Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Anahata -Leto plne hvezd 2011

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Jana » 29 črc 2011, 17:51

Franci píše:
Jana píše:
adela ankarova píše:Franci, napiš radši tý Martince, at odblokuje tu jednu vstupenku, co napsala na tvé jméno a jak píše Sidney, dostane se tam ten přítel Janky. :)

Ak sa to dá, bol by rád. 8) On je tiež skôr na tie lyrickejšie veci.

Martinke som už napísala. Jank, tka čo súhlôasila by si? Dala by si Mirkovi darček odo mňa?

Mňa dosť mrzí že nemôžeš ísť. Nedá sa to ešte s maminkou nejako vybaviť? Števo (môj priateľ) by to kvôli Tebe rád oželel. :) Ja by som Ti na cestu :) aj požičala. Nevien čo je pre Teba skutočne lepšie, či ísť či nie. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Franci » 30 črc 2011, 11:20

Jana píše:Mňa dosť mrzí že nemôžeš ísť. Nedá sa to ešte s maminkou nejako vybaviť? Števo (môj priateľ) by to kvôli Tebe rád oželel. :) Ja by som Ti na cestu :) aj požičala. Nevien čo je pre Teba skutočne lepšie, či ísť či nie. :roll:

Mňa to mrzí ešte viac. tešila som sa, že Vás poznám, že uvidím Prahu a hlavne Mika. Ja mám rada, takéto komornejšie vystúpenia, rockové až tak nemusím. Nuž čo. Možno bude mať ešte iný komorný koncert, alebo nie? Už sa to nedá. Mama povedala, že tam nemôžem ísť, lebo vraj sú tam nepokoje=((((((((((((((( Ale vážim si, že by si mi požičala. Martinka povedala, že Tvoj priateľ má povedať moje meno a povedať,že som nemohla prísť, že berie on, ale lepšie by asi bolo, keby si Martinke napísala jeho meno a ona by to vybavila. Tak poslala by si za mňa Mirkovi darček?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Jana » 30 črc 2011, 14:11

Franci píše:
Jana píše:Mňa dosť mrzí že nemôžeš ísť. Nedá sa to ešte s maminkou nejako vybaviť? Števo (môj priateľ) by to kvôli Tebe rád oželel. :) Ja by som Ti na cestu :) aj požičala. Nevien čo je pre Teba skutočne lepšie, či ísť či nie. :roll:

Mňa to mrzí ešte viac. tešila som sa, že Vás poznám, že uvidím Prahu a hlavne Mika. Ja mám rada, takéto komornejšie vystúpenia, rockové až tak nemusím. Nuž čo. Možno bude mať ešte iný komorný koncert, alebo nie? Už sa to nedá. Mama povedala, že tam nemôžem ísť, lebo vraj sú tam nepokoje=((((((((((((((( Ale vážim si, že by si mi požičala. Martinka povedala, že Tvoj priateľ má povedať moje meno a povedať,že som nemohla prísť, že berie on, ale lepšie by asi bolo, keby si Martinke napísala jeho meno a ona by to vybavila. Tak poslala by si za mňa Mirkovi darček?

Tak dobre Francinka. Maminka určite vie čo je pre Teba teraz to najlepšie. Treba ju poslúchať :) . Franci samozrejme môžeš sa na mňa úplne spoľahnúť, Tvoj darček :miro: odovzdám priamo do jeho rúk , ale stihneš mi ho ešte včas poslať? Dám Ti cez ss adresu. Balík ide v rámci SR minimálne 3 dni. Možno keby si mi ho poslala expresne. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Franci » 30 črc 2011, 14:46

Jana píše:
Franci píše:
Jana píše:Mňa dosť mrzí že nemôžeš ísť. Nedá sa to ešte s maminkou nejako vybaviť? Števo (môj priateľ) by to kvôli Tebe rád oželel. :) Ja by som Ti na cestu :) aj požičala. Nevien čo je pre Teba skutočne lepšie, či ísť či nie. :roll:

Mňa to mrzí ešte viac. tešila som sa, že Vás poznám, že uvidím Prahu a hlavne Mika. Ja mám rada, takéto komornejšie vystúpenia, rockové až tak nemusím. Nuž čo. Možno bude mať ešte iný komorný koncert, alebo nie? Už sa to nedá. Mama povedala, že tam nemôžem ísť, lebo vraj sú tam nepokoje=((((((((((((((( Ale vážim si, že by si mi požičala. Martinka povedala, že Tvoj priateľ má povedať moje meno a povedať,že som nemohla prísť, že berie on, ale lepšie by asi bolo, keby si Martinke napísala jeho meno a ona by to vybavila. Tak poslala by si za mňa Mirkovi darček?

Tak dobre Francinka. Maminka určite vie čo je pre Teba teraz to najlepšie. Treba ju poslúchať :) . Franci samozrejme môžeš sa na mňa úplne spoľahnúť, Tvoj darček :miro: odovzdám priamo do jeho rúk , ale stihneš mi ho ešte včas poslať? Dám Ti cez ss adresu. Balík ide v rámci SR minimálne 3 dni. Možno keby si mi ho poslala expresne. :)

Dakujem. Pošlem teda expresne. dakujem.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Sidney » 30 črc 2011, 16:23

Ake su v Cechach nepokoje :?: Co tam robite, priznajte sa konecne :!: :!: :!: :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod adélka » 30 črc 2011, 16:27

Sidney píše:Ake su v Cechach nepokoje :?: Co tam robite, priznajte sa konecne :!: :!: :!: :mrgreen:


Prší tady a ekologičtí aktivisté se přivazují ke stromům na Šumavě. :mrgreen: :mrgreen: :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Sidney » 30 črc 2011, 16:31

adélka píše:
Sidney píše:Ake su v Cechach nepokoje :?: Co tam robite, priznajte sa konecne :!: :!: :!: :mrgreen:


Prší tady a ekologičtí aktivisté se přivazují ke stromům na Šumavě. :mrgreen: :mrgreen: :)



Ne, ne to musi byt cosi vaznejsie... Ale nechce sa mi pozerat spravy kvoli tomu. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Bára » 30 črc 2011, 16:52

adélka píše:
Sidney píše:Ake su v Cechach nepokoje :?: Co tam robite, priznajte sa konecne :!: :!: :!: :mrgreen:


Prší tady a ekologičtí aktivisté se přivazují ke stromům na Šumavě. :mrgreen: :mrgreen: :)
:lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod gemini » 30 črc 2011, 17:51

Sidney píše:
adélka píše:
Sidney píše:Ake su v Cechach nepokoje :?: Co tam robite, priznajte sa konecne :!: :!: :!: :mrgreen:


Prší tady a ekologičtí aktivisté se přivazují ke stromům na Šumavě. :mrgreen: :mrgreen: :)



Ne, ne to musi byt cosi vaznejsie... Ale nechce sa mi pozerat spravy kvoli tomu. :mrgreen:


Ano, je to vážnější. Dřevorubci počkali, až se aktivisti připnou ke stromům, a pak v klidu odešli těžit o kousek dál :lol: Ale jinak je tu dost bezpečno, protože vláda i parlament jsou snad konečně na dovolené, takže není co mršit :mrgreen:
gemini
 

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod adela ankarova » 30 črc 2011, 19:23

Franci žádný nepokoje, dej mamce přečíst tohle
http://www.novinky.cz/domaci/240282-v-c ... uzkum.html
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Franci » 31 črc 2011, 10:57

adela ankarova píše:Franci žádný nepokoje, dej mamce přečíst tohle
http://www.novinky.cz/domaci/240282-v-c ... uzkum.html

ja neviem odkiaľ to zobrala, . =( no nevadí. Mirko predsa nebude mať len rockove koncerty.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Lilie » 31 črc 2011, 11:27

Franci píše:
adela ankarova píše:Franci žádný nepokoje, dej mamce přečíst tohle
http://www.novinky.cz/domaci/240282-v-c ... uzkum.html

ja neviem odkiaľ to zobrala, . =( no nevadí. Mirko predsa nebude mať len rockove koncerty.


Ne :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Anahata -Leto plne hvezd 2011

Příspěvekod Franci » 03 srp 2011, 17:17

Užite si koncertík, aspon vy, ked ja som nemohla. janka zajtra ráno Ti príde balíček, možno kurierom. Jheo výroba bola náročná, nestihla som. Nezabudni šktrnúť moje a tvoje meno =) a napíš mi, že prišiel.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Franci » 09 srp 2011, 10:42

mari píše:Tá čiapka bol tvoj darček ?

Nie. Balíček prišiel Janke neskoro, a ona už bola na ceste. Bolo to ale niečo , čo malo na hlave čapicu. :)
Janka ozaj, terza som si spomenula, že v tom balíčku bol taký lístok, kde som napísala, prečo si mu ho mala dať Ty a nie ja. Takže neviem, ako by sme to urobili, aby to nevyzeralo divne... Napadlo ma, že ak Ty pôjdeš na koncert, pôjdem aj ja a ten listok dam preč. Môže byť?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Leto plne hvezd- dojmy, reporty, fotky videa

Příspěvekod Jana » 09 srp 2011, 13:43

Franci píše:
mari píše:Tá čiapka bol tvoj darček ?

Nie. Balíček prišiel Janke neskoro, a ona už bola na ceste. Bolo to ale niečo , čo malo na hlave čapicu. :)
Janka ozaj, terza som si spomenula, že v tom balíčku bol taký lístok, kde som napísala, prečo si mu ho mala dať Ty a nie ja. Takže neviem, ako by sme to urobili, aby to nevyzeralo divne... Napadlo ma, že ak Ty pôjdeš na koncert, pôjdem aj ja a ten listok dam preč. Môže byť?

Pravdaže. Ako budeš chcieť. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

PředchozíDalší

Zpět na Léto plné hvězd, Praha,CZ, 4.8.2011

cron