Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Lilie » 14 čer 2011, 20:08

zariva_kometka píše:
Lilie píše:
Kaja píše:kobitka, :roll: tuším si sa rozhodla, že nám je už moc dobre, tak nás netreba rozmaznávať. Navrhujem tú krištáľovú guľu schovať naspäť to skrine a vláskom dať pokoj, teraz ich má perfektné. :-) Aj tie fotky hneď lepšie vyzerajú, keď ich má také dlhé.A prípadné sklamania stačí riešiť, keď budú aktuálne, zatiaľ tomu nič nenasvedčuje. :) Že sa nie vždy všetko vydarí, s tým , samozrejme, treba počítať. No ale sklamávať sa dopredu je snáď nezmysel. :)


Moje řeč, jak praví staré české přísloví: Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :D :D (I jinak by se to dalo říci, ale bohužel ne všichni tu mají smysl pro humor :lol: ).


Pošeptej mi tooo? :D


Tak po 22. hodině, jooo? :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod zariva_kometka » 14 čer 2011, 20:33

Lilie píše:
zariva_kometka píše:
Lilie píše:
Moje řeč, jak praví staré české přísloví: Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :D :D (I jinak by se to dalo říci, ale bohužel ne všichni tu mají smysl pro humor :lol: ).


Pošeptej mi tooo? :D


Tak po 22. hodině, jooo? :D :D


Okey :D Obrázek Obrázek
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Misuna » 14 čer 2011, 21:56

kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.


Nechci to tady pitvat, ale vycházím z toho, co se dělo v době LD, jak měl Miro problémy a otevřeně o tom promluvil v pořadu Na streche. To je kluk, který žije pro hudbu a pro své fanoušky, normálně na pódium problémy netahá. Viděla jsem fotky a s některými fanoušky se fotil a hezky se na nich usmívá. Doufám, že teď o víkendu už bude v pohodě a na Votvíráku nám představí nějakou novou písničku :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Misuna » 14 čer 2011, 22:14

A samozřejmě děkuju za fotky, videa a reporty :thumbup: :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Esti » 14 čer 2011, 22:21

Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:


nemalovat nic nikam :mrgreen:
...jinak Kotě: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Paula » 14 čer 2011, 23:49

Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:

:lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Sidney » 15 čer 2011, 06:59

kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.


Hej, ma to uz pridlhe, ale lepsie to ma take vlnkovite ako vyzehlene. V BA to mal pekne, za poslednu dobu taky naj "uces"(ten v BA)... :mrgreen:
Ten Brumov sa mi nezdal az tak zly podla fotiek, ale vy ste tam boli, tazko posudzovat... Uvidime dalej.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Franci » 15 čer 2011, 09:05

Kaja píše:
kobitka píše:Ou člověk se na chvilku odmlčí a pak se nestačí divit. Je mi líto, že jste zastihly Mira ve špatné náladě. Odsuzovat ani litovat ho nemůžu nebyla jsem u toho a nevím co se přesně stalo. Jinak já nechci malovat čerty na zeď ale poslední dobou mi moje intuice našeptává, že se dočkáme od Mira ještě větší jobovky než je jeden nevydařený koncert. Tuším nějaké velké sklamání jeho zapřičiněním. Tak teď jen doufám, že mně moje intuice klame(většinou má bohužel pravdu).No ale nechme toho spekulace jsou stejně k ničemu a akorát člověka ještě víc znervózní.
Jinak jako vždy moc děkuju za fotky a videa a co se týče účesu je na čase aby vzal do ruky zase nůžky. Už to má moc dlouhé a nesedí mi to.

kobitka, :roll: tuším si sa rozhodla, že nám je už moc dobre, tak nás netreba rozmaznávať. Navrhujem tú krištáľovú guľu schovať naspäť to skrine a vláskom dať pokoj, teraz ich má perfektné. :-) Aj tie fotky hneď lepšie vyzerajú, keď ich má také dlhé. A prípadné sklamania stačí riešiť, keď budú aktuálne, zatiaľ tomu nič nenasvedčuje. :) Že sa nie vždy všetko vydarí, s tým , samozrejme, treba počítať. No ale sklamávať sa dopredu je snáď nezmysel. :)

Aj tu je niečo o vlasoch: :D
http://norek.blog.idnes.cz/c/195980/Muz ... buzni.html


súhlasím Kája.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Henrieta » 15 čer 2011, 09:12

Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:


Toto je vec, ktorej momentálne z tých všetkých vymenovaných najmenej verím :lol: , ale keď už sa toto podarí a nebudú to partneri a otcovia atď. doprevádzajúci osoby ženského pohlavia, tak poviem, že Miro prerazil! :shock: :lol:
Mne sa napríklad lúbi aké má vlasy v tej show s tým Kazmom, asi si to vyrovnal, ale je to prirodzené. Aj toto ešte môže byť, lebo je to dlhšie. Ale keď to má kratšie a sa to úplne točí na všetky strany, to sa mi tiež nelúbi.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Henrieta » 15 čer 2011, 09:29

Sidney píše:Tu sa :miro: podoba v tvari na Millu Jovovich... :D :roll:


To sa modlí k Panenke Márii, aby mohol zhrešiť bez toho aby splodil dieťa :mrgreen: Skoro ako ja celý život :mrgreen: To sú motlitby! Ale aj za iné veci sa modlím. :roll: :roll: :roll:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod mari » 17 čer 2011, 21:21

gatla píše:
Kotě píše:Holkýýý....nevím zda jste viděly pohádku, kdy jednou z postav byl "katastrofiól"...viděl vždy dopředu to nejhorší...Připojila bych se k tomu: Nemalovat čerta na zeď, Miro udělá co uzná za vhodné...a jestli nás třeba něco zaskočí...čož už, víme že je to svéhlavička. Pokud se člověk něčeho bojí, tím spíš se mu to stane....vlastně to svým způsobem přivolává. Takže nejlepší je pozitivní myšlení: Mirovi se nic nestane, všechny koncerty začnou včas, bude narváno, půl na půl muži a ženy.... a příští rok vyhraje Slavíka....a další turné bude celosvětové....(pomooooc zabrzděte mě :lol: :lol: :lol: ) Jo...a nůžky NEBRAT!!! Brumovský účes totálně vede Mirovu vlasovou hitprádu!!! :thumbup:

:lol: :lol: :lol: Já tě brzdit nebudu,zajímá mě pokračování :lol:

A koncom týždňa bude nový klip :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Paula » 17 čer 2011, 21:38

mari píše:A koncom týždňa bude nový klip :lol:

a scenár už máš napísaný? :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod mari » 17 čer 2011, 21:44

fanusicka píše:
mari píše:A koncom týždňa bude nový klip :lol:

a scenár už máš napísaný? :lol:

Jááááj , to kvôli mne sa čaká :?: .... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod Paula » 17 čer 2011, 21:46

mari píše:
fanusicka píše:a scenár už máš napísaný? :lol:

Jááááj , to kvôli mne sa čaká :?: .... :lol:

a čo si si myslela, že sa to samo napíše? :lol: chalani sú už nachystaní, modelky povyberané, kamery aj kulisy zajednané, iba Mari to zdržuje :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

Příspěvekod mari » 17 čer 2011, 21:52

fanusicka píše:
mari píše:
fanusicka píše:a scenár už máš napísaný? :lol:

Jááááj , to kvôli mne sa čaká :?: .... :lol:

a čo si si myslela, že sa to samo napíše? :lol: chalani sú už nachystaní, modelky povyberané, kamery aj kulisy zajednané, iba Mari to zdržuje :lol:

Modelky si myslela ako nás ? Bude to teda dráma ... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na VI.Rockove hradby, Brumov ,CZ, 11.6.2011

cron