Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Košice

Re: Košice

Příspěvekod mari » 23 pro 2010, 20:51

Franci píše:Tety to neboli. Boli to nejaké deti.

Franci , to neboli deti , boli to nejaké herečky , ktoré robievajú klaunov , aby zabavili deti ... Podľa mňa boli úplne super strelené , také ako mali byť :thumbup:
Aj v BA na detskej onkologii chodia na lôžkové oddelenie - na MDD a podobne ... :wink: Tam im niekedy tiež chodia rôzní speváci, herci , trošku to tam zmení atmosféru ...No niekedy aj nie , niektorých pacientov to skôr rozplače a oni tí speváci to majú potom ťažké -nevedia ako reagovať ....Zdá sa , že Miro to zvládal v pohode , nie je to jednoduché ... Takže za toto má u mňa veľké :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Košice

Příspěvekod Jana » 23 pro 2010, 22:05

adélka píše:
Henrieta píše:Tie tetušky sa chovali ako ja keby som mala vypité. Chudák Miro by utekal kade ľahšie. :mrgreen: Inak mne sa to páči celé v jeho podaní viac ako keď to spievali traja a Chodúr mi tam teda absolútne nechýba. Strašne mu sadne táto pieseň.


Mně se v té trojici zdál nejslabší, bylo slyšet, že má slabší hlas a není tak vyzpívaný (taky měl angínu), ale v Košicích se mu to Hallelujah opravdu moc povedlo. :thumbup: To bylo jiný kafe než v té Hodine deťom. :thumbup:

Presna môj nzor Adelka. On to fakt v tom hrdle má, len to ešte nie vždy vie dať z neho von. A keď sa naučí spievať čisto, to len bude paráda. Už teraz sa teším. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice

Příspěvekod adélka » 23 pro 2010, 22:19

Jana píše:
adélka píše:
Henrieta píše:Tie tetušky sa chovali ako ja keby som mala vypité. Chudák Miro by utekal kade ľahšie. :mrgreen: Inak mne sa to páči celé v jeho podaní viac ako keď to spievali traja a Chodúr mi tam teda absolútne nechýba. Strašne mu sadne táto pieseň.


Mně se v té trojici zdál nejslabší, bylo slyšet, že má slabší hlas a není tak vyzpívaný (taky měl angínu), ale v Košicích se mu to Hallelujah opravdu moc povedlo. :thumbup: To bylo jiný kafe než v té Hodine deťom. :thumbup:

Presna môj nzor Adelka. On to fakt v tom hrdle má, len to ešte nie vždy vie dať z neho von. A keď sa naučí spievať čisto, to len bude paráda. Už teraz sa teším. :wink:


To já taky. :wink:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Košice

Příspěvekod Sidney » 26 pro 2010, 15:12

Henrieta píše:
adélka píše:
Henrieta píše:Tie tetušky sa chovali ako ja keby som mala vypité. Chudák Miro by utekal kade ľahšie. :mrgreen: Inak mne sa to páči celé v jeho podaní viac ako keď to spievali traja a Chodúr mi tam teda absolútne nechýba. Strašne mu sadne táto pieseň.


Mně se v té trojici zdál nejslabší, bylo slyšet, že má slabší hlas a není tak vyzpívaný (taky měl angínu), ale v Košicích se mu to Hallelujah opravdu moc povedlo. :thumbup: To bylo jiný kafe než v té Hodine deťom. :thumbup:

Mne sa tam vôbec nezdal najslabší, on má proste iný hlas ako tí dvaja, on nikdy nebude mať taký prenikavý hutný hlas ako oni a práve to sa mne páči, ale to je vec názoru. Napr. moja dcéra si to púšťa tak, že preskočí na začiatku Chodúra, že to sa nedá, že to je jak v opere.


Suhlas, on ma iny hlas ako oni. Segra napriklad tiez nema rada Chodurov hlas, ale na to Halleluja povedala, ze to su take chodurovske pesnicky, ze Mirovi sa tak nehodia. Takze aj takeho su nazory... Okrem toho rockeri nemaju nejake skolene hlasy a to je prave na tom dobre. Lebo ten Chodur ma sice prenikavy a silny hlas, ale vsetko spieva rovnako a to sa mne vobec nepaci... V Poprade mi stacilo pri tej One od U2, to bolo priserne volaco... Nezda sa mi, zeby Miro spieval uz nejako falosne, v SS mal este problemy pri nejakych pesnickach, teraz je to uz o dost lepsie.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Košice

Příspěvekod mari » 26 pro 2010, 21:23

Sidney píše:Suhlas, on ma iny hlas ako oni. Segra napriklad tiez nema rada Chodurov hlas, ale na to Halleluja povedala, ze to su take chodurovske pesnicky, ze Mirovi sa tak nehodia. Takze aj takeho su nazory... Okrem toho rockeri nemaju nejake skolene hlasy a to je prave na tom dobre. Lebo ten Chodur ma sice prenikavy a silny hlas, ale vsetko spieva rovnako a to sa mne vobec nepaci... V Poprade mi stacilo pri tej One od U2, to bolo priserne volaco... Nezda sa mi, zeby Miro spieval uz nejako falosne, v SS mal este problemy pri nejakych pesnickach, teraz je to uz o dost lepsie.

Mne sa v Brezne zdalo , že spieval dobre , nič falošné som si nevšimla ... Tiež nemusím Chodurovu farbu hlasu a ked spieva vyššie tony , ako by dávil :( , neviem to opísať , ale urobí taký nepríjemný zvuk , a to nezvládam počúvať :( One bolo v jeho podaní príšerné .....Miro možno nebol v spoločnom Halelujah veľmi výrazný , ale mne to takto vyhovovalo , tá pesnička má aj takúto kľudnejšiu pasáž a Mirovi sa to hodilo ...Mohli mu dať možno viac priestoru ...A zasa menej je niekedy viac ...
Mužovi sa Hallelujah v KE nepáčila (vlastne si to ani nechcel vypočuť ) ale moja krstná bola nadšená :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Košice

Příspěvekod Jana » 26 pro 2010, 22:25

mari píše:
Sidney píše:Suhlas, on ma iny hlas ako oni. Segra napriklad tiez nema rada Chodurov hlas, ale na to Halleluja povedala, ze to su take chodurovske pesnicky, ze Mirovi sa tak nehodia. Takze aj takeho su nazory... Okrem toho rockeri nemaju nejake skolene hlasy a to je prave na tom dobre. Lebo ten Chodur ma sice prenikavy a silny hlas, ale vsetko spieva rovnako a to sa mne vobec nepaci... V Poprade mi stacilo pri tej One od U2, to bolo priserne volaco... Nezda sa mi, zeby Miro spieval uz nejako falosne, v SS mal este problemy pri nejakych pesnickach, teraz je to uz o dost lepsie.

Mne sa v Brezne zdalo , že spieval dobre , nič falošné som si nevšimla ... Tiež nemusím Chodurovu farbu hlasu a ked spieva vyššie tony , ako by dávil :( , neviem to opísať , ale urobí taký nepríjemný zvuk , a to nezvládam počúvať :( One bolo v jeho podaní príšerné .....Miro možno nebol v spoločnom Halelujah veľmi výrazný , ale mne to takto vyhovovalo , tá pesnička má aj takúto kľudnejšiu pasáž a Mirovi sa to hodilo ...Mohli mu dať možno viac priestoru ...A zasa menej je niekedy viac ...
Mužovi sa Hallelujah v KE nepáčila (vlastne si to ani nechcel vypočuť ) ale moja krstná bola nadšená :D

Aj mne sa páčila najmä druhá a úplne najviac tretia sloha. :P Po prvom vypočutí som dostala husinu ako aj pri WG z Chodova (30.10) Som tieš zástaňkyou názoru že ak niekto podá pieseň s citom, vášňou, výrazom a hoc i nie úplne čisto (nie úplne falošne :wink: ), je to lepšie sko čiste precízne až strojovo presne zaspievaná vec bez emócií alebo len z ich miernou dávkou. To je najväčší mínus japonských technicky väčšinou mimoriadne zdatných hudobníkov. Ich spoločnosť, výchova učí city skrývať a ovládať sa. Čiže Miro by mal zamakať na technike a bude dobrý. To že uňho vidím pokrok som už písala. Len aby nestagnoval :!:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Košice

Příspěvekod mari » 26 pro 2010, 22:43

Jana píše:
mari píše:
Sidney píše:Suhlas, on ma iny hlas ako oni. Segra napriklad tiez nema rada Chodurov hlas, ale na to Halleluja povedala, ze to su take chodurovske pesnicky, ze Mirovi sa tak nehodia. Takze aj takeho su nazory... Okrem toho rockeri nemaju nejake skolene hlasy a to je prave na tom dobre. Lebo ten Chodur ma sice prenikavy a silny hlas, ale vsetko spieva rovnako a to sa mne vobec nepaci... V Poprade mi stacilo pri tej One od U2, to bolo priserne volaco... Nezda sa mi, zeby Miro spieval uz nejako falosne, v SS mal este problemy pri nejakych pesnickach, teraz je to uz o dost lepsie.

Mne sa v Brezne zdalo , že spieval dobre , nič falošné som si nevšimla ... Tiež nemusím Chodurovu farbu hlasu a ked spieva vyššie tony , ako by dávil :( , neviem to opísať , ale urobí taký nepríjemný zvuk , a to nezvládam počúvať :( One bolo v jeho podaní príšerné .....Miro možno nebol v spoločnom Halelujah veľmi výrazný , ale mne to takto vyhovovalo , tá pesnička má aj takúto kľudnejšiu pasáž a Mirovi sa to hodilo ...Mohli mu dať možno viac priestoru ...A zasa menej je niekedy viac ...
Mužovi sa Hallelujah v KE nepáčila (vlastne si to ani nechcel vypočuť ) ale moja krstná bola nadšená :D

Aj mne sa páčila najmä druhá a úplne najviac tretia sloha. :P Po prvom vypočutí som dostala husinu ako aj pri WG z Chodova (30.10) Som tieš zástaňkyou názoru že ak niekto podá pieseň s citom, vášňou, výrazom a hoc i nie úplne čisto (nie úplne falošne :wink: ), je to lepšie sko čiste precízne až strojovo presne zaspievaná vec bez emócií alebo len z ich miernou dávkou. To je najväčší mínus japonských technicky väčšinou mimoriadne zdatných hudobníkov. Ich spoločnosť, výchova učí city skrývať a ovládať sa. Čiže Miro by mal zamakať na technike a bude dobrý. To že uňho vidím pokrok som už písala. Len aby nestagnoval :!:

:thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Košice

Příspěvekod ewilyn » 29 pro 2010, 22:57

Jana píše:Presna môj nazor Adelka. On to fakt v tom hrdle má, len to ešte nie vždy vie dať z neho von. A keď sa naučí spievať čisto, to len bude paráda. Už teraz sa teším. :wink:


no je pravda, ze nie vzdy to je ciste...ale teraz som po dlhsej dobe opat pocuvala veci z cias CSS a musim povedat, ze Miro fakt urobil za posledny rok velky pokrok a uz je daleko viac vyspievany, istejsi, je to cistejsie, i rozsah sa zvacsil....fakt velky skok k lepsiemu :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Předchozí

Zpět na Vianočny koncert detskej onkologie (Košice, SK) 21. 12. 2010

cron