Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Kaja » 19 čer 2011, 11:55

mari píše:
Kaja píše:
Áno, ďakujem, za doplnenie. S tým klipom nás potešili, mali by ho natáčať do polovice týždňa a do júla už musíme vydržať, kým nám ho dodajú. :D Nejaké fotky som urobila, tiež štýlom, že som sa snažila napchať pod striešku pódia, ale bolo to márne, všade šľahal dážď, na steidži boli mláky ako hrom :lol: , inak veľké pódium, chalani tam mali rozbeh :D , aj to patrične využívali, takže ich bol problém tam občas "pochytať". :D Ja som aj stála veľmi zboku a fotila tak, že chvíľu som skúšala ich uloviť a chvíľu sušila foťák pod pršákom. No na fotkách môžete pozrieť aspoň čosi z atmošky, vrátane lejaka a dáždnikov, ale aj to, že na pódium sa lepili nielen deti :D - majú odpoveď tí, čo v poslednej dobe do nás vyrývajú, že Miro zaujíma iba decká, vôbec nie, videla som aj na dospelákoch, že sa im to páčilo a bavili sa. Nie tak búrlivo ako decká, ale bolo tam dobre. Ja som veľmi vďačná za túto akciu, konečne som si zase trošku opravila dojem o Slovensku, to koľko ľudí tam prišlo, že tam vydržali napriek tomu desivému počasiu a dobre sa bavili, ma potešilo a dúfam, že aj chlapcov. Mirko bol celkom rozžiarený, tak myslím, že áno, že mu tam tiež bolo dobre. :D

http://niekto.rajce.idnes.cz/Bohunice_2011_6_18_male#

Kaji , fotky sú bombové :thumbup: Vidno , že si to užili , som rada :D
Len som na seba nasr.... , že som prepásla takúto akciu :mrgreen: :(

To je fakt škoda, mari. Druhý krát nezaváhaj. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod mari » 19 čer 2011, 11:59

Sidney píše:Kajka uz vlastne vsetko napisala, aj Henka...
Co k tomu dodat, asi komplet playlist, takze Co sa tyka lasky, Kvapky, Pod vodou, Loneliness, Celavi, LF, Baby, LZ a WTJ...
WTJ bola v tako zvlastnom prevedeni, Miro si pekne zaskriekal a zajacal :mrgreen: :o
Po prichode sme boli taktiez sokovani, skutocne lialo jak z konvy, ludi plny amfil, v dekach sedeli pod daznikmi, postavali na schodoch.
Skoda toho pocasia, tam mohlo byt uplne narvane, keby nelialo... Ta atmosfera mozno nebola az tak zivelna, ale ked niekto drzi daznik, tak tazko bude tlieskat, skakat a podobne. Ale aj napriek tomu OK. Takze aj na Slovensku to moze byt dobre...
A deticky, tie boli uzasne, vsetky poskakali dopredu a bavili sa. Proste deti rock miluju (asi) :wink:
Taky maly postreh k Adamovi, na podiu mu to ide coraz lepsie, chyta sa, s Mirom sa tam pekne "pohrali". Je to sexi.
Sedia si, tak nech im to vydrzi... 8)
Minus, bohuzial kvoli dazdu takmer nebolo mozne fotit, bude tak 10 zaberov odtial a jedno video. Ja natacam len nove pesnicky, starych je plny youtube, nevidim v tom nejaky zmysel, ked tam je Pod vodou 350 krat... Ake to je len moj nazor.
Este k Mirovi, po chmarach ani stopy, mal veselu naladu, pokecali sme trochu, Hanka ma svoj podpis...
Zlozenie na akcii: Lopezova, Hanka, Henka, Kajka s dcerou, Janka a Sidney. :mrgreen:
Este po Loneliness spomenul, ze k tomu buduci tyzden natacaju klip, mal by byt do polky jula out. Vraj ho natacaju v Kosiciach, dufam ze som dobre pocula, ked mi to hovoril... :?: :lol:

Že by na autobusovej zastávke ? :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod gemini » 19 čer 2011, 12:01

Kaja píše:
Sidney píše:Kajka uz vlastne vsetko napisala, aj Henka...
Co k tomu dodat, asi komplet playlist, takze Co sa tyka lasky, Kvapky, Pod vodou, Loneliness, Celavi, LF, Baby, LZ a WTJ...
WTJ bola v tako zvlastnom prevedeni, Miro si pekne zaskriekal a zajacal :mrgreen: :o
Po prichode sme boli taktiez sokovani, skutocne lialo jak z konvy, ludi plny amfil, v dekach sedeli pod daznikmi, postavali na schodoch.
Skoda toho pocasia, tam mohlo byt uplne narvane, keby nelialo... Ta atmosfera mozno nebola az tak zivelna, ale ked niekto drzi daznik, tak tazko bude tlieskat, skakat a podobne. Ale aj napriek tomu OK. Takze aj na Slovensku to moze byt dobre...
A deticky, tie boli uzasne, vsetky poskakali dopredu a bavili sa. Proste deti rock miluju (asi) :wink:
Taky maly postreh k Adamovi, na podiu mu to ide coraz lepsie, chyta sa, s Mirom sa tam pekne "pohrali". Je to sexi.
Sedia si, tak nech im to vydrzi... 8)
Minus, bohuzial kvoli dazdu takmer nebolo mozne fotit, bude tak 10 zaberov odtial a jedno video. Ja natacam len nove pesnicky, starych je plny youtube, nevidim v tom nejaky zmysel, ked tam je Pod vodou 350 krat... Ake to je len moj nazor.
Este k Mirovi, po chmarach ani stopy, mal veselu naladu, pokecali sme trochu, Hanka ma svoj podpis...
Zlozenie na akcii: Lopezova, Hanka, Henka, Kajka s dcerou, Janka a Sidney. :mrgreen:
Este po Loneliness spomenul, ze k tomu buduci tyzden natacaju klip, mal by byt do polky jula out. Vraj ho natacaju v Kosiciach, dufam ze som dobre pocula, ked mi to hovoril... :?: :lol:


Áno, ďakujem, za doplnenie. S tým klipom nás potešili, mali by ho natáčať do polovice týždňa a do júla už musíme vydržať, kým nám ho dodajú. :D Nejaké fotky som urobila, tiež štýlom, že som sa snažila napchať pod striešku pódia, ale bolo to márne, všade šľahal dážď, na steidži boli mláky ako hrom :lol: , inak veľké pódium, chalani tam mali rozbeh :D , aj to patrične využívali, takže ich bol problém tam občas "pochytať". :D Ja som aj stála veľmi zboku a fotila tak, že chvíľu som skúšala ich uloviť a chvíľu sušila foťák pod pršákom. No na fotkách môžete pozrieť aspoň čosi z atmošky, vrátane lejaka a dáždnikov, ale aj to, že na pódium sa lepili nielen deti :D - majú odpoveď tí, čo v poslednej dobe do nás vyrývajú, že Miro zaujíma iba decká, vôbec nie, videla som aj na dospelákoch, že sa im to páčilo a bavili sa. Nie tak búrlivo ako decká, ale bolo tam dobre. Ja som veľmi vďačná za túto akciu, konečne som si zase trošku opravila dojem o Slovensku, to koľko ľudí tam prišlo, že tam vydržali napriek tomu desivému počasiu a dobre sa bavili, ma potešilo a dúfam, že aj chlapcov. Mirko bol celkom rozžiarený, tak myslím, že áno, že mu tam tiež bolo dobre. :D

http://niekto.rajce.idnes.cz/Bohunice_2011_6_18_male#


Teda to jsou krásný fotky :thumbup: A s klipem jste nás potěšily, myslím, že Óčko už netrpělivě čeká, stejně jako my :wink:
gemini
 

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Lilie » 19 čer 2011, 12:29

Sidney píše:Kajka uz vlastne vsetko napisala, aj Henka...
Co k tomu dodat, asi komplet playlist, takze Co sa tyka lasky, Kvapky, Pod vodou, Loneliness, Celavi, LF, Baby, LZ a WTJ...
WTJ bola v tako zvlastnom prevedeni, Miro si pekne zaskriekal a zajacal :mrgreen: :o
Po prichode sme boli taktiez sokovani, skutocne lialo jak z konvy, ludi plny amfil, v dekach sedeli pod daznikmi, postavali na schodoch.
Skoda toho pocasia, tam mohlo byt uplne narvane, keby nelialo... Ta atmosfera mozno nebola az tak zivelna, ale ked niekto drzi daznik, tak tazko bude tlieskat, skakat a podobne. Ale aj napriek tomu OK. Takze aj na Slovensku to moze byt dobre...
A deticky, tie boli uzasne, vsetky poskakali dopredu a bavili sa. Proste deti rock miluju (asi) :wink:
Taky maly postreh k Adamovi, na podiu mu to ide coraz lepsie, chyta sa, s Mirom sa tam pekne "pohrali". Je to sexi.
Sedia si, tak nech im to vydrzi... 8)
Minus, bohuzial kvoli dazdu takmer nebolo mozne fotit, bude tak 10 zaberov odtial a jedno video. Ja natacam len nove pesnicky, starych je plny youtube, nevidim v tom nejaky zmysel, ked tam je Pod vodou 350 krat... Ake to je len moj nazor.
Este k Mirovi, po chmarach ani stopy, mal veselu naladu, pokecali sme trochu, Hanka ma svoj podpis...
Zlozenie na akcii: Lopezova, Hanka, Henka, Kajka s dcerou, Janka a Sidney. :mrgreen:
Este po Loneliness spomenul, ze k tomu buduci tyzden natacaju klip, mal by byt do polky jula out. Vraj ho natacaju v Kosiciach, dufam ze som dobre pocula, ked mi to hovoril... :?: :lol:


:wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Paula » 19 čer 2011, 12:58

Sidney píše:Po prichode sme boli taktiez sokovani, skutocne lialo jak z konvy, ludi plny amfil, v dekach sedeli pod daznikmi, postavali na schodoch.
Skoda toho pocasia, tam mohlo byt uplne narvane, keby nelialo... Ta atmosfera mozno nebola az tak zivelna, ale ked niekto drzi daznik, tak tazko bude tlieskat, skakat a podobne. Ale aj napriek tomu OK. Takze aj na Slovensku to moze byt dobre...

AMEN :wink:

informácia o novom klipe ma veľmi potešila :thumbup: určite aj Óčko je netrpezlivé ako my :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Paula » 19 čer 2011, 13:03


fotky sú úžasné, hlavne prvé tri :thumbup: pódium mali riadne veľké, mohli sa na ňom vyblázniť :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Sidney » 19 čer 2011, 13:42

Tak Kajky fotky su uzasne, to moje... No tak ked si niekto neda blesk a foti vsetko za tri minuty... :oops:
Ja sa polepsim, ked bude priaznivejsie pocasie...
Dam to k nam, lebo je ich malo, nebudem to davat na rajce...
Přílohy
bohunice 004.jpg
bohunice 003.jpg
bohunice 002.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Sidney » 19 čer 2011, 13:43

dalsie
Přílohy
bohunice 014.jpg
bohunice 011.jpg
bohunice 005.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Sidney » 19 čer 2011, 13:44

dalsie
Přílohy
bohunice 021.jpg
bohunice 017.jpg
bohunice 016.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Sidney » 19 čer 2011, 13:46

dalsie
Přílohy
bohunice 031.jpg
bohunice 025.jpg
bohunice 023.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Sidney » 19 čer 2011, 13:48

:miro: face... :D
Přílohy
bohunice 039.jpg
bohunice 035.jpg
bohunice 034.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Sidney » 19 čer 2011, 13:52

Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Paula » 19 čer 2011, 14:01

Sidney, aj ty máš pekné fotky :thumbup: chalani sú v tých košeliach bohovskí :thumbup:
ďakujem za Loneliness :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Lilie » 19 čer 2011, 15:20

Fotky jsou super :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: NEBUDE TO TAM NEBEZPECNE

Příspěvekod Lenka » 19 čer 2011, 15:39

Holky díky za reportíky a fotečky a Miro v košili prostě k sežrání:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

PředchozíDalší

Zpět na Jaslovské Bohunice, SK,18.6.2011