Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

NItra, 14.5.2011

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Kaja » 19 kvě 2011, 13:55

Sidney píše: Takze porovnavas staru dobru anglicku rytmickejsiu verziu s pomalsou a horsou slovenskou :?: Zaujimave. Vidim, ze Adam a Roman maju iny typ gitary. Nie som nejaky odbornik, ale zda sa mi, ze tie elektricke gitary nie su vsetky zvukovo zhodne... Nemyslim si, ze Baby je tazka na zahratie pre dobreho gitaristu, skor by som si v ich podani chcela vypocut nejake griffy napriklad AC/DC... A potom by som porovnala. Btw: Nemohli by sa vratit k tej eng verzii :mrgreen: Pochybujem, zeby Miro siel az do nejakeho metalu pomaly, tipujem skor ten stred. S moc tvrdymi vecami by tu nemal sancu. Ale ja neviem ako sa toto posudzuje, pre mna je napriklad ten Neighbourhood tak cosi viac jak stred, ak pritvrdi tak, bude OK. Ak by nepritvrdil, len by si uskodil... Je predsa rocker, ci nie :?: Tvrdsie hraje predsa TP a chodis na nich, tak potom nerozumiem... :?: KC je povazovany za hardrock a paci sa ti to :wink: Uvidime Jani... :roll: :roll: :roll:

Súhlas, Sidney :) :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Lenka » 19 kvě 2011, 14:05

Jani jo Roman hraje dobře ale Adam je taky skvělej,hlavně si uvědom kolik je Romanovi a kolik Adamovi ale abych řekla pravdu nemám o Adama strach že by se snad ztratil možná bude ve věku Romana lepším kytaristou než on nebo aspoň na jeho úrovni :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Jana » 19 kvě 2011, 14:10

Misuna píše:Vyhrál gitariádu a v 16 letech, jednou nechá Romana daleko za sebou :wink: Co se týká sex apealu, pro mě to byl vždycky Miro Bitomský nebo Tamás Belicza :D

U mňa Miro a Roman alebo opačne? :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Jana » 19 kvě 2011, 14:18

[quote="Jana"][quote="Misuna"]Vyhrál gitariádu a v 16 letech, jednou nechá Romana daleko za sebou :wink: Co se týká sex apealu, pro mě to byl vždycky Miro Bitomský nebo Tamás Belicza :D[/quoteP
Pra mňa Bitomský a Belicza málo nežný, romantický.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Iva » 19 kvě 2011, 14:37

fanusicka píše:
Jana píše:Adam ešte na Romana ani v hraní nemá. Ešte ozaj nie. To že hrá na akustickej gitare je fajin, ale mrštný ako Roman on nikdy nebude :( . Určite, bude sa v hraní zlepšovať avšak temperament sa nedá nacvičiť, získať, to je vec genetiky. Igorovi vôbec nevadí že ho Roman svojou osobou skoro zatieňuje, veď prečo aj, je to všetkým ku prospechu. 8) Rosemaid má vraj pritvrdiť :? , a Adam sa mi zdá veľmi sladký :| . Uvidíme, možno z roztomilého kuriatka vyrastie parádny kohút. Neviem, možno :miro: potreboval niekoho, koho by si mohol podľa seba vyformovať. Roman bol už hotový muzikant.

Jani, po prečítaní tohto a predošlého príspevku ma skoro vykotilo zo stoličky :evil: to je riadne naivný sen - návrat Romana. Keď si pozrieš kalendár TP a RD (keď nám niekedy koncom mesiac, pribudnú nové akcie), vieš si predstaviť, že by sa to dalo zosúladiť? Vždy by musela jedna kapela ustúpiť na úkor druhej a nastala by stagnácia. Prečo by mali obe kapely stagnovať, keď môžu napredovať? Nie som žiaden odborník na hru na gitaru a nikdy ním ani nebudem. Ale mám uši a počujem - Roman je výborný gitarista, má sexepíl, prirodzený pohyb na javisku. ALE telom a dušou patrí k TP. Je ich neodmysliteľnou súčasťou. TP si neviem predstaviť bez Romana, ale RD si tak viem predstaviť :wink: Tiež som bola z toho smutná, keď som sa dozvedela, že Romi odchádza, ale verila som, že nájdu adekvátnu náhradu a že prestanú žabomyšie vojny medzi týmito dvomi kapelami. Adam je sympatický mladý chlapec, opäť si dovolím tvrdiť, že výborný gitarista (viď videá z Jičína - Ivka a Jarka ďakujem Vám). Určite na ňom vidno zlepšenie počas posledných týždňov. Veď sa musel oťukať a pomaly si na to pódium zvyká. Je víťaz Gitariády 2010, ten titul nezískal len tak pre nič za nič. Na svoj vek je výborný :thumbup: :thumbup:


:thumbup:
za cervene :thumbup: :thumbup: :thumbup: :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Franci » 19 kvě 2011, 15:47

Jana píše:
Misuna píše:Vyhrál gitariádu a v 16 letech, jednou nechá Romana daleko za sebou :wink: Co se týká sex apealu, pro mě to byl vždycky Miro Bitomský nebo Tamás Belicza :D

U mňa Miro a Roman alebo opačne? :wink:

Aj u mňa to tak bolo. Roman bol veľmi zlatý a čo tu baby dali fotky, keď už bol s TP, tam bol zlatučký tiež a slušalo mu to... Ale mne sa veľmi páči i Adam. Ja neviem, ja to tak nevnímam kto hrá lepšie na gitaru. Mne sa páčia obaja. No je mi ľúto, že Roman už nie je v Rosemaid. Ale načo ho vlastne Miro bral, keď hrla v inej kapele???? :roll: Neviem neviem, či tie slávne vtipy neplatia skôr na mužov, lebo náš Miro teda riadne blbosti robí :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Kveta » 19 kvě 2011, 16:40

[quote="Sidney"]

Takze porovnavas staru dobru anglicku rytmickejsiu verziu s pomalsou a horsou slovenskou :?: Zaujimave. Vidim, ze Adam a Roman maju iny typ gitary. Nie som nejaky odbornik, ale zda sa mi, ze tie elektricke gitary nie su vsetky zvukovo zhodne... Nemyslim si, ze Baby je tazka na zahratie pre dobreho gitaristu, skor by som si v ich podani chcela vypocut nejake griffy napriklad AC/DC... A potom by som porovnala. Btw: Nemohli by sa vratit k tej eng verzii :mrgreen: Pochybujem, zeby Miro siel az do nejakeho metalu pomaly, tipujem skor ten stred. S moc tvrdymi vecami by tu nemal sancu. Ale ja neviem ako sa toto posudzuje, pre mna je napriklad ten Neighbourhood tak cosi viac jak stred, ak pritvrdi tak, bude OK. Ak by nepritvrdil, len by si uskodil... Je predsa rocker, ci nie :?: Tvrdsie hraje predsa TP a chodis na nich, tak potom nerozumiem... :?: KC je povazovany za hardrock a paci sa ti to :wink: Uvidime Jani... :roll: :roll: :roll:[/

Je to v tom ,baby po angl.sa mi viac páči nebude to v hudobnikoch a nejako sa zabudlo na pesničku Alone ktora sa mi tiež páčila. :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Esti » 19 kvě 2011, 16:42

jana1 píše:
Sidney píše:
Takze porovnavas staru dobru anglicku rytmickejsiu verziu s pomalsou a horsou slovenskou :?: Zaujimave. Vidim, ze Adam a Roman maju iny typ gitary. Nie som nejaky odbornik, ale zda sa mi, ze tie elektricke gitary nie su vsetky zvukovo zhodne... Nemyslim si, ze Baby je tazka na zahratie pre dobreho gitaristu, skor by som si v ich podani chcela vypocut nejake griffy napriklad AC/DC... A potom by som porovnala. Btw: Nemohli by sa vratit k tej eng verzii :mrgreen: Pochybujem, zeby Miro siel az do nejakeho metalu pomaly, tipujem skor ten stred. S moc tvrdymi vecami by tu nemal sancu. Ale ja neviem ako sa toto posudzuje, pre mna je napriklad ten Neighbourhood tak cosi viac jak stred, ak pritvrdi tak, bude OK. Ak by nepritvrdil, len by si uskodil... Je predsa rocker, ci nie :?: Tvrdsie hraje predsa TP a chodis na nich, tak potom nerozumiem... :?: KC je povazovany za hardrock a paci sa ti to :wink: Uvidime Jani... :roll: :roll: :roll:[/

Je to v tom ,baby po angl.sa mi viac páči nebude to v hudobnikoch a nejako sa zabudlo na pesničku Alone ktora sa mi tiež páčila. :)


"Čo sa týka zabudnutých" songů, tak jen doufám a věřím, že nejsou ztraceny navždy :cry: . Taky je mi smutno po EN Baby :oops:
Snad jednou ........ :D
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Paula » 19 kvě 2011, 17:12

Esti píše:
jana1 píše:
Je to v tom ,baby po angl.sa mi viac páči nebude to v hudobnikoch a nejako sa zabudlo na pesničku Alone ktora sa mi tiež páčila.


"Čo sa týka zabudnutých" songů, tak jen doufám a věřím, že nejsou ztraceny navždy :cry: . Taky je mi smutno po EN Baby :oops:
Snad jednou ........ :D

verím, že zabudnuté songy raz ožijú :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Sidney » 19 kvě 2011, 20:45

Tak tak som to myslela, porovanavat uplne cosi ine... Ang Baby ma uplne iny svih, otvorim si SK Baby, kde hra Roman, na druhe okno SK Baby kde hra tento Adam a je to to iste kvalitou... Lebo jedna je horsia a druha lepsia, ale to sa tu uz riesilo... 8) :roll: 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Henrieta » 20 kvě 2011, 12:52

Jana píše:
Misuna píše:Vyhrál gitariádu a v 16 letech, jednou nechá Romana daleko za sebou :wink: Co se týká sex apealu, pro mě to byl vždycky Miro Bitomský nebo Tamás Belicza :D

U mňa Miro a Roman alebo opačne? :wink:

U mňa čo sa týka sexepealu: 1.miesto Šmajda a Belicza
2.miesto Jaro Žigo
potom dlho nič
3.miesto Bitomský
potom zas dlho nič
4.potom ten Roman snáď
(toho nového mladého nie som schopná zhodnotiť nakoľko je dcérin rovesník a to je už na mňa moc)
Týmto sa tu ja teraz zaoberám :lol: už idem, už mi letí lietadlo o chvilu, čaute. :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Franci » 20 kvě 2011, 13:04

Henrieta píše:
Jana píše:
Misuna píše:Vyhrál gitariádu a v 16 letech, jednou nechá Romana daleko za sebou :wink: Co se týká sex apealu, pro mě to byl vždycky Miro Bitomský nebo Tamás Belicza :D

U mňa Miro a Roman alebo opačne? :wink:

U mňa čo sa týka sexepealu: 1.miesto Šmajda a Belicza
2.miesto Jaro Žigo
potom dlho nič
3.miesto Bitomský
potom zas dlho nič
4.potom ten Roman snáď
(toho nového mladého nie som schopná zhodnotiť nakoľko je dcérin rovesník a to je už na mňa moc)
Týmto sa tu ja teraz zaoberám :lol: už idem, už mi letí lietadlo o chvilu, čaute. :lol:

Ahoj! Peknú dovolenku a vráť sa nám zdravá a živá a oddýchnutá. :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Kaja » 20 kvě 2011, 13:09

Henrieta píše:
Jana píše:
Misuna píše:Vyhrál gitariádu a v 16 letech, jednou nechá Romana daleko za sebou :wink: Co se týká sex apealu, pro mě to byl vždycky Miro Bitomský nebo Tamás Belicza :D

U mňa Miro a Roman alebo opačne? :wink:

U mňa čo sa týka sexepealu: 1.miesto Šmajda a Belicza
2.miesto Jaro Žigo
potom dlho nič
3.miesto Bitomský
potom zas dlho nič
4.potom ten Roman snáď
(toho nového mladého nie som schopná zhodnotiť nakoľko je dcérin rovesník a to je už na mňa moc)
Týmto sa tu ja teraz zaoberám :lol: už idem, už mi letí lietadlo o chvilu, čaute. :lol:


Tak šťastnú cestu :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod Paula » 20 kvě 2011, 13:43

Henrieta píše:Týmto sa tu ja teraz zaoberám :lol: už idem, už mi letí lietadlo o chvilu, čaute. :lol:

Heni, šťastnú cestu a oddýchni si :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: NItra, 14.5.2011

Příspěvekod ewilyn » 21 kvě 2011, 10:31

Sidney píše:Tak tak som to myslela, porovanavat uplne cosi ine... Ang Baby ma uplne iny svih, otvorim si SK Baby, kde hra Roman, na druhe okno SK Baby kde hra tento Adam a je to to iste kvalitou... Lebo jedna je horsia a druha lepsia, ale to sa tu uz riesilo... 8) :roll: 8)


no i mne chyba Baby EN, tu SK verziu akosi ignorujem, dokonca v Tinci som akosi ani nezaznamenala, ze ju hrali :roll: :) . A Jani vidno, ze odbornik na hru na gitaru teda nie si- ano Roman je komplexny gitarista, i pre mna je tam i sexapeal, dynamickost, pohyb, roste vseto....ale Adam technicky uz teraz je lepsi , a co sa tyka podioveho prejau- je to daleko, daleko lepsie, ako som cakala a fakt z koncertu na koncert vidno obrovsky progres. Komunikacia chalanov najavisku je uz teraz perfektna, este ale musi trosku zlepsit komunikaciu s publikom- ale to je trochu i Tamiho problem ( casto hra nam chrbtom)- ale ja verim ze stale vacsou zohratostou chalanov a vyhratostou to pride samo....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Gazdovské trhy,OC-Galéria, (Nitra,SK) 14.5.2011

cron