Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Franci » 13 srp 2011, 13:21

debbie píše:Díky všem za skvělé reporty a krásné fotky, videa..moc jsme se na ně těšila, v pátek po akci, když jsem se vrátila ráno domů, tak jsem hned odjižděla na dovolenou a nestihla už nic jiného, jen dobalit a jet.. :D :D Teď už nevím, co bych dodala..vše už bylo řečeno, popsáno, zdokumentováno :thumbup: atmosféra úžasná..oproti minulému roku zcela jiná, ale nezapomenutelná..Miro uvolněný, Olinka se do toho v rozhovoru tentokrát docela opřela :D ..ale Miro to zvládal s přehledem..kombiace klavír a saxofon mě fakt dostala.. :miro: má dobrý nápady..mohl by něco v tomhle posedu ještě naplánovat..jinak díky všem přítomným babám za skvělou společnost při procházce noční Prahou..vůbec se mi nechtělo domu.. :( jenže dovolená nepočká.. dopadla dobře, když jsem odjížděla s takovými zážitky..a nebýt dvou vosích píchnutí a splašenému koni, kterému jsem seděla v sedle..bezva dovča..plná muziky a hub...ale ruku na srdce..stejně jsem se těšila celou dobu na to, až se připojím na net a skouknu fotky a videa..no zavislačka jak hrom..a žádná změna na obzoru..bohužel..nebo bohudík..?? ...samozřejmě to druhé. :thumbup: :thumbup: :thumbup: zvlášťe po akcích tohoto typu
..a jsem ráda, že jsem poznala mamču-ivču ..fajn ženská, naladěná na naší linii....jen ať se množíme.. :thumbup:

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Bára » 13 srp 2011, 22:46

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Lenka » 13 srp 2011, 22:57


:thumbup: A ty ksiftíky :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod zariva_kometka » 14 srp 2011, 06:48



Z toho by bylo nádherný leporelo :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Henrieta » 14 srp 2011, 09:17



Pekné, a tá platinová blondýna v žltých sexi šatách je kto? :lol: Či to už by som moc chcela vedieť, že? :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Kotě » 14 srp 2011, 09:20

Henrieta píše:


Pekné, a tá platinová blondýna v žltých sexi šatách je kto? :lol: Či to už by som moc chcela vedieť, že? :mrgreen:

Ta kočička se dostavila jako doprovod pana manažera.... :wink: 8)
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Henrieta » 14 srp 2011, 09:48

Kotě píše:
Henrieta píše:


Pekné, a tá platinová blondýna v žltých sexi šatách je kto? :lol: Či to už by som moc chcela vedieť, že? :mrgreen:

Ta kočička se dostavila jako doprovod pana manažera.... :wink: 8)


No ešteže tak, už som sa ľakla, že :miro: sa tak rapídne v krátkej dobe zmenil vkus, keď preferoval prirodzenosť :lol: A ten manažér má koľko rokov :?: lebo táto nevyzerá, že by mala viac ako 16 :roll:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Franci » 14 srp 2011, 10:18


Nádherné fotky. Najmä tie usmievavé. Je naozaj veľmi zlatučký.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod gemini » 14 srp 2011, 11:33

Henrieta píše:


Pekné, a tá platinová blondýna v žltých sexi šatách je kto? :lol: Či to už by som moc chcela vedieť, že? :mrgreen:


Šaty to byly? Já myslela, že trochu delší plavky :mrgreen: Ale ne, fakt to byly šaty, prtoože jí vzadu byla vidět celá podprsenka (bílá). Kalhotky bych taky volila takové, co se tolik nezařezávají - pak by to možná bylo sexy.Slečna asi nechodí na modnipeklo :wink:
gemini
 

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Henrieta » 14 srp 2011, 11:59

gemini píše:
Henrieta píše:


Pekné, a tá platinová blondýna v žltých sexi šatách je kto? :lol: Či to už by som moc chcela vedieť, že? :mrgreen:


Šaty to byly? Já myslela, že trochu delší plavky :mrgreen: Ale ne, fakt to byly šaty, prtoože jí vzadu byla vidět celá podprsenka (bílá). Kalhotky bych taky volila takové, co se tolik nezařezávají - pak by to možná bylo sexy.Slečna asi nechodí na modnipeklo :wink:


Čo ju je po módnom pekle. Hlavná vec, že sa to :miro: s manažérom lúbilo. :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod gemini » 14 srp 2011, 12:16

Henrieta píše:Čo ju je po módnom pekle. Hlavná vec, že sa to :miro: s manažérom lúbilo. :lol:



A tak to jo. Já jsem se zase chlapům líbila i v teplákách, takže to moc nežeru :D
gemini
 

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Lilie » 14 srp 2011, 17:19

gemini píše:
Henrieta píše:Čo ju je po módnom pekle. Hlavná vec, že sa to :miro: s manažérom lúbilo. :lol:



A tak to jo. Já jsem se zase chlapům líbila i v teplákách, takže to moc nežeru :D


Já nejvíc bez nich :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Paula » 15 srp 2011, 19:16

mamca_ivca píše:Já vím, že toho už tady bylo napsáno víc než dost, ale konečně jsem se i já odhodlala napsat taky pár řádků. Do dalšího koncertu jsou ještě 3 dny, tak snad nevadí, když ještě chvíli zůstanu u nezapomenutelného koncertu. Doposud jsem se tak trochu styděla se zapojovat :oops: , přece jen už mám nějaký ten křížek na zádech, ale když jsem zjistila, že na fóru jsou skvělé a většinou vyzrále ženy :wink: , tak se snad můžu taky vyzpovídat a podělit se o zážitky. Moji vrstevníci mě totiž nechápou :cry: (ale to je asi skoro u všech, že?)
Já jsem jela na poslední chvíli, nevěděla jsem, jestli se dostanu, starám se o staré a částečně imobilní rodiče. Martinka byla tak hodná, že mi zajistila lístek a já se těšila na :miro: jak malé dítě. :lol:

Moje ségra, která je o něco mladší než já a u které jsem spala, je chodúrovec, takže se vyjadřovala o mé zastydlé pubertě, o Mirově pubertě a když jsem ji potom večer ukazovala fotku s Mirem, tak si klepala na čelo. (Mimochodem, foťák jsem svěřila té pravé: Miro tam má je půlku hlavy, já ji mám celou, jsem přece jen o něco menší než on.. ) :( :mrgreen:
Celý týden si přehrávám videa a jsem stále nějak v transu, nemohu se na nic soustředit. To už je nemoc??? :roll:
Jsem moc ráda, že jsem byla přítomna, i když víc než hodinová cesta z periférie do staré Prahy byla šílená :evil: , ten liják byl děsný, asi půl hodiny jsem v příšerném davu čekala ve vestibulu stanice metra Malostranská a říkala si, že jsem asi vážně cvok, jak mi to říkala ségra. Ale já to nevzdala, jako ostatně všechny z vás, a na tento koncert budu vzpomínat snad věčně :thumbup: . Strašně mě nabil, já vůbec nechápu, jak je to možné, že tohle :miro: dovede. Tohle kromě vás tady to nikdo nechápe, v mých letech takhle šílet a být téměř v transu :D . Naposledy to bylo asi tak před x lety, kdy jsem byla platonicky zamilovaná do Vaška Neckáře, ale to mě naši nikam nepouštěli a jezdit za ním po republice nepřicházelo v úvahu. Alespoň mám dodnes téměř všechny jeho desky. :)
Tak jsem si teda po létech našla novou “lásku“ :miro: . Můj syn, když přijede, vidí na stole CD Čo sa týká lásky, tak jeho oblíbená hláška je „už zase ten Šmajda“, ale mně to je jedno. Když nebude vadit, že se tady vykecám a když nevadí, že skáču myšlenkama z jednoho do druhého, že to nemá hlavu ani patu, tak se s vámi ráda budu dělit o zážitky a pocity, jen nemám možnost jezdit jako vy po republice :cry: . Ještě, že máme tohle fórum, které nemá chybu :thumbup: .
Děkuji všem, kdo se podílejí na správě (je to hlavně Ewelin?) a děkuji všem, že jste. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Díky a snad se někde s vámi zase potkám a poznám i ty ostatní. :D

pekný reportík :thumbup: nehanbi sa, kľudne sa zapájaj do diskusií, veď si tu medzi svojimi :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod gemini » 15 srp 2011, 19:27

Lilie píše:
gemini píše:
Henrieta píše:Čo ju je po módnom pekle. Hlavná vec, že sa to :miro: s manažérom lúbilo. :lol:



A tak to jo. Já jsem se zase chlapům líbila i v teplákách, takže to moc nežeru :D


Já nejvíc bez nich :D :D :D


To jsem si na veřejnosti netroufla :lol:
gemini
 

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Paula » 15 srp 2011, 19:38

ewilyn píše:Fany, som nevedela, ze Ti ten den nebolo dobre :? ...ale krasne si to opisala, bola to vazne velmi vynimocna akcia :thumbup:

posledná osoba, ktorú som v stredu večer videla, bol tento nechuťák :twisted: ešte som kamoške vravela, že sa z neho pov.aciam. Táto fotka vznikla ešte pri minuloročnej návšteve Prahy, šli sme okolo baru, ktorý sa nachádza poblíž našho penziónu a tam sa odohrávalo takéto divadielko :roll: no neodfoť si to :mrgreen: a tento rok sme ho počas 4 dňoch 2-krát stretli :roll: :twisted:
Přílohy
RR.JPG
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Léto plné hvězd, Praha,CZ, 4.8.2011

cron