Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Sidney » 16 črc 2011, 10:18

Franci píše:Užite si koncertík =) Kde tá Nivnica vôbec je? pri akom meste? Kto tam všetko ide?


Je to nejaka dedina medzi inymi dedinami, snad to najdeme... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Kaja » 16 črc 2011, 10:56

Sidney píše:
Franci píše:Užite si koncertík =) Kde tá Nivnica vôbec je? pri akom meste? Kto tam všetko ide?


Je to nejaka dedina medzi inymi dedinami, snad to najdeme... :mrgreen:

Šťastnú cestu a užite si to :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Paula » 16 črc 2011, 17:12

dievčatá, užite si dnešný slnečný Kupkofest :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Kotě » 16 črc 2011, 18:07

Užívejtééééé! Joooo! :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Henrieta » 17 črc 2011, 08:24

V noci, resp. ja už nad ránom sme sa vrátili spolu so Sidney a jej sestrou z tejto veľmi vydarenej akcie (až na to, že mám asi zlomený prst na nohe). Keď sme prišli na kúpalisko v Nivnici, vystupovala tam nejaká neidentifikovateľná skupina a dosť malé obecenstvo mali, tak sme sa aj zľakli, ale na Mira sa to poriadne zaplnilo zo všetkých strán. Ako ozvučovali, ja som stihla pri konzumácii klobásky ma seba zhodil lavičku, takže musím ísť teraz na pohotovosť s nohou. Spieval všetko možné z albumu aj prevzaté a zdalo sa aj mne, že dosť pritvrdili, ale mne sa to páčilo. Miro mal aj úžasné kultúrne vsuvky medzi pesničkami, napr. že "už sa priznáva ku všetkému, že je transvestita a gay, že keď ho už takto odhalili, nebude zapierať, že práve sa všetci štyria spolu aj sprchovali", potom pozdravoval šmajdovu manku a pod. :lol: Atmosféra je v Čechách úplne iná ako na Slovensku, okolo mňa plno skákajúcich ľudí, dokonca aj chlapci, no ale dievčatá samozrejme vo veľkej prevahe. Miro je v Čechách oveľa populárnejší ako tu na Slovensku, tak z toho vyplývajú tie akcie, že tu my nič nemáme. Po skončení bola autogramiáda, trvala asi hodinu. Zoznámila som sa s Ewilyn, zárivou kometkou, Lenkou a jej dcérou. Chceli sme sa ho aj popýtať na nejaké veci, ale nedalo sa, stále bolo okolo neho kopec ľudí a každý niečo chcel, toto nie je pre mňa takéto tlačenice nasilu, škoda. Sidney ma ešte určite doplní, ja si idem dať teraz nohu do sadry (asi) :cry:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod lucka1992 » 17 črc 2011, 09:19

kdo to je ten na pravo :D ?
Přílohy
280042_163947130343721_151768248228276_377863_3003677_o.jpg
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod lucka1992 » 17 črc 2011, 09:20

Henrieta píše:V noci, resp. ja už nad ránom sme sa vrátili spolu so Sidney a jej sestrou z tejto veľmi vydarenej akcie (až na to, že mám asi zlomený prst na nohe). Keď sme prišli na kúpalisko v Nivnici, vystupovala tam nejaká neidentifikovateľná skupina a dosť malé obecenstvo mali, tak sme sa aj zľakli, ale na Mira sa to poriadne zaplnilo zo všetkých strán. Ako ozvučovali, ja som stihla pri konzumácii klobásky ma seba zhodil lavičku, takže musím ísť teraz na pohotovosť s nohou. Spieval všetko možné z albumu aj prevzaté a zdalo sa aj mne, že dosť pritvrdili, ale mne sa to páčilo. Miro mal aj úžasné kultúrne vsuvky medzi pesničkami, napr. že "už sa priznáva ku všetkému, že je transvestita a gay, že keď ho už takto odhalili, nebude zapierať, že práve sa všetci štyria spolu aj sprchovali", potom pozdravoval šmajdovu manku a pod. :lol: Atmosféra je v Čechách úplne iná ako na Slovensku, okolo mňa plno skákajúcich ľudí, dokonca aj chlapci, no ale dievčatá samozrejme vo veľkej prevahe. Miro je v Čechách oveľa populárnejší ako tu na Slovensku, tak z toho vyplývajú tie akcie, že tu my nič nemáme. Po skončení bola autogramiáda, trvala asi hodinu. Zoznámila som sa s Ewilyn, zárivou kometkou, Lenkou a jej dcérou. Chceli sme sa ho aj popýtať na nejaké veci, ale nedalo sa, stále bolo okolo neho kopec ľudí a každý niečo chcel, toto nie je pre mňa takéto tlačenice nasilu, škoda. Sidney ma ešte určite doplní, ja si idem dať teraz nohu do sadry (asi) :cry:

Děkujeme za reportik a doufam že stou nohou to nebude tak hrozný držim palce aby to dopadlo dobře :)
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Sidney » 17 črc 2011, 09:22

Heni, to fakt mas ten prst zlomeny, snad to je len narazene, potom mi daj vediet... :?:

Takze Nivnice boli ine kopanice, sli sme jak na kraj sveta. Aj sme sa bali, ci tam niekto bude. Bolo to tam take mensie, ale atmosfera uvolnena, vesela. Zdalo sa mi aj ludi dost. Urcite to nebol nejaky fest na urovni Holica, skor porovnatelne s nejakou mestskou akciou, ale dobre... Chlapov par ale urobili krik... :mrgreen: My sme cely koncert nevideli, segra bola hladna, tak sme chvilu boli pri tom bazene trochu dalej. Samozrejme hudbu sme poculi, ale pokec oklolo toho nie. Takze nam unikla poviedka "Styria v sprche". :wink:
Hrali Co sa tyka lasky, Pod vodou, Zabudnuti, SL, LF, Baby, Loneliness, Svet, covery GnR, Queen, Metallica a ACDC myslim... :?: Nepamatam si uz tak presne. Vsetko, teda tie vlastne veci hrali tvrdsie. Najviac ludi sa chyta na Baby (cmuci), LF (predsalen je jedina pomalsia), covery a Loneliness, tak to bola parada. Skoda tych radii, ozivilo by to ten slovensky a cesky povacsine odpad...

Neviem, ale mozno by nebolo na skodu pridat este jeden novy odpalovak, nieco rychle a aj nieco pomalsie by sa hodilo. Aby bolo coverov menej. Lebo tie SK veci su sice slusne, ale coverom a ani Loneliness sa nevyrovnaju. A v Cechach im to je fuk...

Na konci bola uz ako tradicne autogramiada, teda skor tlacenica jeden cez druheho a chaos. My sme sa dostali za ohradku, Lenkina dcera sa pretlacila cmukolandom, takze sa jej podarilo dohodnut stretko v ohrade. Jeden by si myslel, ze tam uz bude klud, ale drzi cmuci mali v pazi a kludne si tam chodili... To sa mne napacilo. Mozno niekedy slovenskej rezervovanosti je aj za potreby. U nas by za tu pasku neliezli... My sme sa ponahlali, aby sme este za svetla stihli prejst tymi dedinami a dostali sa na Slovensko, do Kutov.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Franci » 17 črc 2011, 11:05

ďakujem za reportíky, a Mirko je naozaj tranzvestiota a gey? smutné =( A nemal by si robiť srandu zo svojej mamy. =( ďalšie sklamania. =(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Nikys » 17 črc 2011, 11:06

Franci píše:ďakujem za reportíky, a Mirk oje naozaj tranzvestiota a gey? smutné =(


Ale ne Franci není. To si jen dělal srandu z novinářů :wink:
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Kaja » 17 črc 2011, 13:02

Franci píše:ďakujem za reportíky, a Mirko je naozaj tranzvestiota a gey? smutné =( A nemal by si robiť srandu zo svojej mamy. =( ďalšie sklamania. =(

Franci, to je irónia, robí si srandu z novinárov. Irónia je druh humoru, keď používaš slová v opačnom význame ako to myslíš (a vždy to nejaké percento ľudí vezme vážne). Neber svet tak strašne vážne. :) Svet je predsa aj veselé miesto. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Kaja » 17 črc 2011, 13:03

lucka1992 píše:kdo to je ten na pravo :D ?

Ten chlapec s nimi bol aj v holíči, nazvučoval Mirkovu gitaru a pomáhal im zapájať kábliky :) Možno gitarista.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod Kaja » 17 črc 2011, 13:16

Ďakujem za reportíky, tak aj u Vás bolo dobre, som rada. :D No, Sidney, musím Ťa trošku sklamať, aj v Holíči ľudia naliezli za plot, keď Miro nechodil. Ja to tiež nemám rada, nezdá sa mi vhodné liezť, kam ma nevolajú. :roll: No ochranka ich aj tak po chvíli poupratovala. Tak aj Ty si si všimla, že pritvrdili, no my to oceňujeme, v Holíči to bolo také nekompromisne rockové. :D Páči sa nám tento vývoj. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod ewilyn » 17 črc 2011, 13:33

Kaja píše:Ďakujem za reportíky, tak aj u Vás bolo dobre, som rada. :D No, Sidney, musím Ťa trošku sklamať, aj v Holíči ľudia naliezli za plot, keď Miro nechodil. Ja to tiež nemám rada, nezdá sa mi vhodné liezť, kam ma nevolajú. :roll: No ochranka ich aj tak po chvíli poupratovala. Tak aj Ty si si všimla, že pritvrdili, no my to oceňujeme, v Holíči to bolo také nekompromisne rockové. :D Páči sa nám tento vývoj. :D


ja uz hlasim navrat, vydareny vikend...
tak nevem, ci som natolko mimo, ale mne to az take vyrazne rockovejsie neprislo....tento rock vo vseobecnosti pritvrdili, ale prislo mi to asi rovnako rockove ako i koncerty na Morave v maji a juni-napr. Novy Jicin, alebo Ostrava. Ale dava sa vacsi doraz na gitarve solicka, co sa mi paci i ten Metallica megamix, ktory +x zahrali na Votviraku je riadny narez :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nivnice - Kupkofest 16.7.2011

Příspěvekod ewilyn » 17 črc 2011, 13:35

Henrieta píše:V noci, resp. ja už nad ránom sme sa vrátili spolu so Sidney a jej sestrou z tejto veľmi vydarenej akcie (až na to, že mám asi zlomený prst na nohe). Keď sme prišli na kúpalisko v Nivnici, vystupovala tam nejaká neidentifikovateľná skupina a dosť malé obecenstvo mali, tak sme sa aj zľakli, ale na Mira sa to poriadne zaplnilo zo všetkých strán. Ako ozvučovali, ja som stihla pri konzumácii klobásky ma seba zhodil lavičku, takže musím ísť teraz na pohotovosť s nohou. Spieval všetko možné z albumu aj prevzaté a zdalo sa aj mne, že dosť pritvrdili, ale mne sa to páčilo. Miro mal aj úžasné kultúrne vsuvky medzi pesničkami, napr. že "už sa priznáva ku všetkému, že je transvestita a gay, že keď ho už takto odhalili, nebude zapierať, že práve sa všetci štyria spolu aj sprchovali", potom pozdravoval šmajdovu manku a pod. :lol: Atmosféra je v Čechách úplne iná ako na Slovensku, okolo mňa plno skákajúcich ľudí, dokonca aj chlapci, no ale dievčatá samozrejme vo veľkej prevahe. Miro je v Čechách oveľa populárnejší ako tu na Slovensku, tak z toho vyplývajú tie akcie, že tu my nič nemáme. Po skončení bola autogramiáda, trvala asi hodinu. Zoznámila som sa s Ewilyn, zárivou kometkou, Lenkou a jej dcérou. Chceli sme sa ho aj popýtať na nejaké veci, ale nedalo sa, stále bolo okolo neho kopec ľudí a každý niečo chcel, toto nie je pre mňa takéto tlačenice nasilu, škoda. Sidney ma ešte určite doplní, ja si idem dať teraz nohu do sadry (asi) :cry:


Heni i ja som rada, ze som Ta spoznala osobne :) ...a o tom prste som nevedela, snad to bude dobre ( a nebudes sa v lete otravovat so sadrou)

btw..ten chalan s "afrom" na hlave je Miso- technik, sofer, kamos :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Kupkofest, Nivnice, CZ, 16.7.2011