Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Yeah :)

Yeah :)

Příspěvekod Odjinud » 19 črc 2010, 01:23

Yeah :)

---
Příspěvek a komentáře na Facebooku: http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 0471981653
Odjinud - uživatelský účet, pod kterým se tu automaticky publikují odkazy na ostatní weby
Odjinud
 
Příspěvky: 0
Registrován: 30 dub 2010, 10:17

Re: Yeah :)

Příspěvekod ewilyn » 19 črc 2010, 09:30

nic proti, ale ked sa uz po mesiaci a pol rozhodol nieco napisat, mohol i viac :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Yeah :)

Příspěvekod debbie » 19 črc 2010, 12:12

ewilyn píše:nic proti, ale ked sa uz po mesiaci a pol rozhodol nieco napisat, mohol i viac :D

:lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Yeah :)

Příspěvekod Ivet » 19 črc 2010, 18:58

Už mu nezbylo víc písmenek! :wink: :P
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Yeah :)

Příspěvekod Ivana » 19 črc 2010, 19:27

Ivet píše:Už mu nezbylo víc písmenek! :wink: :P


Ja nemám prístup na FB, ale mne to tam príde celé pomýlené. Tie babenky sa s prepáčením od...... na tých fotkách, čo stvoria. Mám sa tu slušne vyjadrovať, lebo mi nadriadení zrušia prístup, ale to sa nedá inak vyjadriť. Kaja, tam dala odkaz na hlasovanie na Fun rádio a oni zrejme nič. Ak budú vyrábať fotky, ktorých má Miro ako maku, môže celý FB zabaliť. To na tých falošných mi to pripadá normálnejšie, neviem či by ten odkaz na hlasovanie Fun rádia nebol inde účinnejší, ako tam.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Yeah :)

Příspěvekod ewilyn » 19 črc 2010, 19:36

Ivana píše:
Ivet píše:Už mu nezbylo víc písmenek! :wink: :P


Ja nemám prístup na FB, ale mne to tam príde celé pomýlené. Tie babenky sa s prepáčením od...... na tých fotkách, čo stvoria. Mám sa tu slušne vyjadrovať, lebo mi nadriadení zrušia prístup, ale to sa nedá inak vyjadriť. Kaja, tam dala odkaz na hlasovanie na Fun rádio a oni zrejme nič. Ak budú vyrábať fotky, ktorých má Miro ako maku, môže celý FB zabaliť. To na tých falošných mi to pripadá normálnejšie, neviem či by ten odkaz na hlasovanie Fun rádia nebol inde účinnejší, ako tam.


Ivka, kludne to tam budeme denne propagovat, poprosim i Martinu, aby im to pripomenula, ja sama som sa registrovala na 3 mail. adresy :D

k tomu FB- Miro akosi sam nevie co chce- najskor zalozil tuto fanusikovsku stranku, potom ale na nu 1,5 mesiaca nic nenapisal, ludi tam uz prilis nepribuda :( ...teraz komunikuje hlavne cez svoj osobny profil- ale aby to clovek videl, musi ho mat v priateloch a tych fake profilov je tam ako maku :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)


Zpět na Archiv Mirovho Facebooku-fanklub

cron