Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jana » 27 čer 2011, 11:45

Henrieta píše:Kotě váliš :D :thumbup: . Kamzičie stezky už dám, v Tatrách som našla veľmi sympatického dvojnohého kamzíka, mimichodom člena Horskej záchrannej služby :wink: . Ak teda niekto potrebujete skúsiť takýto adrenalín s odborným doprovodom, vrelo odporúčam aj nakontaktujem :wink: . ACDC je bomba. Mne sa ich hudba páči, ale hlas ich terajšieho speváka nie. V :miro: podaní je to pre mňa preto lepšie, len škoda že to nie je jeho. Ale také niečo asi :miro: nikdy nedá. :)


Jani, ty vždy všade niekoho zbalíš a ja potom mám s tým problémy. :evil: (vyzváňajúci mobil v tvojej kabelke v Bohuniciach) a potom sa nemôžem poriadne sústrediť na Šmajdu ako spieva :lol: Ale ideš na to dobre, to sa mi ľúbi: najskôr nech sa postarajú o veci čo človek potrebuje a potom sa uvidí... :wink: :lol: tak to treba robiť. A potom naháňaš v daždi okolo amfiteátra hodinu Šmajdu s bio orechami (na čele so mnou!...koľko mám rokov? :shock: ) a chudák chlapec čaká a nechápe čo sa deje... :oops: :roll: Člena Horskej služby zatiaľ nepotrebujem, ale keby si zbalila nejakého šikovného bohatého investora, tak môžeš dohodiť :mrgreen: (na veku, národnosti, vzhľade a iných nepodstatných veciach nezáleží :lol: )
Čo sa týka Mira, ja myslím, že on ešte nedosiahol skladateľský vrchol. Keď bude veľmi chcieť, tak môže niečo také dať, potenciál na to má.[/quote]
:lol: :lol: :lol: to vieš Heňka, musím sa stále ubezpečovať že som ešte žiadúca a atraktívna keď ma :miro: nechce. :cry: :mrgreen: ( :lol: ) Je okašľaný. Ale nie, rada by som tem mirov skladateľský a aj iný vrchol zažila... :oops: :oops: 8)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jana » 27 čer 2011, 11:54

Solventného investora nemám ani pre seba :cry: . Avšak čo ja poznám bohatých chlapov, určite by som to s nimi nevydržala, ale ani oni so mnou :lol: .
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Esti » 27 čer 2011, 12:31

Jana píše:
gatla píše:Trochu pozdě,ale přece..... nevím,proč musím téměř po každém koncertu do práce :mrgreen: No... na druhou stranu blonďatý adrenalin působí silně povzbudivě,že jsem 12hodin v práci po dvou hodinách spánku a za minimální kofeinové podpory vydžela a vůůůbec se mi nechtělo spát :D
Ivet a Kotě to tu tak opsali,že k tomu nemám co dodat.... :thumbup: Škoda,že sobota byla pro mě znamení velkého spěchu a ještě většího nestíhání,že jsem se nestihla podívat na forum a tím nevěděla,že se chystá Ivet,ráda bych ji poznala :D ,škoda,že jsi se k nám nepřihlásila :( Snad bude ještě příležitost....
Já teda musím říct,že mě :miro: tolik nenaučil,moje(resp.Máťova) videa jsou stále ve foťáku a nikdo-ani pan domáci netuší,jak je dostat z něj :mrgreen: Nevadí,náš foťák neděla dobrá videa,jako má Jarka a Ivet :)

12 hod. v práci? :shock: :? :( Kde sa ešte dnes okrem zdravotníctva robia také dlhé smeny? Aj preto nerobím sestričku. Na kávičku pozor, aby sa to nevypomstilo na srdiečku. Mňa vždy vo veľkom kávičkovaní zabrzdí žlčník. Ak sa dá, radšej to dospi. Takéto prebdené noci si organizmus dobre zapamätá a vráti :)


bys čuměla, kde všude :wink:
a bez kafe ani ránu, mně nepomůže ani :miro: :roll:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kaja » 27 čer 2011, 12:37

Henrieta píše:Kotě váliš :D :thumbup: . Kamzičie stezky už dám, v Tatrách som našla veľmi sympatického dvojnohého kamzíka, mimichodom člena Horskej záchrannej služby :wink: . Ak teda niekto potrebujete skúsiť takýto adrenalín s odborným doprovodom, vrelo odporúčam aj nakontaktujem :wink: . ACDC je bomba. Mne sa ich hudba páči, ale hlas ich terajšieho speváka nie. V :miro: podaní je to pre mňa preto lepšie, len škoda že to nie je jeho. Ale také niečo asi :miro: nikdy nedá. :)


Jani, ty vždy všade niekoho zbalíš a ja potom mám s tým problémy. :evil: (vyzváňajúci mobil v tvojej kabelke v Bohuniciach) a potom sa nemôžem poriadne sústrediť na Šmajdu ako spieva :lol: Ale ideš na to dobre, to sa mi ľúbi: najskôr nech sa postarajú o veci čo človek potrebuje a potom sa uvidí... :wink: :lol: tak to treba robiť. A potom naháňaš v daždi okolo amfiteátra hodinu Šmajdu s bio orechami (na čele so mnou!...koľko mám rokov? :shock: ) a chudák chlapec čaká a nechápe čo sa deje... :oops: :roll: Člena Horskej služby zatiaľ nepotrebujem, ale keby si zbalila nejakého šikovného bohatého investora, tak môžeš dohodiť :mrgreen: (na veku, národnosti, vzhľade a iných nepodstatných veciach nezáleží :lol: )
Čo sa týka Mira, ja myslím, že on ešte nedosiahol skladateľský vrchol. Keď bude veľmi chcieť, tak môže niečo také dať, potenciál na to má.[/quote]

Tiež myslím. :wink: Ešter nevieme, čo nás od neho čaká, ale už nás veľa krát pozitívne prekvapil a vzhľadom na to, že je na začiatku svojej dráhy a stále sa učí, zlepšuje, ja myslím, že prečo nie :?: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Henrieta » 27 čer 2011, 17:16

Jana píše:Solventného investora nemám ani pre seba :cry: . Avšak čo ja poznám bohatých chlapov, určite by som to s nimi nevydržala, ale ani oni so mnou :lol: .


Ale ja s nimi nechcem vydržať, také veľké plány zase s nimi nemám :lol: To sme sa zase zle pochopili. :? Ešte to by mi tak chýbalo. :shock: :roll: Ja som myslela čisto pracovnú bázu. Vo všetkej počestnosti samozrejme. :|
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jana » 27 čer 2011, 19:57

Henrieta píše:
Jana píše:Solventného investora nemám ani pre seba :cry: . Avšak čo ja poznám bohatých chlapov, určite by som to s nimi nevydržala, ale ani oni so mnou :lol: .


Ale ja s nimi nechcem vydržať, také veľké plány zase s nimi nemám :lol: To sme sa zase zle pochopili. :? Ešte to by mi tak chýbalo. :shock: :roll: Ja som myslela čisto pracovnú bázu. Vo všetkej počestnosti samozrejme. :|

Chceš podnikať? No i tak bohužiaľ nemôžem poslúžiť. :| Ale ak na niekoho vhodného naďabím, dám Ti určite vedieť. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kotě » 27 čer 2011, 22:31

Tisková oprava: Miro má rád písničku Kvapky, protože na začátku nehraje a může držet mikrofon....ne Zabudnutý, jak jsem omylem uvedla v reportu. To víte....těch dojmů bylo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jarka » 27 čer 2011, 22:46

Takže technické problémy překonané a začínáme :-) jako první Kvapky a Pod vodou http://www.youtube.com/watch?v=2xi_PhvVIzw
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jana » 27 čer 2011, 22:47

Kotě píše:Tisková oprava: Miro má rád písničku Kvapky, protože na začátku nehraje a může držet mikrofon....ne Zabudnutý, jak jsem omylem uvedla v reportu. To víte....těch dojmů bylo :lol: :lol: :lol:

Aj ja ich milujem, pre atmosféru kt. navodzujú a možno i preto, že v nich nedržím mikrofón. 8) :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jarka » 27 čer 2011, 23:11

A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kaja » 27 čer 2011, 23:18

Jarka píše:Takže technické problémy překonané a začínáme :-) jako první Kvapky a Pod vodou http://www.youtube.com/watch?v=2xi_PhvVIzw

Ďakujem, Jarka, muselo tam byť naozaj fajn. :-) Kvapky mám rada aj ja, úplne najviac sa mi páčili v Bratislave ako ich zaspieval. Aj Pod vodou, obe majú, každá inú, ale zaujímavú atmosféru.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Bára » 27 čer 2011, 23:18

Jarka píše:A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF
Jarko, díky :thumbup: Mně se to dneska blbě načítá, jedu zatím první. ale zvládu to :P :D Zrovna na tohle (Loneliness a LF) čekám nejvíce :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jarka » 27 čer 2011, 23:24

Třetí - Čo sa týka lásky a Zabudnutý http://www.youtube.com/watch?v=DkgOVE5Q_fo
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jarka » 27 čer 2011, 23:45

Čtvrté a poslední video - Baby a Metallica http://www.youtube.com/watch?v=l4Ao3JJldfE
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kaja » 27 čer 2011, 23:49

Jarka píše:A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF

:D Tomy by rovno do SĽUK-u mohol nastúpiť ako tam talentovane poskakuje v tej sukničke. :D Tie 2 anglické ľudí pekne chytili. Chalani pôsoboli na javisku výborne, Miro skvelý rockový suverénny, Tomy výborný, pohodový, Adamko trošku smutný tentokrát, asi sa necítil najlepšie. Ale fajn atmosféra, dokonca mužov nám v hľadisku pribúda ako som si všimla :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Oslavy 400.let města,Vrbno pod Pradědem, CZ, 25.6.2011

cron