Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Sidney » 14 čer 2011, 07:41

Jana píše:
zsimona píše:Ano,je to Mirova práce!Ale ruku na srdce-vy odvádíte každý den v práci nebo ve škole 100% výkon?Mám takový pocit,že si nás fanoušky Miro dost rozmazlil!Kromě skvěle odehraného a zazpívaného koncertu,očekáváme i skvělou komunikaci s fanoušky,neustálé úsměvy,žertování a já nevím,co ještě!A když tento "nadstandart"nedostaneme,tak to hned někteří označí za neprofesionální!Jo,jo,jsme zhýčkaní jeho vstřícností k nám fanouškům...ale Miro je pořád jen člověk!A má právo i na dny,kterým se říká "blbec"!Tak ho nechme,ať si své problémy,starosti a chmury(nebo prostě to,co ho trápí a žere)v klidu vyřeší a nepřidělávejme mu svými výčitkami další starosti!Určitě to přítě bude lepší!
Vlastně jsem ráda,že nepředváděl "americký úsměv",když to tak necítil.Odehrál koncert jak nejlépe mohl(podle videí se zdá,že velmi dobře),jen se nepřetvařoval-ona totiž přetvářka-ta by mu mohla přejít do krve!

Ja musím v práci vždy odviesť 100% výkon. :? Vždy si uvedomujem že som ľahko nahraditeľná.



O to som sa ja vzdy snazila, ale s tym je z koniec... Nevyplatilo sa, z nijakeho hladiska...
A za tie money, to uz vobec nie. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Paula » 14 čer 2011, 14:12

Iva píše:pogujuci podgurazeny Brumovsky mladik, Tomi a ..... :lol:
255681_224208267598565_100000281813841_937616_3781188_n.jpg

zoznámte sa s mojím novým kamarátom :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Franci » 14 čer 2011, 14:15

Nemám s tým zatiaľ skúsenosti, ale keď niekomu napríklad zomrie blízky človek, poháda sa s kamarátom či rodinným príslušníkom, opustí ho láska a podobne, asi nebude na druhý deň úplne v pohode. Niekedy človek nedokáže zakryť smútok, či hnev. Nemyslím si, že by Mira rozladilo malé podium, či malá účasť, to bolo i na iných koncertoch a bol v pohode.
Viem si predstaviť, ako sklamane ste sa museli cítiť, že tá negativna nálad apadala aj na vás. Aj na mňa padla, hoci som len pozerala fotky. Už predtým som bola v zlej nálade, v škole som tak trošku dostala ranu pod pás. Ja mu to odpúšťam, lebo nemôže sa na niekoho hnevať a odsudzovať ho, keď nevieme, prečo to urobil alebo neurobil.
Miro je podobný prípad ako moja kamarátka. Snaží sa predstierať, že je veselá, ale nejde to, ja na nej niekedy poznám, že je smutná.To ču ju trápi z nej nijak nevypáčim. Miro zrejme rovnaký. V takých chvíľah treba človeka objať a podporiť ho. No to je na kamarátoch či rodine. Určite ste ho vy fanúšikovia aspoň trošku rozveselili. A jedna fotka zachytáva objatie s jednou babou, iste mu to aspoň trošku pomohlo. Nie každý ma stále len dobrú náladu.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Iva » 14 čer 2011, 14:51

Franci píše:Nemám s tým zatiaľ skúsenosti, ale keď niekomu napríklad zomrie blízky človek, poháda sa s kamarátom či rodinným príslušníkom, opustí ho láska a podobne, asi nebude na druhý deň úplne v pohode. Niekedy človek nedokáže zakryť smútok, či hnev. Nemyslím si, že by Mira rozladilo malé podium, či malá účasť, to bolo i na iných koncertoch a bol v pohode.
Viem si predstaviť, ako sklamane ste sa museli cítiť, že tá negativna nálad apadala aj na vás. Aj na mňa padla, hoci som len pozerala fotky. Už predtým som bola v zlej nálade, v škole som tak trošku dostala ranu pod pás. Ja mu to odpúšťam, lebo nemôže sa na niekoho hnevať a odsudzovať ho, keď nevieme, prečo to urobil alebo neurobil.
Miro je podobný prípad ako moja kamarátka. Snaží sa predstierať, že je veselá, ale nejde to, ja na nej niekedy poznám, že je smutná.To ču ju trápi z nej nijak nevypáčim. Miro zrejme rovnaký. V takých chvíľah treba človeka objať a podporiť ho. No to je na kamarátoch či rodine. Určite ste ho vy fanúšikovia aspoň trošku rozveselili. A jedna fotka zachytáva objatie s jednou babou, iste mu to aspoň trošku pomohlo. Nie každý ma stále len dobrú náladu.


krasne napisane Franci, myslim, ze si to vystihla a nik z nas sa na neho nehneva, vsetci mu drzime palce, aby mal len a len radostne dni :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Esti » 14 čer 2011, 15:24

Iva píše:
Franci píše:Nemám s tým zatiaľ skúsenosti, ale keď niekomu napríklad zomrie blízky človek, poháda sa s kamarátom či rodinným príslušníkom, opustí ho láska a podobne, asi nebude na druhý deň úplne v pohode. Niekedy človek nedokáže zakryť smútok, či hnev. Nemyslím si, že by Mira rozladilo malé podium, či malá účasť, to bolo i na iných koncertoch a bol v pohode.
Viem si predstaviť, ako sklamane ste sa museli cítiť, že tá negativna nálad apadala aj na vás. Aj na mňa padla, hoci som len pozerala fotky. Už predtým som bola v zlej nálade, v škole som tak trošku dostala ranu pod pás. Ja mu to odpúšťam, lebo nemôže sa na niekoho hnevať a odsudzovať ho, keď nevieme, prečo to urobil alebo neurobil.
Miro je podobný prípad ako moja kamarátka. Snaží sa predstierať, že je veselá, ale nejde to, ja na nej niekedy poznám, že je smutná.To ču ju trápi z nej nijak nevypáčim. Miro zrejme rovnaký. V takých chvíľah treba človeka objať a podporiť ho. No to je na kamarátoch či rodine. Určite ste ho vy fanúšikovia aspoň trošku rozveselili. A jedna fotka zachytáva objatie s jednou babou, iste mu to aspoň trošku pomohlo. Nie každý ma stále len dobrú náladu.


krasne napisane Franci, myslim, ze si to vystihla a nik z nas sa na neho nehneva, vsetci mu drzime palce, aby mal len a len radostne dni :wink:


:thumbup: :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod kobitka » 14 čer 2011, 18:19

Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Esti » 14 čer 2011, 18:45

kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.


to byl doufám vtip! :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Iva » 14 čer 2011, 19:01

kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.


nemaluj certa na stenu .. :)
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Kaja » 14 čer 2011, 19:19

kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.

kobitka, :roll: tuším si sa rozhodla, že nám je už moc dobre, tak nás netreba rozmaznávať. Navrhujem tú krištáľovú guľu schovať naspäť to skrine a vláskom dať pokoj, teraz ich má perfektné. :-) Aj tie fotky hneď lepšie vyzerajú, keď ich má také dlhé. A prípadné sklamania stačí riešiť, keď budú aktuálne, zatiaľ tomu nič nenasvedčuje. :) Že sa nie vždy všetko vydarí, s tým , samozrejme, treba počítať. No ale sklamávať sa dopredu je snáď nezmysel. :)

Aj tu je niečo o vlasoch: :D
http://norek.blog.idnes.cz/c/195980/Muz ... buzni.html
Naposledy upravil Kaja dne 14 čer 2011, 19:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Lilie » 14 čer 2011, 19:21

Kaja píše:
kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.

kobitka, :roll: tuším si sa rozhodla, že nám je už moc dobre, tak nás netreba rozmaznávať. Navrhujem tú krištáľovú guľu schovať naspäť to skrine a vláskom dať pokoj, teraz ich má perfektné. :-) Aj tie fotky hneď lepšie vyzerajú, keď ich má také dlhé.A prípadné sklamania stačí riešiť, keď budú aktuálne, zatiaľ tomu nič nenasvedčuje. :) Že sa nie vždy všetko vydarí, s tým , samozrejme, treba počítať. No ale sklamávať sa dopredu je snáď nezmysel. :)


Moje řeč, jak praví staré české přísloví: Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :D :D (I jinak by se to dalo říci, ale bohužel ne všichni tu mají smysl pro humor :lol: ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Kotě » 14 čer 2011, 19:40

Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Kaja » 14 čer 2011, 19:47

Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Lenka » 14 čer 2011, 19:52

Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:

Svatá pravda velebnosti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod zariva_kometka » 14 čer 2011, 19:55

Lilie píše:
Kaja píše:
kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.

kobitka, :roll: tuším si sa rozhodla, že nám je už moc dobre, tak nás netreba rozmaznávať. Navrhujem tú krištáľovú guľu schovať naspäť to skrine a vláskom dať pokoj, teraz ich má perfektné. :-) Aj tie fotky hneď lepšie vyzerajú, keď ich má také dlhé.A prípadné sklamania stačí riešiť, keď budú aktuálne, zatiaľ tomu nič nenasvedčuje. :) Že sa nie vždy všetko vydarí, s tým , samozrejme, treba počítať. No ale sklamávať sa dopredu je snáď nezmysel. :)


Moje řeč, jak praví staré české přísloví: Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :D :D (I jinak by se to dalo říci, ale bohužel ne všichni tu mají smysl pro humor :lol: ).


Pošeptej mi tooo? :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod gatla » 14 čer 2011, 19:55

Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:

:lol: :lol: :lol: Já tě brzdit nebudu,zajímá mě pokračování :lol:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

PředchozíDalší

Zpět na VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

cron