Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Sidney » 22 kvě 2011, 10:55

Franci píše:Krásne fotečky. Inak nepohádal sa Miro náhodou s Kadrnožkovou? už som ju dlho s ním nevidela.



Pomodlime sa za to, Franci... :roll: :roll: :roll:
Pekne fotky... Vsetky dobre akcie su v Cechach :x :x :x
Kiezby bola segra sofer s lepsou orientaciou... :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Lenka » 22 kvě 2011, 12:31

Jarka píše:a tyhle se mi líbí nejvíc

Jarko ta první je fakt krásná ale povedly se ti všechny.Moc díky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Kotě » 22 kvě 2011, 12:43

Holky....díky za přiblížení atmosféry. Videa a fotky....jako vždy super! :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod zariva_kometka » 22 kvě 2011, 12:59

Jarka píše:a tyhle se mi líbí nejvíc


Ta první úplně nej! a mě se líbí ještě tato, má tam takové zvláštní oči ... skoro jako kdyby ho něco dojalo :)

Obrázek
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Kotě » 22 kvě 2011, 13:58

Ano...ta mě také zaujala :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Esti » 22 kvě 2011, 14:08

Koncert nádherný, atmosféra špičková :thumbup:, ....... to už popsali jiní :D
Čekání na opožděný příjezd mi nevadilo, dalo se to předpokládat, hlavně, že všichni v pořádku dorazili :wink:

Pár věcí však dokáže jednoho otrávit :evil:
Vypnutí elektřiny už pominu, ale ten chaos co nastal pak při autogramiádě, to jsem ještě nezažila! :evil:
Někteří lidi dokáží být fakt tááák milí, dokonce se se mnou chtěli i "vyobjímat" :mrgreen: ....... řeč je o security a jejich vlídnosti. :evil:
.......a to se nebudu detailně radši ani rozepisovat o známé tváři, která už nemá nápis TP jen na krku, ale i tričko s touto reklamou, na kterou je zřejmě hrdá, zrovna tak jako na své chování a slovní projevy vůči :miro: , ke kterému má potom ještě tu drzost se na úkor ostatních cpát opakovaně asi 5x během 15-ti minut :roll:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Esti » 22 kvě 2011, 14:11

zariva_kometka píše:
Jarka píše:a tyhle se mi líbí nejvíc


Ta první úplně nej! a mě se líbí ještě tato, má tam takové zvláštní oči ... skoro jako kdyby ho něco dojalo :)

Nádherná fotka :thumbup:
Co dojalo :miro: , netuším :D , já jsem dojatá rozhodně :lol:

Děkuji všem, především Jarce za krásné fotky a videa! :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod zsimona » 22 kvě 2011, 14:40

Franci píše:Krásne fotečky. Inak nepohádal sa Miro náhodou s Kadrnožkovou? už som ju dlho s ním nevidela.


Díky bohu za to,myslím,že na "tento účes" už má trochu přerostlé vlasy!Tak snad to nebude zase stříhat!(Chtělo by to schovat všechny nůžky)

Jinak také děkuji za ty krásné fotky,až je mi líto,že jsem tam nemohla být!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod misule » 22 kvě 2011, 18:49

taky děkuju za fotečky a videa super :thumbup: :thumbup: :thumbup:
misule Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 57
Registrován: 30 bře 2011, 19:34
Bydliště: zlin

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Franci » 22 kvě 2011, 19:22

Kotě píše:Ano...ta mě také zaujala :D

Aj mňa zaujala tá fotka, zvláštne oči =)
zsimona píše:
Franci píše:Krásne fotečky. Inak nepohádal sa Miro náhodou s Kadrnožkovou? už som ju dlho s ním nevidela.


Díky bohu za to,myslím,že na "tento účes" už má trochu přerostlé vlasy!Tak snad to nebude zase stříhat!(Chtělo by to schovat všechny nůžky)

Jinak také děkuji za ty krásné fotky,až je mi líto,že jsem tam nemohla být!

To dúfam aj ja, vtedy to ľutoval. Ale s takými hustými vlasmi nie je sranda cez tie horká.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Paula » 22 kvě 2011, 20:23

zariva_kometka píše:
Jarka píše:a tyhle se mi líbí nejvíc


Ta první úplně nej! a mě se líbí ještě tato, má tam takové zvláštní oči ... skoro jako kdyby ho něco dojalo :)

Obrázek

áno, áno..táto fotka je super :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Lakí » 22 kvě 2011, 21:01

Tak se po dlouhé ozývám… Po dlouhém přemlouvání, jsem šla s Fili na :miro: … Byla jsem velmi nadšená, že budu muset být celou dobu s mamkou, ale naštěstí jsem tam potkala moji spolužačku Jane... Byla jsem velmi nadšená, protože to pro mě znamenalo osvobození :lol: … Když jsem došla k podiu tak zrovna končila Konvičková… naštěstí… později jsem se dozvěděla, že jedna podpiskarta stále 5 kč :shock: ... bez komentáře... Po Konvičkové byl Bakalář( kdo neví nebo si nepamatuje, tak je to kouzelník z Talentmánie)… svými kouzli nás úplně zmátl… když jsme si myslely, že jsme na nějaké přišly... tak udělal něco co nás zmátlo :lol: .... Po zkončení moderátor hlásil, že :miro: uvízl na dálnici a tak bude mít zpoždění... braly jsme to v pohodě... přesunuly jsme se k dolnímu podiu, kde už se několikset holek tlačilo pod podiu... my jsme šly radši bokem... k našemu překvapení moderátor ohlásil, že je změna programu a 1. bude Klus a pak bude :miro: ... Klus se začala chystat a tak jsme nahodily pláštěnku a šly blíže k podiu... Klus byl parádní… dokonce i improvizoval… no dobře jsme se pobavily... :lol: ... Potom se už objevila dodávka Rosemaid a s ní se objevil i příšerný jekot.... to se přežilo a Klus zpíval dále...rozloučil se s námi a pak se objevili naši kluci... a další vlna jekotu.. a jak se objevil :miro: na podiu... tak v tu chvíli jsem myslela, že ohluchnu... :lol: ... Koncert byl úžasný, skvěla atmosféra.. prostě bez chybičky.... Fotila jsem… dokonce jsem i trošku natáčela… ale v některých chvílích jsem to vzdala foťák někomu předala a nebo vypla... začla jsem skákat a zpívat... fakt paráda.... koncert zkončil v 11, protže někdo nahlásil rušení nočního klidu, a tak policie nařídila akci ukončit... Než kluci odešli, tak Adam a:miro: rozhazovali trsátka… Chytla jsem od Adama… a veelmi mě to potěšilo... jediný s kým jsem se odfotila byl právě Adam… No a už se veelmi teším na další akcičky
Videa:http://www.youtube.com/watch?v=GwSEk2rUPYQ
http://www.youtube.com/watch?v=i1rx3KOnAvk
Fotky:http://www.facebook.com/media/set/?set=a.212841895403810.53789.100000340045632
PS: Fotky bohužel mám jen na FB, protože si nemůžu vzpomenout na heslo na Rajče… album je veřejně přístupné… takže by se mělo ukázat všem :wink:
Videa... no zvuk je celkem fajn.... ale obraz je horší :? .. a dost se klepe.. moje ruka už to vzdávala.. navíc jsem nevydržela a začla se houpat do rytmu :D
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Paula » 22 kvě 2011, 21:09

Lakí, ďakujem za pekný report a aj fotky sa ti vydarili :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod Jana » 22 kvě 2011, 22:10

Lakí píše:Tak se po dlouhé ozývám… Po dlouhém přemlouvání, jsem šla s Fili na :miro: … Byla jsem velmi nadšená, že budu muset být celou dobu s mamkou, ale naštěstí jsem tam potkala moji spolužačku Jane... Byla jsem velmi nadšená, protože to pro mě znamenalo osvobození :lol: … Když jsem došla k podiu tak zrovna končila Konvičková… naštěstí… později jsem se dozvěděla, že jedna podpiskarta stále 5 kč :shock: ... bez komentáře... Po Konvičkové byl Bakalář( kdo neví nebo si nepamatuje, tak je to kouzelník z Talentmánie)… svými kouzli nás úplně zmátl… když jsme si myslely, že jsme na nějaké přišly... tak udělal něco co nás zmátlo :lol: .... Po zkončení moderátor hlásil, že :miro: uvízl na dálnici a tak bude mít zpoždění... braly jsme to v pohodě... přesunuly jsme se k dolnímu podiu, kde už se několikset holek tlačilo pod podiu... my jsme šly radši bokem... k našemu překvapení moderátor ohlásil, že je změna programu a 1. bude Klus a pak bude :miro: ... Klus se začala chystat a tak jsme nahodily pláštěnku a šly blíže k podiu... Klus byl parádní… dokonce i improvizoval… no dobře jsme se pobavily... :lol: ... Potom se už objevila dodávka Rosemaid a s ní se objevil i příšerný jekot.... to se přežilo a Klus zpíval dále...rozloučil se s námi a pak se objevili naši kluci... a další vlna jekotu.. a jak se objevil :miro: na podiu... tak v tu chvíli jsem myslela, že ohluchnu... :lol: ... Koncert byl úžasný, skvěla atmosféra.. prostě bez chybičky.... Fotila jsem… dokonce jsem i trošku natáčela… ale v některých chvílích jsem to vzdala foťák někomu předala a nebo vypla... začla jsem skákat a zpívat... fakt paráda.... koncert zkončil v 11, protže někdo nahlásil rušení nočního klidu, a tak policie nařídila akci ukončit... Než kluci odešli, tak Adam a:miro: rozhazovali trsátka… Chytla jsem od Adama… a veelmi mě to potěšilo... jediný s kým jsem se odfotila byl právě Adam… No a už se veelmi teším na další akcičky
Videa:http://www.youtube.com/watch?v=GwSEk2rUPYQ
http://www.youtube.com/watch?v=i1rx3KOnAvk
Fotky:http://www.facebook.com/media/set/?set=a.212841895403810.53789.100000340045632
PS: Fotky bohužel mám jen na FB, protože si nemůžu vzpomenout na heslo na Rajče… album je veřejně přístupné… takže by se mělo ukázat všem :wink:
Videa... no zvuk je celkem fajn.... ale obraz je horší :? .. a dost se klepe.. moje ruka už to vzdávala.. navíc jsem nevydržela a začla se houpat do rytmu :D

Pridávam sa aj ja. Klusa som vôbec nepoznala, ale v textoch som zavetrila krylovinu a to ma dostalo. Fakt výborný! Priateľ (veľký krylovec) bude mať z tohto môjho objavu pre neho radosť. :miro: skvelý :thumbup: Adam sa lepší, bude to dobré :!: :wink: Veľmi dobrý koncert :thumbup: Som rada že som sa zúčastnila. :D
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Slezský hrad - Ostrava 21.5.2011

Příspěvekod ewilyn » 22 kvě 2011, 23:52

laki, diki za video a fotky....
moje asi az zajtra....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Slezskoostravský hrad (Ostrava, CZ) 21.5.2011