Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

votvirak 2011

Re: votvirak 2011

Příspěvekod debbie » 19 čer 2011, 21:48

Esti píše:Asi jsem poslední z účastnic letošního Votvíráku, která dorazila teprve domů k netu :D
Bylo tam fajn, ani jsme příliš nezmokly :lol:
Sice to bylo vše takové rychlé, ale dalo se :thumbup: :thumbup: Hoši prostě museli spěchat, no :-P
Spolubojovnicím díky za setkání, za pokec, za fotky :wink:


Nene.. poslední jsem já :D sice jsem dorazila už odpo, ale měla jsem nějaké pohledávky a mezitím už některé účastnice
napsaly obsáhlé reporty.. a vše ,co se dělo, co se hrálo..díky baby :thumbup: ..tak že jen dodávám...koncert byl parádní...nabíjecí, kontaktní zážitky se sice nekonaly, ale kluci alepoň chvíli přišli pozdravit k plotu :thumbup: když už si Mira rezervovalo Očko.. :( a ani deštník jsem nevyndala i když mi kapaly na hlavu dost obrovské kapky z kraje střechy podia :D Tohle totiž, od jistého koncertu, kdy na mě nezůstala nit suchá, už neřeším. .. :lol:
Na FB jsem dala pár fotek.....a kdo nemá FB..tak jsem koukala, že už je to i na WGZ mezi fotkama z Votvíráku..tak že jste je určitě viděly. :D
Všem díky za všechno...bylo moc fajn :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: votvirak 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 20 čer 2011, 09:59

http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/fe ... ski/653169

Zejména mladé dívky sledovaly koncert Mira Šmajdy


:roll:

Obrázek
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Lilie » 20 čer 2011, 12:48

zariva_kometka píše:http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/festival-votvirak-v-milovicich-vyvrcholil-koncertem-chinaski/653169

Zejména mladé dívky sledovaly koncert Mira Šmajdy


:roll:

Obrázek


No však, ne? :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: votvirak 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 20 čer 2011, 13:07

Lilie píše:
No však, ne? :D


Já automaticky myslím, že autoři berou mladé dívky okolo 15ti let, né-li pod, když je to v souvislosti s Mirem :D Ale jinak samozřejmě mladé jsme! :-))) :D ale i pánů tam bylo dost
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Ivana » 20 čer 2011, 17:49

Autor článku nie je ďaleko od pravdy :lol:
Přílohy
IMG_6479.jpg
vidím dobre Nikys ?
IMG_6478.jpg
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Nikys » 20 čer 2011, 18:21

Ivana píše:Autor článku nie je ďaleko od pravdy :lol:

IMG_6479.jpg
vidím dobre Nikys ?

Ano jsem tam vidět ;)
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2011, 18:25

zariva_kometka píše:
Lilie píše:
No však, ne? :D


Já automaticky myslím, že autoři berou mladé dívky okolo 15ti let, né-li pod, když je to v souvislosti s Mirem :D Ale jinak samozřejmě mladé jsme! :-))) :D ale i pánů tam bylo dost


Vidim tam jedneho pana v pruhovanom tricku a jedneho chlapceka, slusne zastupenie... :lol: :lol: :lol: Ale ono sa to pozvolna bude zlepsvat, v Bohuniciach bolo muzov dost... 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: votvirak 2011

Příspěvekod ewilyn » 20 čer 2011, 18:31

Sidney píše:
zariva_kometka píše:
Lilie píše:
No však, ne? :D


Já automaticky myslím, že autoři berou mladé dívky okolo 15ti let, né-li pod, když je to v souvislosti s Mirem :D Ale jinak samozřejmě mladé jsme! :-))) :D ale i pánů tam bylo dost


Vidim tam jedneho pana v pruhovanom tricku a jedneho chlapceka, slusne zastupenie... :lol: :lol: :lol: Ale ono sa to pozvolna bude zlepsvat, v Bohuniciach bolo muzov dost... 8)


ten chlapcek je synom jednej nasej stale este mladej stalice :wink: Lilie :) ....ved sme este stale mlade nie ?
a mne nastastie vidiet iba ruku :D ....
ale kocky, v 1. rade same skalne smajdofanynky- ja dokonca polovicu z nich poznam i po mene :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Luciinetska » 20 čer 2011, 18:58

Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Kaja » 20 čer 2011, 19:27

Luciinetska píše:http://www.musicfoto.net/votvirak-2011/

Pekné fotky im tam dali, na ktorých naozaj nemastno-neslano nevyzerajú.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Lilie » 20 čer 2011, 19:36

ewilyn píše:
Sidney píše:
zariva_kometka píše:Já automaticky myslím, že autoři berou mladé dívky okolo 15ti let, né-li pod, když je to v souvislosti s Mirem :D Ale jinak samozřejmě mladé jsme! :-))) :D ale i pánů tam bylo dost


Vidim tam jedneho pana v pruhovanom tricku a jedneho chlapceka, slusne zastupenie... :lol: :lol: :lol: Ale ono sa to pozvolna bude zlepsvat, v Bohuniciach bolo muzov dost... 8)


ten chlapcek je synom jednej nasej stale este mladej stalice :wink: Lilie :) ....ved sme este stale mlade nie ?
a mne nastastie vidiet iba ruku :D ....
ale kocky, v 1. rade same skalne smajdofanynky- ja dokonca polovicu z nich poznam i po mene :D


Díííky :oops: :D Ano, rockerovi Tomíkovi se líbilo "prostě hoooodně moc" koukal takto: :shock: a kdyže to půjdeme příště :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Kaja » 20 čer 2011, 19:38

Lilie píše:

Díííky :oops: :D Ano, rockerovi Tomíkovi se líbilo "prostě hoooodně moc" koukal takto: :shock: a kdyže to půjdeme příště :lol:

To sa mi páči, tomu sa hovorí dobrá výchova :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: votvirak 2011

Příspěvekod ewilyn » 20 čer 2011, 20:03

Kaja píše:
Luciinetska píše:http://www.musicfoto.net/votvirak-2011/

Pekné fotky im tam dali, na ktorých naozaj nemastno-neslano nevyzerajú.


No musim povedat, ze v porovnani s vlanajskom bol Miro menej rozlietany po podiu( i vdaka gitare) a celkovo sa mi zdalo, ze i menej komunikoval s publikom ako obvykle. Ked som robila fotky, vsimla som si,ze Adamko sa vazne vobec neusmieval, vraj sa mu nehralo dobre- myslim, ze este na tak velkom podiu nestal, asi to bol prenho stres i ta priprava tam- za 20 minut vsetko nastavit a nazvucit- uz Mira ohlasovali a oni este ladili jeho gitaru...urcite sa im nehralo tak v pohode, boli v casovom strese- i stihnut vsetko odohrat vo vymedzenom casovom limite, potom rychlo spratat....a dlha cesta pred nimi...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: votvirak 2011

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2011, 21:02

ewilyn píše:
Kaja píše:
Luciinetska píše:http://www.musicfoto.net/votvirak-2011/

Pekné fotky im tam dali, na ktorých naozaj nemastno-neslano nevyzerajú.


No musim povedat, ze v porovnani s vlanajskom bol Miro menej rozlietany po podiu( i vdaka gitare) a celkovo sa mi zdalo, ze i menej komunikoval s publikom ako obvykle. Ked som robila fotky, vsimla som si,ze Adamko sa vazne vobec neusmieval, vraj sa mu nehralo dobre- myslim, ze este na tak velkom podiu nestal, asi to bol prenho stres i ta priprava tam- za 20 minut vsetko nastavit a nazvucit- uz Mira ohlasovali a oni este ladili jeho gitaru...urcite sa im nehralo tak v pohode, boli v casovom strese- i stihnut vsetko odohrat vo vymedzenom casovom limite, potom rychlo spratat....a dlha cesta pred nimi...


Nemastny neslany, asi ho autor nema rad... Alebo tam boli vysokovani :?: Na fotkach su v pohode, ludi horda. Uvidim na Ocku, potom posudim... 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: votvirak 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 20 čer 2011, 23:02

Lilie píše:
Díííky :oops: :D Ano, rockerovi Tomíkovi se líbilo "prostě hoooodně moc" koukal takto: :shock: a kdyže to půjdeme příště :lol:


Mě se líbilo jak ti pořád říkal, že na to koukal, jako kdyby to nikdy neviděl :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Votvírák, Mílovice, CZ, 18.6.2011