Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Loneliness- text

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Kaja » 08 čer 2011, 22:28

Jana píše:
Mne sa zdá že ja neustále zažívam silné citové vzplanutia ktoré ma totálne pohltia, vyžmýchajú do poslednej kvapky v ktorých ja vždy ťahám za kratší koniec :oops: . Ja sa buď zaľúbim šialene, alebo vôbec :? . V podstate všetci o ktorých mám záujem, cítia ku mne akýsi rešpekt až bázeň :evil: . Pritom sa vždy všemožne snažím vysvetliť im a ukázať že ja ozaj nekúšem :( . Psie oči som videla neraz aj ja, ale to vo väčšine prípadov slušne, ale ozaj veľmi citlivo a decentne pošlem ko Kambodže lekvár kosiť :| . Cítim k nim ľútosť, a mám voči ním aj výčitky (i keď v podstate nemám mať prečo), avšak keď v nich niečo nie je, alebo je tam čohosi priveľa, silný cit sa nedostaví :? . Môj terajší priateľ je kompromis. Ja som sa mu strašne páčila 8) , mne on veľmi nie, ale neskutočne sa snažil a tak som ho zobrala na milosť :? . To jeho urputné snaženie mi dosť lichotilo a robilo dobre môjmu nešťastnými vzplanutiami doráňanému egu :) . A tak som si naňho zvykla, a objavila v ňom kopec dobrých vlastností :D . On je neuveriteľne tolerantný, má nadhľad aj prehľad, disponuje až neuveriteľným množstvom encyklopedických vedomostí :shock: :shock: . Mám ho dosť rada, ale ako staršieho brata :( . Nefunguje mi s ním chémia :( :cry: . Stále si nahováram že sa to zmení, no zatiaľ sa nemení :x . Je vzdelaný, má rád ľudí, vie sa obetovať, proste je to dobrák, no je to silný mamičkár. :mrgreen: :mrgreen: Čo povie mamička, to je sväté :mrgreen: . Vždy som až na druhom mieste :twisted: . Žije život aký mu nalinkuje mamička a najmä jej priateľ :mrgreen: :mrgreen: . Proste večné i keď geniálne (čítal už 3roch rokoch, v tenegerských rokoch veľmi úspešne absolvoval rôzne celoštátne vedomostné aj telke vysielané súťaže:roll: ) dieťa. Priťahoval by vás taký chlap? :?

No ťažko povedať, cémii sa rozkazovať nedá. I keď na pohľad je to sympaťák. A ešte tolerantný - to je u mužov zriedkavý jav, takže za to veľa dobrých bodov. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Franci » 09 čer 2011, 08:52

Ja si zatia+ neviem predstaviť, že by som mala frajera, ešte sa na to necítim, hoci moje spolužiačky už majú známosť. Mne je jedno chlapec vyzerá, len nech má dobré srdce. Najlepšie by bolo, keby to bol vyučený kuchár, ja by som piekla a on varil =)))))) Veľmi by som chcela mať deti. Keď sa mi nepodarí nájsť si frajera, alebo nebudem mať môcť mať deti, vezmem si z detského domova.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Kaja » 09 čer 2011, 10:08

Franci píše:Ja si zatia+ neviem predstaviť, že by som mala frajera, ešte sa na to necítim, hoci moje spolužiačky už majú známosť. Mne je jedno chlapec vyzerá, len nech má dobré srdce. Najlepšie by bolo, keby to bol vyučený kuchár, ja by som piekla a on varil =)))))) Veľmi by som chcela mať deti. Keď sa mi nepodarí nájsť si frajera, alebo nebudem mať môcť mať deti, vezmem si z detského domova.

Želám Ti, Franci, aby sa Ti splnilo, po čom túžiš. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Lilie » 09 čer 2011, 11:25

Jana píše:Mne sa zdá že ja neustále zažívam silné citové vzplanutia ktoré ma totálne pohltia, vyžmýchajú do poslednej kvapky v ktorých ja vždy ťahám za kratší koniec :oops: . Ja sa buď zaľúbim šialene, alebo vôbec :? . V podstate všetci o ktorých mám záujem, cítia ku mne akýsi rešpekt až bázeň :evil: . Pritom sa vždy všemožne snažím vysvetliť im a ukázať že ja ozaj nekúšem :( . Psie oči som videla neraz aj ja, ale to vo väčšine prípadov slušne, ale ozaj veľmi citlivo a decentne pošlem ko Kambodže lekvár kosiť :| . Cítim k nim ľútosť, a mám voči ním aj výčitky (i keď v podstate nemám mať prečo), avšak keď v nich niečo nie je, alebo je tam čohosi priveľa, silný cit sa nedostaví :? . Môj terajší priateľ je kompromis. Ja som sa mu strašne páčila 8) , mne on veľmi nie, ale neskutočne sa snažil a tak som ho zobrala na milosť :? . To jeho urputné snaženie mi dosť lichotilo a robilo dobre môjmu nešťastnými vzplanutiami doráňanému egu :) . A tak som si naňho zvykla, a objavila v ňom kopec dobrých vlastností :D . On je neuveriteľne tolerantný, má nadhľad aj prehľad, disponuje až neuveriteľným množstvom encyklopedických vedomostí :shock: :shock: . Mám ho dosť rada, ale ako staršieho brata :( . Nefunguje mi s ním chémia :( :cry: . Stále si nahováram že sa to zmení, no zatiaľ sa nemení :x . Je vzdelaný, má rád ľudí, vie sa obetovať, proste je to dobrák, no je to silný mamičkár. :mrgreen: :mrgreen: Čo povie mamička, to je sväté :mrgreen: . Vždy som až na druhom mieste :twisted: . Žije život aký mu nalinkuje mamička a najmä jej priateľ :mrgreen: :mrgreen: . Proste večné i keď geniálne (čítal už 3roch rokoch, v tenegerských rokoch veľmi úspešne absolvoval rôzne celoštátne vedomostné aj telke vysielané súťaže:roll: ) dieťa. Priťahoval by vás taký chlap? :?


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Na to pozor :!:
Těžko říct, spíš ne....... :|
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Sidney » 09 čer 2011, 12:08

Ako zvlastne sa vyvija tento chlievik... Ja som pripad ako Lili... :wink:
Janka podobny pripad ako ty mala aj sestra, mamicka nadovsetko, ten blazen este chcel aby mu segra aj vyvarala...
Tak ho poslala do Pistan... :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Kaja » 09 čer 2011, 12:21

Sidney píše:Ako zvlastne sa vyvija tento chlievik... Ja som pripad ako Lili... :wink:
Janka podobny pripad ako ty mala aj sestra, mamicka nadovsetko, ten blazen este chcel aby mu segra aj vyvarala...
Tak ho poslala do Pistan... :D


Ewi nemá čas na nás dávať pozor, asi by sme to mali niekam presunúť. :D :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Jana » 09 čer 2011, 13:00

Sidney píše:Ako zvlastne sa vyvija tento chlievik... Ja som pripad ako Lili... :wink:
Janka podobny pripad ako ty mala aj sestra, mamicka nadovsetko, ten blazen este chcel aby mu segra aj vyvarala...
Tak ho poslala do Pistan... :D

Ja ho tam ani nemusím poslať, jeho mamička s frajerom kt. ma moc nemusí a je jeho tiež sú tam v kúpeľoch a už mu zabezpečili výkendový pobyt. Mne nie. Pritom so mnou mu na dovolenku do zahraničia nedovolia ísť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cry: :!: :!: :?: Je to normálne aby dospelý chlap musel mať na niečo takéto odobrenie od mamičky?
K Loneliness : Ten text ma dosť prekvapil. Ja ja tam cítim naliehavosť, bezradnosť až zúfalstvo. Ak to nie je umelecká fikcia (nagyova Kristínka bola 8) aj ja som mu to celé roky žrala), tak to musel :miro: prežiť nešťastnú lásku, asi s poriadne veľkým háčikom na veľryby. Otázne je či z objektívných alebo subjektívných príčin. :roll: Ono to nie je na škodu najmä pre umelca najmä v jeho veku. Takých ešte bude... Takéto jazvy na tvári duše ju robia zaujimavejšou, členitejšiou, originálnejšiou. Spomienky, sny, túžby, prežité emócie sú cenný kapitál, ktorý mu nikto nezoberie. 8) Dúfam že je už za tým. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Jana » 09 čer 2011, 13:07

Kaja píše:
Sidney píše:Ako zvlastne sa vyvija tento chlievik... Ja som pripad ako Lili... :wink:
Janka podobny pripad ako ty mala aj sestra, mamicka nadovsetko, ten blazen este chcel aby mu segra aj vyvarala...
Tak ho poslala do Pistan... :D


Ewi nemá čas na nás dávať pozor, asi by sme to mali niekam presunúť. :D :wink:

Ono všetko zo všetkým súvisí. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Sidney » 09 čer 2011, 13:33

Jana píše:
Sidney píše:Ako zvlastne sa vyvija tento chlievik... Ja som pripad ako Lili... :wink:
Janka podobny pripad ako ty mala aj sestra, mamicka nadovsetko, ten blazen este chcel aby mu segra aj vyvarala...
Tak ho poslala do Pistan... :D

Ja ho tam ani nemusím poslať, jeho mamička s frajerom kt. ma moc nemusí a je jeho tiež sú tam v kúpeľoch a už mu zabezpečili výkendový pobyt. Mne nie. Pritom so mnou mu na dovolenku do zahraničia nedovolia ísť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cry: :!: :!: :?: Je to normálne aby dospelý chlap musel mať na niečo takéto odobrenie od mamičky?
K Loneliness : Ten text ma dosť prekvapil. Ja ja tam cítim naliehavosť, bezradnosť až zúfalstvo. Ak to nie je umelecká fikcia (nagyova Kristínka bola 8) aj ja som mu to celé roky žrala), tak to musel :miro: prežiť nešťastnú lásku, asi s poriadne veľkým háčikom na veľryby. Otázne je či z objektívných alebo subjektívných príčin. :roll: Ono to nie je na škodu najmä pre umelca najmä v jeho veku. Takých ešte bude... Takéto jazvy na tvári duše ju robia zaujimavejšou, členitejšiou, originálnejšiou. Spomienky, sny, túžby, prežité emócie sú cenný kapitál, ktorý mu nikto nezoberie. 8) Dúfam že je už za tým. :wink:



Ten text je fiktivny, nie je o konkretnom zazitku, niekde o tom kecal, nepamatam, kde... Do zahranicia mozes ist aj s kamoskami, nie si jeho poddana a zarabas si na seba... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Kaja » 09 čer 2011, 17:07

Timein preklad, v podstate skoro to isté, čo Sidney:


Nevieš si predstaviť ako chutí
bez teba sa pretĺkať
Tak ti teraz musím príbeh povedať
Ale je to len život

Stále cítim noc
Takže som spokojný
Všetko čo som si predtým želal
som teraz bokom odložil

Nahlas sa čudujúc
Nezáleží nad čím
Veci sa nikdy nezmenia
Dokola, dokola, dokola

Láme ma to a
zmietam sa na zemi
Padám nikam
bez niekoho s kým sa podeliť

Osamelosť
Osamelosť
Osamelosť

Nevieš si prestaviť ako sa cítim
Vedúc naliehavú lásku
Plnia ma spomienky
Sú v nebi nado mnou

Myšlienky nikdy nebudú príliš živé
Chceš ma ako svojho muža
Potrebujem dôvod veriť
Znova sa zamilujeme

Nahlas sa čudovať
Nezáleží nad čím
Veci sa nikdy nezmenia
Dokola, dokola, dokola

Láme ma to
a zmietam sa na zemi
Padám do ničoty
bez niekoho s kým sa podeliť

Láme ma to
a zmietam sa na zemi
Padám do ničoty
bez niekoho s kým sa podeliť

Na kúsku lásky padám
do osamelosti týchto dní
Všetky moje slzy sa plýžia
znova do teba

Láme ma to
a zmietam sa na zemi
Padám do ničoty
bez niekoho s kým sa podeliť

Láme ma to
a zmietam sa na zemi
Padám do ničoty
bez niekoho s kým sa podeliť

Osamelosť
Osamelosť
Osamelosť...
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Franci » 09 čer 2011, 18:56

Kaja píše:
Franci píše:Ja si zatia+ neviem predstaviť, že by som mala frajera, ešte sa na to necítim, hoci moje spolužiačky už majú známosť. Mne je jedno chlapec vyzerá, len nech má dobré srdce. Najlepšie by bolo, keby to bol vyučený kuchár, ja by som piekla a on varil =)))))) Veľmi by som chcela mať deti. Keď sa mi nepodarí nájsť si frajera, alebo nebudem mať môcť mať deti, vezmem si z detského domova.

Želám Ti, Franci, aby sa Ti splnilo, po čom túžiš. :wink:

ďakujem
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Franci » 09 čer 2011, 18:58

Jana píše:K Loneliness : Ten text ma dosť prekvapil. Ja ja tam cítim naliehavosť, bezradnosť až zúfalstvo. Ak to nie je umelecká fikcia (nagyova Kristínka bola 8) aj ja som mu to celé roky žrala), tak to musel :miro: prežiť nešťastnú lásku, asi s poriadne veľkým háčikom na veľryby. Otázne je či z objektívných alebo subjektívných príčin. :roll: Ono to nie je na škodu najmä pre umelca najmä v jeho veku. Takých ešte bude... Takéto jazvy na tvári duše ju robia zaujimavejšou, členitejšiou, originálnejšiou. Spomienky, sny, túžby, prežité emócie sú cenný kapitál, ktorý mu nikto nezoberie. 8) Dúfam že je už za tým. :wink:

Pekne napísané :wink: Čo je to umelecká fikcia? To si akože ten príbeh vymyslel? Že tá Kristínka vlastne nikdy nespadla zo skaly? :? Ale je to krásna pesnička
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Kaja » 09 čer 2011, 19:13

Franci píše:
Jana píše:K Loneliness : Ten text ma dosť prekvapil. Ja ja tam cítim naliehavosť, bezradnosť až zúfalstvo. Ak to nie je umelecká fikcia (nagyova Kristínka bola 8) aj ja som mu to celé roky žrala), tak to musel :miro: prežiť nešťastnú lásku, asi s poriadne veľkým háčikom na veľryby. Otázne je či z objektívných alebo subjektívných príčin. :roll: Ono to nie je na škodu najmä pre umelca najmä v jeho veku. Takých ešte bude... Takéto jazvy na tvári duše ju robia zaujimavejšou, členitejšiou, originálnejšiou. Spomienky, sny, túžby, prežité emócie sú cenný kapitál, ktorý mu nikto nezoberie. 8) Dúfam že je už za tým. :wink:

Pekne napísané :wink: Čo je to umelecká fikcia? To si akože ten príbeh vymyslel? Že tá Kristínka vlastne nikdy nespadla zo skaly? :? Ale je to krásna pesnička

Že to nie je podľa skutočnosti, odohráva sa to iba vo fantázii autora.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Franci » 09 čer 2011, 19:17

Kaja píše:
Franci píše:
Jana píše:K Loneliness : Ten text ma dosť prekvapil. Ja ja tam cítim naliehavosť, bezradnosť až zúfalstvo. Ak to nie je umelecká fikcia (nagyova Kristínka bola 8) aj ja som mu to celé roky žrala), tak to musel :miro: prežiť nešťastnú lásku, asi s poriadne veľkým háčikom na veľryby. Otázne je či z objektívných alebo subjektívných príčin. :roll: Ono to nie je na škodu najmä pre umelca najmä v jeho veku. Takých ešte bude... Takéto jazvy na tvári duše ju robia zaujimavejšou, členitejšiou, originálnejšiou. Spomienky, sny, túžby, prežité emócie sú cenný kapitál, ktorý mu nikto nezoberie. 8) Dúfam že je už za tým. :wink:

Pekne napísané :wink: Čo je to umelecká fikcia? To si akože ten príbeh vymyslel? Že tá Kristínka vlastne nikdy nespadla zo skaly? :? Ale je to krásna pesnička

Že to nie je podľa skutočnosti, odohráva sa to iba vo fantázii autora.

aj som si myslela.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Loneliness- text

Příspěvekod Kaja » 09 čer 2011, 19:22

Ešte k predchádzajúcim témam, bavili sme sa s Timi o textoch, ona vraví, že sa jej Mirove texty páčia. Čo sa týka angličtiny, že je trochu zvláštna, ale že to dáva zmysel a že je to dobré. Rozhodli sme sa, že to štýlom pripomína symbolizmus až dekadenciu. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Loneliness- singel

cron