Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod gemini » 30 dub 2011, 11:53

ewilyn píše:...a ja si napr. spominam na vystupenie Rosemaid v NR- prvykrat s vlastnou tvorbou- daleko za zabranami, Miro sa k publiku ani nepriblizil, vsetci dost staticki, celkovy dojem skor rozpacity - a uz o tyzden na Votviraku som valila ci- je to i o zohranosti, nabrani skusenosti :wink:


Na to si taky vzpomínám. A potom to rozjeli ještě mnohem víc než na Votvíráku!

Mně se tahle sestava líbí, ale počkám si na živý koncert a pak budu pět chválu. Adam vypadá velmi použitelně a Miro je s kytarou tak sexy (předtím vůbec nebyl :lol: ).

Díky všem za letošní videa i fotky i reporty. Několik měsíců jsem se upínala k dubnu, že se konečně budu moct vydat na koncert, ale zatím nic. Musím vydržet do léta.
gemini
 

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Sidney » 30 dub 2011, 12:23

Ja zasnem, a ze ja najviac pindam a frflem na vsetko...
Ved solickuje Adam, on je miesto Romana, nie Miro. Casom zoberu mozno niekoho dalsieho miesto Bitomskeho...
Mne sa to zdalo v pohode, ak som brala do uvahy nizku kvalitu nahravok. Janka, ved oni aj predtym chceli vziat Adama, len mal este malo rokov.
Preco ti nesedi, ze je taky mlady :?: Jasne, ze Romy bol super, ale ved aj ten mlady hra dobre.
Tiez si pamatam na to prve vystupenie v Nitre, bolo to trochu rozpacite... Musim pocut nazivo, uvidim. Z takychto nahravok robit zavery mi pride unahlene. :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37


Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Lenka » 30 dub 2011, 12:55


Teda tak to je taky nářez :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Bára » 30 dub 2011, 13:01

Lenka píše:

Teda tak to je taky nářez :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Leni, asi budeme ještě koukat :shock: Ten loňskej rok byla jenom taková lehká předehra, abychom se nevyplašily :lol: :lol: Jsem zvědavá na nový skladby :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Bára » 30 dub 2011, 13:13

ewilyn píše:No ja si rada pockam na osobnu skusenost a potom budem sudit. Ale pridavam sa k nazoru, ze situacia sa musi brat, aka je, Roman bol dobry- nielen gitarista, i showman, dokaze sa na podiu predat. Adamko je vazne sympaticky, daval skvele gitarove sola uz akusticky, verim, ze live na klasickom koncerte ma tiez nesklame. Je jednoznacne vyborna volba- a verim, ze cim viac budu hrat, bude stale istejsi na podiu a bude to poznat :) A Miro s gitarou? -uvidim, potom Vam poviem :wink:
...a ja si napr. spominam na vystupenie Rosemaid v NR- prvykrat s vlastnou tvorbou- daleko za zabranami, Miro sa k publiku ani nepriblizil, vsetci dost staticki, celkovy dojem skor rozpacity - a uz o tyzden na Votviraku som valila ci- je to i o zohranosti, nabrani skusenosti :wink:
Chce to čas, ale v tý Ostravě se mi v těch unplugged vystoupeních hodně líbili :!: Na to, že to bylo první takové vystoupení, tak to bylo výborný :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Franci » 30 dub 2011, 13:33

Ach, prečo začal Miro tak nadávať????? Ešte aj tú hnusnú pesničku spieval! Sklamanie. :(
:cry: Janka netráp sa, veď Roman odišiel sám, oni sa predsa nepohádali. Mne Roman tiež chýba, ale Adam sa mi páči viac, je mi vekovo bližšie. A Miro ho predsa nevyhodil, že vypadni z mojej kapely, ale Roman odišiel sám, nie? Tak to bolo jeho rozhodnutie. Keby tam ostal, bol by len bábkou v Mirových a našich rukách. A Roman nie je bábka, proste odišiel ku kapele, ktorú božná dlho a má tma veľmi veľmi dobrých kamarátov. Proste každý má právo na svoj názor a každý sa musí rozhodnúť sám.
A tie videá, majú zlý zvuk, takmer nič nepočujem. :(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Paula » 30 dub 2011, 13:36

ďakujem za videá, ktoré sa tu objavili a musím povedať, že i takto cez video sa mi to páčilo, ale live je live :D Samozrejme, vždy je čo vylepšovať, ale na to, že to bol prvý klasický koncert v novej zostave, bolo to dobré. Určite po niekoľkých vystúpeniach uvidíme rozdiel. Ja osobne som rada, že je tam Adam. Čo som si našla videá na nete a ešte aj tieto z posledných dvoch koncertov, určite každý uzná Adamove kvality. :thumbup: A aj pohľad na :miro: s elektrickou gitarovou je výborný :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod ewilyn » 30 dub 2011, 13:40

Lenka píše:

Teda tak to je taky nářez :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


tuto piesen mam vazne radsej v tej kludnejsej, akustockej odobe...tu mi tie vysoke gitarove tony do mirovho spevu pridu rusive...ale solicko bez spevu super :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Sidney » 30 dub 2011, 13:43

ewilyn píše:
Lenka píše:

Teda tak to je taky nářez :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


tuto piesen mam vazne radsej v tej kludnejsej, akustockej odobe...tu mi tie vysoke gitarove tony do mirovho spevu pridu rusive...ale solicko bez spevu super :wink:


Ja ju nemam rada ani tak, ani tak. Franci toto si myslela tou hnusnou pesnickou :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Paula » 30 dub 2011, 13:46

Sidney píše:
Ja ju nemam rada ani tak, ani tak. Franci toto si myslela tou hnusnou pesnickou :?:

Franci mala na mysli Rytmusovu J..e :wink: Čo sa týka lásky mám radšej v akustickej podobe :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod Sidney » 30 dub 2011, 13:53

Ach, tak to Franci myslela, Franci to je recesia, to neber vazne... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: 28.4. 2011, Spišská Nová Ves, Športová hala

Příspěvekod mari » 30 dub 2011, 20:36

Ďakujem za videjká :D
Miro s gitarou sa mi páči , je to teraz veľký frajer :thumbup:
Adam sa určite viac zžije s kapelou a budú super , veď iba začínajú spolu hrať ....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Předchozí

Zpět na Duben 2011

cron