Ivana » 09 zář 2011, 18:31

Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Franci » 09 zář 2011, 19:13

adela ankarova píše:čepice by šla, ale ty brýle, když nesvítí slunce do očí? to je hovadina a člověk pak vypadá jak figurína,bez mimiky jak loutka :shock:

súhlasím. Mojej mame sa tak tiež nepáči. Jej aj mne sa páčia fotky, kde mu vidieť to očí =) Takto vyzerá ako roztomilý mafian :D Ale čiapočka mu sekne.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Franci » 09 zář 2011, 19:17

Ivana píše:Originál nájdete tu
http://miaslifestyle.blogspot.com/
Miro s hosteskami.jpg
krásna fotečka, len tie okuliarky. :roll:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Lilie » 09 zář 2011, 22:44

Všem děkuju za fotky, repotíky atd. :thumbup: :thumbup: :wink: Gaťky byly super, i čepičky mám ráda a tuhle uštrikoval pěkně :D Jen ty brejličky bych mu někdy nacpala do......kapsy :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod mamca_ivca » 09 zář 2011, 23:43

Lilie píše:Všem děkuju za fotky, repotíky atd. :thumbup: :thumbup: :wink: Gaťky byly super, i čepičky mám ráda a tuhle uštrikoval pěkně :D Jen ty brejličky bych mu někdy nacpala do......kapsy :D :D

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Tesco Trnava 7.9.

Příspěvekod Esti » 10 zář 2011, 07:15

Kajce a Ivaně děkuju za reportíky, já už snad nemám co dodat :lol: , dočítám fórum po třech dnech dozadu, už bylo vše řečeno za tu dobu, co jsem se toulala Slovenskem :lol:

S Ivanou jsem se velmi ráda seznámila :wink: , kamarádce Barboře děkuju za úžasné profi foto (jen tak dál) :thumbup:

A za sebe říkám - čepička byla krásná, mi se moc líbila, brýle nehodnotím, ty už znám :lol: , no pokud se v nich cítil lépe než bez nich, tak je v pořádku, že je měl na nose :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

PředchozíDalší

Zpět na Deň plný zábavy, Trnava, SK, 7.9.2011

cron