Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Loneliness KLIP

Ako sa Vam paci novy klipk Loneliness ?

Anketa končí za 21 lis 2011, 02:20

velmi,uplne ma nadchol...
27
84%
paci sa mi, no neprekvapil ma...
1
3%
mam vyhrady, ale da sa...
3
9%
nepaci sa mi vobec..
1
3%
 
Celkem hlasů : 32

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Sidney » 30 říj 2011, 15:34

Mali sme na navsteve kamosku, teraz asi damy potesim, vyzera to na daslieho cloveka, co by sa rad pozrel na :miro: koncert.
Nazor na klip: tak namakany klip este u nas nevidela, pesnicka sa jej pacila a ze miro ma hlas jak J. B. Jovi :wink: A ze preco nema pesnicky v hitparadach :shock: :?:
A ze moralisti z vidieka, ktori kritizuju tie drogy a chlast, no ze na dedinach sa fetuje najviac... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Paula » 30 říj 2011, 16:36

Sidney píše:Mali sme na navsteve kamosku, teraz asi damy potesim, vyzera to na daslieho cloveka, co by sa rad pozrel na :miro: koncert.
Nazor na klip: tak namakany klip este u nas nevidela, pesnicka sa jej pacila a ze miro ma hlas jak J. B. Jovi :wink: A ze preco nema pesnicky v hitparadach :shock: :?:
A ze moralisti z vidieka, ktori kritizuju tie drogy a chlast, no ze na dedinach sa fetuje najviac... :mrgreen:

treba ju zobrať na koncert, veľmi rady sa s ňou zoznámime :D a ďalší pozitívny názor na klip, super :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Kaja » 30 říj 2011, 21:23

Sidney píše:Mali sme na navsteve kamosku, teraz asi damy potesim, vyzera to na daslieho cloveka, co by sa rad pozrel na :miro: koncert.
Nazor na klip: tak namakany klip este u nas nevidela, pesnicka sa jej pacila a ze miro ma hlas jak J. B. Jovi :wink: A ze preco nema pesnicky v hitparadach :shock: :?:
A ze moralisti z vidieka, ktori kritizuju tie drogy a chlast, no ze na dedinach sa fetuje najviac... :mrgreen:

Fajn, Sidney, kultúru treba šíriť :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod ewilyn » 31 říj 2011, 01:18

no tak ja som par kolegyniam pustila klip v praci bez zvuku :mrgreen: ...a zaujal :!: :) ....bol oznaceny za dekadentny, sokujuci, ale zaroven vymakany, i sa zastavovalo, aby sa "preskumali" zaujimave sceny :wink: ...doma si to pustili i s hudbou a nazory boli pozitivne- tiez im to pripomina styl Bon Jovi :mrgreen: ...neviem, cim to je :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod zsimona » 31 říj 2011, 10:38

Dnes na Očku v 9.30-opět bez začátku :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Misuna » 31 říj 2011, 11:49

ewilyn píše:no tak ja som par kolegyniam pustila klip v praci bez zvuku :mrgreen: ...a zaujal :!: :) ....bol oznaceny za dekadentny, sokujuci, ale zaroven vymakany, i sa zastavovalo, aby sa "preskumali" zaujimave sceny :wink: ...doma si to pustili i s hudbou a nazory boli pozitivne- tiez im to pripomina styl Bon Jovi :mrgreen: ...neviem, cim to je :)


to jsou ty pokřiky yeah, yeah...Bon Jovi moc neposlouchám, ale tohle mi je připomnělo a Miro má ještě podobnou barvu hlasu, ale to je jediný, co má Loneliness se stylem BJ společnýho :wink:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Misuna » 31 říj 2011, 11:55

zsimona píše:Dnes na Očku v 9.30-opět bez začátku :thumbup:


to je dobře, že ho dávají :thumbup:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Sidney » 31 říj 2011, 12:45

Misuna píše:
ewilyn píše:no tak ja som par kolegyniam pustila klip v praci bez zvuku :mrgreen: ...a zaujal :!: :) ....bol oznaceny za dekadentny, sokujuci, ale zaroven vymakany, i sa zastavovalo, aby sa "preskumali" zaujimave sceny :wink: ...doma si to pustili i s hudbou a nazory boli pozitivne- tiez im to pripomina styl Bon Jovi :mrgreen: ...neviem, cim to je :)


to jsou ty pokřiky yeah, yeah...Bon Jovi moc neposlouchám, ale tohle mi je připomnělo a Miro má ještě podobnou barvu hlasu, ale to je jediný, co má Loneliness se stylem BJ společnýho :wink:



yes, yes... 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod ewilyn » 31 říj 2011, 16:13

Sidney píše:
Misuna píše:
ewilyn píše:no tak ja som par kolegyniam pustila klip v praci bez zvuku :mrgreen: ...a zaujal :!: :) ....bol oznaceny za dekadentny, sokujuci, ale zaroven vymakany, i sa zastavovalo, aby sa "preskumali" zaujimave sceny :wink: ...doma si to pustili i s hudbou a nazory boli pozitivne- tiez im to pripomina styl Bon Jovi :mrgreen: ...neviem, cim to je :)


to jsou ty pokřiky yeah, yeah...Bon Jovi moc neposlouchám, ale tohle mi je připomnělo a Miro má ještě podobnou barvu hlasu, ale to je jediný, co má Loneliness se stylem BJ společnýho :wink:



yes, yes... 8)


tiez si myslim :wink: ..ze jedine, cim evokuje JBJ je farba hlasu v anglicky spievanych veciach...a v tych slovenskych ho zas prirovnavaju k Metalinde, Tuble a pod...ale to celko chapem, ako i sam povedal, zvuk je ala 80-te roky ( i z piesni je citi tie 80-te roky- sorry) , tak sa to ponuka...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jarka » 31 říj 2011, 17:48

Kamarád - jinak šéfredaktor rockového magazínu, mi po shlednutí klipu napsal....

Velmi dobré, na česko-slovenské poměry šokující....Miro příjemně překvapil :-)
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod ewilyn » 31 říj 2011, 17:52

Jarka píše:Kamarád - jinak šéfredaktor rockového magazínu, mi po shlednutí klipu napsal....

Velmi dobré, na česko-slovenské poměry šokující....Miro příjemně překvapil :-)


:thumbup: ..mohol by o tom napisat apon ministlpik v tom casopise :wink:


o tom, ze na cesko-slovenske pomery je to nadstandartne kvalitne, ale i dost sokujuce na tie ako,povedal sam :miro: , postkomunisticke konzervativne pomery niet pochyb :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Jarka » 31 říj 2011, 17:57

Hmmm :-) půjčila jsem mu moje podepsané, osrdíčkované CD :-)))
Moje videa pravidelně sleduje - mívá odkazy ve své poště. Mirova tvorba se mu líbí, ale na jeho poměry je trochu měkká :-)) Třeba jednou, třeba až vyjde druhé, anglické...uvidíme :-)
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod zariva_kometka » 04 lis 2011, 18:02

Tak na óčku ho úspěšně hrají ! Kámoška se mi stěžovala, že je očko snad horší než Evropa 2, kde pořád omílají písničky dokola :D Má to jako kulisu, ale Loneliness už tam dneska prý slyšela snad milionkrát :P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod mamca_ivca » 04 lis 2011, 18:04

zariva_kometka píše:Tak na óčku ho úspěšně hrají ! Kámoška se mi stěžovala, že je očko snad horší než Evropa 2, kde pořád omílají písničky dokola :D Má to jako kulisu, ale Loneliness už tam dneska prý slyšela snad milionkrát :P

Super :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Kaja » 04 lis 2011, 18:05

zariva_kometka píše:Tak na óčku ho úspěšně hrají ! Kámoška se mi stěžovala, že je očko snad horší než Evropa 2, kde pořád omílají písničky dokola :D Má to jako kulisu, ale Loneliness už tam dneska prý slyšela snad milionkrát :P

Tak to je dobre, dúfam, že sa chytí aj na ďalších hudobných staniciach. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Loneliness- singel

cron