Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Košice

Re: Košice

Příspěvekod Kaja » 23 pro 2010, 00:53

Ivana píše:Pluska sa dnes prekonala, zaradila video s koncertu aj s :miro: na svoje stránky, síce krátke, ale je tam
http://www.pluska.sk/video/?video=5968

No ktoviečo tam nedali. To mohli dať tie kissmanove kvalitné videá.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Košice

Příspěvekod Paula » 23 pro 2010, 01:01

Kaja píše:
Ivana píše:Pluska sa dnes prekonala, zaradila video s koncertu aj s :miro: na svoje stránky, síce krátke, ale je tam
http://www.pluska.sk/video/?video=5968

No ktoviečo tam nedali. To mohli dať tie kissmanove kvalitné videá.

u plusky považujem i toto za úspech :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Košice

Příspěvekod Lenka » 23 pro 2010, 03:02

Ivana píše:Pluska sa dnes prekonala, zaradila video s koncertu aj s :miro: na svoje stránky, síce krátke, ale je tam
http://www.pluska.sk/video/?video=5968

To jsem se zase pobavila :lol: :lol: :lol:
Díky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Košice

Příspěvekod Bára » 23 pro 2010, 11:09

Henrieta píše:
Ivana píše:Hallelujah, spievajú s ním, paráda
http://www.youtube.com/user/kissman188# ... TUGDR-CsNM

Veľmi pekne zaspieval všetky tri skladby. A aj parádne vyzeral, on ešte aj s tým červeným nosom vyzerá tak štýlovo. Asi by nám mala prísť Baraccuda otvoriť oči, lebo takto nenavarím ani vianočnú večeru. :oops: :roll:
Krásně to zazpíval, ten chrapláček je dokonalej a tady se do toho mohl i víc opřít než při tý společný :thumbup: Ale já tušila, že to tam je a on tam dokáže pokaždý dát něco jinýho :!: Nikdy :!: , nikdy :!: to není jako přes kopírák :thumbup: Krásný :miro: .
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Košice

Příspěvekod mari » 23 pro 2010, 11:19

Bára píše:Krásně to zazpíval, ten chrapláček je dokonalej a tady se do toho mohl i víc opřít než při tý společný :thumbup: Ale já tušila, že to tam je a on tam dokáže pokaždý dát něco jinýho :!: Nikdy :!: , nikdy :!: to není jako přes kopírák :thumbup: Krásný :miro: .

Tiež si myslím , ale môj manžel zalamentoval . Jéééžiš , to o čo sa ten Smajda pokúša :roll: Každý to pochopí po svojom .... :?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Košice

Příspěvekod Bára » 23 pro 2010, 11:41

mari píše:
Bára píše:Krásně to zazpíval, ten chrapláček je dokonalej a tady se do toho mohl i víc opřít než při tý společný :thumbup: Ale já tušila, že to tam je a on tam dokáže pokaždý dát něco jinýho :!: Nikdy :!: , nikdy :!: to není jako přes kopírák :thumbup: Krásný :miro: .

Tiež si myslím , ale môj manžel zalamentoval . Jéééžiš , to o čo sa ten Smajda pokúša :roll: Každý to pochopí po svojom .... :?
Tohle já vůbec neřeším, můj muž má hudební hluch a ani nepředstírá, že tomu rozumí. Ale hudbu poslouchá rád a maximálně odsoudí úplně blbej text( MIG 21, Nightwork) a recitujícího zpěváka. Protože mu to rádia předkládají jako hlavní menu, tak poslouchá jen Radiožurnál (ti se nejdál snad dostali k Lucii a občas Langerový) a vyžádal si několik CD do auta. Šmajdu poslouchá, takže mu tam asi nic moc nevadí :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Košice

Příspěvekod Lilie » 23 pro 2010, 12:12

Ahooooj všem :D :D Dorazila jsem ve tři ráno, tož až teď rozlepuju oči a píšu svůj 25. reportík :D Ale stálo to......za osm hodin otlačování si p..ele po cestě :lol: Tímto si Vás dovoluji pozvat do registrovaných :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Košice

Příspěvekod zariva_kometka » 23 pro 2010, 12:15

Lilie píše:Ahooooj všem :D :D Dorazila jsem ve tři ráno, tož až teď rozlepuju oči a píšu svůj 25. reportík :D Ale stálo to......za osm hodin otlačování si p..ele po cestě :lol: Tímto si Vás dovoluji pozvat do registrovaných :wink:


:thumbup: ďakujem :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Košice

Příspěvekod Jana » 23 pro 2010, 12:53

Lilie píše:Ahooooj všem :D :D Dorazila jsem ve tři ráno, tož až teď rozlepuju oči a píšu svůj 25. reportík :D Ale stálo to......za osm hodin otlačování si p..ele po cestě :lol: Tímto si Vás dovoluji pozvat do registrovaných :wink:

Hurááá :!: :!: :!: Chýbala si nám. Ja som už chcela požiadať políciu (vlastne interpol) aby po Tebe dali vyhlásiť celosvetové pátranie. Trestuhodne nám chýbal Tvoj humor a tak sme Ťa z núdze so Sidney a Kajkou neplnohodnotne zastúpili a v krikľavých farbách vykreslili život s Mirom na farme pri mori ala Mormoni. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice

Příspěvekod Lilie » 23 pro 2010, 13:05

Jana píše:
Lilie píše:Ahooooj všem :D :D Dorazila jsem ve tři ráno, tož až teď rozlepuju oči a píšu svůj 25. reportík :D Ale stálo to......za osm hodin otlačování si p..ele po cestě :lol: Tímto si Vás dovoluji pozvat do registrovaných :wink:

Hurááá :!: :!: :!: Chýbala si nám. Ja som už chcela požiadať políciu (vlastne interpol) aby po Tebe dali vyhlásiť celosvetové pátranie. Trestuhodne nám chýbal Tvoj humor a tak sme Ťa z núdze so Sidney a Kajkou neplnohodnotne zastúpili a v krikľavých farbách vykreslili život s Mirom na farme pri mori ala Mormoni. :wink:


:shock: :shock: :o :o To jsem ještě nečetla, jdu na to :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Košice

Příspěvekod Henrieta » 23 pro 2010, 14:42

Tie tetušky sa chovali ako ja keby som mala vypité. Chudák Miro by utekal kade ľahšie. :mrgreen: Inak mne sa to Hallelujah páči celé v jeho podaní viac ako keď to spievali traja a Chodúr mi tam teda absolútne nechýba. Strašne mu sadne táto pieseň.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Košice

Příspěvekod adélka » 23 pro 2010, 14:50

Henrieta píše:Tie tetušky sa chovali ako ja keby som mala vypité. Chudák Miro by utekal kade ľahšie. :mrgreen: Inak mne sa to páči celé v jeho podaní viac ako keď to spievali traja a Chodúr mi tam teda absolútne nechýba. Strašne mu sadne táto pieseň.


Mně se v té trojici zdál nejslabší, bylo slyšet, že má slabší hlas a není tak vyzpívaný (taky měl angínu), ale v Košicích se mu to Hallelujah opravdu moc povedlo. :thumbup: To bylo jiný kafe než v té Hodine deťom. :thumbup:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Košice

Příspěvekod Henrieta » 23 pro 2010, 15:27

adélka píše:
Henrieta píše:Tie tetušky sa chovali ako ja keby som mala vypité. Chudák Miro by utekal kade ľahšie. :mrgreen: Inak mne sa to páči celé v jeho podaní viac ako keď to spievali traja a Chodúr mi tam teda absolútne nechýba. Strašne mu sadne táto pieseň.


Mně se v té trojici zdál nejslabší, bylo slyšet, že má slabší hlas a není tak vyzpívaný (taky měl angínu), ale v Košicích se mu to Hallelujah opravdu moc povedlo. :thumbup: To bylo jiný kafe než v té Hodine deťom. :thumbup:

Mne sa tam vôbec nezdal najslabší, on má proste iný hlas ako tí dvaja, on nikdy nebude mať taký prenikavý hutný hlas ako oni a práve to sa mne páči, ale to je vec názoru. Napr. moja dcéra si to púšťa tak, že preskočí na začiatku Chodúra, že to sa nedá, že to je jak v opere.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Košice

Příspěvekod ewilyn » 23 pro 2010, 16:47

Lilie píše:Ahooooj všem :D :D Dorazila jsem ve tři ráno, tož až teď rozlepuju oči a píšu svůj 25. reportík :D Ale stálo to......za osm hodin otlačování si p..ele po cestě :lol: Tímto si Vás dovoluji pozvat do registrovaných :wink:


Zuzi, diki :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Košice

Příspěvekod Franci » 23 pro 2010, 17:43

lucka1992 píše:
zariva_kometka píše:
lucka1992 píše:škoda že ten zaznam je tak potichu


přesně :-/ Ale jsem ráda, že jsem slyšela Hallelujah celé jenom od Mira, to je něco krásného :-))))

heh ale ty tety co snim dělali nebo kdo to byl :-D

Tety to neboli. Boli to nejaké deti.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Vianočny koncert detskej onkologie (Košice, SK) 21. 12. 2010

cron