Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Hurá konečne zase Bratislava!!!

Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 28 kvě 2011, 18:53

Kto ide? Vyzerá to na celkom milú, komornejšie ladenú akcijku. Dobrá literatúra, hudba a majmä konečne BA :!: :thumbup: Zaplať pán boh zasedený zadok a dekubitus z cesty tým pádom nehrozí. A tých peňazí čo ušetrím! :D I keď rada cestujem, ale už to moje šmajdenie začal rodinný rozpočet dosť cítiť. :| :!:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod ewilyn » 28 kvě 2011, 21:31

akcia bude skutocne komornejsia....podla slov :miro: par piesni unplugged...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod ewilyn » 28 kvě 2011, 21:40

Inak ked som sa dozvedela, o aku knihu ide, bola som v rozpakoch, mala som totiz pocit, ze som tu knihu uz citala...a ono ano, ide o reediciu po 18-tich rokoch. Tu knihu som citala este na strednej, vtedy bola kultova, no i tak som z nej mala zmiesane pocity...mna neoslovila :? ( a to som bola vtedy vo veku hlavneho hrdinu...).
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 28 kvě 2011, 22:32

ewilyn píše:Inak ked som sa dozvedela, o aku knihu ide, bola som v rozpakoch, mala som totiz pocit, ze som tu knihu uz citala...a ono ano, ide o reediciu po 18-tich rokoch. Tu knihu som citala este na strednej, vtedy bola kultova, no i tak som z nej mala zmiesane pocity...mna neoslovila :? ( a to som bola vtedy vo veku hlavneho hrdinu...).

Aj ja som to už pred časom čítala a mne sa to páčilo. Holku mám rada. On má taký špecifický, miestami až drsný štýl ktorý každému nesedí. :) Búra zabehané spoločenské konvencie. Ešte som od neho čítala "Smrť na ktorú sa čakalo". Ja mám radšej také malé unplugged akcie, pri ktorých tak netrpia moje uši. Veľmi sa teším. Dúfam mu dovolia zahrať aspoň 5 piesní ako na tej módnej show v Ostrave. Tam to bolo super. 8) Sidney má budúci týždeň ranné smeny, tak hádam pôjde aj ona a možno aj Ivetka. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 28 kvě 2011, 22:53

Jana píše:
ewilyn píše:Inak ked som sa dozvedela, o aku knihu ide, bola som v rozpakoch, mala som totiz pocit, ze som tu knihu uz citala...a ono ano, ide o reediciu po 18-tich rokoch. Tu knihu som citala este na strednej, vtedy bola kultova, no i tak som z nej mala zmiesane pocity...mna neoslovila :? ( a to som bola vtedy vo veku hlavneho hrdinu...).

Aj ja som to už pred časom čítala a mne sa to páčilo. Holku mám rada. On má taký špecifický, miestami až drsný štýl ktorý každému nesedí. :) Búra zabehané spoločenské konvencie. Ešte som od neho čítala "Smrť na ktorú sa čakalo". Ja mám radšej také malé unplugged akcie, pri ktorých tak netrpia moje uši. Veľmi sa teším. Dúfam mu dovolia zahrať aspoň 5 piesní ako na tej módnej show v Ostrave. Tam to bolo super. 8) Sidney má budúci týždeň ranné smeny, tak hádam pôjde aj ona a možno aj Ivetka. :)

On sa ten Holkov nekonvenčný štýl k tomu rocku dosť hodí. Sranda by bola keby som tam stretla môjho učiteľa slovenčiny zo strednej. Už neučí, tiež píše je Holkov kamarát a viem že robil na jednu Holkovu knihu recenziu. To by len boli objímačky a boskávačky. Voľakedy som ho dosť milovala a on sa po rozvode oženil s mojou spolužiačkou z ročníka :oops: :!: Mám ja ale smolu. Ale PST ! :wink: .
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod ewilyn » 28 kvě 2011, 22:57

Jana píše:
ewilyn píše:Inak ked som sa dozvedela, o aku knihu ide, bola som v rozpakoch, mala som totiz pocit, ze som tu knihu uz citala...a ono ano, ide o reediciu po 18-tich rokoch. Tu knihu som citala este na strednej, vtedy bola kultova, no i tak som z nej mala zmiesane pocity...mna neoslovila :? ( a to som bola vtedy vo veku hlavneho hrdinu...).

Aj ja som to už pred časom čítala a mne sa to páčilo. Holku mám rada. On má taký špecifický, miestami až drsný štýl ktorý každému nesedí. :) Búra zabehané spoločenské konvencie. Ešte som od neho čítala "Smrť na ktorú sa čakalo". Ja mám radšej také malé unplugged akcie, pri ktorých tak netrpia moje uši. Veľmi sa teším. Dúfam mu dovolia zahrať aspoň 5 piesní ako na tej módnej show v Ostrave. Tam to bolo super. 8) Sidney má budúci týždeň ranné smeny, tak hádam pôjde aj ona a možno aj Ivetka. :)


no skor som mala pocit, ze kniha je dost vzdialena realite a ze Holko toho o tom, co sa deje v hlave teenagera prilis nevie...
a na tej akcii tych piesni bude asi menej...mozno len 1-2
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 28 kvě 2011, 23:00

ewilyn píše:
Jana píše:
ewilyn píše:Inak ked som sa dozvedela, o aku knihu ide, bola som v rozpakoch, mala som totiz pocit, ze som tu knihu uz citala...a ono ano, ide o reediciu po 18-tich rokoch. Tu knihu som citala este na strednej, vtedy bola kultova, no i tak som z nej mala zmiesane pocity...mna neoslovila :? ( a to som bola vtedy vo veku hlavneho hrdinu...).

Aj ja som to už pred časom čítala a mne sa to páčilo. Holku mám rada. On má taký špecifický, miestami až drsný štýl ktorý každému nesedí. :) Búra zabehané spoločenské konvencie. Ešte som od neho čítala "Smrť na ktorú sa čakalo". Ja mám radšej také malé unplugged akcie, pri ktorých tak netrpia moje uši. Veľmi sa teším. Dúfam mu dovolia zahrať aspoň 5 piesní ako na tej módnej show v Ostrave. Tam to bolo super. 8) Sidney má budúci týždeň ranné smeny, tak hádam pôjde aj ona a možno aj Ivetka. :)


no skor som mala pocit, ze kniha je dost vzdialena realite a ze Holko toho o tom, co sa deje v hlave teenagera prilis nevie...
a na tej akcii tych piesni bude asi menej...mozno len 1-2

To nemyslíš vážne :!: Kôli 1 - 2 pesničkám by ho predsa nevolali. To je smiešne!
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod milka18 » 29 kvě 2011, 00:05

Jana píše:
ewilyn píše:no skor som mala pocit, ze kniha je dost vzdialena realite a ze Holko toho o tom, co sa deje v hlave teenagera prilis nevie...
a na tej akcii tych piesni bude asi menej...mozno len 1-2

To nemyslíš vážne :!: Kôli 1 - 2 pesničkám by ho predsa nevolali. To je smiešne!

Práve naopak. Na akciách tohto typu prevažuje hovorené slovo, hudba je len na oživenie. Už som pred pár rokmi niečo podobné zažila (náhodne :lol: ), ani nepamätám, čo to bolo za knižku. Mali tam hudobného hosťa (len si nie som úplne istá koho :oops: , ale dakto známy, keď som tam ostala :lol: ), ktorý spieval isto nie viac ako 2-3 piesne. :roll: :wink:
milka18
 
Příspěvky: 218
Registrován: 30 srp 2010, 01:05

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 29 kvě 2011, 12:09

milka18 píše:
Jana píše:
ewilyn píše:no skor som mala pocit, ze kniha je dost vzdialena realite a ze Holko toho o tom, co sa deje v hlave teenagera prilis nevie...
a na tej akcii tych piesni bude asi menej...mozno len 1-2

To nemyslíš vážne :!: Kôli 1 - 2 pesničkám by ho predsa nevolali. To je smiešne!

Práve naopak. Na akciách tohto typu prevažuje hovorené slovo, hudba je len na oživenie. Už som pred pár rokmi niečo podobné zažila (náhodne :lol: ), ani nepamätám, čo to bolo za knižku. Mali tam hudobného hosťa (len si nie som úplne istá koho :oops: , ale dakto známy, keď som tam ostala :lol: ), ktorý spieval isto nie viac ako 2-3 piesne. :roll: :wink:

Moc si z toho teda nepamätáš :lol: . Udalosti ktoré sú citovo podfarbené si vraj človek zapamätá lepšie. Ja si teda utorňajší krst uložím do dlhodobej pamäti. :oops:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Kaja » 29 kvě 2011, 13:34

Jana píše: [Moc si z toho teda nepamätáš :lol: . Udalosti ktoré sú citovo podfarbené si vraj človek zapamätá lepšie. Ja si teda utorňajší krst uložím do dlhodobej pamäti. :oops:


Koho si krstila? :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Sidney » 29 kvě 2011, 14:08

Kedze Sidney v stredu skoro rano cestuje prec a v utorok, zrovna v tom case, pride jej dovolenkovy spolocnik, tak akcie sa nezucastni. A ani Lopezova nie... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod milka18 » 29 kvě 2011, 18:35

Jana píše: Moc si z toho teda nepamätáš :lol: . Udalosti ktoré sú citovo podfarbené si vraj človek zapamätá lepšie. Ja si teda utorňajší krst uložím do dlhodobej pamäti. :oops:

:oops:
ale možno si spomeniem :lol: len nechcem trepnúť hlúposť :roll: je tomu už možno 4-5 rokov..
milka18
 
Příspěvky: 218
Registrován: 30 srp 2010, 01:05

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 29 kvě 2011, 23:24

Sidney píše:Kedze Sidney v stredu skoro rano cestuje prec a v utorok, zrovna v tom case, pride jej dovolenkovy spolocnik, tak akcie sa nezucastni. A ani Lopezova nie... :wink:

Do frasa :evil:. Tak sa ne to vykašľem aj ja. Ale nie, ja tam budem. :wink: Tak kto teda ešte ide?
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Míla » 30 kvě 2011, 07:58

Jana píše:
Sidney píše:Kedze Sidney v stredu skoro rano cestuje prec a v utorok, zrovna v tom case, pride jej dovolenkovy spolocnik, tak akcie sa nezucastni. A ani Lopezova nie... :wink:

Do frasa :evil:. Tak sa ne to vykašľem aj ja. Ale nie, ja tam budem. :wink: Tak kto teda ešte ide?

:arrow: :miro: :arrow: :lol: Já leda prstem po mapě.Užijte si to i za mě.
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Hurá konečne zase Bratislava!!!

Příspěvekod Jana » 30 kvě 2011, 08:43

Kaja píše:
Jana píše: [Moc si z toho teda nepamätáš :lol: . Udalosti ktoré sú citovo podfarbené si vraj človek zapamätá lepšie. Ja si teda utorňajší krst uložím do dlhodobej pamäti. :oops:


Koho si krstila? :D

No predsa Šmajdove prvorodené CD, i keď nie zpoza oltára, ale len zpoza barového pultu . 8)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Další

Zpět na Džínsová párty (Bratislava, SK) 31.5.2011

cron