Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Košice, OC Optima, 16.4.2011

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Esti » 17 dub 2011, 23:27

Jana píše:
Sidney píše:
Franci píše:Pekný rozhovor. Je tam zlatý. Toto mu absolútne pristane.



Tak, tak Franci. Aj opalenie, trosku sice docervana, ale to este zosnedne trochu. Za tyzden ho pekne chytilo...

K tym Jankinym videam, ak zavrete nasu Mirandu niekam, tak sa snad k tomu aj dostanem. Skusim to pozret zajtra rano, snad bude lady dospavat vikend a nebude nas tam strasit uz od rana... :x :x :x

Prosím skús Sidney, Esti a Ivka budú mať radosť. :wink:


:thumbup: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Jana » 17 dub 2011, 23:45

:D
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Iva » 18 dub 2011, 01:04

fanusicka píše:video v pluske má aj pokračovanie, neviem ako vám, ale mne to zobrazovalo iba Sweet child o mine a potom to skončilo, ale teraz je tam aj taký minirozhovor :D
http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-k ... vkach.html


mne to nejde spustit kruci :cry:
jani1 diiiky
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Sidney » 18 dub 2011, 07:01

Pre Janku a Esti: Ten maly disk sice dam do Macu, ale bohuzial potrebovala by som vyssiu verziu systemu instalovat. To si v robote nemozem dovolit. Este to mozem skusit dat byvalemu kolegovi, ten ma v robote urcite leoparda (system)... Ak teda chcete a vydrzite... :wink: Dohodnem sa s nim...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Esti » 18 dub 2011, 08:19

Sidney píše:Pre Janku a Esti: Ten maly disk sice dam do Macu, ale bohuzial potrebovala by som vyssiu verziu systemu instalovat. To si v robote nemozem dovolit. Este to mozem skusit dat byvalemu kolegovi, ten ma v robote urcite leoparda (system)... Ak teda chcete a vydrzite... :wink: Dohodnem sa s nim...


... vydržím, mám trénink! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Sidney » 18 dub 2011, 09:12

Esti píše:
Sidney píše:Pre Janku a Esti: Ten maly disk sice dam do Macu, ale bohuzial potrebovala by som vyssiu verziu systemu instalovat. To si v robote nemozem dovolit. Este to mozem skusit dat byvalemu kolegovi, ten ma v robote urcite leoparda (system)... Ak teda chcete a vydrzite... :wink: Dohodnem sa s nim...


... vydržím, mám trénink! :lol: :lol:



tak do konca tyzdna... ktoreho, to netusim :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Paula » 18 dub 2011, 09:18

heh, pluska si z nás robí dobrý deň, na pondelok nám sľúbili dlhšiu verziu včerajšieho miničkánku a oni to doplnili o ženskú módu :lol: tak dievčatá, farbou číslo jeden bude kombinácia ružovej, červenej a čiernej. K farbám jari sa pridáva aj modrá, no presadia sa aj farby zeme, najmä tie púštne. :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Jana » 18 dub 2011, 10:09

Sidney píše:
Esti píše:
Sidney píše:Pre Janku a Esti: Ten maly disk sice dam do Macu, ale bohuzial potrebovala by som vyssiu verziu systemu instalovat. To si v robote nemozem dovolit. Este to mozem skusit dat byvalemu kolegovi, ten ma v robote urcite leoparda (system)... Ak teda chcete a vydrzite... :wink: Dohodnem sa s nim...


... vydržím, mám trénink! :lol: :lol:



tak do konca tyzdna... ktoreho, to netusim :mrgreen:

Vidím že následuješ našeho guru :lol: .
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Sidney » 18 dub 2011, 10:18

[/quote]

... vydržím, mám trénink! :lol: :lol:[/quote]


tak do konca tyzdna... ktoreho, to netusim :mrgreen:[/quote]
Vidím že následuješ našeho guru :lol: .[/quote]




Moj guru to neni, to sa len tak okolnosti nazbierali, to Miranda mi brani v normalnych aktivitach v robote, furt len robit treba... :!:
Neboj, maso budem jest... :mrgreen: A hladat ho v misach na dovolenkach... :P Aj krestanom ostanem, nestanem sa budhistom :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Kaja » 18 dub 2011, 11:16

Iva píše:
fanusicka píše:video v pluske má aj pokračovanie, neviem ako vám, ale mne to zobrazovalo iba Sweet child o mine a potom to skončilo, ale teraz je tam aj taký minirozhovor :D
http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-k ... vkach.html


mne to nejde spustit kruci :cry:
jani1 diiiky

To video ani mne dnes nešlo, ale keď som si ho chvíľu nevšímala, napokon sa spustilo, skús vydržať, neviem, čo to tam majú za systém
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Jana » 18 dub 2011, 11:23

Sidney píše:


... vydržím, mám trénink! :lol: :lol:[/quote]


tak do konca tyzdna... ktoreho, to netusim :mrgreen:[/quote]
Vidím že následuješ našeho guru :lol: .[/quote]




Moj guru to neni, to sa len tak okolnosti nazbierali, to Miranda mi brani v normalnych aktivitach v robote, furt len robit treba... :!:
Neboj, maso budem jest... :mrgreen: A hladat ho v misach na dovolenkach... :P Aj krestanom ostanem, nestanem sa budhistom :roll: :roll: :roll:[/quote]
:lol: len aby! :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Franci » 18 dub 2011, 14:11

Jana píše:
Sidney píše:


... vydržím, mám trénink! :lol: :lol:



tak do konca tyzdna... ktoreho, to netusim :mrgreen:[/quote]
Vidím že následuješ našeho guru :lol: .[/quote]




Moj guru to neni, to sa len tak okolnosti nazbierali, to Miranda mi brani v normalnych aktivitach v robote, furt len robit treba... :!:
Neboj, maso budem jest... :mrgreen: A hladat ho v misach na dovolenkach... :P Aj krestanom ostanem, nestanem sa budhistom :roll: :roll: :roll:[/quote]
:lol: len aby! :wink:[/quote]

:D :D :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Sidney » 19 dub 2011, 07:13

Pisala som uz chlapikovi ohladom tej nahravky, tak uvidim... :roll: :roll: :roll:
A Jani, tomu ver... :wink: Normalne mame Velku noc doma a uz sa chystame udene kupit, vsetko je OK... :)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2011, 07:17

fanusicka píše:heh, pluska si z nás robí dobrý deň, na pondelok nám sľúbili dlhšiu verziu včerajšieho miničkánku a oni to doplnili o ženskú módu :lol: tak dievčatá, farbou číslo jeden bude kombinácia ružovej, červenej a čiernej. K farbám jari sa pridáva aj modrá, no presadia sa aj farby zeme, najmä tie púštne. :lol: :mrgreen:


Ano ? a ja ze farbou novej sezony je koralova a udajne i tyrkysova :lol: ..musim skuknut. A buduci tyden sa v Ostrave dozviem, co si kupit na sezonu jesen-zima :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Košice, OC Optima, 16.4.2011

Příspěvekod Henrieta » 19 dub 2011, 08:07

ewilyn píše:
fanusicka píše:heh, pluska si z nás robí dobrý deň, na pondelok nám sľúbili dlhšiu verziu včerajšieho miničkánku a oni to doplnili o ženskú módu :lol: tak dievčatá, farbou číslo jeden bude kombinácia ružovej, červenej a čiernej. K farbám jari sa pridáva aj modrá, no presadia sa aj farby zeme, najmä tie púštne. :lol: :mrgreen:


Ano ? a ja ze farbou novej sezony je koralova a udajne i tyrkysova :lol: ..musim skuknut. A buduci tyden sa v Ostrave dozviem, co si kupit na sezonu jesen-zima :lol:


Tie budú farbou číslo dva :mrgreen: , ale asi ich uprednostním pred farbami zeme. To je dobré, že pri :miro: sa vlastne dozvieme módne trendy komplet na všetky sezóny. :D
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Duben 2011

cron