Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Donovaly 13. 2. 2011

Donovaly 13.2.

Příspěvekod ewilyn » 13 úno 2011, 20:26

Tak tema k dnesnemu konciku- na donovaly vyrazili Lilie, Esti, Kaja s Timi i Iva.

ma prve info od Lilie- koncert perfektny, strasne zima, podarilo sa im po koncerte s Mirom i pokecat.
p.s.-farbu trencli tentokrat Lilie nezahliadla :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Donovaly 13.2.

Příspěvekod Lenka » 13 úno 2011, 21:01

ewilyn píše:Tak tema k dnesnemu konciku- na donovaly vyrazili Lilie, Esti, Kaja s Timi i Iva.

ma prve info od Lilie- koncert perfektny, strasne zima, podarilo sa im po koncerte s Mirom i pokecat.
p.s.-farbu trencli tentokrat Lilie nezahliadla :lol:

Ewi díky za info -Zuzka mi psala SMS ale teprve teď jsem dorazila k PC:-)
No má štěstí že je v týhle zimě neukazoval by dostal na zadek :oops: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Kaja » 13 úno 2011, 21:15

Ja som sa asi prvá dostala domov, takže pár slov o koncerte. Konečne som sa dostala na koncert s Timeou. Prišli sme pred obedom a motali sme sa chvíľu okolo psov a musherov, medzi ktorými sme mali známych a priateľov. Stretli sme 2 premrznuté dievčence - Liliu a Ester. Pred Mirom hrali Kabát Revival a zrejme hrali dobre, lebo aj Miro si myslel, že vystupuje po Kabátoch. :lol: Hrali fakt dobre, ale nemali nejako veľa divákov, Mirovi sa nazbieralo viac. V hodine "H" sme sa zišli pri pódiu s Ester, Liliou, Ivkou, Vandou, Jankou. Po dosť dlhej zvukovej skúške (zvuk nebol ktoviečo, ešte aj Miro robil úpravy počas koncertu), vyštartoval na javisko aj blonďák. Ak som mala trochu obavy, či cez dovolenku nezabudol spievať, tak ma z toho vyviedol, spieval výborne, kapela šlapala. Koncert bol zostavený veľmi dobre, väčšinou z pokojnejších vlastných vecí, doplnených vecami na zahriatie ako Hush, Enter Sandman, Welcom to the Jungle. Z vlastných si pamätám Čo sa týka lásky, Pod vodou, Last Forever, Kvapky, dievčatá doplnia. Miro mal dobrú náladu, pesničky uvádzal s humorom, aj nejaké vtipy porozprával, kým Mirovi Bitomskému haprovala aparatúra. Chvíľu sa chcel ísť radšej lyžovať, pretože mal výhľad na lyžiarsky svah, ale keď mu z obecenstva povedali, že je to samý ľad, rozhodol sa pokračovať. Bol to pekný koncert, veď ho uvidíte, pretože Ivka poctivo natáčala. Pri pódiu mal aj malé žabky. čo svedomito pišťali. :lol: A nejaká dáma z hľadiska tam stále naňho pokrikovala nejaké somariny, neviem, čo to bol za miestny folkl´or, narážala na ten jeho princeznovský prevlek. Ale asi bola len taká prostoreká a chcela pokecať. :) :roll: Čo ešte? Miro výborne vyzeral, bol dnes v čierno - červenom, čo mu fakt pristane a mal pekné vlasy, nejaký ľahký make-up bol, ale celkovo vyzeral skvele. :D Trochu mu chudákovi mrzli ruky, nám bolo tiež zima, už po pár hodinách vonku, navyše zašlo slniečko (neznieslo konkurenciu na javisku), ešte viac mi začalo byť zima, keď Miro v polovici koncertu zhodil bundu. :lol: Po koncerte som ešte dievčatá fotila s Mirom, oni potom ešte vytiahli Mirka niekam na pivo, tak porozprávajú, my s Timeou sme nemali pocit, že by sme mu zrovna my dve chýbali ku šťastiu a Timei už bola zima a chcela sa zbaliť, pretože zajtra odchádza, tak sme sa pobrali domov. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod gatla » 13 úno 2011, 21:25

Díky,Kaji za pěkný report :thumbup:
Zimu vám teda nezavidím,ale podovolenkový vydařený koncert jooo 8)
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Lenka » 13 úno 2011, 21:26

Kaja píše:Ja som sa asi prvá dostala domov, takže pár slov o koncerte. Konečne som sa dostala na koncert s Timeou. Prišli sme pred obedom a motali sme sa chvíľu okolo psov a musherov, medzi ktorými sme mali známych a priateľov. Stretli sme 2 premrznuté dievčence - Liliu a Ester. Pred Mirom hrali Kabát Revival a zrejme hrali dobre, lebo aj Miro si myslel, že vystupuje po Kabátoch. :lol: Hrali fakt dobre, ale nemali nejako veľa divákov, Mirovi sa nazbieralo viac. V hodine "H" sme sa zišli pri pódiu s Ester, Liliou, Ivkou, Vandou, Jankou. Po dosť dlhej zvukovej skúške (zvuk nebol ktoviečo, ešte aj Miro robil úpravy počas koncertu), vyštartoval na javisko aj blonďák. Ak som mala trochu obavy, či cez dovolenku nezabudol spievať, tak ma z toho vyviedol, spieval výborne, kapela šlapala. Koncert bol zostavený veľmi dobre, väčšinou z pokojnejších vlastných vecí, doplnených vecami na zahriatie ako Hush, Enter Sandman, Welcom to the Jungle. Z vlastných si pamätám Čo sa týka lásky, Pod vodou, Last Forever, Kvapky, dievčatá doplnia. Miro mal dobrú náladu, pesničky uvádzal s humorom, aj nejaké vtipy porozprával, kým Mirovi Bitomskému haprovala aparatúra. Chvíľu sa chcel ísť radšej lyžovať, pretože mal výhľad na lyžiarsky svah, ale keď mu z obecenstva povedali, že je to samý ľad, rozhodol sa pokračovať. Bol to pekný koncert, veď ho uvidíte, pretože Ivka poctivo natáčala. Pri pódiu mal aj malé žabky. čo svedomito pišťali. :lol: A nejaká dáma z hľadiska tam stále naňho pokrikovala nejaké somariny, neviem, čo to bol za miestny folkl´or, narážala na ten jeho princeznovský prevlek. Ale asi bola len taká prostoreká a chcela pokecať. :) :roll: Čo ešte? Miro výborne vyzeral, bol dnes v čierno - červenom, čo mu fakt pristane a mal pekné vlasy, nejaký ľahký make-up bol, ale celkovo vyzeral skvele. :D Trochu mu chudákovi mrzli ruky, nám bolo tiež zima, už po pár hodinách vonku, navyše zašlo slniečko (neznieslo konkurenciu na javisku), ešte viac mi začalo byť zima, keď Miro v polovici koncertu zhodil bundu. :lol: Po koncerte som ešte dievčatá fotila s Mirom, oni potom ešte vytiahli Mirka niekam na pivo, tak porozprávajú, my s Timeou sme nemali pocit, že by sme mu zrovna my dve chýbali ku šťastiu a Timei už bola zima a chcela sa zbaliť, pretože zajtra odchádza, tak sme sa pobrali domov. :)

Kaji díky za reportík,hlavně že jste si to užili a nezmrzli:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod adélka » 13 úno 2011, 21:27

gatla píše:Díky,Kaji za pěkný report :thumbup:
Zimu vám teda nezavidím,ale podovolenkový vydařený koncert jooo 8)


Taky děkuji Kaja, jsi fakt obětavá fanynka v té zimě. :thumbup: Ale radím Ti dát si něco ostrého pro zahřátí jako prevenci nachlazení. :!: :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Kotě » 13 úno 2011, 21:30

Kaji díky za přiblížení atmosféry. Je super že jste si to tak užily! :thumbup: A hlavně že blonďák nezapomněl zpívat :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 13 úno 2011, 21:30

Káji moc děkujeme za report :) Dobře, že jste si to i přes tu zimu užili,jak vy, tak Miro s kapelou :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Bára » 13 úno 2011, 21:36

Díky Kaji :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Ivana » 13 úno 2011, 21:41

Pekný reportík. Ďakujem.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod debbie » 13 úno 2011, 22:13

Díky Káji, super reportík..už jsem se nemohla dočkat..hlavně, že jste si to užily a přežily tu zimu.. :thumbup: :thumbup: :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Kveta » 13 úno 2011, 23:35

Jej no konečne pekne správy dík Kaja.Ja by som v tej zime nevydržala :) čakám na teplejšie dni.Tešim sa na foto a video. :) :) :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Paula » 13 úno 2011, 23:56

Kaji, veľmi pekne si nám opísala atmosféru, určite ste mali skvelý zážitok, veď ako vždy :D a blonďák nám nezabudol spievať, paráda :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Esti » 14 úno 2011, 00:40

Kaji, krásně popsáno :thumbup:
Jelikož jsem úplně vyřízená a ještě mi nerozmrzl mozek ani ruce, abych tu básnila taky :lol: , nechám to na Lilii, aby vše sepsala zítra i za mně! :D
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Donovaly 13. 2. 2011

Příspěvekod Macyáš » 14 úno 2011, 00:40

Po tak dlouhé pauze, co nebylo Mira vidět, mám s tímhle koncertem takový slavnostní pocit, jako když to bylo poprvé.. :D
Takže huráá, žije ! A letošní sezona je odstartovaná :thumbup:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Další

Zpět na MS psich zaprahu (Donovaly, SK) - 13. 2. 2011

cron