Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Kotě » 29 dub 2011, 23:52

Kaja píše:Ďakujem všetkým za videá :D :thumbup:
Kopa skupín funguje v 4 exemplároch a mnohí speváci zároveň hrajú na gitaru. :) Mne sa páči, že sa :miro: chytá aj tohoto a on je šikovný, onedlho získa oveľa väčšiu istotu, ale mne sa to páči. Ani teraz tam nestojí, ale sa pridáva k Tomimu, alebo Adamovi, len začali, ja myslím, že sa v priebehu sezóny dobre zohrajú. Adam sa mi páči a myslím, že o jeho kvalitách ako gitaristu sa pochybovať nedá. Takže ja som spokojná, nech len hrajú, bude to stále lepšie. Onedlho to iste bude mať grády, na aké sme boli zvyknuté. Uvidíme, ako to ľudia vyhodnotia na zajtrajšom koncerte. Že Adam nahradil Romana, s tým som spokojná, myslím, že teraz je to ako to má byť a každý je tam, kde patrí aj Paranoid je komplet, aj Rosemaid. A môžu fungovať. :) Rosemaid sú teraz takto spolu spokojní a myslím, že to je základný predpoklad, aby niečo šlo.

Ano Kaji...tak jsem to přesně myslela....vypadá to, že kluci jsou v neskutečné pohodě...a to je základ spolupráce. Uvidíme zítra.... :wink:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Iva » 30 dub 2011, 00:00

Jani, naozaj si zbytocne otvorila tuto temu. Ja mozem k tomu len tolko, ze mne tam Roman chyba tiez a to velmi. Ano, bohuzial :cry:
Ale to nie je koniec sveta. Ak to uz dalej neslo sklbit, tak to tak musime brat :oops: Ale Adam sa mi paci a tiez myslim, to co Kaja, casom budu na podiu fajn, uvidis :wink: a :miro: s gitarkou v ruke je tiez prijemny pohlad :wink: i ked aj v tomto Ti davam za pravdu, ze ten kontakt s publikom asi uz z podia nebude taky.., ale kukni si videa zo Spisskej :wink: :miro: s gitarou...mne osobne sa to paci a este raz, paci sa mi aj Adam, uvidis, zvyknes si :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod zariva_kometka » 30 dub 2011, 09:27

Jana píše:http://www.youtube.com/watch?v=r_7VMk8aaJs táto medzihra je predsa horšia na porovnanie http://www.youtube.com/watch?v=3Qa1ZEqhJ00 o to nejde že si môžem na Romana skočiť na TP (aj si skočím), ale v Rosemaid mi chýba! A vôbec, celé to malo ostať tak ako bolo :twisted: . Je to môj názor, podávam ho slušnou formou, tak hádam mám právo sa slobodne vyjadriť. Alebo mám mať psychocenzúru aj tu? :?


Jani, je jasné, že nikdy nemůže být nic tak jak bylo ... pak je otázka názoru jestli se to změnilo k lepšímu nebo horšímu ... ale dělat závěry po prvním vystoupení takto ve čtveřici? Vždyť oni určitě to budou postupně vylepšovat a vylepšovat, je to jen otázka toho jestli si na nový sound a sestavu zvykneš, když to Miro takto chce a zvládá, tak na co by živil více kytaristů ... Já to tedy Live neslyšela nemůžu soudit ... ale nemyslím si, že to bylo tak špatné, ale souhlasím, že Roman je prostě pan kytarista, ale už tam prostě není ... ale znám to, vždy se srovnává co bylo a co je teď ... uvidíme jaký to bude mít ohlas do budoucna, Miro má určitě i pár es v rukávu :D ... Vždyť Miro, Jaro a Tomi jsou vynikající muzikanti, a Adam určitě také, a poradí si navzájem ... chce to pomalu a nenásilně v tom hledat i nějaká pozitiva ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Lenka » 30 dub 2011, 09:40


Tak to je super nářez díky :-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Lenka » 30 dub 2011, 09:44

zariva_kometka píše:
Jana píše:http://www.youtube.com/watch?v=r_7VMk8aaJs táto medzihra je predsa horšia na porovnanie http://www.youtube.com/watch?v=3Qa1ZEqhJ00 o to nejde že si môžem na Romana skočiť na TP (aj si skočím), ale v Rosemaid mi chýba! A vôbec, celé to malo ostať tak ako bolo :twisted: . Je to môj názor, podávam ho slušnou formou, tak hádam mám právo sa slobodne vyjadriť. Alebo mám mať psychocenzúru aj tu? :?


Jani, je jasné, že nikdy nemůže být nic tak jak bylo ... pak je otázka názoru jestli se to změnilo k lepšímu nebo horšímu ... ale dělat závěry po prvním vystoupení takto ve čtveřici? Vždyť oni určitě to budou postupně vylepšovat a vylepšovat, je to jen otázka toho jestli si na nový sound a sestavu zvykneš, když to Miro takto chce a zvládá, tak na co by živil více kytaristů ... Já to tedy Live neslyšela nemůžu soudit ... ale nemyslím si, že to bylo tak špatné, ale souhlasím, že Roman je prostě pan kytarista, ale už tam prostě není ... ale znám to, vždy se srovnává co bylo a co je teď ... uvidíme jaký to bude mít ohlas do budoucna, Miro má určitě i pár es v rukávu :D ... Vždyť Miro, Jaro a Tomi jsou vynikající muzikanti, a Adam určitě také, a poradí si navzájem ... chce to pomalu a nenásilně v tom hledat i nějaká pozitiva ...

Kometko přesně :thumbup:Ono je těžký si zvykat na něco nového ale časem to přijde samo já osobně se moc těším na první rockový nářez v nové sestavě:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Misuna » 30 dub 2011, 09:59

Já si pamatuju na první Romanovo vystoupení, stál tam nějaký kluk, který mi rozhodně nepřipadal jako nějaký zázrak. A přiznám se, nelíbil se mi ani vzhledově. Až později jsem zjistila, že je to dost pohledný kluk. Vypracoval se postupně, do kapely časem zapadnul perfektně. Jeho kvality jako kytaristy uznávám. Adam je ta nejlepší volba pro Rosemaid.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod kobitka » 30 dub 2011, 10:05

Důležité je nesrovnávat to co je, s tím co bylo ale hledat pozitiva v tom co je teď. Mně to zatím taky moc nenadchlo ale rozhodně neházím flintu do žita. Roman mi nikterak nechybí i když byl fakt dost dobrý a spíš se těším na to co předvede Adam(podle mně je pro cmuky mnohem atraktivnější než Roman). A jedno pozitivum jsem už asi našla. Tím, že teď bude hrát Miro i na kytaru a nebude tak blízko všem těm holčinám a bude daleko těžší se k němu při koncertu dostat, to dostává takový punc tajemna(nedotknutelnosti) A holky z něj budou podle mně ještě víc hotové v tom jak se budou předhánět, která se aspoň letmo dotkne jeho ruky během koncertu.
Takže jen ať kluci pokračují v tom co začali. Však oni se pořádně během léta sehrají a pak to bude starý dobrý Rosemade ne li lepší.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Lenka » 30 dub 2011, 10:15

kobitka píše:Důležité je nesrovnávat to co je, s tím co bylo ale hledat pozitiva v tom co je teď. Mně to zatím taky moc nenadchlo ale rozhodně neházím flintu do žita. Roman mi nikterak nechybí i když byl fakt dost dobrý a spíš se těším na to co předvede Adam(podle mně je pro cmuky mnohem atraktivnější než Roman). A jedno pozitivum jsem už asi našla. Tím, že teď bude hrát Miro i na kytaru a nebude tak blízko všem těm holčinám a bude daleko těžší se k němu při koncertu dostat, to dostává takový punc tajemna(nedotknutelnosti) A holky z něj budou podle mně ještě víc hotové v tom jak se budou předhánět, která se aspoň letmo dotkne jeho ruky během koncertu.
Takže jen ať kluci pokračují v tom co začali. Však oni se pořádně během léta sehrají a pak to bude starý dobrý Rosemade ne li lepší.

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Esti » 30 dub 2011, 10:26

zariva_kometka píše:
Jana píše:http://www.youtube.com/watch?v=r_7VMk8aaJs táto medzihra je predsa horšia na porovnanie http://www.youtube.com/watch?v=3Qa1ZEqhJ00 o to nejde že si môžem na Romana skočiť na TP (aj si skočím), ale v Rosemaid mi chýba! A vôbec, celé to malo ostať tak ako bolo :twisted: . Je to môj názor, podávam ho slušnou formou, tak hádam mám právo sa slobodne vyjadriť. Alebo mám mať psychocenzúru aj tu? :?


Jani, je jasné, že nikdy nemůže být nic tak jak bylo ... pak je otázka názoru jestli se to změnilo k lepšímu nebo horšímu ... ale dělat závěry po prvním vystoupení takto ve čtveřici? Vždyť oni určitě to budou postupně vylepšovat a vylepšovat, je to jen otázka toho jestli si na nový sound a sestavu zvykneš, když to Miro takto chce a zvládá, tak na co by živil více kytaristů ... Já to tedy Live neslyšela nemůžu soudit ... ale nemyslím si, že to bylo tak špatné, ale souhlasím, že Roman je prostě pan kytarista, ale už tam prostě není ... ale znám to, vždy se srovnává co bylo a co je teď ... uvidíme jaký to bude mít ohlas do budoucna, Miro má určitě i pár es v rukávu :D ... Vždyť Miro, Jaro a Tomi jsou vynikající muzikanti, a Adam určitě také, a poradí si navzájem ... chce to pomalu a nenásilně v tom hledat i nějaká pozitiva ...


Kometko, Lilie i já s Tebou naprosto souhlasíme! :thumbup:
Roman byl Roman, dnes však máme Adama, který tedy aspoň na nás od první chvíle udělal výborný dojem, jednak jako kytarista, tak i jako člověk! Od prvního setkání byl milý, hned se s ním bylo o čem pobavit........ myslíme si, že je to goood trefa!
Vše se posouvá prostě tak nějak dál, nikdy nemůže být přece vše stejné! ;-)
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Esti » 30 dub 2011, 10:31

Iva píše:Jani, naozaj si zbytocne otvorila tuto temu. Ja mozem k tomu len tolko, ze mne tam Roman chyba tiez a to velmi. Ano, bohuzial :cry:
Ale to nie je koniec sveta. Ak to uz dalej neslo sklbit, tak to tak musime brat :oops: Ale Adam sa mi paci a tiez myslim, to co Kaja, casom budu na podiu fajn, uvidis :wink: a :miro: s gitarkou v ruke je tiez prijemny pohlad :wink: i ked aj v tomto Ti davam za pravdu, ze ten kontakt s publikom asi uz z podia nebude taky.., ale kukni si videa zo Spisskej :wink: :miro: s gitarou...mne osobne sa to paci a este raz, paci sa mi aj Adam, uvidis, zvyknes si :wink:


...a nejen to! :thumbup:
Rozhodně si nemyslím, že by se kontakt s publikem nějak extra vytratil, :miro: spolupracuje s publikem i nadále výborně. Lilie a já jsme byly na prvním koncertě, kde :miro: byl s kytarou a vůbec to na nás od prvního okamžiku nepůsobilo njak nepřirozeně! Právě naopak! Velmi se nám to líbilo :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Henrieta » 30 dub 2011, 10:45

Lenka píše:

Tak to je super nářez díky :-))


Mne sa to tiež páči. To je iba otázka zvyku podľa mňa.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Iva » 30 dub 2011, 11:35

Esti píše:
Iva píše:Jani, naozaj si zbytocne otvorila tuto temu. Ja mozem k tomu len tolko, ze mne tam Roman chyba tiez a to velmi. Ano, bohuzial :cry:
Ale to nie je koniec sveta. Ak to uz dalej neslo sklbit, tak to tak musime brat :oops: Ale Adam sa mi paci a tiez myslim, to co Kaja, casom budu na podiu fajn, uvidis :wink: a :miro: s gitarkou v ruke je tiez prijemny pohlad :wink: i ked aj v tomto Ti davam za pravdu, ze ten kontakt s publikom asi uz z podia nebude taky.., ale kukni si videa zo Spisskej :wink: :miro: s gitarou...mne osobne sa to paci a este raz, paci sa mi aj Adam, uvidis, zvyknes si :wink:


...a nejen to! :thumbup:
Rozhodně si nemyslím, že by se kontakt s publikem nějak extra vytratil, :miro: spolupracuje s publikem i nadále výborně. Lilie a já jsme byly na prvním koncertě, kde :miro: byl s kytarou a vůbec to na nás od prvního okamžiku nepůsobilo njak nepřirozeně! Právě naopak! Velmi se nám to líbilo :thumbup:


:thumbup: to este zistim aj sama :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Nikys » 30 dub 2011, 11:37

Mě osobně tam Roman tak nějak ani nechybí a pak, Roman by u Mira mohl těžko zůstat když má na léto s Paranoid plno koncertů. To by celkové neutáhl hrát dál ve dvou kapelách a o tom to je. Miro s tím podle mne nemohl nic dělat bylo to Romanovo rozhodnutí. Miro na kytaru hraje dobře, ale je logické, že není profík když pro něj vždy byl prvořadý zpěv, Roman hraje na kytaru od 8.let a věnuje se tomu naplno tak musí být logicky lepší, to bych vůbec neporovnávala. Adam má těch skušeností také o dost míň než Roman přeci jen to je ještě mládě a souhlasím s tím, že si Miro dobře vybral. Musím říct, že jsem i čekala, že Miro bude hrát na kytaru, takže pro mne to až takové překvapení nebylo. Závěrem bych chtěla dodat, že to porovnávání kluků je nesmyslné protože jsou každý úplně někde jinde.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Jana » 30 dub 2011, 11:41

zariva_kometka píše:
Jana píše:http://www.youtube.com/watch?v=r_7VMk8aaJs táto medzihra je predsa horšia na porovnanie http://www.youtube.com/watch?v=3Qa1ZEqhJ00 o to nejde že si môžem na Romana skočiť na TP (aj si skočím), ale v Rosemaid mi chýba! A vôbec, celé to malo ostať tak ako bolo :twisted: . Je to môj názor, podávam ho slušnou formou, tak hádam mám právo sa slobodne vyjadriť. Alebo mám mať psychocenzúru aj tu? :?


Jani, je jasné, že nikdy nemůže být nic tak jak bylo ... pak je otázka názoru jestli se to změnilo k lepšímu nebo horšímu ... ale dělat závěry po prvním vystoupení takto ve čtveřici? Vždyť oni určitě to budou postupně vylepšovat a vylepšovat, je to jen otázka toho jestli si na nový sound a sestavu zvykneš, když to Miro takto chce a zvládá, tak na co by živil více kytaristů ... Já to tedy Live neslyšela nemůžu soudit ... ale nemyslím si, že to bylo tak špatné, ale souhlasím, že Roman je prostě pan kytarista, ale už tam prostě není ... ale znám to, vždy se srovnává co bylo a co je teď ... uvidíme jaký to bude mít ohlas do budoucna, Miro má určitě i pár es v rukávu :D ... Vždyť Miro, Jaro a Tomi jsou vynikající muzikanti, a Adam určitě také, a poradí si navzájem ... chce to pomalu a nenásilně v tom hledat i nějaká pozitiva ...

Áno Zuzka, ja viem. Trošku svetielka si do toho priniesla. Si milá. Vďaka. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod ewilyn » 30 dub 2011, 11:47

No ja si rada pockam na osobnu skusenost a potom budem sudit. Ale pridavam sa k nazoru, ze situacia sa musi brat, aka je, Roman bol dobry- nielen gitarista, i showman, dokaze sa na podiu predat. Adamko je vazne sympaticky, daval skvele gitarove sola uz akusticky, verim, ze live na klasickom koncerte ma tiez nesklame. Je jednoznacne vyborna volba- a verim, ze cim viac budu hrat, bude stale istejsi na podiu a bude to poznat :) A Miro s gitarou? -uvidim, potom Vam poviem :wink:
...a ja si napr. spominam na vystupenie Rosemaid v NR- prvykrat s vlastnou tvorbou- daleko za zabranami, Miro sa k publiku ani nepriblizil, vsetci dost staticki, celkovy dojem skor rozpacity - a uz o tyzden na Votviraku som valila ci- je to i o zohranosti, nabrani skusenosti :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Duben 2011

cron