Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

pivní festival v Jindřich. Hradci..

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Nikys » 05 zář 2011, 22:10

3.9.2011 Jindřichův Hradec – Pivní slavnosti a má v pořadí jubilejní 10. šmajdoakce. Když jsem se o této akcičce dozvěděla měli jsme hned jasno, jelikož Jindřichův Hradec se nachází asi třicetosm km od obce Krahulčí odkud moje mamina pochází. Tudíž jsme koncert spojily s dvoudenní návštěvou příbuzných a babičky. Do Jindřichova Hradce nás zavezl strejda a s maminou jsme se už asi kolem 19:30 nacházeli v areálu Tyršova stadiónu, kde se akcička konala. Na podiu zrovna hrál rytmický orchestr Hakuna Matata a po nich na podium nastoupila skupina Navostro oděná v kiltech zaměřená na Irskou hudbu. Jejich vystoupení mělo u lidí ohlas a musím říct, že mě se to také líbilo. Kolem deváté už na podium vyběhli Tomi, Adam a Jaro a začali připravovat aparaturu. Adam měl na hlavě tentokrát totální výbuch ( rychle se od Mira učí :D :D ) , ale slušelo mu to. Po složení aparatury a krátké zvukové zkoušce se konečně začalo něco dít a potom co kluci téměř v půl desáté zaujali svá místa na podium naběhl náš blonďáček se svojí kytarou. Wow bylo to jediné co mě v tu chvíli napadlo. Ve žlutém tričku s lesklým potiskem mu to totiž v kombinaci s blond kšticí upravenou do všech stran, mnoha přívěsků a náramků neskutečně slušelo. Koncert začal písní Čo sa týká lásky, pokračoval písněmi Suchý l´ad, Zabudnutí, od Metalicky hitem Enter Sadmen, Baby, Kvapky, Whole Rotta Rosie od ac/dc, Pod vodou, Svět, Last Forever a končil singlem Loneliness z připravované druhé desky. Jenže všichni začali skandovat ještě jednu a tak se Rosemaiďáci vrátili zpět na podium a spustili píseň Rock n Roll od Led Zeppelin, poté následovala Welcome to the Jungle od Guns N' Roses a opravdu poslední píseň od skupiny Queen We will rock you. Celý koncert měl neuvěřitelnou atmosféru a to nejen díky klukům, kteří hrají čím dál tím lépe, ale hlavně i díky nám fanouškům, kteří se sešli opravdu v hojném počtu. Na kraji koncertu Miro nezapomněl poznamenat, že mu na podiu chybí pivo, když jsou to pivní slavnosti a tak po chvíli to pivo klukům na podium přinesli. Ke konci koncertu stejně Miro to své ještě skoro celé pivo dal fanynkám v první řadě. Potkala jsem se i s lidičkami z fóra, kteří se sešli v hojném počtu. Musím říct, že jsem si tuto akcičku fakt neskutečně užila a i na klucích a hlavně na Mirovi bylo patrné, že si to užívají také. Po koncertě se čekalo na kluky a na Mira. Když kluci a po chvíli i Miro konečně přišli mezi nás mamina mě s nimi vyfotila a potom i s Mirem, když se na mne konečně dostala řada. Prohodila jsem s ním pár vět a na otázku, kdy bude klip, který byl slibovaný na 1.9. odpověděl ,,čoskoro´´. Pak jsem ještě pokecala s klukama a pomalu jsme se vydali ke strejdovu autu, abychom mohly vyrazit domů. Po této super akci jsem opět nabita neskutečnou energií a musím zkonstatovat, že k Mirovi ta kytara prostě patří a skvěle se s ní na podiu za těch pár měsíců sžil. Už se nemohu dočkat další akcičky. Doufám, že už brzy se zase objeví nějaký koncertík na který se budeme moci s mamkou vydat. Mirovi koncerty jsou totiž jako droga. Jak je jednou člověk okusí nedá se přestat.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod mamca_ivca » 06 zář 2011, 09:11

ewilyn píše:
Lenka píše:
Esti píše:jak má člověk doma uklízet, když to tu je samé JÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :!: ... :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:

Jsem fakt netušila co jedno slovíčko způsobí za poprask :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:D diki kocky za videa :thumbup:


I já moc děkuji za videjka a fotky. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod zsimona » 06 zář 2011, 11:46

adela ankarova píše:ono by mozna stacilo,kdyby po tom tupirovani ty vlasy uhladil, tak jak to delaj u kadernice, aby to nevypadalo, ze to ma schvalne pripravene na 30.dubna :mrgreen:


Ty chceš,aby z toho měl helmu?Jsem pro "výbuch",jednoznačně.
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Esti » 06 zář 2011, 12:11

zsimona píše:
adela ankarova píše:ono by mozna stacilo,kdyby po tom tupirovani ty vlasy uhladil, tak jak to delaj u kadernice, aby to nevypadalo, ze to ma schvalne pripravene na 30.dubna :mrgreen:


Ty chceš,aby z toho měl helmu?Jsem pro "výbuch",jednoznačně.


:thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Franci » 06 zář 2011, 12:12

krásne videjká ste dali.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Franci » 06 zář 2011, 12:19

Nikys píše:3.9.2011 Jindřichův Hradec – Pivní slavnosti a má v pořadí jubilejní 10. šmajdoakce. Když jsem se o této akcičce dozvěděla měli jsme hned jasno, jelikož Jindřichův Hradec se nachází asi třicetosm km od obce Krahulčí odkud moje mamina pochází. Tudíž jsme koncert spojily s dvoudenní návštěvou příbuzných a babičky. Do Jindřichova Hradce nás zavezl strejda a s maminou jsme se už asi kolem 19:30 nacházeli v areálu Tyršova stadiónu, kde se akcička konala. Na podiu zrovna hrál rytmický orchestr Hakuna Matata a po nich na podium nastoupila skupina Navostro oděná v kiltech zaměřená na Irskou hudbu. Jejich vystoupení mělo u lidí ohlas a musím říct, že mě se to také líbilo. Kolem deváté už na podium vyběhli Tomi, Adam a Jaro a začali připravovat aparaturu. Adam měl na hlavě tentokrát totální výbuch ( rychle se od Mira učí :D :D ) , ale slušelo mu to. Po složení aparatury a krátké zvukové zkoušce se konečně začalo něco dít a potom co kluci téměř v půl desáté zaujali svá místa na podium naběhl náš blonďáček se svojí kytarou. Wow bylo to jediné co mě v tu chvíli napadlo. Ve žlutém tričku s lesklým potiskem mu to totiž v kombinaci s blond kšticí upravenou do všech stran, mnoha přívěsků a náramků neskutečně slušelo. Koncert začal písní Čo sa týká lásky, pokračoval písněmi Suchý l´ad, Zabudnutí, od Metalicky hitem Enter Sadmen, Baby, Kvapky, Whole Rotta Rosie od ac/dc, Pod vodou, Svět, Last Forever a končil singlem Loneliness z připravované druhé desky. Jenže všichni začali skandovat ještě jednu a tak se Rosemaiďáci vrátili zpět na podium a spustili píseň Rock n Roll od Led Zeppelin, poté následovala Welcome to the Jungle od Guns N' Roses a opravdu poslední píseň od skupiny Queen We will rock you. Celý koncert měl neuvěřitelnou atmosféru a to nejen díky klukům, kteří hrají čím dál tím lépe, ale hlavně i díky nám fanouškům, kteří se sešli opravdu v hojném počtu. Na kraji koncertu Miro nezapomněl poznamenat, že mu na podiu chybí pivo, když jsou to pivní slavnosti a tak po chvíli to pivo klukům na podium přinesli. Ke konci koncertu stejně Miro to své ještě skoro celé pivo dal fanynkám v první řadě. Potkala jsem se i s lidičkami z fóra, kteří se sešli v hojném počtu. Musím říct, že jsem si tuto akcičku fakt neskutečně užila a i na klucích a hlavně na Mirovi bylo patrné, že si to užívají také. Po koncertě se čekalo na kluky a na Mira. Když kluci a po chvíli i Miro konečně přišli mezi nás mamina mě s nimi vyfotila a potom i s Mirem, když se na mne konečně dostala řada. Prohodila jsem s ním pár vět a na otázku, kdy bude klip, který byl slibovaný na 1.9. odpověděl ,,čoskoro´´. Pak jsem ještě pokecala s klukama a pomalu jsme se vydali ke strejdovu autu, abychom mohly vyrazit domů. Po této super akci jsem opět nabita neskutečnou energií a musím zkonstatovat, že k Mirovi ta kytara prostě patří a skvěle se s ní na podiu za těch pár měsíců sžil. Už se nemohu dočkat další akcičky. Doufám, že už brzy se zase objeví nějaký koncertík na který se budeme moci s mamkou vydat. Mirovi koncerty jsou totiž jako droga. Jak je jednou člověk okusí nedá se přestat.

Nikys krásny reportík. Len mi prišlo smiešne oslovenie blonďáček takému drsnému rockerovi =) Ale ej to milé =)))))))
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Kaja » 06 zář 2011, 13:17

Aj ja ďakujem za videá :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod debbie » 06 zář 2011, 16:18

Tak tady je ještě první z mých tzv. neúplných videí..zbytek ještě donahrávám...jsou to takové úryvky něčeho, co mě zaujalo.. :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=I_vPI9_HZQs
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod mari » 06 zář 2011, 16:27

Aj ja ďakujem za videá a reportíky , zdá sa , že sa koncert vydaril :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod gemini » 06 zář 2011, 16:37

debbie píše:Tak tady je ještě první z mých tzv. neúplných videí..zbytek ještě donahrávám...jsou to takové úryvky něčeho, co mě zaujalo.. :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=I_vPI9_HZQs


Ten házel ksichty :lol: Škoda, že na konci došly baterie, ještě se tam hecovali Adam s Tamásem. Ale jsem ráda, že jsi to nahrála :thumbup:
gemini
 

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Nikys » 06 zář 2011, 16:55

Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod Lenka » 06 zář 2011, 16:57

debbie píše:Tak tady je ještě první z mých tzv. neúplných videí..zbytek ještě donahrávám...jsou to takové úryvky něčeho, co mě zaujalo.. :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=I_vPI9_HZQs

Ty jeho ksíftíky :lol: to je neskutečný :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod zariva_kometka » 06 zář 2011, 17:03

debbie píše:Tak tady je ještě první z mých tzv. neúplných videí..zbytek ještě donahrávám...jsou to takové úryvky něčeho, co mě zaujalo.. :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=I_vPI9_HZQs


:lol: A jak udělal tu pistolku, tak Jarino zrovna zahrál na činelu ne? :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod zariva_kometka » 06 zář 2011, 17:04

Nikys píše:http://nikys20.rajce.idnes.cz/3.9.2011_-_Jindrichuv_Hradec_-_Pivni_slavnosti


:thumbup: :thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: pivní festival v Jindřich. Hradci..

Příspěvekod debbie » 06 zář 2011, 17:10

Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

PředchozíDalší

Zpět na Pivní festival, Jindřichův Hradec, CZ, 3.9.2011

cron