Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Kaja » 29 čer 2011, 12:07

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra


Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Kaja » 30 čer 2011, 15:47

Bára píše:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e7zDXVBbZWU#at=15

Dobre to začína :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Paula » 30 čer 2011, 19:05

Kaja píše:
Bára píše:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e7zDXVBbZWU#at=15

Dobre to začína :-)

:D :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Jana » 01 črc 2011, 19:37

fanusicka píše:
Kaja píše:
Bára píše:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e7zDXVBbZWU#at=15

Dobre to začína :-)

:D :lol:

Ak mi do toho nič nepríde, asi pôjdem. Rada by som na celé 2 dni. Takže bude tam aj TP. :D
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Kaja » 01 črc 2011, 22:19

Ja by som tiež chcela ísť, ale iba na otočku na Rosemaid.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Jana » 01 črc 2011, 22:56

Kaja píše:Ja by som tiež chcela ísť, ale iba na otočku na Rosemaid.

Super, vidíme sa. :D Dúfam že nebudem zas vypadať po koncerte ako čerstvo vyliahnuté kurča ako minule. :P
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Lilie » 01 črc 2011, 23:16

Jana píše:
Kaja píše:Ja by som tiež chcela ísť, ale iba na otočku na Rosemaid.

Super, vidíme sa. :D Dúfam že nebudem zas vypadať po koncerte ako čerstvo vyliahnuté kurča ako minule. :P


Asi tak? Obrázek :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Kaja » 02 črc 2011, 00:01

Lilie píše:
Jana píše:
Kaja píše:Ja by som tiež chcela ísť, ale iba na otočku na Rosemaid.

Super, vidíme sa. :D Dúfam že nebudem zas vypadať po koncerte ako čerstvo vyliahnuté kurča ako minule. :P


Asi tak? Obrázek :D

No, výstižné. :lol: Dúfam, že sa do 15. 7. aj u nás prejaví nejako to globálne otepľovanie, pretože momentálne to vyzerá skôr na príchod doby ľadovej. Ale stačilo by niečo medzi tým. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Jana » 02 črc 2011, 12:05

Lilie píše:
Jana píše:
Kaja píše:Ja by som tiež chcela ísť, ale iba na otočku na Rosemaid.

Super, vidíme sa. :D Dúfam že nebudem zas vypadať po koncerte ako čerstvo vyliahnuté kurča ako minule. :P


Asi tak? Obrázek :D

Veru asi nejako som vyzerala Lili. Z nalakovaných a zmoknutých farbených vlasov sa mi vytvorili akési chaluhy z kt. mi stekala farba až hlboko do dekoltu. Hena je iná kvalita! :twisted: ...a tak som si počas toho zamračeného upršaného večera pekne do brondzova "opiekla" žemličky aj cez podprdu :idea: .Inak odporúčam ako výborný ťažko zmyteľný samoopalovací krém. :thumbup: K tomu všetkému mi tam ešt z očí kvapkali tiene a tak moje housky vyzerali trochu naplesnivo. A ešte celé to mokré a zmoklé kura aj s pečivom bolo obalené v celofánovej fólii (prilepený pršiplášť :twisted: ) a tak sa naservírovalo pred :miro: . Sama by som sa mu čudovala, ak by aj nebol vitarián, keby sa mu na mňa začali slinky zbiehať a mal chuť kusnúť si. Uznám že to čudo čo so mňa poveternostné podmienky urobili ozaj na reklamnú fotku pre hydinárne ani pekárne nebolo. Pánbožko vie občas riadne zavariť. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Henrieta » 02 črc 2011, 14:03

Veru asi nejako som vyzerala Lili. Z nalakovaných a zmoknutých farbených vlasov sa mi vytvorili akési chaluhy z kt. mi stekala farba až hlboko do dekoltu. Hena je iná kvalita! :twisted: ...a tak som si počas toho zamračeného upršaného večera pekne do brondzova "opiekla" žemličky aj cez podprdu :idea: .Inak odporúčam ako výborný ťažko zmyteľný samoopalovací krém. :thumbup: K tomu všetkému mi tam ešt z očí kvapkali tiene a tak moje housky vyzerali trochu naplesnivo. A ešte celé to mokré a zmoklé kura aj s pečivom bolo obalené v celofánovej fólii (prilepený pršiplášť :twisted: ) a tak sa naservírovalo pred :miro: . Sama by som sa mu čudovala, ak by aj nebol vitarián, keby sa mu na mňa začali slinky zbiehať a mal chuť kusnúť si. Uznám že to čudo čo so mňa poveternostné podmienky urobili ozaj na reklamnú fotku pre hydinárne ani pekárne nebolo. Pánbožko vie občas riadne zavariť. :mrgreen:[/quote]

No vidíš a potom sa čuduješ, že máš neopätované city. Už sme došli na koreň veci. Musíš si dať nabudúce lepšiu farbu na vlasy :!: :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Lilie » 03 črc 2011, 19:41

Henrieta píše:Veru asi nejako som vyzerala Lili. Z nalakovaných a zmoknutých farbených vlasov sa mi vytvorili akési chaluhy z kt. mi stekala farba až hlboko do dekoltu. Hena je iná kvalita! :twisted: ...a tak som si počas toho zamračeného upršaného večera pekne do brondzova "opiekla" žemličky aj cez podprdu :idea: .Inak odporúčam ako výborný ťažko zmyteľný samoopalovací krém. :thumbup: K tomu všetkému mi tam ešt z očí kvapkali tiene a tak moje housky vyzerali trochu naplesnivo. A ešte celé to mokré a zmoklé kura aj s pečivom bolo obalené v celofánovej fólii (prilepený pršiplášť :twisted: ) a tak sa naservírovalo pred :miro: . Sama by som sa mu čudovala, ak by aj nebol vitarián, keby sa mu na mňa začali slinky zbiehať a mal chuť kusnúť si. Uznám že to čudo čo so mňa poveternostné podmienky urobili ozaj na reklamnú fotku pre hydinárne ani pekárne nebolo. Pánbožko vie občas riadne zavariť. :mrgreen:


No vidíš a potom sa čuduješ, že máš neopätované city. Už sme došli na koreň veci. Musíš si dať nabudúce lepšiu farbu na vlasy :!: :lol:[/quote]

Jasně, stoprocentně je to tím a příště si zaručeně kousne :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod zariva_kometka » 03 črc 2011, 20:00

Lilie píše:
Henrieta píše:Veru asi nejako som vyzerala Lili. Z nalakovaných a zmoknutých farbených vlasov sa mi vytvorili akési chaluhy z kt. mi stekala farba až hlboko do dekoltu. Hena je iná kvalita! :twisted: ...a tak som si počas toho zamračeného upršaného večera pekne do brondzova "opiekla" žemličky aj cez podprdu :idea: .Inak odporúčam ako výborný ťažko zmyteľný samoopalovací krém. :thumbup: K tomu všetkému mi tam ešt z očí kvapkali tiene a tak moje housky vyzerali trochu naplesnivo. A ešte celé to mokré a zmoklé kura aj s pečivom bolo obalené v celofánovej fólii (prilepený pršiplášť :twisted: ) a tak sa naservírovalo pred :miro: . Sama by som sa mu čudovala, ak by aj nebol vitarián, keby sa mu na mňa začali slinky zbiehať a mal chuť kusnúť si. Uznám že to čudo čo so mňa poveternostné podmienky urobili ozaj na reklamnú fotku pre hydinárne ani pekárne nebolo. Pánbožko vie občas riadne zavariť. :mrgreen:


No vidíš a potom sa čuduješ, že máš neopätované city. Už sme došli na koreň veci. Musíš si dať nabudúce lepšiu farbu na vlasy :!: :lol:


Jasně, stoprocentně je to tím a příště si zaručeně kousne :lol: :lol: :lol:[/quote]

Četla jsem, že letí na zrzky :lol: :lol: 8)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Kotě » 03 črc 2011, 20:03

zariva_kometka píše:
Lilie píše:

Jasně, stoprocentně je to tím a příště si zaručeně kousne :lol: :lol: :lol:


Četla jsem, že letí na zrzky :lol: :lol: 8)

Ááááno....zvláště pokud jsou zrzavé "úplně všude"!!! :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

Příspěvekod Lilie » 03 črc 2011, 20:05

Kotě píše:
zariva_kometka píše:
Lilie píše:

Jasně, stoprocentně je to tím a příště si zaručeně kousne :lol: :lol: :lol:


Četla jsem, že letí na zrzky :lol: :lol: 8)

Ááááno....zvláště pokud jsou zrzavé "úplně všude"!!! :wink: :lol:


Takže Jani: rezavý (nestékající!!) přeliv a žádnou VK! :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Další

Zpět na Cibulafest, Holíč, SK, 15.7.2011

cron