Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Perličky Vašich ratolestí =o)

Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Franci » 06 zář 2011, 12:43

Zakladám novú tému, keďže viaceré ste už dostali nádherný a vzácny dar. Tu môžete písať rôzne výroky a perličky vašich malých slniečok. ale i iných detí.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Perlčky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Kaja » 06 zář 2011, 13:50

Franci píše:Zakladám novú tému, keďže viaceré ste už dostali nádherný a vzácny dar. Tu môžete písať rôzne výroky a perličky vašich malých slniečok. ale i iných detí.


Moje malé slniečko má už 21. A ešte bratove, o ktoré sa často starám, majú 16 a 17. Čo sa týka ich zlatých výrokov, najčastejšie prídu za mnou s tým, že okamžite potrebujú lásku, starostlivosť, alebo aspoň peniaze. A keď mám pocit, že by mali niečo urobiť, obvykle mi navrhnú, aby som si našla vlastných kamarátov. :roll: Takže asi tak. :D Ale nie, inak sú to dobré a zlaté decká. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Perlčky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Lilie » 06 zář 2011, 13:51

Kaja píše:
Franci píše:Zakladám novú tému, keďže viaceré ste už dostali nádherný a vzácny dar. Tu môžete písať rôzne výroky a perličky vašich malých slniečok. ale i iných detí.


Moje malé slniečko má už 21. A ešte bratove, o ktoré sa často starám, majú 16 a 17. Čo sa týka ich zlatých výrokov, najčastejšie prídu za mnou s tým, že okamžite potrebujú lásku, starostlivosť, alebo aspoň peniaze. A keď mám pocit, že by mali niečo urobiť, obvykle mi navrhnú, aby som si našla vlastných kamarátov. :roll: Takže asi tak. :D Ale nie, inak sú to dobré a zlaté decká. :lol:


:thumbup: :thumbup: Tak nějak :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Perlčky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Franci » 06 zář 2011, 13:52

Kaja píše:
Franci píše:Zakladám novú tému, keďže viaceré ste už dostali nádherný a vzácny dar. Tu môžete písať rôzne výroky a perličky vašich malých slniečok. ale i iných detí.


Moje malé slniečko má už 21. A ešte bratove, o ktoré sa často starám, majú 16 a 17. Čo sa týka ich zlatých výrokov, najčastejšie prídu za mnou s tým, že okamžite potrebujú lásku, starostlivosť, alebo aspoň peniaze. A keď mám pocit, že by mali niečo urobiť, obvykle mi navrhnú, aby som si našla vlastných kamarátov. :roll: Takže asi tak. :D Ale nie, inak sú to dobré a zlaté decká. :lol:
a nepamätáš si nejaká dcérine, keď bola malá?M
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Perlčky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Kaja » 06 zář 2011, 14:41

Franci píše:
Kaja píše:
Franci píše:Zakladám novú tému, keďže viaceré ste už dostali nádherný a vzácny dar. Tu môžete písať rôzne výroky a perličky vašich malých slniečok. ale i iných detí.


Moje malé slniečko má už 21. A ešte bratove, o ktoré sa často starám, majú 16 a 17. Čo sa týka ich zlatých výrokov, najčastejšie prídu za mnou s tým, že okamžite potrebujú lásku, starostlivosť, alebo aspoň peniaze. A keď mám pocit, že by mali niečo urobiť, obvykle mi navrhnú, aby som si našla vlastných kamarátov. :roll: Takže asi tak. :D Ale nie, inak sú to dobré a zlaté decká. :lol:
a nepamätáš si nejaká dcérine, keď bola malá?M


Tak s deťmi je kopa zábavných príhod, ale ja to nejako nezbieram, ak ma napadne niečo v nejakej súvislosti, tak napíšem. Ja myslím, že deti sú rovnako zábavné, keď majú 3 alebo 20 rokov, asi si to budem myslieť aj keď budú mať 30. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod ewilyn » 06 zář 2011, 18:01

Franci píše:Zakladám novú tému, keďže viaceré ste už dostali nádherný a vzácny dar. Tu môžete písať rôzne výroky a perličky vašich malých slniečok. ale i iných detí.


toto je sice offtopic, ale ne sme Modry konik :roll: :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Esti » 06 zář 2011, 18:43

Taky si tu někdy připadám jako v nějakém rozsáhlém časopise pro ženy :D , občas už i zapomenu potom, o kom jsem si původně chtěla přečíst :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Franci » 12 zář 2011, 11:18

Normalny chlapec vyzerá ako chlapec. Normálny chlapec je Rytmus, Maťko Chodúr, Jan Bendig, Denis Lacho,Thomas Puskailer a iní.
Inač som chcela aby ste tu písali perličky vašich detí, ale tým asi opovrhujete=(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Kaja » 12 zář 2011, 14:12

Miro je normálny chlapec a tak aj vyzerá. Iba lepšie ako hentí. :D Má jemnejšie črty tváre, ale veď to je pekné. A čo títo speváci - tiež nie sú normálni chlapci? Brian Conolly, Axl Rose, Steve Tyler, Bon Jovi a pod. - ako mladí tiež nevyzerali ako nejakí zabijaci :roll:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Franci » 12 zář 2011, 15:06

Kaja píše:Miro je normálny chlapec a tak aj vyzerá. Iba lepšie ako hentí. :D Má jemnejšie črty tváre, ale veď to je pekné. A čo títo speváci - tiež nie sú normálni chlapci? Brian Conolly, Axl Rose, Steve Tyler, Bon Jovi a pod. - ako mladí tiež nevyzerali ako nejakí zabijaci :roll:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Poznám len toho Chrisa Normena. Tí ostatní sú kto? nepoznám.
Ale ja som to tak nemyslela, že nie je normálny chalan v pravom zmysle slova. myslela som to tak, že vyzerá inak ako tí menovaní. A mne sa taký tiež páči.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Kaja » 12 zář 2011, 16:08

Franci píše:
Kaja píše:Miro je normálny chlapec a tak aj vyzerá. Iba lepšie ako hentí. :D Má jemnejšie črty tváre, ale veď to je pekné. A čo títo speváci - tiež nie sú normálni chlapci? Brian Conolly, Axl Rose, Steve Tyler, Bon Jovi a pod. - ako mladí tiež nevyzerali ako nejakí zabijaci :roll:


Poznám len toho Chrisa Normena. Tí ostatní sú kto? nepoznám.
Ale ja som to tak nemyslela, že nie je normálny chalan v pravom zmysle slova. myslela som to tak, že vyzerá inak ako tí menovaní. A mne sa taký tiež páči.


Sú to všetko známi rockoví speváci. A každý vyzerá inak ako ostatní. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod adela ankarova » 12 zář 2011, 16:43

a perlička ratolestí žádná :((

tak to mozes napravit :wink:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Misuna » 23 zář 2011, 12:48

Něco sem přidám...s dcerou jsem měla nedávno zážitek. Po vánocích bude mít osm let. Pořád si doma pouští šmoulí písničky, jsou to přetextované verze známých skladeb. Mezi nimi objevila Zlatokopky od Rytmuse, což jsem poznala podle melodie, ale víc jsem nevnímala. Pak si vzala sluchátka a já najednou slyším, jak vykřikuje...ku.vy, ku.vy, ku.vy :shock: :D Někdo to vložil na YT i s původním textem :D

A ještě složila poklonu mojí mamce, když zjistila, že je od tchýně mladší o šest let. "Jsi mladší, ale vypadáš starší", řekla jí. Není nad dětskou upřímnost :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Bára » 23 zář 2011, 12:53

Misuna píše:Něco sem přidám...s dcerou jsem měla nedávno zážitek. Po vánocích bude mít osm let. Pořád si doma pouští šmoulí písničky, jsou to přetextované verze známých skladeb. Mezi nimi objevila Zlatokopky od Rytmuse, což jsem poznala podle melodie, ale víc jsem nevnímala. Pak si vzala sluchátka a já najednou slyším, jak vykřikuje...ku.vy, ku.vy, ku.vy :shock: :D Někdo to vložil na YT i s původním textem :D

A ještě složila poklonu mojí mamce, když zjistila, že je od tchýně mladší o šest let. "Jsi mladší, ale vypadáš starší", řekla jí. Není nad dětskou upřímnost :D
:lol: :lol: :lol: :thumbup: Zlaté :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Perličky Vašich ratolestí =o)

Příspěvekod Lenka » 23 zář 2011, 15:01

Misuna píše:Něco sem přidám...s dcerou jsem měla nedávno zážitek. Po vánocích bude mít osm let. Pořád si doma pouští šmoulí písničky, jsou to přetextované verze známých skladeb. Mezi nimi objevila Zlatokopky od Rytmuse, což jsem poznala podle melodie, ale víc jsem nevnímala. Pak si vzala sluchátka a já najednou slyším, jak vykřikuje...ku.vy, ku.vy, ku.vy :shock: :D Někdo to vložil na YT i s původním textem :D

A ještě složila poklonu mojí mamce, když zjistila, že je od tchýně mladší o šest let. "Jsi mladší, ale vypadáš starší", řekla jí. Není nad dětskou upřímnost :D

Upřímnost dětiček :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Další

Zpět na Off topic

cron