Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Novy Jicin 2011

Re: Novy Jicin 2011

Příspěvekod ewilyn » 17 srp 2011, 19:25

zsimona píše: Cože? :?: Tohle téma bych raději nerozebírala!Podrazy nemám ráda...a že to podraz byl...!


baby klud :!: ...chalani to uz maju medzi sebou davno vyriesene, su v pohode, tak my sauz v tom nebudeme vrtat...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Novy Jicin 2011

Příspěvekod Bára » 17 srp 2011, 20:10

terka94 píše:
Nikys píše:Obrázek

Obrázek

Jen tak pro zajmavost, ale přijde mi to jako provokace jít na koncert Rosemaid s nápisy The paranoid na těle. Ta holka na té první fotce je ta co natáčela ten rozhovor v Třinci a je to ta samá co Mirovi nadávala na jeho zdi a on si jí už vymazal z přátel, přesto nechápu, že je neposlal nikam kačeny

No na co člověk nenarazí, když googlí své jméno :D Takže když nevíte jak to bylo, neřešila bych to, ale pro vaši zajímavost. Šly jsme po areálu a narazily jsme na stánek, kde dělali tohle "tetování". 21.5. jsme měli jeli nak oncert The Paranoid do Znojma a tak jsme to chtěly mít na ten koncert. Nebyla to provokace ani nic podobného a když kluci do Znojma nedorazili protože se zasekli na dálnici jeli jsme na Rosemaid do Ostravy a přímo Mirovi jsme se omluvily za to, že máme trička The Paranoid. Teda fakt jsme netušily, že jsme až tak známé :D Proti Mirovi nic nemám a ani jsem neměla...na jeho koncerty jezdím už rok. Reakce na Báru: Adam je jedinej koho tam nemám ráda asi sis nevšimla toho "R" na krku...nevadí...to jen tak ať příště nesoudíte, když vůbec nevíte :) děkuji :)
Tak už jsem si všimla toho "R" na krku :wink: To víš, odpusť starší osobě :oops: :cry: Já týhle symbolice holt už dlouho neruzumím :wink: . Ale už jsem to pochopila :wink: Honem jsem se zkontrolovala, co visí na mně :wink: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Novy Jicin 2011

Příspěvekod terka94 » 17 srp 2011, 20:19

ewilyn píše:
zsimona píše: Cože? :?: Tohle téma bych raději nerozebírala!Podrazy nemám ráda...a že to podraz byl...!


baby klud :!: ...chalani to uz maju medzi sebou davno vyriesene, su v pohode, tak my sauz v tom nebudeme vrtat...

Já se v tom vrtat nechci a ani to nemám v plánu :D já jsem jen odpověděla...já vím co vím a zbytek je mi fuk...
terka94 Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2011, 00:14
Bydliště: Ostrava

Re: Novy Jicin 2011

Příspěvekod Misuna » 17 srp 2011, 21:02

terka94 píše:
ewilyn píše:
zsimona píše: Cože? :?: Tohle téma bych raději nerozebírala!Podrazy nemám ráda...a že to podraz byl...!


baby klud :!: ...chalani to uz maju medzi sebou davno vyriesene, su v pohode, tak my sauz v tom nebudeme vrtat...

Já se v tom vrtat nechci a ani to nemám v plánu :D já jsem jen odpověděla...já vím co vím a zbytek je mi fuk...


:roll: dobrý rozhodnutí se v tom nevrtat a mě to ani nezajímá...
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Předchozí

Zpět na XII. VELETRH NOVOJIČÍNSKA( Nový Jičín, CZ), 14.5.2011

cron