Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

votvirak 2011

votvirak 2011

Příspěvekod ewilyn » 09 čer 2011, 21:31

Ja som zalozila chlievik v predstihu, lebo som cakala bohatu diskusiu...a tu zatial nic. :? Ak sa nemylim, bude to jedna z akcii s najhojnesou ucastou z radov tohto fora :wink: ....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: votvirak 2011

Příspěvekod gemini » 09 čer 2011, 21:35

ewilyn píše:Ja som zalozila chlievik v predstihu, lebo som cakala bohatu diskusiu...a tu zatial nic. :? Ak sa nemylim, bude to jedna z akcii s najhojnesou ucastou z radov tohto fora :wink: ....

Pokud nám někdo dá vědět, kdy se to koná. Na ofiko stránkách je pořád 17. hodina. Asi chtějí, aby to bylo jen pro nás, kdo dokážeme najít aktuální informace :wink:
gemini
 

Re: votvirak 2011

Příspěvekod ewilyn » 09 čer 2011, 21:37

gemini píše:
ewilyn píše:Ja som zalozila chlievik v predstihu, lebo som cakala bohatu diskusiu...a tu zatial nic. :? Ak sa nemylim, bude to jedna z akcii s najhojnesou ucastou z radov tohto fora :wink: ....

Pokud nám někdo dá vědět, kdy se to koná. Na ofiko stránkách je pořád 17. hodina. Asi chtějí, aby to bylo jen pro nás, kdo dokážeme najít aktuální informace :wink:


no budeme tan asi travit cele odpoludnie :wink: ..kedze su tie Jaslovske, je jasne, ze cas 17.Oo hod je nerealny...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Lilie » 09 čer 2011, 21:44

ewilyn píše:
gemini píše:
ewilyn píše:Ja som zalozila chlievik v predstihu, lebo som cakala bohatu diskusiu...a tu zatial nic. :? Ak sa nemylim, bude to jedna z akcii s najhojnesou ucastou z radov tohto fora :wink: ....

Pokud nám někdo dá vědět, kdy se to koná. Na ofiko stránkách je pořád 17. hodina. Asi chtějí, aby to bylo jen pro nás, kdo dokážeme najít aktuální informace :wink:


no budeme tan asi travit cele odpoludnie :wink: ..kedze su tie Jaslovske, je jasne, ze cas 17.Oo hod je nerealny...


No a čo? :D Copak nám bude zle? Obrázek Obrázek Obrázek :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: votvirak 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 09 čer 2011, 21:45

Lilie píše:
ewilyn píše:
no budeme tan asi travit cele odpoludnie :wink: ..kedze su tie Jaslovske, je jasne, ze cas 17.Oo hod je nerealny...


No a čo? :D Copak nám bude zle? Obrázek Obrázek Obrázek :lol: :lol:


:lol: bude po tom pivu v tom vedru :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: votvirak 2011

Příspěvekod gemini » 09 čer 2011, 21:46

Zle nám nebude, ale večer mohlo přijít daleko víc lidí. :? Z významného festivalu prchat někam do p... mi nepřijde úplně OK. Ale není to můj byznys, já si koncert užiju a dál neřeším.
gemini
 

Re: votvirak 2011

Příspěvekod MartinkaZ » 09 čer 2011, 21:55

Budu se taky moc těšit na všechny i s Ondrou... a čas by měl být 13:40... :wink:
Uživatelský avatar
MartinkaZ Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 351
Registrován: 25 črc 2010, 20:20
Bydliště: Praha

Re: votvirak 2011

Příspěvekod gemini » 09 čer 2011, 22:03

MartinkaZ píše:Budu se taky moc těšit na všechny i s Ondrou... a čas by měl být 13:40... :wink:


Jo, koukám, že to právě změnili. Včera tam měli ještě původní čas.
gemini
 

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Kaja » 10 čer 2011, 06:09

gemini píše:Zle nám nebude, ale večer mohlo přijít daleko víc lidí. :? Z významného festivalu prchat někam do p... mi nepřijde úplně OK. Ale není to můj byznys, já si koncert užiju a dál neřeším.

Nie tam, ale k nám. :twisted: :roll: :lol: No ale ak by to malo byť preňho lepšie tam zostať, my by sme sa, samozrejme, obetovali. :D Ale ako vravíš, jeho biznis. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: votvirak 2011

Příspěvekod xitee » 10 čer 2011, 10:14

gemini píše:
MartinkaZ píše:Budu se taky moc těšit na všechny i s Ondrou... a čas by měl být 13:40... :wink:


Jo, koukám, že to právě změnili. Včera tam měli ještě původní čas.


Také jsem se podívala. http://www.votvirak.cz/kapely11.php

Je to černé na bílém. :miro: se podařilo prohodit se s Markem Ztraceným. Kdyby nebyly ty Bohunice, mohlo být víc lidí. No nic.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: votvirak 2011

Příspěvekod ewilyn » 10 čer 2011, 10:41

gemini píše:Zle nám nebude, ale večer mohlo přijít daleko víc lidí. :? Z významného festivalu prchat někam do p... mi nepřijde úplně OK. Ale není to můj byznys, já si koncert užiju a dál neřeším.


myslim si presne to iste :? ...ja viem, ze na SK vystuopuje malo, ae takto "pustit" dobry cas na velkom festovale a tym i moznost, aby mohol prezentovat hudbu pred vavsim poctom ludi...o 17 hod tam uz bude plno o 13.30 nie...minuly rok tam bolo o tej hodine par stoviek....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Sidney » 10 čer 2011, 15:41

ewilyn píše:
gemini píše:Zle nám nebude, ale večer mohlo přijít daleko víc lidí. :? Z významného festivalu prchat někam do p... mi nepřijde úplně OK. Ale není to můj byznys, já si koncert užiju a dál neřeším.


myslim si presne to iste :? ...ja viem, ze na SK vystuopuje malo, ae takto "pustit" dobry cas na velkom festovale a tym i moznost, aby mohol prezentovat hudbu pred vavsim poctom ludi...o 17 hod tam uz bude plno o 13.30 nie...minuly rok tam bolo o tej hodine par stoviek....



Tak Slovensko je p.ca :?: No mozno aj je, ale z tejto p.ce je vas poklad blondaty... :mrgreen:
Skoda tam toho casu, my sme sa do Milovic chystali, takto uz nemusime, snad to uz u nas zase nebude nejaka hanba,
ale hento by malo byt spropagovane a je to vecer... Clovek sa uz po tej Nitre boji... :? :? :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: votvirak 2011

Příspěvekod gemini » 10 čer 2011, 16:00

Sidney píše:
ewilyn píše:
gemini píše:Zle nám nebude, ale večer mohlo přijít daleko víc lidí. :? Z významného festivalu prchat někam do p... mi nepřijde úplně OK. Ale není to můj byznys, já si koncert užiju a dál neřeším.


myslim si presne to iste :? ...ja viem, ze na SK vystuopuje malo, ae takto "pustit" dobry cas na velkom festovale a tym i moznost, aby mohol prezentovat hudbu pred vavsim poctom ludi...o 17 hod tam uz bude plno o 13.30 nie...minuly rok tam bolo o tej hodine par stoviek....



Tak Slovensko je p.ca :?: No mozno aj je, ale z tejto p.ce je vas poklad blondaty... :mrgreen:
Skoda tam toho casu, my sme sa do Milovic chystali, takto uz nemusime, snad to uz u nas zase nebude nejaka hanba,
ale hento by malo byt spropagovane a je to vecer... Clovek sa uz po tej Nitre boji... :? :? :?


Já jsem myslela p..., ne p... - a co se týká lokality, nešlo o celé Slovensko :mrgreen:
gemini
 

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Kaja » 10 čer 2011, 16:14

gemini píše:
Já jsem myslela p..., ne p... - a co se týká lokality, nešlo o celé Slovensko :mrgreen:

No tak to teda pŕŕŕ. To zase taká p....l nie je, to uvidíš, až to buchne, ako to máš blízko. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: votvirak 2011

Příspěvekod gemini » 10 čer 2011, 16:29

Kaja píše:
gemini píše:
Já jsem myslela p..., ne p... - a co se týká lokality, nešlo o celé Slovensko :mrgreen:

No tak to teda pŕŕŕ. To zase taká p....l nie je, to uvidíš, až to buchne, ako to máš blízko. :lol:


Jasně, pak si prohodíme hymny. My budeme zpívat Nad Tatrou sa blýska - a vy Kde domov můj :lol:
gemini
 

Další

Zpět na Votvírák, Mílovice, CZ, 18.6.2011

cron