Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Loneliness KLIP

Ako sa Vam paci novy klipk Loneliness ?

Anketa končí za 21 lis 2011, 02:20

velmi,uplne ma nadchol...
27
84%
paci sa mi, no neprekvapil ma...
1
3%
mam vyhrady, ale da sa...
3
9%
nepaci sa mi vobec..
1
3%
 
Celkem hlasů : 32

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Paula » 01 zář 2011, 14:16

čoskoro sa dočkáme...tak koncom mesiaca :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Nikys » 01 zář 2011, 16:03

Tak jsem psala Martince zda bude dnes ten klip a toto mi odepsala.:Ahoj Petro, k tomu nemám žádné bližší informace, jakmile bude cokoli aktuální, hned bysme o tom informovali.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 01 zář 2011, 16:16

to je fakt, když měl vydat Kryštof nebo Rytmus novej klip, tak o tom na FB psali a avizovali xy dnů dopředu,
to jsem blbá, že jsem nalítla...
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod kobitka » 01 zář 2011, 19:25

No ja vám nevím ale bytostně nesnáším, když někdo něco slíbí a pak to nedodrží. Tohle Mirove slibování mi už docela začíná lezt krkem. Co to má za manegement, když nejsou schopni dodržet ani termín uvedení klipu. A nebo jem Miro plácnul nějaké datum, aby vás nalákal a zároveň vás na nějaký čas umlčel s otázkami na klip? Ale co půlnoc ještě není, takže mu dávám pár hodin k dobru. Pak už asi začnu byt na tu naši slibotechnu opravdu naštvaná.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Lilie » 01 zář 2011, 19:31

kobitka píše:No ja vám nevím ale bytostně nesnáším, když někdo něco slíbí a pak to nedodrží. Tohle Mirove slibování mi už docela začíná lezt krkem. Co to má za manegement, když nejsou schopni dodržet ani termín uvedení klipu. A nebo jem Miro plácnul nějaké datum, aby vás nalákal a zároveň vás na nějaký čas umlčel s otázkami na klip? Ale co půlnoc ještě není, takže mu dávám pár hodin k dobru. Pak už asi začnu byt na tu naši slibotechnu opravdu naštvaná.


Nj, :miro: slibuje a my se radujeme :D :D Ba ne, však počkejme si, to se vysvětlí a taky - první, nikoliv apríl (hahaha), ale září ještě neskončilo :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Esti » 01 zář 2011, 19:35

SLÍBIT NENÍ HŘÍCH :!: ... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Bára » 01 zář 2011, 19:38

kobitka píše:No ja vám nevím ale bytostně nesnáším, když někdo něco slíbí a pak to nedodrží. Tohle Mirove slibování mi už docela začíná lezt krkem. Co to má za manegement, když nejsou schopni dodržet ani termín uvedení klipu. A nebo jem Miro plácnul nějaké datum, aby vás nalákal a zároveň vás na nějaký čas umlčel s otázkami na klip? Ale co půlnoc ještě není, takže mu dávám pár hodin k dobru. Pak už asi začnu byt na tu naši slibotechnu opravdu naštvaná.
Já to beru tak, že nikdy není nic tak, jak se původně zdálo :wink: :D Určitě to znáš :P :D Nehroutí se mi z toho ale svět :wink: Asi ještě nenastala vhodná doba :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod zariva_kometka » 01 zář 2011, 19:41

:roll: až bude tak bude ... ty reakce na klip to čekání snad nijak neovlivní :lol: slovo slíbit asi v ústech neměl, takže pohoda, joo kdyby to byl nějaký můj příbuzný a mělo to ovlivnit něco u mě, tak to bych mu asi taky mlátila do palice, že už to dávno mělo být :mrgreen: ale takhle? :) Až to bude, tak na to stejně zapomenem, že jsme tak dlouho čekali a vzpomenem si až bude další avízo na jiný videoklip :lol: A to už si řeknem, že no tak jsme to přežili teď, tak přežijeme všechno :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Bára » 01 zář 2011, 19:48

zariva_kometka píše::roll: až bude tak bude ... ty reakce na klip to čekání snad nijak neovlivní :lol: slovo slíbit asi v ústech neměl, takže pohoda, joo kdyby to byl nějaký můj příbuzný a mělo to ovlivnit něco u mě, tak to bych mu asi taky mlátila do palice, že už to dávno mělo být :mrgreen: ale takhle? :) Až to bude, tak na to stejně zapomenem, že jsme tak dlouho čekali a vzpomenem si až bude další avízo na jiný videoklip :lol: A to už si řeknem, že no tak jsme to přežili teď, tak přežijeme všechno :)
:thumbup: Možná uvažuje nad tím, zda to už vůbec může mezi nás pustit, aby nám nezpůsobil velkej šok :lol: :lol: :lol: Ale zase tímhle oddalováním bude ten šok znásobenej :P :D :shock: Ale možná si myslí, že nitroglycerin je povinná součást naší výbavy :oops:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod mamca_ivca » 01 zář 2011, 19:50

Bára píše:
zariva_kometka píše::roll: až bude tak bude ... ty reakce na klip to čekání snad nijak neovlivní :lol: slovo slíbit asi v ústech neměl, takže pohoda, joo kdyby to byl nějaký můj příbuzný a mělo to ovlivnit něco u mě, tak to bych mu asi taky mlátila do palice, že už to dávno mělo být :mrgreen: ale takhle? :) Až to bude, tak na to stejně zapomenem, že jsme tak dlouho čekali a vzpomenem si až bude další avízo na jiný videoklip :lol: A to už si řeknem, že no tak jsme to přežili teď, tak přežijeme všechno :)
:thumbup: Možná uvažuje nad tím, zda to už vůbec může mezi nás pustit, aby nám nezpůsobil velkej šok :lol: :lol: :lol: Ale zase tímhle oddalováním bude ten šok znásobenej :P :D :shock: Ale možná si myslí, že nitroglycerin je povinná součást naší výbavy :oops:


No a protože ho ještě všichni nemáme, tak čeká... :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Lilie » 01 zář 2011, 19:54

mamca_ivca píše:
Bára píše:
zariva_kometka píše::roll: až bude tak bude ... ty reakce na klip to čekání snad nijak neovlivní :lol: slovo slíbit asi v ústech neměl, takže pohoda, joo kdyby to byl nějaký můj příbuzný a mělo to ovlivnit něco u mě, tak to bych mu asi taky mlátila do palice, že už to dávno mělo být :mrgreen: ale takhle? :) Až to bude, tak na to stejně zapomenem, že jsme tak dlouho čekali a vzpomenem si až bude další avízo na jiný videoklip :lol: A to už si řeknem, že no tak jsme to přežili teď, tak přežijeme všechno :)
:thumbup: Možná uvažuje nad tím, zda to už vůbec může mezi nás pustit, aby nám nezpůsobil velkej šok :lol: :lol: :lol: Ale zase tímhle oddalováním bude ten šok znásobenej :P :D :shock: Ale možná si myslí, že nitroglycerin je povinná součást naší výbavy :oops:


No a protože ho ještě všichni nemáme, tak čeká... :lol:


Tak prý máme mít všichni kromě nitroglycerinu ještě sepsanou závěť, pro všechny případy - dřív klip nebude :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod zsimona » 01 zář 2011, 19:59

Tak odcházím do práce...a nic....Ale třeba ještě překvapí(do půlnoci) a já ráno přijdu z noční a budu překvapená!(teda pokud mě rovnou netrefí :lol: )
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Kaja » 01 zář 2011, 20:07

Ja som už vytrénovaná, nečakám nič a poteší ma, ak niečo bude. :D Vy nemáte radi ten moment prekvapenia? :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Bára » 01 zář 2011, 20:20

Kaja píše:Ja som už vytrénovaná, nečakám nič a poteší ma, ak niečo bude. :D Vy nemáte radi ten moment prekvapenia? :D
:thumbup: Tak tohle heslo v našem případě vytesat zlatým písmem :thumbup: :D :D Ale na druhou stranu jsme stačily napsat skoro 80 000 tisíc příspěvků :lol: :lol: Takže jsme při tom čekání taky udělaly spoustu práce :thumbup: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Loneliness KLIP

Příspěvekod Lenka » 01 zář 2011, 20:22

Bára píše:
Kaja píše:Ja som už vytrénovaná, nečakám nič a poteší ma, ak niečo bude. :D Vy nemáte radi ten moment prekvapenia? :D
:thumbup: Tak tohle heslo v našem případě vytesat zlatým písmem :thumbup: :D :D Ale na druhou stranu jsme stačily napsat skoro 80 000 tisíc příspěvků :lol: :lol: Takže jsme při tom čekání taky udělaly spoustu práce :thumbup: :lol:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

PředchozíDalší

Zpět na Loneliness- singel

cron