Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Anahata -Leto plne hvezd 2011

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Esti » 09 srp 2011, 13:50

Jana píše:
Franci píše:
mari píše:Tá čiapka bol tvoj darček ?

Nie. Balíček prišiel Janke neskoro, a ona už bola na ceste. Bolo to ale niečo , čo malo na hlave čapicu. :)
Janka ozaj, terza som si spomenula, že v tom balíčku bol taký lístok, kde som napísala, prečo si mu ho mala dať Ty a nie ja. Takže neviem, ako by sme to urobili, aby to nevyzeralo divne... Napadlo ma, že ak Ty pôjdeš na koncert, pôjdem aj ja a ten listok dam preč. Môže byť?

Pravdaže. Ako budeš chcieť. :)


Vážené dámy :!:
Tento chlíveček .... jak se domnívám ... Ewi založila pro dojmy z této krásné akce, ne k vyřizování soukromých plánů a tužeb :!:
Řešte si to laskavě přes SZ :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Lilie » 09 srp 2011, 13:57

Esti píše:
Jana píše:
Franci píše:Nie. Balíček prišiel Janke neskoro, a ona už bola na ceste. Bolo to ale niečo , čo malo na hlave čapicu. :)
Janka ozaj, terza som si spomenula, že v tom balíčku bol taký lístok, kde som napísala, prečo si mu ho mala dať Ty a nie ja. Takže neviem, ako by sme to urobili, aby to nevyzeralo divne... Napadlo ma, že ak Ty pôjdeš na koncert, pôjdem aj ja a ten listok dam preč. Môže byť?

Pravdaže. Ako budeš chcieť. :)


Vážené dámy :!:
Tento chlíveček .... jak se domnívám ... Ewi založila pro dojmy z této krásné akce, ne k vyřizování soukromých plánů a tužeb :!:
Řešte si to laskavě přes SZ :wink:


Obrázek Případně vedle je chlíveček původně založený taky pro naše dojmy, ale už stejně tímto zahňácaný :mrgreen: , tož prosím račte :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Iva » 09 srp 2011, 13:58

Vážené dámy :!:
Tento chlíveček .... jak se domnívám ... Ewi založila pro dojmy z této krásné akce, ne k vyřizování soukromých plánů a tužeb :!:
Řešte si to laskavě přes SZ :wink:

:thumbup:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod ewilyn » 09 srp 2011, 19:35

Esti píše:
Jana píše:
Franci píše:Nie. Balíček prišiel Janke neskoro, a ona už bola na ceste. Bolo to ale niečo , čo malo na hlave čapicu. :)
Janka ozaj, terza som si spomenula, že v tom balíčku bol taký lístok, kde som napísala, prečo si mu ho mala dať Ty a nie ja. Takže neviem, ako by sme to urobili, aby to nevyzeralo divne... Napadlo ma, že ak Ty pôjdeš na koncert, pôjdem aj ja a ten listok dam preč. Môže byť?

Pravdaže. Ako budeš chcieť. :)


Vážené dámy :!:
Tento chlíveček .... jak se domnívám ... Ewi založila pro dojmy z této krásné akce, ne k vyřizování soukromých plánů a tužeb :!:
Řešte si to laskavě přes SZ :wink:


diki Esti :thumbup:
tak som Vas prehodila aspon sem, ale baby mali pravdu, skuste si riesit svoje sukromne zalezitosti cez SZ- od toho su....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod adela ankarova » 10 srp 2011, 17:28

adélka píše:
Sidney píše:Ake su v Cechach nepokoje :?: Co tam robite, priznajte sa konecne :!: :!: :!: :mrgreen:


Prší tady a ekologičtí aktivisté se přivazují ke stromům na Šumavě. :mrgreen: :mrgreen: :)

A policie jim na Šumavě máchá hlavy v loužích a sype mravence za krk :mrgreen:
http://www.novinky.cz/krimi/241448-akti ... a-krk.html
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Bára » 10 srp 2011, 20:08

mamca_ivca píše:
Bára píše:
mamca_ivca píše:Já vím, že toho už tady bylo napsáno víc než dost, ale konečně jsem se i já odhodlala napsat taky pár řádků. Do dalšího koncertu jsou ještě 3 dny, tak snad nevadí, když ještě chvíli zůstanu u nezapomenutelného koncertu. Doposud jsem se tak trochu styděla se zapojovat :oops: , přece jen už mám nějaký ten křížek na zádech, ale když jsem zjistila, že na fóru jsou skvělé a většinou vyzrále ženy :wink: , tak se snad můžu taky vyzpovídat a podělit se o zážitky. Moji vrstevníci mě totiž nechápou :cry: (ale to je asi skoro u všech, že?)
Já jsem jela na poslední chvíli, nevěděla jsem, jestli se dostanu, starám se o staré a částečně imobilní rodiče. Martinka byla tak hodná, že mi zajistila lístek a já se těšila na :miro: jak malé dítě. :lol:

Moje ségra, která je o něco mladší než já a u které jsem spala, je chodúrovec, takže se vyjadřovala o mé zastydlé pubertě, o Mirově pubertě a když jsem ji potom večer ukazovala fotku s Mirem, tak si klepala na čelo. (Mimochodem, foťák jsem svěřila té pravé: Miro tam má je půlku hlavy, já ji mám celou, jsem přece jen o něco menší než on.. ) :( :mrgreen:
Celý týden si přehrávám videa a jsem stále nějak v transu, nemohu se na nic soustředit. To už je nemoc??? :roll:
Jsem moc ráda, že jsem byla přítomna, i když víc než hodinová cesta z periférie do staré Prahy byla šílená :evil: , ten liják byl děsný, asi půl hodiny jsem v příšerném davu čekala ve vestibulu stanice metra Malostranská a říkala si, že jsem asi vážně cvok, jak mi to říkala ségra. Ale já to nevzdala, jako ostatně všechny z vás, a na tento koncert budu vzpomínat snad věčně :thumbup: . Strašně mě nabil, já vůbec nechápu, jak je to možné, že tohle :miro: dovede. Tohle kromě vás tady to nikdo nechápe, v mých letech takhle šílet a být téměř v transu :D . Naposledy to bylo asi tak před x lety, kdy jsem byla platonicky zamilovaná do Vaška Neckáře, ale to mě naši nikam nepouštěli a jezdit za ním po republice nepřicházelo v úvahu. Alespoň mám dodnes téměř všechny jeho desky. :)
Tak jsem si teda po létech našla novou “lásku“ :miro: . Můj syn, když přijede, vidí na stole CD Čo sa týká lásky, tak jeho oblíbená hláška je „už zase ten Šmajda“, ale mně to je jedno. Když nebude vadit, že se tady vykecám a když nevadí, že skáču myšlenkama z jednoho do druhého, že to nemá hlavu ani patu, tak se s vámi ráda budu dělit o zážitky a pocity, jen nemám možnost jezdit jako vy po republice :cry: . Ještě, že máme tohle fórum, které nemá chybu :thumbup: .
Děkuji všem, kdo se podílejí na správě (je to hlavně Ewelin?) a děkuji všem, že jste. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Díky a snad se někde s vámi zase potkám a poznám i ty ostatní. :D
:D :thumbup: Chodúr je ještě o rok mladší než :miro: :D (jenom holt na to nevypadá :roll: ) Tak jste si se sestřičkou kvit :lol: :wink: Ale ono i na koncertech je dost žen ve středním věku, takže žádný obavy :wink:


Chodúr je takový starý-mladý, nejde z něj vůbec žádná enegrie. :cry: A ségra je holt usedlejší než já. Mně baví víc ti zastydlí puberťáci jako je :miro: :D :D :D A
Abychom se ještě nedivily :shock: Začíná úplně od počátku a s novou kapelou :wink: Tenhle týden jsme to řešily :D Rozčísne patku, obleče triko a roztrhaný rifle :D :shock: I :miro: možná začne vypadat ve srovnání s ním usedle :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Esti » 10 srp 2011, 20:12

Bára píše:
Abychom se ještě nedivily :shock: Začíná úplně od počátku a s novou kapelou :wink: Tenhle týden jsme to řešily :D Rozčísne patku, obleče triko a roztrhaný rifle :D :shock: I :miro: možná začne vypadat ve srovnání s ním usedle :lol: :lol: :lol:[/quote]


nevěřím :oops: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod mari » 10 srp 2011, 21:50

Bára píše:Abychom se ještě nedivily :shock: Začíná úplně od počátku a s novou kapelou :wink: Tenhle týden jsme to řešily :D Rozčísne patku, obleče triko a roztrhaný rifle :D :shock: I :miro: možná začne vypadat ve srovnání s ním usedle :lol: :lol: :lol:

Nechá zuby naspäť ožlknúť a je náš :D
Teším sa , že ešte stále pribúdajú noví zašmajdenci , vitaj medzi nás mamča Ivča :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Bára » 10 srp 2011, 21:54

mari píše:
Bára píše:Abychom se ještě nedivily :shock: Začíná úplně od počátku a s novou kapelou :wink: Tenhle týden jsme to řešily :D Rozčísne patku, obleče triko a roztrhaný rifle :D :shock: I :miro: možná začne vypadat ve srovnání s ním usedle :lol: :lol: :lol:

Nechá zuby naspäť ožlknúť a je náš :D
Teším sa , že ešte stále pribúdajú noví zašmajdenci , vitaj medzi nás mamča Ivča :thumbup:
:lol: :thumbup: Tím může začít :wink: , ale obávám se, že to bude chtít daleko větší úpravy, aby byl náš :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Iva » 10 srp 2011, 22:27

Bára píše:
mari píše:
Bára píše:Abychom se ještě nedivily :shock: Začíná úplně od počátku a s novou kapelou :wink: Tenhle týden jsme to řešily :D Rozčísne patku, obleče triko a roztrhaný rifle :D :shock: I :miro: možná začne vypadat ve srovnání s ním usedle :lol: :lol: :lol:

Nechá zuby naspäť ožlknúť a je náš :D
Teším sa , že ešte stále pribúdajú noví zašmajdenci , vitaj medzi nás mamča Ivča :thumbup:
:lol: :thumbup: Tím může začít :wink: , ale obávám se, že to bude chtít daleko větší úpravy, aby byl náš :P :D


nepodariiii :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Kaja » 16 srp 2011, 10:56

Bára píše:
mari píše:
Bára píše:Abychom se ještě nedivily :shock: Začíná úplně od počátku a s novou kapelou :wink: Tenhle týden jsme to řešily :D Rozčísne patku, obleče triko a roztrhaný rifle :D :shock: I :miro: možná začne vypadat ve srovnání s ním usedle :lol: :lol: :lol:

Nechá zuby naspäť ožlknúť a je náš :D
Teším sa , že ešte stále pribúdajú noví zašmajdenci , vitaj medzi nás mamča Ivča :thumbup:
:lol: :thumbup: Tím může začít :wink: , ale obávám se, že to bude chtít daleko větší úpravy, aby byl náš :P :D

Tak veď nech sa snaží, možno ho vezmeme na milosť. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Henrieta » 16 srp 2011, 11:07

Ahoj Kaji späť, ja že si išla na dovolenku. Chýbala si, riešili sme tu závažné veci.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Kaja » 16 srp 2011, 11:25

Henrieta píše:Ahoj Kaji späť, ja že si išla na dovolenku. Chýbala si, riešili sme tu závažné veci.

Ahoj, nebola som na dovolenke, pracovala som, ale jeden deň som ušla na koncert. :D Nestíham dočítavať. Doma momentálne nemám internet.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Kotě » 16 srp 2011, 11:33

Kaja píše:
Henrieta píše:Ahoj Kaji späť, ja že si išla na dovolenku. Chýbala si, riešili sme tu závažné veci.

Ahoj, nebola som na dovolenke, pracovala som, ale jeden deň som ušla na koncert. :D Nestíham dočítavať. Doma momentálne nemám internet.

Vítej zpět... :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Předchozí

Zpět na Léto plné hvězd, Praha,CZ, 4.8.2011

cron