Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

MS 2011 v hokeji..

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 09 zář 2011, 07:49

Bára píše:http://hokej.idnes.cz/svaz-vystavi-rakve-s-ceskymi-hokejisty-na-staromestskem-namesti-pyl-/reprezentace.aspx?c=A110908_134538_reprezentace_cig :shock: Tak tohle už se mi zdá opravdu trochu moc :cry: Chápala bych nějaké komorní místo, třeba i hokejovou halu, kam by měla přístup veřejnost, ale tohle musí být pro ty rodiny strašný, i když píšou, že s tím souhlasí :wink: Tady davy turistů s foťákem kolem krku :mrgreen:, kteří vůbec nebudou v obraze :( Nějak jsem to nepochopila :wink:


A tak to si myslím, že dovezou jenom rakve, ale těla už budou někde jinde :-P ... ale jinak jesný, že z toho všichni profitují ... vždycky to tak bylo/bude :?
Tak já myslím, že většina bude vědět ... píšou o tom všechny média po celém světě ;-) a určitě aspoň jednou ve zprávách se o tom všude zmínili ... Hlavně ta KHL je asi dost známá ... já teda až tak moc hokej nesleduji ... ale na MS a olympiádu se dívám pravidelně pokud to jde ... Trošku mě mrzí, že mě k tomu přivedl táta a teď z důvodu různých problémů a pracovní vytíženosti o hokej nejeví ani špetku zájmu :cry: kde jsou ty časy ....
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 09 zář 2011, 07:55

Bára píše:
adélka píše:
Bára píše:http://hokej.idnes.cz/svaz-vystavi-rakve-s-ceskymi-hokejisty-na-staromestskem-namesti-pyl-/reprezentace.aspx?c=A110908_134538_reprezentace_cig :shock: Tak tohle už se mi zdá opravdu trochu moc :cry: Chápala bych nějaké komorní místo, třeba i hokejovou halu, kam by měla přístup veřejnost, ale tohle musí být pro ty rodiny strašný, i když píšou, že s tím souhlasí :wink: Tady davy turistů s foťákem kolem krku :mrgreen:, kteří vůbec nebudou v obraze :( Nějak jsem to nepochopila :wink:



Bohužel se kolem toho strhl pro mě dost nesnesitelný humbuk. Samozřejmě, že je to tragédie, ale média i hokejový svaz se z toho snaží podle mě vytřískat, co se dá. :( A vystavení rakví na náměstí je už hodně za hranicí dobrého vkusu. :twisted:
:cry: Já chápu, že to byli klíčoví hráči. Hokej miluju a sleduju celý život :oops: a tihle tři byli mimořádní sympaťáci a skromní kluci (tak se mi jevili) a klidně to mohli udělat v Tesla aréně nebo O2 aréně a pochopila bych to jako důstojný rozloučení :thumbup: Ještě se tam může namontovat Michal David :mrgreen:


Přidávám jeden komentář k tomu článku, docela mě pobavil, prý český Elton John :D

nevite zda cesky "Elton John" M.David jiz slozit pametni rozluckovou pisen, kdyz byl schopem slavit kdyz se vyhralo predpokladam ze bude schopen se i dustojne "rozloucit" - jinak hnus fialovej to mohl vymyslet jen naprosty diletant.......
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Franci » 09 zář 2011, 13:40

Pred dvomi týždňammi nakrúcali v Modrom z neba príbeh s Palom. Jedna časť MZN bude opäť mimoriadne smutná.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Franci » 09 zář 2011, 13:43

Je mi ľúto jeho ženy. Najprv jej zomrelo dieťa 4 dni po pôrode, potom prkeonala ťažkú chorobu a teraz jej zomrel manžel chúďa.
Inak práve v stredu bol v Modorm z neba príbeh o rodine, ktorá žila tri roky bez elektriny!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :cry:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod mari » 09 zář 2011, 16:04

Bára píše:http://hokej.idnes.cz/svaz-vystavi-rakve-s-ceskymi-hokejisty-na-staromestskem-namesti-pyl-/reprezentace.aspx?c=A110908_134538_reprezentace_cig :shock: Tak tohle už se mi zdá opravdu trochu moc :cry: Chápala bych nějaké komorní místo, třeba i hokejovou halu, kam by měla přístup veřejnost, ale tohle musí být pro ty rodiny strašný, i když píšou, že s tím souhlasí :wink: Tady davy turistů s foťákem kolem krku :mrgreen:, kteří vůbec nebudou v obraze :( Nějak jsem to nepochopila :wink:

Byť na mieste tej rodiny , asi mi to nebude príjemné ... Je to veľmi smutné , čo sa im stalo ...no čo dokazujú naše media sa mi zdá ešte úbohejšie :(
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Lenka » 09 zář 2011, 18:53

No ještě že dostali rozum a ty rakve tam nakonec vystavený nebudou.Myslím že úplně stačí to podium s fotkama.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 09 zář 2011, 19:28

Lenka píše:No ještě že dostali rozum a ty rakve tam nakonec vystavený nebudou.Myslím že úplně stačí to podium s fotkama.


:wink: zítra už by měli být "doma" ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Kotě » 09 zář 2011, 20:27

Lenka píše:No ještě že dostali rozum a ty rakve tam nakonec vystavený nebudou.Myslím že úplně stačí to podium s fotkama.

Přesně tak! Byl to morbidní nápad.... :?
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 16 zář 2011, 21:28

Bára píše: :cry: Já chápu, že to byli klíčoví hráči. Hokej miluju a sleduju celý život :oops: a tihle tři byli mimořádní sympaťáci a skromní kluci (tak se mi jevili) a klidně to mohli udělat v Tesla aréně nebo O2 aréně a pochopila bych to jako důstojný rozloučení :thumbup: Ještě se tam může namontovat Michal David :mrgreen:


Jsi jasnovidec :!: Na pohřbu Josefa Vašíčka zpíval :-P http://isport.blesk.cz/galerie/hokej-katastrofa/94844/ ale asi si to přála rodina :?: tak budiž mu odpuštěno, ámen.
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Bára » 16 zář 2011, 22:27

zariva_kometka píše:
Bára píše: :cry: Já chápu, že to byli klíčoví hráči. Hokej miluju a sleduju celý život :oops: a tihle tři byli mimořádní sympaťáci a skromní kluci (tak se mi jevili) a klidně to mohli udělat v Tesla aréně nebo O2 aréně a pochopila bych to jako důstojný rozloučení :thumbup: Ještě se tam může namontovat Michal David :mrgreen:


Jsi jasnovidec :!: Na pohřbu Josefa Vašíčka zpíval :-P http://isport.blesk.cz/galerie/hokej-katastrofa/94844/ ale asi si to přála rodina :?: tak budiž mu odpuštěno, ámen.
Asi jenom promluvil :wink: On je všechny znal, hráli si v šatně jeho písničky, tak se přišel rozloučit :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Lenka » 17 zář 2011, 08:00

Bára píše:
zariva_kometka píše:
Bára píše: :cry: Já chápu, že to byli klíčoví hráči. Hokej miluju a sleduju celý život :oops: a tihle tři byli mimořádní sympaťáci a skromní kluci (tak se mi jevili) a klidně to mohli udělat v Tesla aréně nebo O2 aréně a pochopila bych to jako důstojný rozloučení :thumbup: Ještě se tam může namontovat Michal David :mrgreen:


Jsi jasnovidec :!: Na pohřbu Josefa Vašíčka zpíval :-P http://isport.blesk.cz/galerie/hokej-katastrofa/94844/ ale asi si to přála rodina :?: tak budiž mu odpuštěno, ámen.
Asi jenom promluvil :wink: On je všechny znal, hráli si v šatně jeho písničky, tak se přišel rozloučit :(

Báro i zpíval rodina si to přála,já slyšela jen Pár přátel stačí mít ...
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod kobitka » 17 zář 2011, 22:46

Nevím jak vám ale co se mi vážně nelíbílo byli novináři uvnitř obřadních sýní a jejich točení vdov a příbuzných. Byt tam já tak je normálně vypakuju za dveře. Tohle mi příjde jako neucta jak k mrtvým, tak pozustalým a snaha udělat z toho co největší komedii, aby se zvýšila sledovanost daných televizních stanic.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod zariva_kometka » 17 zář 2011, 22:47

kobitka píše:Nevím jak vám ale co se mi vážně nelíbílo byli novináři uvnitř obřadních sýní a jejich točení vdov a příbuzných. Byt tam já tak je normálně vypakuju za dveře. Tohle mi příjde jako neucta jak k mrtvým, tak pozustalým a snaha udělat z toho co největší komedii, aby se zvýšila sledovanost daných televizních stanic.


A další způsob jak si vydělat ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod Lenka » 18 zář 2011, 08:03

kobitka píše:Nevím jak vám ale co se mi vážně nelíbílo byli novináři uvnitř obřadních sýní a jejich točení vdov a příbuzných. Byt tam já tak je normálně vypakuju za dveře. Tohle mi příjde jako neucta jak k mrtvým, tak pozustalým a snaha udělat z toho co největší komedii, aby se zvýšila sledovanost daných televizních stanic.

Ano máš pravdu to je taky věc která mi hrozně vadí ale bohužel s tím nic neuděláme. :(
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MS 2011 v hokeji..

Příspěvekod mari » 19 zář 2011, 23:18

kobitka píše:Nevím jak vám ale co se mi vážně nelíbílo byli novináři uvnitř obřadních sýní a jejich točení vdov a příbuzných. Byt tam já tak je normálně vypakuju za dveře. Tohle mi příjde jako neucta jak k mrtvým, tak pozustalým a snaha udělat z toho co největší komedii, aby se zvýšila sledovanost daných televizních stanic.

Ja som tiež gúľala očami , keď som sa dozvedela , že bude verejná rozlúčka s Demitrom , dokonca vysielaná v TV ... No nakoniec som to neplánovane pozerala a oceňujem , že jeho ženu snímali iba z diaľky , nerobili vôbec detailné zábery na celú obrazovku ...Čo ma celkom milo prekvapilo ... A spieval mu Pali Habera ....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Off topic

cron