Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod misule » 01 kvě 2011, 22:00

Děkuju za videa, tím víc mě to navnadilo se vydat do Jičína se podívat jak to chlapcům v novém složení šlape :oops: Jinak já kluky v starém složení moc hrát neviděla, takže nemám moc podle čeho hodnotit výměnu Romči a Mirka b. za Adama...ale myslím si, že vždycky něco nové přinese novou štávu ,takže Adamovi fandím a musím se přiznat že mi přijde víc sympatický než např. Roman, i když jsem ho viděla jen jednou a ještě zdálky na trnkobraní. Tož snad se do Jičína dostanu, zatím to vypadá na 90 %....když jsme u toho nevíte někdo jak nebo kde se to v tom Jičíně bude konat???
misule Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 57
Registrován: 30 bře 2011, 19:34
Bydliště: zlin

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Bára » 01 kvě 2011, 22:06

misule píše:Děkuju za videa, tím víc mě to navnadilo se vydat do Jičína se podívat jak to chlapcům v novém složení šlape :oops: Jinak já kluky v starém složení moc hrát neviděla, takže nemám moc podle čeho hodnotit výměnu Romči a Mirka b. za Adama...ale myslím si, že vždycky něco nové přinese novou štávu ,takže Adamovi fandím a musím se přiznat že mi přijde víc sympatický než např. Roman, i když jsem ho viděla jen jednou a ještě zdálky na trnkobraní. Tož snad se do Jičína dostanu, zatím to vypadá na 90 %....když jsme u toho nevíte někdo jak nebo kde se to v tom Jičíně bude konat???
Martinka bude mít do té doby asi víc informací, zatí se asi neví nic určitého :D My už jsme na to zvyklé, že se to nakonec s předstihem objeví, takže nepropadáme beznaději :!: Tak ještě minimálně 14 dní je třeba vydržet :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod kobitka » 01 kvě 2011, 22:07

Macyáš píše:
ewilyn píše:Tomi je cislo ..asi po 2 piesni si vyzliekol spodky a vystavil ich :lol:

fotecka


:lol: je to zvrhlík :lol: . Dřív, než je odložil na bednu, ještě si je očuchal ! :shock: :lol:

No fuj to je ale prasátko :shock:
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod misule » 01 kvě 2011, 22:10

Bára píše:
misule píše:Děkuju za videa, tím víc mě to navnadilo se vydat do Jičína se podívat jak to chlapcům v novém složení šlape :oops: Jinak já kluky v starém složení moc hrát neviděla, takže nemám moc podle čeho hodnotit výměnu Romči a Mirka b. za Adama...ale myslím si, že vždycky něco nové přinese novou štávu ,takže Adamovi fandím a musím se přiznat že mi přijde víc sympatický než např. Roman, i když jsem ho viděla jen jednou a ještě zdálky na trnkobraní. Tož snad se do Jičína dostanu, zatím to vypadá na 90 %....když jsme u toho nevíte někdo jak nebo kde se to v tom Jičíně bude konat???
Martinka bude mít do té doby asi víc informací, zatí se asi neví nic určitého :D My už jsme na to zvyklé, že se to nakonec s předstihem objeví, takže nepropadáme beznaději :!: Tak ještě minimálně 14 dní je třeba vydržet :thumbup:

Šak ono je vlastně jedno kde to bude,mě spíš bude zajímat jestli tam bude zpívat víc jak 3 písničky a jestli to do té doby nezruší 8)
misule Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 57
Registrován: 30 bře 2011, 19:34
Bydliště: zlin

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod kobitka » 01 kvě 2011, 22:17

Jo a díky za videa a reporty :thumbup: . Opravdu to bylo o něco lepší než minule ale ještě musí hodně zabrat. Dřív na mně ta energie přes monitor působila, jako by mně někdo oblal kýblem s vodou a já se probudila a teď upadlo jen pár kapek. Ale i tak díky za ně.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod ewilyn » 01 kvě 2011, 22:20

takze ostatne moje fotky z Hutnika :

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Miro_Smajd ... 30.4.2O11/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod ewilyn » 01 kvě 2011, 22:26

Kotě píše:Jakpak bylo na Hutníku....
Máme třicátý duben....den pálení čarodějnic. A je načase nechat se sežehnout trochou pořádně žhavé muziky! :D Takže šup šup...sednout na vláček, v Pardubicích přesednout ke Gatlovým do auta....a vzhůru na cestu do Třince. Cestou nás nezastavila ani šílená bouře nad Ostravou a přívalový liják neuhasil naše nadšení. Naštěstí v Třinci už nepršelo....i když pro účely koncertu to bylo jedno. Koncert se konal v hokejové hale. A jen jsme tam ve tři čtvrtě na pět dorazili....co nevidíme. Na zhasnutém jevišti se v potu tváře hoši z Rosemaid v čele s Mirem snaží ozvučit halu....opravdu jim to trvalo hodinu a nakonec z toho vyšel celkem dobrý zvuk.
Co se konertu týká: Byla to pecka! Já nejsme hudební znalec....pohybuju se na úrovni líbí – nelíbí. Takže v tomto případě líbí...a moc! :thumbup: Na chlapcích z kapely je vidět, že si sedli i po lidské stránce, jako by z nich šla určitá pozitivní energie. Adámek byl určitě výbornou volbou. :thumbup: Také Miro s kytarou je (pro mě) vítanou změnou. Ta kytara mu vysloveně sedne....moc mě s ní překvapil a zdá se mi že na ní hraje lépe něž na akustickou. Sice se musí naučit neodcházet moc daleko od mikrofonu....občas nestíhal začátek sloky :lol: ...Navíc s ní vypadá vskutku rockersky :miro: .
Co zpívali už napsala Ewi. Tak jen postřehy....u písničky Suchý ľad Miro zapomněl v první sloce slova...a samozřejmě z toho vybruslil jako profesionál a hnedle se chytil. To se jistě čas od času stane každému zpěvákovi. 8) Tomiho slipy jsou tu už důkladně probrané :lol: :lol: :lol: ...Tak pak jen snad úlek, když Miro skočil a z poměrně vysokého pódia :shock: ...a Tomi s Adamem vzápětí za ním. Bylo to tak vysoko, že zpátky museli po schodech. Ale pobíhání pod pódiem si Miro neskutečně užíval....a opět vygradoval konec koncertu neskutečným způsobem. Moc se mi líbí jejich nově zařazené Living on the edge ….pojali to jako závěrečnou píseň a opravdu si jí užívají :thumbup: .
Byla jsem na koncertě poprvé od křtu...po pěti měsících....a byla jsem velmi spokojená. Čarodějnická noc byla naplněna......


kote, diki za reportik , skvely ako vzdy :thumbup:

no ono urcite ako chalani budu zohratejsi, sa celkovy dojem bude este viac zvysovat. I ja vitam Mira s gitarou, posobi prirodzenejsie, i ked teraz na fotkach i videach si vsimam, ze este casto sa musi divat na ruku a kontrolovat akordy- ale to je vec cviku. Cskam, ze v buducnosti, bude i s gitaru vyvadzat este viac :wink: Ale i chalani su sosebouspokojni, pisal i Jaro na FB :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Esti » 02 kvě 2011, 01:15

Bára píše:
Kotě píše:Jakpak bylo na Hutníku....
Máme třicátý duben....den pálení čarodějnic. A je načase nechat se sežehnout trochou pořádně žhavé muziky! :D Takže šup šup...sednout na vláček, v Pardubicích přesednout ke Gatlovým do auta....a vzhůru na cestu do Třince. Cestou nás nezastavila ani šílená bouře nad Ostravou a přívalový liják neuhasil naše nadšení. Naštěstí v Třinci už nepršelo....i když pro účely koncertu to bylo jedno. Koncert se konal v hokejové hale. A jen jsme tam ve tři čtvrtě na pět dorazili....co nevidíme. Na zhasnutém jevišti se v potu tváře hoši z Rosemaid v čele s Mirem snaží ozvučit halu....opravdu jim to trvalo hodinu a nakonec z toho vyšel celkem dobrý zvuk.
Co se konertu týká: Byla to pecka! Já nejsme hudební znalec....pohybuju se na úrovni líbí – nelíbí. Takže v tomto případě líbí...a moc! :thumbup: Na chlapcích z kapely je vidět, že si sedli i po lidské stránce, jako by z nich šla určitá pozitivní energie. Adámek byl určitě výbornou volbou. :thumbup: Také Miro s kytarou je (pro mě) vítanou změnou. Ta kytara mu vysloveně sedne....moc mě s ní překvapil a zdá se mi že na ní hraje lépe něž na akustickou. Sice se musí naučit neodcházet moc daleko od mikrofonu....občas nestíhal začátek sloky :lol: ...Navíc s ní vypadá vskutku rockersky :miro: .
Co zpívali už napsala Ewi. Tak jen postřehy....u písničky Suchý ľad Miro zapomněl v první sloce slova...a samozřejmě z toho vybruslil jako profesionál a hnedle se chytil. To se jistě čas od času stane každému zpěvákovi. 8) Tomiho slipy jsou tu už důkladně probrané :lol: :lol: :lol: ...Tak pak jen snad úlek, když Miro skočil a z poměrně vysokého pódia :shock: ...a Tomi s Adamem vzápětí za ním. Bylo to tak vysoko, že zpátky museli po schodech. Ale pobíhání pod pódiem si Miro neskutečně užíval....a opět vygradoval konec koncertu neskutečným způsobem. Moc se mi líbí jejich nově zařazené Living on the edge ….pojali to jako závěrečnou píseň a opravdu si jí užívají :thumbup: .
Byla jsem na koncertě poprvé od křtu...po pěti měsících....a byla jsem velmi spokojená. Čarodějnická noc byla naplněna......
:lol: :lol: :lol: Kotě :thumbup: , tvý reporty nemají chybu :lol:




... a kdyby se u toho nezačal ksichtit, tak na to ani nepřijdu :lol:
Dík za reportítk, i Ewi děkuju! Nemám nic moc co dodat více! Já bych si nevzpomněla zdaleka tak na vše jako Vy :oops:
Mně se to vždy vše rozleží v hlavě až po delším čase :mrgreen: a to už by tu pak bylo úplně mimo mísu :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Kaja » 02 kvě 2011, 06:44

ewilyn píše:takze ostatne moje fotky z Hutnika :

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Miro_Smajd ... 30.4.2O11/

Veľmi pekné zábery, Ewi :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Henrieta » 02 kvě 2011, 13:34

Kaja píše:
ewilyn píše:takze ostatne moje fotky z Hutnika :

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Miro_Smajd ... 30.4.2O11/

Veľmi pekné zábery, Ewi :thumbup:


Pekné fotky a videá. Podľa mňa Miro vyzerá lepšie s tou gitarou ako bez nej. Sranda, celý Maťo Ďurinda pred 25 rokmi. Keby sa tak :miro: nepodobal na svojho otca, tak začínam mať podozrenie, že je jeho syn. :D Ešte aj hlas majú podobný. Akurát Miro má zaujímavejšiu farbu hlasu (takú jeb...jšiu), ale táto jeho prednosť trocha zaniká v slovensky spievaných piesňach, ktovie prečo...
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Návštěvník » 02 kvě 2011, 13:41

Henrieta píše:
Kaja píše:
ewilyn píše:takze ostatne moje fotky z Hutnika :

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Miro_Smajd ... 30.4.2O11/

Veľmi pekné zábery, Ewi :thumbup:


Pekné fotky a videá. Podľa mňa Miro vyzerá lepšie s tou gitarou ako bez nej. Sranda, celý Maťo Ďurinda pred 25 rokmi. Keby sa tak :miro: nepodobal na svojho otca, tak začínam mať podozrenie, že je jeho syn. :D Ešte aj hlas majú podobný. Akurát Miro má zaujímavejšiu farbu hlasu (takú jeb...jšiu), ale táto jeho prednosť trocha zaniká v slovensky spievaných piesňach, ktovie prečo...

:arrow: :miro: :arrow: :miro: :thumbup: :thumbup: :P :!: :!: Ewilyn taky :thumbup: dík
Návštěvník
 

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Franci » 02 kvě 2011, 15:10

Kote, nechceš sa pridať ku mne, Míle a Nikys????? Super reportík, taký umelecký :thumbup: :thumbup:
Ewka, krásne fotečky aké už ma Mirko dlhé vlasy :D :D :D Veľmi mu pristanú, ale mohol by ich zoznámiť s jedným zúbkatím ujom :roll: :lol: :lol:
Henrieta, aj ja vidím podobu medzi Mirom a Maťom... Škoda, že v Superstar nespieval pesničku Dnes. To by bolo dačo, vedeli by ste si to predstaviť? :wink:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod gemini » 02 kvě 2011, 15:27

Nádhera. Mireček vypadá jako rocker :P Už se strašně těším na nějaký koncert. Ale stejně nechápu, jak dokážete při koncertě něco natáčet nebo fotit, to mi přijde nemožné. Kdysi dávno jsem to zkoušela, ale zvládla jsem jen jednu fotku (kupodivu byla dost povedená) a pak už jsem na focení úplně zapomněla.
gemini
 

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod mari » 02 kvě 2011, 16:19

Ďakujem dievčatám za videa , foto a reportíky :D
Miro sa mi s gitarou páči , je viac za rockera :thumbup: ako predtým .
Adam je tiež v pohode :D
Som rada , že mali super atmosféru a všetci si to užili :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Lenka » 02 kvě 2011, 19:58

ewilyn píše:takze ostatne moje fotky z Hutnika :

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Miro_Smajd ... 30.4.2O11/

Evi díky jsou :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

PředchozíDalší

Zpět na Duben 2011