Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jana » 27 čer 2011, 23:53

Kaja píše:
Jarka píše:Takže technické problémy překonané a začínáme :-) jako první Kvapky a Pod vodou http://www.youtube.com/watch?v=2xi_PhvVIzw

Ďakujem, Jarka, muselo tam byť naozaj fajn. :-) Kvapky mám rada aj ja, úplne najviac sa mi páčili v Bratislave ako ich zaspieval. Aj Pod vodou, obe majú, každá inú, ale zaujímavú atmosféru.

Mia culpa, mia culpa mia maxima culpa, práve tie som nedopatrením vymazala. Proste prepadli sa do večnosti. Normálne som sa chcela zaeutanázovať. :evil:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jarka » 27 čer 2011, 23:54

Kaja píše:
Jarka píše:A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF

:D Tomy by rovno do SĽUK-u mohol nastúpiť ako tam talentovane poskakuje v tej sukničke. :D Tie 2 anglické ľudí pekne chytili. Chalani pôsoboli na javisku výborne, Miro skvelý rockový suverénny, Tomy výborný, pohodový, Adamko trošku smutný tentokrát, asi sa necítil najlepšie. Ale fajn atmosféra, dokonca mužov nám v hľadisku pribúda ako som si všimla :D

Tak už máte na Youtube celý koncert - kromě SL, Queenů a asi 15. munut, kdy pořadatel hriankovačom vyhodil pojistky mám všechno. A mužů tam bylo hodně, byla tam spousta lidí, davy...i na fotkách je to vidět
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Bára » 27 čer 2011, 23:55

Kaja píše:
Jarka píše:A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF

:D Tomy by rovno do SĽUK-u mohol nastúpiť ako tam talentovane poskakuje v tej sukničke. :D Tie 2 anglické ľudí pekne chytili. Chalani pôsoboli na javisku výborne, Miro skvelý rockový suverénny, Tomy výborný, pohodový, Adamko trošku smutný tentokrát, asi sa necítil najlepšie. Ale fajn atmosféra, dokonca mužov nám v hľadisku pribúda ako som si všimla :D
Tentokrát mu to mimořádně slušelo :!: Triko měl sladěný s botkami :thumbup: :D Vypadá v tý sukni výborně :D Taky bych tak chtěla v sukni vypadat :( :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kaja » 28 čer 2011, 00:03

Jarka píše:Čtvrté a poslední video - Baby a Metallica http://www.youtube.com/watch?v=l4Ao3JJldfE

Tu viac vidno aj Jara, super aj on :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kaja » 28 čer 2011, 00:04

Bára píše:
Kaja píše:
Jarka píše:A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF

:D Tomy by rovno do SĽUK-u mohol nastúpiť ako tam talentovane poskakuje v tej sukničke. :D Tie 2 anglické ľudí pekne chytili. Chalani pôsoboli na javisku výborne, Miro skvelý rockový suverénny, Tomy výborný, pohodový, Adamko trošku smutný tentokrát, asi sa necítil najlepšie. Ale fajn atmosféra, dokonca mužov nám v hľadisku pribúda ako som si všimla :D
Tentokrát mu to mimořádně slušelo :!: Triko měl sladěný s botkami :thumbup: :D Vypadá v tý sukni výborně :D Taky bych tak chtěla v sukni vypadat :( :lol: :lol: :lol:

:D :D :D Veru mu ťažko môžem konkurovať :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Jana » 28 čer 2011, 00:16

Jarka píše:
Kaja píše:
Jarka píše:A pokračujeme...miluju Tomiho tanečky :-))) http://www.youtube.com/watch?v=nihcnN5-LBI Loneliness a LF

:D Tomy by rovno do SĽUK-u mohol nastúpiť ako tam talentovane poskakuje v tej sukničke. :D Tie 2 anglické ľudí pekne chytili. Chalani pôsoboli na javisku výborne, Miro skvelý rockový suverénny, Tomy výborný, pohodový, Adamko trošku smutný tentokrát, asi sa necítil najlepšie. Ale fajn atmosféra, dokonca mužov nám v hľadisku pribúda ako som si všimla :D

Tak už máte na Youtube celý koncert - kromě SL, Queenů a asi 15. munut, kdy pořadatel hriankovačom vyhodil pojistky mám všechno. A mužů tam bylo hodně, byla tam spousta lidí, davy...i na fotkách je to vidět

Jarinka veľká vďaka. Fešný je ten :miro: , len tie Ray - Banky by mal častejšie z hlavičky skladať dole. Má ich často aj keď mu slnko nesvieti do očí. :evil: Dostáva ma to do rozpakov keď na neho pzerám a neviem či pre...uje pohľadom mňa, alebo slečnu stojacu vedľa mňa :oops: . :twisted: Alebo obe naraz :mrgreen: ? Či ...!? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Ivet » 28 čer 2011, 01:38

gatla píše:Trochu pozdě,ale přece..... nevím,proč musím téměř po každém koncertu do práce :mrgreen: No... na druhou stranu blonďatý adrenalin působí silně povzbudivě,že jsem 12hodin v práci po dvou hodinách spánku a za minimální kofeinové podpory vydžela a vůůůbec se mi nechtělo spát :D
Ivet a Kotě to tu tak opsali,že k tomu nemám co dodat.... :thumbup: Škoda,že sobota byla pro mě znamení velkého spěchu a ještě většího nestíhání,že jsem se nestihla podívat na forum a tím nevěděla,že se chystá Ivet,ráda bych ji poznala :D ,škoda,že jsi se k nám nepřihlásila :( Snad bude ještě příležitost....
Já teda musím říct,že mě :miro: tolik nenaučil,moje(resp.Máťova) videa jsou stále ve foťáku a nikdo-ani pan domáci netuší,jak je dostat z něj :mrgreen: Nevadí,náš foťák neděla dobrá videa,jako má Jarka a Ivet :)


Gatli, já bych se přihlásila, ale byl to okamžik, kdy jsem tě zahlédla a uvědomila si, že to můžeš být ty. Při odchodu jsem za podiem viděla, že se tam Miro fotí, snažila jsem se marně vykřesat trošičku energie ze svého foťáku a pak jsem uviděla tři kočeny jak si důvěrně šeptání s Mirem do ouška :wink: - jedna z vás (Kotě, Jarka ? nevím - je nepoznám) měla dítě na ramenou a pak se rychle otočila blondýnka (jsem si říkala podle fotek-asi Gatla !) a rychle zmizela za stanem pro učinkující. Nechtěla jsem tě nahánět a už na nás taky čekal odvoz - tak snad někdy brzy příště. :lol: :wink:
Jinak při výpadku elektřiny se na mě jedna starší paní obrátila a říká "že by to byl Chodúr,? " - záškodník jeden, stačí že tam byl David. :lol: :roll:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kaja » 28 čer 2011, 06:24

Ivet píše:
gatla píše:Trochu pozdě,ale přece..... nevím,proč musím téměř po každém koncertu do práce :mrgreen: No... na druhou stranu blonďatý adrenalin působí silně povzbudivě,že jsem 12hodin v práci po dvou hodinách spánku a za minimální kofeinové podpory vydžela a vůůůbec se mi nechtělo spát :D
Ivet a Kotě to tu tak opsali,že k tomu nemám co dodat.... :thumbup: Škoda,že sobota byla pro mě znamení velkého spěchu a ještě většího nestíhání,že jsem se nestihla podívat na forum a tím nevěděla,že se chystá Ivet,ráda bych ji poznala :D ,škoda,že jsi se k nám nepřihlásila :( Snad bude ještě příležitost....
Já teda musím říct,že mě :miro: tolik nenaučil,moje(resp.Máťova) videa jsou stále ve foťáku a nikdo-ani pan domáci netuší,jak je dostat z něj :mrgreen: Nevadí,náš foťák neděla dobrá videa,jako má Jarka a Ivet :)


Gatli, já bych se přihlásila, ale byl to okamžik, kdy jsem tě zahlédla a uvědomila si, že to můžeš být ty. Při odchodu jsem za podiem viděla, že se tam Miro fotí, snažila jsem se marně vykřesat trošičku energie ze svého foťáku a pak jsem uviděla tři kočeny jak si důvěrně šeptání s Mirem do ouška :wink: - jedna z vás (Kotě, Jarka ? nevím - je nepoznám) měla dítě na ramenou a pak se rychle otočila blondýnka (jsem si říkala podle fotek-asi Gatla !) a rychle zmizela za stanem pro učinkující. Nechtěla jsem tě nahánět a už na nás taky čekal odvoz - tak snad někdy brzy příště. :lol: :wink:
Jinak při výpadku elektřiny se na mě jedna starší paní obrátila a říká "že by to byl Chodúr,? " - záškodník jeden, stačí že tam byl David. :lol: :roll:


Možno Mirovi odpíjal z jeho piva a vtedy on musí zastaviť scénu, :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 28 čer 2011, 08:12

Kaja píše:
Ivet píše:Jinak při výpadku elektřiny se na mě jedna starší paní obrátila a říká "že by to byl Chodúr,? " - záškodník jeden, stačí že tam byl David. :lol: :roll:


Možno Mirovi odpíjal z jeho piva a vtedy on musí zastaviť scénu, :D


:lol: :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 28 čer 2011, 14:32

zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Esti » 28 čer 2011, 14:43

Jarko, i já se ještě připojuji s děkovačkou za videa a i za foto, vypadá to fakt dobře, muselo to být fajn :wink:
...i přes ty výpadky šťávy :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Lenka » 28 čer 2011, 16:22

Kaja píše:
Jarka píše:Čtvrté a poslední video - Baby a Metallica http://www.youtube.com/watch?v=l4Ao3JJldfE

Tu viac vidno aj Jara, super aj on :-)

Jarko moc díky za zdokumentování celého koncertu a Jariho taneček neměl chybu :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Paula » 28 čer 2011, 17:59

Jarka,veľmi pekne Ti ďakujem za videá :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod Kveta » 28 čer 2011, 18:33

zariva_kometka píše:Tady je SĽ :) http://www.youtube.com/watch?v=lxLO6TVofjI


Skvele :thumbup:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Vrbno pod Pradědem 25. 6. 2011

Příspěvekod mari » 01 črc 2011, 16:01

Aj ja ďakujem všetkým za videá a reportíky :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Oslavy 400.let města,Vrbno pod Pradědem, CZ, 25.6.2011

cron