Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

MS 2011 v hokeji..

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Bára » 08 kvě 2011, 19:56

Tak další zářez na pažbě národního mužstva :!: A tentokrát to byl opravdu masakr :cry: Ti Rusáci jsou opravdu srabové :mrgreen: Mohli klidně při troše snahy vyřadit půlku mužstva :!: pod dohledem rozhodčích :( Naštěstí je teď dlouho neuvidíme, jestli budeme mít ještě nějaký hráče :cry: Jinak publikum :thumbup: Klobouk dolů :thumbup: A krásnej sestřih připravila sportovní redakce jako poctu hokejistům :thumbup: Sestřih nejlepších okamžiků na R. Müllera Srdce jako kníže Rohan :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Kaja » 09 kvě 2011, 07:02

Bára píše:Tak další zářez na pažbě národního mužstva :!: A tentokrát to byl opravdu masakr :cry: Ti Rusáci jsou opravdu srabové :mrgreen: Mohli klidně při troše snahy vyřadit půlku mužstva :!: pod dohledem rozhodčích :( Naštěstí je teď dlouho neuvidíme, jestli budeme mít ještě nějaký hráče :cry: Jinak publikum :thumbup: Klobouk dolů :thumbup: A krásnej sestřih připravila sportovní redakce jako poctu hokejistům :thumbup: Sestřih nejlepších okamžiků na R. Müllera Srdce jako kníže Rohan :thumbup:

Tak Vám gratulujem a držím palce ďalej. My sme dostali, čo sme si zaslúžili. Ale my to aspoň nemáme také nudné. :D Čo, keď Vy všetko vyhrávate, to Vás už ani baviť nemôže. My akí sme šťastní, keď občas niečo vyhráme. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Franci » 09 kvě 2011, 10:12

Kaja píše:
Bára píše:Tak další zářez na pažbě národního mužstva :!: A tentokrát to byl opravdu masakr :cry: Ti Rusáci jsou opravdu srabové :mrgreen: Mohli klidně při troše snahy vyřadit půlku mužstva :!: pod dohledem rozhodčích :( Naštěstí je teď dlouho neuvidíme, jestli budeme mít ještě nějaký hráče :cry: Jinak publikum :thumbup: Klobouk dolů :thumbup: A krásnej sestřih připravila sportovní redakce jako poctu hokejistům :thumbup: Sestřih nejlepších okamžiků na R. Müllera Srdce jako kníže Rohan :thumbup:

Tak Vám gratulujem a držím palce ďalej. My sme dostali, čo sme si zaslúžili. Ale my to aspoň nemáme také nudné. :D Čo, keď Vy všetko vyhrávate, to Vás už ani baviť nemôže. My akí sme šťastní, keď občas niečo vyhráme. :lol:

Neboj, Superstar by mala byť naša tento rok. Tak mi to povedala švagrina. :)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Kaja » 10 kvě 2011, 11:14

Franci píše: Neboj, Superstar by mala byť naša tento rok. Tak mi to povedala švagrina. :)

Myslím, že superstar bude Gaba Gunčíková, bola by som prekvapená, keby to bolo inak. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Franci » 10 kvě 2011, 13:45

Kaja píše:
Franci píše: Neboj, Superstar by mala byť naša tento rok. Tak mi to povedala švagrina. :)

Myslím, že superstar bude Gaba Gunčíková, bola by som prekvapená, keby to bolo inak. :)
Tak aj ona môže vyhrať. Ak však vo finále nebude Gabika a Lukáš, tak táto súťaž nie je o speve.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Nikys » 13 kvě 2011, 17:45

Po druhé třetině prohráváme se švédskem 2:1
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Lenka » 13 kvě 2011, 18:19

Nikys píše:Po druhé třetině prohráváme se švédskem 2:1

Už bohužel 4:1.No jo se nedá nic dělat to je u našich úplně normální že všechny zápasy vyhrávají a pak ten rozhodující totálně vybouchnou.
Můj tip je že budem hrát s Finama o bronz.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Henrieta » 13 kvě 2011, 18:51

Lenka píše:
Nikys píše:Po druhé třetině prohráváme se švédskem 2:1

Už bohužel 4:1.No jo se nedá nic dělat to je u našich úplně normální že všechny zápasy vyhrávají a pak ten rozhodující totálně vybouchnou.
Můj tip je že budem hrát s Finama o bronz.


Aj tak ste dobrí. Kiežby sme my takto boli dopadli. Samé prehry a ešte doma. Naši to potom už ani pozerať nechceli.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 13 kvě 2011, 18:53

:cry: snad aspoň ten bronz získáme, zasloužili bysme si ho ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Sidney » 13 kvě 2011, 19:02

SVEDSKO


Obrázek


Vcera mi bolo luto Kanady, skoda... Ale vy ste prekvapili, asi ste sa moc chvalili...
O bronz s Ruskom, zeby :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Bára » 13 kvě 2011, 20:00

Sidney píše:SVEDSKO


Obrázek


Vcera mi bolo luto Kanady, skoda... Ale vy ste prekvapili, asi ste sa moc chvalili...
O bronz s Ruskom, zeby :?:
Sidney :D :thumbup: Kdo by to byl před rokem řekl, že tady budeš dneska blbnout se smajlíkama :thumbup: :lol: :lol: A s Ruskem raději ne :mrgreen: Chceš, aby celej nároďák cestoval domů sanitkama :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Lenka » 13 kvě 2011, 20:02

Bára píše:
Sidney píše:SVEDSKO


Obrázek


Vcera mi bolo luto Kanady, skoda... Ale vy ste prekvapili, asi ste sa moc chvalili...
O bronz s Ruskom, zeby :?:
Sidney :D :thumbup: Kdo by to byl před rokem řekl, že tady budeš dneska blbnout se smajlíkama :thumbup: :lol: :lol: A s Ruskem raději ne :mrgreen: Chceš, aby celej nároďák cestoval domů sanitkama :wink:

Jo jo máš pravdu Báro radši s Finama.
Prej ten bláznivec ruskej Artuchin nebo jak se jmenuje nějakýmu kanaďanovi zlomil nos :-(
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Kaja » 13 kvě 2011, 20:10

No rozhodne Vám prajem nejakú medailu, zaslúžite si.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 13 kvě 2011, 20:18

Já to vidím takhle, Česko - Finsko - bronz Česko; Švédsko - Rusko - Zlato Švédsko :D Rusákům ho prostě nepřeju, až ukážou, že umí hrát i bez zraňujících zákroků, tak možná ... ale moc tomu nevěřím, tahle Ruská hra trvá léta .. možná že i od začátku ledního hokeje, to nevím :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Sidney » 13 kvě 2011, 20:29

zariva_kometka píše:Já to vidím takhle, Česko - Finsko - bronz Česko; Švédsko - Rusko - Zlato Švédsko :D Rusákům ho prostě nepřeju, až ukážou, že umí hrát i bez zraňujících zákroků, tak možná ... ale moc tomu nevěřím, tahle Ruská hra trvá léta .. možná že i od začátku ledního hokeje, to nevím :D


Volekdy taketo veci stvarali kanadania, ale ti sa velmi polepsili poslene roky... Rusi si teraz nezasluzili postup do semifinale, tri razy prehrali.
Dnes tam bude na nich cumet aj ich premier, ked bude zle s nimi, tak vybehne na lad asi... :mrgreen:
Inak on ma tiez rad rock to viete :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Off topic

cron