Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Moravská Třebová 21.5.2011

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Franci » 11 kvě 2011, 19:39

Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod kobitka » 18 kvě 2011, 12:56

Ha tak já jsem krom Franci největší ostuda co se týče návštěvnosti koncertů. U mně pořád jen jeden a ještě dlouho u toho jednoho asi zůstane Obrázek
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Franci » 18 kvě 2011, 14:45

kobitka píše:Ha tak já jsem krom Franci největší ostuda co se týče návštěvnosti koncertů. U mně pořád jen jeden a ještě dlouho u toho jednoho asi zůstane Obrázek

Nebuď smutná, na koncert sa dostaneš.... Ja by som aj šla, aj keď s ahanbím, ale mám rad avýlety, len nemám s kým ísť, Mama má zdravoté problémy, brat chodí do roboty... No nevadí, snáď sa tam raz dostanem, pokiaľ s anič nestane, lebo tento svet je veľmi veľmi zlý.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Kaja » 18 kvě 2011, 14:56

Franci píše:
kobitka píše:Ha tak já jsem krom Franci největší ostuda co se týče návštěvnosti koncertů. U mně pořád jen jeden a ještě dlouho u toho jednoho asi zůstane Obrázek

Nebuď smutná, na koncert sa dostaneš.... Ja by som aj šla, aj keď s ahanbím, ale mám rad avýlety, len nemám s kým ísť, Mama má zdravoté problémy, brat chodí do roboty... No nevadí, snáď sa tam raz dostanem, pokiaľ s anič nestane, lebo tento svet je veľmi veľmi zlý.

Franci, tento svet vôbec nie je zlý. Je na ňom minimálne toľko dobrého ako zlého. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Jana » 18 kvě 2011, 15:39

Kaja píše:
Franci píše:
kobitka píše:Ha tak já jsem krom Franci největší ostuda co se týče návštěvnosti koncertů. U mně pořád jen jeden a ještě dlouho u toho jednoho asi zůstane Obrázek

Nebuď smutná, na koncert sa dostaneš.... Ja by som aj šla, aj keď s ahanbím, ale mám rad avýlety, len nemám s kým ísť, Mama má zdravoté problémy, brat chodí do roboty... No nevadí, snáď sa tam raz dostanem, pokiaľ s anič nestane, lebo tento svet je veľmi veľmi zlý.

Franci, tento svet vôbec nie je zlý. Je na ňom minimálne toľko dobrého ako zlého. :D

Mne sa zdá toho zlého viac. :? A to ja sa v podstate nemám až tak zle pokiaľ mi práve niekto nezomrel, alebo ma netrápi láska. :|
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Sidney » 19 kvě 2011, 07:43

Fraci ma pravdu, tento svet je skutocne zly a vzdy bol. Ludia su proste taki... :|
A Kobitka ty si na ktorom bola :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Franci » 19 kvě 2011, 16:00

To čo sa v poslednom čase deje, to som myslela. Každámu sa môže niečo stať.. Napríklad nedávno bol v Modrom z neba príbeh o tehotnej mamičke v kóme. Zomrela, bábo sa narodilo zdravé. To dievča bolo minulý rok tiež v Modrom z neba, šli aj s babkou a sestrou do Vatikánu. Stačí sekunda a život sa môže obrátiť o 350 stupňov.
Keby nebol svet zlý, nie sú vojny, nezomierajú malé deti. Ja sa stále bojím, mám vízie, že sa mne, mame, kamarátkam alebo Mirovi niečo stane... Naozaj je tento svet zlý.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Míla » 21 kvě 2011, 06:49

Franci píše:To čo sa v poslednom čase deje, to som myslela. Každámu sa môže niečo stať.. Napríklad nedávno bol v Modrom z neba príbeh o tehotnej mamičke v kóme. Zomrela, bábo sa narodilo zdravé. To dievča bolo minulý rok tiež v Modrom z neba, šli aj s babkou a sestrou do Vatikánu. Stačí sekunda a život sa môže obrátiť o 350 stupňov.
Keby nebol svet zlý, nie sú vojny, nezomierajú malé deti. Ja sa stále bojím, mám vízie, že sa mne, mame, kamarátkam alebo Mirovi niečo stane... Naozaj je tento svet zlý.

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky užijte si to všude a těším se na videjka a reporty
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Kaja » 21 kvě 2011, 08:03

Franci píše:To čo sa v poslednom čase deje, to som myslela. Každámu sa môže niečo stať.. Napríklad nedávno bol v Modrom z neba príbeh o tehotnej mamičke v kóme. Zomrela, bábo sa narodilo zdravé. To dievča bolo minulý rok tiež v Modrom z neba, šli aj s babkou a sestrou do Vatikánu. Stačí sekunda a život sa môže obrátiť o 350 stupňov.
Keby nebol svet zlý, nie sú vojny, nezomierajú malé deti. Ja sa stále bojím, mám vízie, že sa mne, mame, kamarátkam alebo Mirovi niečo stane... Naozaj je tento svet zlý.

To sa nedeje v poslednom čase, deje a dialo sa to vždy. Život nie je dobrý, alebo zlý, život je proste život, so všetkým, s dobrými aj zlými vecami, ktoré prináša. Nikto nemá na nič nárok, preto ja som vďačná za všetko dobré, čo ma stretne. A je pravda, že sa Ti život v priebehu pár sekúnd môže zmeniť, ibaže nijako to neovplyvníš, ak nad tým budeš dopredu rozmýšľať a báť sa, naopak, žiť treba, kým sa dá a všetok dobrý čas, ktorý máš k dispozícii treba využiť tak, aby Ťa to dobré, čo prežiješ, podržalo aj v tých horších chvíľach. Iné sa s tým robiť asi nedá. Preto, ak máš chuť, vyber sa konečne aj na ten koncert a vykašli sa na to, čo si kto o tom bude myslieť, je to iba Tvoj život a čo s ním spravíš, je Tvoja vec. Máš si za sebou stáť, byť taká, aká si a robiť to, čo robiť chceš, čo Ty považuješ za správne. Mám pocit, že sa príliš obzeráš, čo si o Tebe myslia spolužiačky a pod. Dôležití sú ľudia, ktorí Ťa vedia prijať takú, aká si. Nemôžeš sa prispôsobiť každému a nikdy sa nebudeš každému páčiť, preto je úplne zbytočné si nad tým lámať hlavu.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Kaja » 21 kvě 2011, 08:07

Decká, užite si to dnes, vidím, že chalani sa na Vás tešia, tak to tam spolu rozbaľte :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Lenka » 21 kvě 2011, 08:28

Kaja píše:Decká, užite si to dnes, vidím, že chalani sa na Vás tešia, tak to tam spolu rozbaľte :D

Taky se přidávám,moc si to užijte a těšíme se na videjka,fotky a reportíky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod ewilyn » 21 kvě 2011, 10:13

Kaja píše:Decká, užite si to dnes, vidím, že chalani sa na Vás tešia, tak to tam spolu rozbaľte :D


len netusim, ci niekto z nas tam ide...nik to totiz nestiha i Trebovou i Ovu, len Rosemaid bude musiet :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Kaja » 21 kvě 2011, 11:00

ewilyn píše:
Kaja píše:Decká, užite si to dnes, vidím, že chalani sa na Vás tešia, tak to tam spolu rozbaľte :D


len netusim, ci niekto z nas tam ide...nik to totiz nestiha i Trebovou i Ovu, len Rosemaid bude musiet :wink:

Žeby tam od nás nikto nešiel? :shock:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod Franci » 21 kvě 2011, 11:06

Kaja píše:
Franci píše:To čo sa v poslednom čase deje, to som myslela. Každámu sa môže niečo stať.. Napríklad nedávno bol v Modrom z neba príbeh o tehotnej mamičke v kóme. Zomrela, bábo sa narodilo zdravé. To dievča bolo minulý rok tiež v Modrom z neba, šli aj s babkou a sestrou do Vatikánu. Stačí sekunda a život sa môže obrátiť o 350 stupňov.
Keby nebol svet zlý, nie sú vojny, nezomierajú malé deti. Ja sa stále bojím, mám vízie, že sa mne, mame, kamarátkam alebo Mirovi niečo stane... Naozaj je tento svet zlý.

To sa nedeje v poslednom čase, deje a dialo sa to vždy. Život nie je dobrý, alebo zlý, život je proste život, so všetkým, s dobrými aj zlými vecami, ktoré prináša. Nikto nemá na nič nárok, preto ja som vďačná za všetko dobré, čo ma stretne. A je pravda, že sa Ti život v priebehu pár sekúnd môže zmeniť, ibaže nijako to neovplyvníš, ak nad tým budeš dopredu rozmýšľať a báť sa, naopak, žiť treba, kým sa dá a všetok dobrý čas, ktorý máš k dispozícii treba využiť tak, aby Ťa to dobré, čo prežiješ, podržalo aj v tých horších chvíľach. Iné sa s tým robiť asi nedá. Preto, ak máš chuť, vyber sa konečne aj na ten koncert a vykašli sa na to, čo si kto o tom bude myslieť, je to iba Tvoj život a čo s ním spravíš, je Tvoja vec. Máš si za sebou stáť, byť taká, aká si a robiť to, čo robiť chceš, čo Ty považuješ za správne. Mám pocit, že sa príliš obzeráš, čo si o Tebe myslia spolužiačky a pod. Dôležití sú ľudia, ktorí Ťa vedia prijať takú, aká si. Nemôžeš sa prispôsobiť každému a nikdy sa nebudeš každému páčiť, preto je úplne zbytočné si nad tým lámať hlavu.

Ďakujem. Ja neviem vysvetliť dôvod prečo nechcem ísť na koncert. veľmi by som chcela, ale asi nie som na takéto podujatia.Raz bol u nás Cmoro a ja som sa strašne hanbila a nemohla som sa na neho ani pozrieť. Neviem ako ma berú spolužiačky, možno sa predomnou len pretvarujú. Ja okrem Ivy a Viky nemám vlastne nikoho. Predtým som mala dve kamošky, ale tie s apohádali a odvtedy ich už nevydávam...

No všetkým, čo idú na koncert prajem pekný zážitok a pozdravte Mirka. Na ten darček mi akosi nevychádza čas, ale určite ho budem robiť. Do konca mája však bude hotový. Mohli by ste ho Mirkovi doniesť?????
Teším sa na fotky a reportíky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Moravská Třebová 21.5.2011

Příspěvekod zariva_kometka » 21 kvě 2011, 13:05

Kaja píše:
ewilyn píše:
Kaja píše:Decká, užite si to dnes, vidím, že chalani sa na Vás tešia, tak to tam spolu rozbaľte :D


len netusim, ci niekto z nas tam ide...nik to totiz nestiha i Trebovou i Ovu, len Rosemaid bude musiet :wink:

Žeby tam od nás nikto nešiel? :shock:


Nikys psala, že tam jde :-P :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Moravskotřebovické arkády (Moravská Třebová, CZ) 21.5.2011

cron