Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Paula » 03 kvě 2011, 17:47

Kotě píše:Jakpak bylo na Hutníku....
Máme třicátý duben....den pálení čarodějnic. A je načase nechat se sežehnout trochou pořádně žhavé muziky! :D Takže šup šup...sednout na vláček, v Pardubicích přesednout ke Gatlovým do auta....a vzhůru na cestu do Třince. Cestou nás nezastavila ani šílená bouře nad Ostravou a přívalový liják neuhasil naše nadšení. Naštěstí v Třinci už nepršelo....i když pro účely koncertu to bylo jedno. Koncert se konal v hokejové hale. A jen jsme tam ve tři čtvrtě na pět dorazili....co nevidíme. Na zhasnutém jevišti se v potu tváře hoši z Rosemaid v čele s Mirem snaží ozvučit halu....opravdu jim to trvalo hodinu a nakonec z toho vyšel celkem dobrý zvuk.
Co se konertu týká: Byla to pecka! Já nejsme hudební znalec....pohybuju se na úrovni líbí – nelíbí. Takže v tomto případě líbí...a moc! :thumbup: Na chlapcích z kapely je vidět, že si sedli i po lidské stránce, jako by z nich šla určitá pozitivní energie. Adámek byl určitě výbornou volbou. :thumbup: Také Miro s kytarou je (pro mě) vítanou změnou. Ta kytara mu vysloveně sedne....moc mě s ní překvapil a zdá se mi že na ní hraje lépe něž na akustickou. Sice se musí naučit neodcházet moc daleko od mikrofonu....občas nestíhal začátek sloky :lol: ...Navíc s ní vypadá vskutku rockersky :miro: .
Co zpívali už napsala Ewi. Tak jen postřehy....u písničky Suchý ľad Miro zapomněl v první sloce slova...a samozřejmě z toho vybruslil jako profesionál a hnedle se chytil. To se jistě čas od času stane každému zpěvákovi. 8) Tomiho slipy jsou tu už důkladně probrané :lol: :lol: :lol: ...Tak pak jen snad úlek, když Miro skočil a z poměrně vysokého pódia :shock: ...a Tomi s Adamem vzápětí za ním. Bylo to tak vysoko, že zpátky museli po schodech. Ale pobíhání pod pódiem si Miro neskutečně užíval....a opět vygradoval konec koncertu neskutečným způsobem. Moc se mi líbí jejich nově zařazené Living on the edge ….pojali to jako závěrečnou píseň a opravdu si jí užívají :thumbup: .
Byla jsem na koncertě poprvé od křtu...po pěti měsících....a byla jsem velmi spokojená. Čarodějnická noc byla naplněna......

Kotě, suprový report :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Paula » 03 kvě 2011, 17:48

ewilyn píše:Tomi je cislo ..asi po 2 piesni si vyzliekol spodky a vystavil ich :lol:

fotecka

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod zariva_kometka » 03 kvě 2011, 18:55

http://www.youtube.com/watch?v=wucXpall ... r_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Lenka » 03 kvě 2011, 19:17

zariva_kometka píše:http://www.youtube.com/watch?v=wucXpallZ1w&feature=player_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)

Hezký :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Nikys » 03 kvě 2011, 19:35

zariva_kometka píše:http://www.youtube.com/watch?v=wucXpallZ1w&feature=player_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)


to jsou holky z R&R Lenka Chodúrová a nějaká Dominika a tyhle dvě holky jsou ty co Mira na jeho vlastní zdi uráželi a do dneška se o něm vyjadřují v negativech Miro si je dokonce odebral z přátel.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Esti » 03 kvě 2011, 19:38

Nikys píše:
zariva_kometka píše:http://www.youtube.com/watch?v=wucXpallZ1w&feature=player_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)


to jsou holky z R&R Lenka Chodúrová a nějaká Dominika a tyhle dvě holky jsou ty co Mira na jeho vlastní zdi uráželi a do dneška se o něm vyjadřují v negativech Miro si je dokonce odebral z přátel.


...a pak s nima točí rozhovor :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Jana » 03 kvě 2011, 20:48

Esti píše:
Nikys píše:
zariva_kometka píše:http://www.youtube.com/watch?v=wucXpallZ1w&feature=player_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)


to jsou holky z R&R Lenka Chodúrová a nějaká Dominika a tyhle dvě holky jsou ty co Mira na jeho vlastní zdi uráželi a do dneška se o něm vyjadřují v negativech Miro si je dokonce odebral z přátel.


...a pak s nima točí rozhovor :mrgreen:

Však to je práve to, naši nepriatelia nás učia byť lepšími. :wink: To je budhistická myšlienka. Ale aj kresťanstvo má takú podobnú o nastavení druhého líca. Tá prvá pre mňa lepšia. A ešte urobiť aj z nepriateľa lepšieho človeka, hmm? :) Ale v praxi je to hovädsky ťažké... :oops: :oops: 8)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod kobitka » 03 kvě 2011, 22:41

zariva_kometka píše:http://www.youtube.com/watch?v=wucXpallZ1w&feature=player_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)

Milé :) . Jen holky co se týče novinařiny se mají ještě hodně co učit. Například já kdybych s někým dělala rozhovor, tak bych si otázky připravila do předu.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Kaja » 04 kvě 2011, 06:18

kobitka píše:
zariva_kometka píše:http://www.youtube.com/watch?v=wucXpallZ1w&feature=player_embedded

Holky z toho časopisu, tentokrát asi z VIP style nebo z R&R? dělali rozhovor s Mirem v Třinci ;-)

Milé :) . Jen holky co se týče novinařiny se mají ještě hodně co učit. Například já kdybych s někým dělala rozhovor, tak bych si otázky připravila do předu.

Je to trošku zmätené. :D Tuto bolo aspoň čosi počuť, väčšinou robia tie rozhovory v prostredí, kde nepočuť vôbec nič. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod ewilyn » 04 kvě 2011, 12:10

No orzhovor som si este nepustila, doma to dozeniem , uprimne obdivujem Mira, ze sa snimi dokaze vobec este bavit- mne ked som ich videla, to riadne "hnulo zlcou ".
ASi by sme mali zacat robit rozhovory pre forum :wink: ...aspon by bola zaruka, ze s nami :miro: prehodi aspon par slov...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Esti » 04 kvě 2011, 12:15

ewilyn píše:No orzhovor som si este nepustila, doma to dozeniem , uprimne obdivujem Mira, ze sa snimi dokaze vobec este bavit- mne ked som ich videla, to riadne "hnulo zlcou ".
ASi by sme mali zacat robit rozhovory pre forum :wink: ...aspon by bola zaruka, ze s nami :miro: prehodi aspon par slov...


Sakryš, Ewi, cos dnes pojedla? :shock: :lol: To je úžasný nápad! :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod ewilyn » 04 kvě 2011, 12:22

tak co o nas pisu v miestnych platkoch :

HUTNIK- ten je milsi, mame i fotku, ked Miro zbehol pri pridavku z podia , jak sa tam po nom sapu tie nastrocne :)
koment pod fotkou:
Miro Šmajda udělal nadšeným fanynkám obrovskou radost, když k ním skočil při koncertě z pódia

Koment v článku:
Letos si na scéně ve Werk aréně jako první "stříhl" koncert Miro šmajda s kapelou Rosemaid, čímž přilákal houfy nezletilých fanynek.


HORIZONT: tu ziadna fotka, pripada mi to, akoby skrtli z clanku cely 1 odstavec, lebo meno Mira tu vobec nezaznieva, ale naznacuju, o koho ide- citujem:
Před vchodem do sportovního areálu se pomalu začaly zhromaždovat náctileté dívky. pečlivé líčení a oblečení pečlivě vybírané několik dnů předem jednoznačně prozrazovalo plány na dnešní večer, očekávání na lásku jejich života se nedalo skrýt...pokračování :večer už náclileté divenky tak půvabne nevypadaly.

...Miro nie je zmieneny, ale toto nasledovalo po zmienke o thajskom boxe, potom pauza a uz len Krystof a vseobecne, ze bolo menej ludi ako inokedy...mam skutocne pocit, ze Mira a Citrony jednoducho pre nedostatok miesta " vystrihli".

BTW...V oboch novinach sa venuju hlavne skupine Krystof, maju tam fotky, v Hutniku je i rozhovor s Krajcom.
...a 29.4. na tej kralovne ocel vystupovala nakoniec Tereza Kendlova
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod ewilyn » 04 kvě 2011, 12:24

Esti píše:
ewilyn píše:No rozhovor som si este nepustila, doma to dozeniem , uprimne obdivujem Mira, ze sa snimi dokaze vobec este bavit- mne ked som ich videla, to riadne "hnulo zlcou ".
ASi by sme mali zacat robit rozhovory pre forum :wink: ...aspon by bola zaruka, ze s nami :miro: prehodi aspon par slov...


Sakryš, Ewi, cos dnes pojedla? :shock: :lol: To je úžasný nápad! :lol: :lol: :lol: :thumbup:


ze ano :?: :lol: ..kupujem diktafon a v NJ ideme na to :lol: ..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod adélka » 04 kvě 2011, 12:24

Esti píše:
ewilyn píše:No orzhovor som si este nepustila, doma to dozeniem , uprimne obdivujem Mira, ze sa snimi dokaze vobec este bavit- mne ked som ich videla, to riadne "hnulo zlcou ".
ASi by sme mali zacat robit rozhovory pre forum :wink: ...aspon by bola zaruka, ze s nami :miro: prehodi aspon par slov...


Sakryš, Ewi, cos dnes pojedla? :shock: :lol: To je úžasný nápad! :lol: :lol: :lol: :thumbup:



Souhlasím, že je to výborný nápad. :thumbup: Jen jestli by s tím :miro: souhlasil. Tady by se z odpovědí jen tak snadno nevykroutil. :D
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: 30.4. 2011, Třinec - Hutnický den

Příspěvekod Esti » 04 kvě 2011, 12:30

adélka píše:
Esti píše:
ewilyn píše:No orzhovor som si este nepustila, doma to dozeniem , uprimne obdivujem Mira, ze sa snimi dokaze vobec este bavit- mne ked som ich videla, to riadne "hnulo zlcou ".
ASi by sme mali zacat robit rozhovory pre forum :wink: ...aspon by bola zaruka, ze s nami :miro: prehodi aspon par slov...


Sakryš, Ewi, cos dnes pojedla? :shock: :lol: To je úžasný nápad! :lol: :lol: :lol: :thumbup:



Souhlasím, že je to výborný nápad. :thumbup: Jen jestli by s tím :miro: souhlasil. Tady by se z odpovědí jen tak snadno nevykroutil. :D


Nevykroutil :mrgreen: .......zavřít, zamknout, svázat, zhas... to ne, radši za světla :lol: .....a pěkně odpovídat ......... a s radostí a úsměvem! :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

PředchozíDalší

Zpět na Duben 2011

cron