Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Loneliness KLIP

Ako sa Vam paci novy klipk Loneliness ?

Anketa končí za 21 lis 2011, 02:20

velmi,uplne ma nadchol...
27
84%
paci sa mi, no neprekvapil ma...
1
3%
mam vyhrady, ale da sa...
3
9%
nepaci sa mi vobec..
1
3%
 
Celkem hlasů : 32

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Kaja » 27 říj 2011, 15:08

Sidney píše:Kajka, aj ja som sama a poznam plno ludi, ktori su a nefetuju, nerobia orgie, netrtkaju krizom krazom, nespijaju sa pod obraz bozi... :wink:
Vyhovuje nam to, okrem toho su aj ine druhy lasky, k rodicom, surodencom, rodine, kamaratom, ku psovi :mrgreen: Sama sa ale zase rozhodne necitim, my sme velika rodina... Sloboda nam vyhovuje, tym to je. Stat pri plotni, obskakovat nejakeho manzela a rodit deti, bleeeeeeee...
Miro v tom klipe vyjadril skor, co robia ludia mozno aj scasti z nudy a ze zda sa, ze aky je to fasa zivot a pritom nie je... Tak to chapem ja.
Na drahy chlast, kokain a luxusne stetky nemaju obycajni ludia peniaze, aspon sa mi zda... :mrgreen:
A to, ze sa niekto citi v takomto osialy osamely, to bude asi niekde v nom chyba, mozno treba pozerat aj do vnutra cloveka, nielen na obal. Dokonca sa da najst aj kombinacia obidvoch. Tym ale nemyslim :miro: aby si to zase niektori zle nevysvetlovali.

Klip je taky aky je, je dobry, na tom sme sa s vynimkou Franci a Jany zhodli, nech uz nim chcel basnik povedat cokolvek, hlavne nech to hraju TV stanice. :wink:


Ešte len na upresnenie, aby sme si rozumeli :wink: - samota a osamelosť sú dve rôzne veci. Samota je neutrálny pojem, aj stav. Človek môže byť rád sám. Osamelosť je stav, kedy samotu pociťujeme ako problém. A keď hovorím o nedostatku lásky, ktorú niekto pociťuje, tak to myslím akejkoľvek, teda toho všetkého o čom hovoríš. :) :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jana » 27 říj 2011, 15:52

Kaja píše:
Sidney píše:Kajka, aj ja som sama a poznam plno ludi, ktori su a nefetuju, nerobia orgie, netrtkaju krizom krazom, nespijaju sa pod obraz bozi... :wink:
Vyhovuje nam to, okrem toho su aj ine druhy lasky, k rodicom, surodencom, rodine, kamaratom, ku psovi :mrgreen: Sama sa ale zase rozhodne necitim, my sme velika rodina... Sloboda nam vyhovuje, tym to je. Stat pri plotni, obskakovat nejakeho manzela a rodit deti, bleeeeeeee...
Miro v tom klipe vyjadril skor, co robia ludia mozno aj scasti z nudy a ze zda sa, ze aky je to fasa zivot a pritom nie je... Tak to chapem ja.
Na drahy chlast, kokain a luxusne stetky nemaju obycajni ludia peniaze, aspon sa mi zda... :mrgreen:
A to, ze sa niekto citi v takomto osialy osamely, to bude asi niekde v nom chyba, mozno treba pozerat aj do vnutra cloveka, nielen na obal. Dokonca sa da najst aj kombinacia obidvoch. Tym ale nemyslim :miro: aby si to zase niektori zle nevysvetlovali.

Klip je taky aky je, je dobry, na tom sme sa s vynimkou Franci a Jany zhodli, nech uz nim chcel basnik povedat cokolvek, hlavne nech to hraju TV stanice. :wink:


Áno, Sidney, ja súhlasím. Veď vravím, že je tam viac rovín, ja som hovorila o jednej, ktorá mi vyplýva z textu piesne. Ale možno tam vidieť aj to, o čom hovoríš Ty. Ľudia sú rôzni a rôzne vnímajú život. Aj súrodenci, ktorí vyrastajú v jednej rodine, sú každý iný, pretože inak vnímajú tú istú realitu. Niekomu môže ublížiť, inému nemusí. Niekoho niečo zlomí, iného iba posilní. To iba k obsahu.
Čo sa týka klipu, na naše pomery určite patrí k tým najlepším a tiež dúfam, že bude mať priestor. Hoci, súhlasím aj s tými, ktorí vravia, že má aj nejaké rezervy (teraz nehovorím o Franci). No ale to už je výzva pre ďalší klip. Nateraz, myslím, že môžeme byť veľmi spokojní s tým, čo sa podarilo. Myslím, že je zrejmé, že si bude vysoko stavať latku. Pri ďalšom klipe budeme čakať veľa. :D

Presne tak.. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jana » 27 říj 2011, 15:59

Kaja píše:
Sidney píše:Kajka, aj ja som sama a poznam plno ludi, ktori su a nefetuju, nerobia orgie, netrtkaju krizom krazom, nespijaju sa pod obraz bozi... :wink:
Vyhovuje nam to, okrem toho su aj ine druhy lasky, k rodicom, surodencom, rodine, kamaratom, ku psovi :mrgreen: Sama sa ale zase rozhodne necitim, my sme velika rodina... Sloboda nam vyhovuje, tym to je. Stat pri plotni, obskakovat nejakeho manzela a rodit deti, bleeeeeeee...
Miro v tom klipe vyjadril skor, co robia ludia mozno aj scasti z nudy a ze zda sa, ze aky je to fasa zivot a pritom nie je... Tak to chapem ja.
Na drahy chlast, kokain a luxusne stetky nemaju obycajni ludia peniaze, aspon sa mi zda... :mrgreen:
A to, ze sa niekto citi v takomto osialy osamely, to bude asi niekde v nom chyba, mozno treba pozerat aj do vnutra cloveka, nielen na obal. Dokonca sa da najst aj kombinacia obidvoch. Tym ale nemyslim :miro: aby si to zase niektori zle nevysvetlovali.

Klip je taky aky je, je dobry, na tom sme sa s vynimkou Franci a Jany zhodli, nech uz nim chcel basnik povedat cokolvek, hlavne nech to hraju TV stanice. :wink:


Ešte len na upresnenie, aby sme si rozumeli :wink: - samota a osamelosť sú dve rôzne veci. Samota je neutrálny pojem, aj stav. Človek môže byť rád sám. Osamelosť je stav, kedy samotu pociťujeme ako problém. A keď hovorím o nedostatku lásky, ktorú niekto pociťuje, tak to myslím akejkoľvek, teda toho všetkého o čom hovoríš. :) :wink:

Ja preto dosť často vyhľadávam samotu a moje záľuby (mám ich ozaj veľa, tak mi fľaša a biele prášky nehrozia), aby som sa necítila taká osamelá.. :?
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jana » 27 říj 2011, 16:14

Ešte raz. Téma áno, scenáristické spracovanie (nie technické) slabé, plytké, ošúchané bez invenčného nápadu = klišé. A na tom trvám. V umení už boli hádam spracované skoro všetky témy, ale určite ešte neboli využité, spracované všetky pohľady na ne.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 27 říj 2011, 17:06

Kobitko, jestli jsem Te urazila nebo neco podobneho, tak se omlouvam. :(
urcite sem chodis cist a tak bys mohla taky hodit nazor na klip, od Tebe to bylo vzdy uprimny a asi i objektivni :thumbup: ,
chybis nam tu :oops:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jana » 27 říj 2011, 19:50

Milé adminky, nezdá sa vám že mažete priveľa? Zlatý Andrew... :? Je dosť pravdepodobné, že by tie vymazané príspevky niekomu niečo dali. :| Tak ako, ťažké časi normalizácie či demokracia? To predsa nebolo myslené výhradne v osobnej ale predovšetkým v globálnej rovine :? . Má sem vôbec význam písať? :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod ewilyn » 27 říj 2011, 19:54

Jana píše:Milé adminky, nezdá sa vám že mažete priveľa? Zlatý Andrew... :? Je dosť pravdepodobné, že by tie vymazané príspevky niekomu niečo dali. :| Tak ako, ťažké časi normalizácie či demokracia? To predsa nebolo myslené výhradne v osobnej ale predovšetkým v globálnej rovine :? . Má sem vôbec význam písať? :roll:


Jani, mrkni do registrovanych :wink:
nie vsetko je vhodne na verejnost a riesenie osobnych sporov vobec nie :!:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod ewilyn » 27 říj 2011, 19:56

ewilyn píše:
Jana píše:Milé adminky, nezdá sa vám že mažete priveľa? Zlatý Andrew... :? Je dosť pravdepodobné, že by tie vymazané príspevky niekomu niečo dali. :| Tak ako, ťažké časi normalizácie či demokracia? To predsa nebolo myslené výhradne v osobnej ale predovšetkým v globálnej rovine :? . Má sem vôbec význam písať? :roll:


Jani, mrkni do registrovanych :wink:
nie vsetko je vhodne na verejnost a riesenie osobnych sporov vobec nie :!:


k tomu Andrewovi...no niekedy i ja rozmyslam, ci by nebolo najlepsie sa po jeho vzore na to tu vy..., a nechat to bezat samospadom...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jana » 27 říj 2011, 20:15

Evka, prosím Ty nie :!: :(
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Iva » 27 říj 2011, 21:13

Tiež si myslím, že klip je urobený tak, že by z neho mali ľudia porozumieť o čo ide aj bez znalosti angličtiny. Keď si aspoň názov vedia preložiť, tak o to viac. Adela to pekne popísala. V podstate tam môžeme vidieť viac rovín a viac vecí vyvodzovať. V klipe sú veci, ktoré môžu byť príčinou, ako písala Adelka, i dôsledkom samoty. Vo vzťahu k pesničke, ak ide o tú najjednoduchšiu rovinu, sú dôsledkom. Človek po rozpade vzťahu, alebo v rozpadávajúcom sa, nefunkčnom vzťahu, frustrovaný, rozbitý, zúfalý, ubolený, osamelý, ak nie je dosť silný, ak sa nemá o čo oprieť, tak sa snaží prehlušiť svoje pocity drogami, alkoholom, sebapoškodzovaním, sexom s kde-kým, Ibaže to nič nevyrieši, skôr problémy prehlbuje, nanajvýš akékoľvek pocity vytesní prázdnotou. Ľudia, ktorí sú osamelí, majú nedostatok lásky, čo hlavne mladí ľudia pociťujú veľmi intenzívne, tak sa správajú často ako chorí. Snažia sa to nahradiť niekedy naozaj akokoľvek. Tí moralistickí rodičia, čo tam vypisujú do diskusií, by sa hlavne nad týmto mali zamyslieť. Stále žijú v nejakom divnom presvedčení, že deti a mládež ničia filmy, počítačové hry a klipy. Je to somarina. Dieťaťu nepomôžu tým, že budú pred ním skrývať realitu, ale tým, že ich deti cítia istotu, že sa s čímkoľvek môžu na nich obrátiť a o čomkoľvek sa porozprávať, že majú oporu a zázemie. Ak sa deti cítia osamelé, ak majú pocit, že im nikto nechce rozumieť, nikto si ich nevšíma, tak sa so všetkým vyrovnávajú po svojom a potom sa tí moralistickí rodičia nestíhajú diviť.

tak pod toto sa kludne podpisem :thumbup:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Sidney » 29 říj 2011, 13:40

Dnes na Ocku bez zaciatku, koniec dali.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Kotě » 29 říj 2011, 16:30

Sidney píše:Dnes na Ocku bez zaciatku, koniec dali.

A už včera....v pravé poledne! :shock: A byla jsem z toho tak vydřená, že začátku ani konce nevím :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Kaja » 29 říj 2011, 16:50

Kotě píše:
Sidney píše:Dnes na Ocku bez zaciatku, koniec dali.

A už včera....v pravé poledne! :shock: A byla jsem z toho tak vydřená, že začátku ani konce nevím :lol: :lol: :lol:

Chápem, ten šok, musíme si zvyknúť :!: :lol: Ale som rada, že ho už dávajú. :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Ivana » 29 říj 2011, 17:30

Sidney píše:Dnes na Ocku bez zaciatku, koniec dali.


Tiež som videla bez začiatku v novinkách po 17:00
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod mari » 30 říj 2011, 14:06

Včera 13,45 na Očku :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Loneliness- singel

cron