Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

The Paranoid

Re: The Paranoid

Příspěvekod ewilyn » 18 črc 2010, 22:56

Kaja píše:
ewilyn píše:odkaz z FB na moznost objednavky noveho CD:

CD s názvom POSLEDNÝ NÁDYCH je konečne vonku !!!
Môžete si ho objednať cez e-mail cd.theparanoid@gmail.com - do e-mailu uvádzajte poštové údaje (meno, adresu, číslo domu, smerové číslo, mesto) a počet kusov. Bude sa zasielať 1. triedou - cena je 5€ + poštovné.
Pred 6 hodinami · Komentovať ·Páči sa mi toNepáči sa mi to · Zobraziť reakcie (36)Skryť reakcie (36)

Ten posledný riadok je dobrý. :D Už som si objednala. :D


No to sa ospravedlnujem :oops: ...zas som si to po sebe neprecitala :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: The Paranoid

Příspěvekod Franci » 23 črc 2010, 13:24

To je Romankova skupina, však?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: The Paranoid

Příspěvekod Kaja » 23 črc 2010, 16:39

Franci píše:To je Romankova skupina, však?

Áno, je. :-) Roman má teraz Vianoce, keď im vyšlo CD. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: The Paranoid

Příspěvekod ewilyn » 26 črc 2010, 10:20

Kaja píše:
Franci píše:To je Romankova skupina, však?

Áno, je. :-) Roman má teraz Vianoce, keď im vyšlo CD. :D

¨
No len to trochu "nedotiahli"...asi sa velmi ponahlali, aby do Podhajskej bolo hotove- aspon tych par kusov, co sa hned rozchytali a teraz treba dlho cakat na dalsie....a tak nedockavci ich uz stahuju z netu, a pochybujem, ze si ch potom este i kupia :roll: :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: The Paranoid

Příspěvekod kobitka » 26 črc 2010, 10:52

Jen by mně zajímalo jak dloho vydrží Roman sedět na dvou židlích. To by byla sranda kdy by místo LF začal hrát něco od Paranoid na koncertě Rosemaid
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: The Paranoid

Příspěvekod ewilyn » 26 črc 2010, 11:08

kobitka píše:Jen by mně zajímalo jak dloho vydrží Roman sedět na dvou židlích. To by byla sranda kdy by místo LF začal hrát něco od Paranoid na koncertě Rosemaid


ci by sme si to vobec vsimli ? :D
Tuto temu sme tu uz par-krat rozoberali....bolo by i zaujimave, ktoru z tych stoliciek by si nakoniec vybral..
Paradoxne jeto ucast v Rosemaid pomaha Paranoidu sa zviditelnit - ale cim viac sa bude The Paranoid dostavat do popredia a cim bude mat viac ponuk, tym rychlejsie bude tlaceny sa rozhodnut...vecne ho totiz v The Paranoid niekto zaskakovat nemoze..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: The Paranoid

Příspěvekod Kaja » 26 črc 2010, 11:08

kobitka píše:Jen by mně zajímalo jak dloho vydrží Roman sedět na dvou židlích. To by byla sranda kdy by místo LF začal hrát něco od Paranoid na koncertě Rosemaid


Mali by vystupovať aspoň spolu na jednakých festoch, aby sa Roman nemusel učiť teleportovať. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: The Paranoid

Příspěvekod Kaja » 26 črc 2010, 11:11

ewilyn píše:
kobitka píše:Jen by mně zajímalo jak dloho vydrží Roman sedět na dvou židlích. To by byla sranda kdy by místo LF začal hrát něco od Paranoid na koncertě Rosemaid


ci by sme si to vobec vsimli ? :D
Tuto temu sme tu uz par-krat rozoberali....bolo by i zaujimave, ktoru z tych stoliciek by si nakoniec vybral..
Paradoxne jeto ucast v Rosemaid pomaha Paranoidu sa zviditelnit - ale cim viac sa bude The Paranoid dostavat do popredia a cim bude mat viac ponuk, tym rychlejsie bude tlaceny sa rozhodnut...vecne ho totiz v The Paranoid niekto zaskakovat nemoze..


Aj ja sa toho bojím. Jeho pobyt u Mirka veľmi pomohol The Paranoid. Tí sa pekne rozbiehajú. Roman bude veľmi chýbať aj tu, aj tam.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: The Paranoid

Příspěvekod ewilyn » 26 črc 2010, 11:31

Kaja píše:
ewilyn píše:
kobitka píše:Jen by mně zajímalo jak dloho vydrží Roman sedět na dvou židlích. To by byla sranda kdy by místo LF začal hrát něco od Paranoid na koncertě Rosemaid


ci by sme si to vobec vsimli ? :D
Tuto temu sme tu uz par-krat rozoberali....bolo by i zaujimave, ktoru z tych stoliciek by si nakoniec vybral..
Paradoxne jeto ucast v Rosemaid pomaha Paranoidu sa zviditelnit - ale cim viac sa bude The Paranoid dostavat do popredia a cim bude mat viac ponuk, tym rychlejsie bude tlaceny sa rozhodnut...vecne ho totiz v The Paranoid niekto zaskakovat nemoze..


Aj ja sa toho bojím. Jeho pobyt u Mirka veľmi pomohol The Paranoid. Tí sa pekne rozbiehajú. Roman bude veľmi chýbať aj tu, aj tam.


A tiez som si na FB vsimla, ze jeho stari priatelia na veci okolo Rosemaid a Mira nereaguju..iba na Paranoid. Este na zaciatku sa niektori posmievali, ze hra s Mirom- teraz su ticho, maximalne si robia srandu z tych fanusiciek :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: The Paranoid

Příspěvekod Kaja » 26 črc 2010, 12:49

ewilyn píše:



A tiez som si na FB vsimla, ze jeho stari priatelia na veci okolo Rosemaid a Mira nereaguju..iba na Paranoid. Este na zaciatku sa niektori posmievali, ze hra s Mirom- teraz su ticho, maximalne si robia srandu z tych fanusiciek :wink:


Predtým asi nemával takú presladenú nástenku. :D Ale priatelia si zvykajú a rôzne kreatívne sa zapájajú. Niekedy z toho vznikajú dosť kuriózne situácie. :D Aký majú názor na Rosemaid, nevieme. :?:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: The Paranoid

Příspěvekod ewilyn » 26 črc 2010, 13:03

Kaja píše:
ewilyn píše:



A tiez som si na FB vsimla, ze jeho stari priatelia na veci okolo Rosemaid a Mira nereaguju..iba na Paranoid. Este na zaciatku sa niektori posmievali, ze hra s Mirom- teraz su ticho, maximalne si robia srandu z tych fanusiciek :wink:


Predtým asi nemával takú presladenú nástenku. :D Ale priatelia si zvykajú a rôzne kreatívne sa zapájajú. Niekedy z toho vznikajú dosť kuriózne situácie. :D Aký majú názor na Rosemaid, nevieme. :?:


to vazne nevieme...ale mam pocit, ze to beru ako "pracu", sposob ako a uzivit hudbou
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: The Paranoid

Příspěvekod Kaja » 07 srp 2010, 14:27

Už Vám prišlo CD The Paranoid? Niektorým vraj už prišlo, mne ešte nie.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: The Paranoid

Příspěvekod Iva » 08 srp 2010, 13:45

Kaja píše:Už Vám prišlo CD The Paranoid? Niektorým vraj už prišlo, mne ešte nie.


Ani mne :( neviem sa ho dockat !
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: The Paranoid

Příspěvekod Kaja » 08 srp 2010, 14:10

Mohlo by prísť tento týždeň, budeme počúvať cestou do Terchovej. :D Tuším ho najprv posielali do Čiech.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: The Paranoid

Příspěvekod ewilyn » 08 srp 2010, 20:55

Kaja píše:Už Vám prišlo CD The Paranoid? Niektorým vraj už prišlo, mne ešte nie.


No neviem, komu prislo. Prave som sem chcela napisat, ze sa mi Roman ospravedlnoval, ze to tak trva a asi este bude trvat asi 7-10 dni :? Este udajne stale neprisli z Ciech
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Off topic

cron