Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Havířov

Re: Havířov

Příspěvekod Esti » 06 pro 2010, 12:51

Ano, byla velká zima, ale ..... nějak mi to nevadilo :D Ustála jsem to, nohy jsem necítila sice ještě po příjezdu domů, nos mám červený ještě dnes! Rozhodně to však stálo za to! :thumbup: Na podiu se asi celkem topilo, no kluci zvládli vše i takto lehce pooblíkaní! Snad budou všichni zdrávi a nikomu se nepřitíží! Mají můj obdiv za celý dlouhý víkend!
Koncert byl moc hezký, slyšet bylo dobře, vidět také, tvářili se všichni spokojeně! Až do toho již zmíňovaného momentu :evil: :evil: :!: ....... co se dá dělat! Bylo mi to neskutečně líto, vymizel mi úsměv z tváře, ale ..... buďme rádi, že se nestalo něco daleko horšího :(
:miro: to ustál velmi rozumně, dobře, s obdivuhodnou rozvahou a u mě má za to :thumbup: :thumbup: :thumbup: a pochvalu doprovázenou soucítěním...
Tento koncert byla pro mne krásná tečka za uplynulým prokoncertovaným rokem, velké díky všem, kteří mi toto umožnili, poskytli mi tolik radosti a nového přátelství s lidmi, se kterými je mi opravdu dobře :!: :D :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Havířov

Příspěvekod Jarka » 06 pro 2010, 13:14

Tak ještě i já se svou troškou do mlýna... Jela jsem s Ondrou a Martinkou zlatou střelou... vyzvedli mě doma. V Havířově jsme měli asi hodinku času. Martinka se s otevřenou náručí a zjevným nadšením věnovala cmukům a my s Ondrou jsme obkroužili náměstíčko s boudami s pouťovými nesmysly a jídlem. A zapadli do obchodňáku do kavárny. Dali jsme si něco na zahřátí a prodrbali kde co. Vyhnala nás z tepla Martinka, že už konečně dorazil blonďák.
Ondra se s Martinkou šli věnovat blonďákovi a focení a já jsem zaujala co nejstrategičtější místo… co nejblíž, uprostřed, bohužel vedle akční cmukiny… dvakrát jsme jí sundala ruku, jak mi s ní šermovala nebezpečně blízko kolem foťáku a poslouchala, jak půlku koncertu s někým protelefonovala.
Koncert suprový…. viz videa, včetně incidentu video 007.
Pak jsem se přesunula k Mirově boudě, kde zmizeli ti naši dva kolegové.....cmukové byli ale rychlejší a boudu zalehli. Tak jsem zůstala kousek dál a sledovala kluky jak se podpisují. Ondra s Martinkou rozdávali podpiskarty, nechávali si trhat ruce…mám je u toho zvěčněné. To už jsem se klepala tak, že mám z toho rozmazané fotky. Ale čekali jsme až davy opadnou, levá a pravá Mirova ruka sbíraly CD, památníčky, kousky papíru, mobily, tašky a spodní prádlo k podpisu. A opět je předhazovaly davu. Došly i naše holky… olíbaly jsme se, chvilku popovídaly. Moje CD mi nechal podepsat Ondra… mám ho obkroužené dlouhým krásným věnováním…se smajlíkama a srdíčkama.
Když už jsme chtěli pomalu jít…to už jsem byla naprosto zledovatělá… jen mozek ještě trochu fungoval, vylez teploučký Miro… tak jsem mu popřála k ježíšku, že mu přeju ty nejkrásnější dárky, že si je plně zaslouží, že ho máme všichni moc rádi. Říkal, že si o vánocích zaleze do pokojíku, všechno vypne… mobil, net a že bude odpočívat. A pak jsme se chvilku bavili o jídle, o zimě, o zázvoru. Opusinkovali jsme se a pak už jsem jen sledovala jak mi rozmrzají nohy, když jsem klusala k autu, Ondra se nade mnou slitoval a zapnul mi sedačku na ohřívaní na maximum. A doma rozmrznout v horké vaně a dělat pro vás videa, ať je máte co nejdřív.... tomu se říká pořádně prošmajděný víkend... bohužel zas nadlouho poslední...
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Havířov

Příspěvekod Lilie » 06 pro 2010, 14:03

Esti píše:Ano, byla velká zima, ale ..... nějak mi to nevadilo :D Ustála jsem to, nohy jsem necítila sice ještě po příjezdu domů, nos mám červený ještě dnes! Rozhodně to však stálo za to! :thumbup: Na podiu se asi celkem topilo, no kluci zvládli vše i takto lehce pooblíkaní! Snad budou všichni zdrávi a nikomu se nepřitíží! Mají můj obdiv za celý dlouhý víkend!
Koncert byl moc hezký, slyšet bylo dobře, vidět také, tvářili se všichni spokojeně! Až do toho již zmíňovaného momentu :evil: :evil: :!: ....... co se dá dělat! Bylo mi to neskutečně líto, vymizel mi úsměv z tváře, ale ..... buďme rádi, že se nestalo něco daleko horšího :(
:miro: to ustál velmi rozumně, dobře, s obdivuhodnou rozvahou a u mě má za to :thumbup: :thumbup: :thumbup: a pochvalu doprovázenou soucítěním...
Tento koncert byla pro mne krásná tečka za uplynulým prokoncertovaným rokem, velké díky všem, kteří mi toto umožnili, poskytli mi tolik radosti a nového přátelství s lidmi, se kterými je mi opravdu dobře :!: :D :lol: :thumbup:


Hezky napsáno :thumbup: Zvládl to výborně :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Havířov

Příspěvekod Franci » 06 pro 2010, 17:18

Ďakujem za vaše reporty. S tou guľou m to mrzí, chudáčik náš. Ale stávajú sa aj horšie veci. :cry:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Havířov

Příspěvekod Kaja » 06 pro 2010, 17:47

Esti, Jarka, ďakujeme za priblíženie. Keď už sa nájdu ľudia, ktorí sú k Mirovi protivní, má tam zase aj takých, ktorí prejdú stovky kilometrov, aby tam s ním mrzli. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Havířov

Příspěvekod mari » 06 pro 2010, 17:50

Kaja píše:Esti, Jarka, ďakujeme za priblíženie. Keď už sa nájdu ľudia, ktorí sú k Mirovi protivní, má tam zase aj takých, ktorí prejdú stovky kilometrov, aby tam s ním mrzli. :)

Mne sa to z videa nezdalo až tak dramatické , tam to možno bolo iné :( A samozrejme dakujem za reportíky a Kameramanke Jarke za skvelé videá -Oskar ťa neminie :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Havířov

Příspěvekod debbie » 06 pro 2010, 19:05

Také moc děkuji za reportíky, teď jsem si to užívala u videíí..díky Jarko, natočila jsi to skvěle, čím dál tím lepší.. :thumbup: Miro byl myslím v pohodě i po tom incidentu a řekl to dobře.... on se dokáže tak úžasně vyrovnat snad s každou situací....klobouk dolu před ním..a dával do toho koncertu opravdu všechno... :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Havířov

Příspěvekod Lenka » 06 pro 2010, 19:11

Holky díky moc za krásné reportíky:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Havířov

Příspěvekod Kotě » 06 pro 2010, 20:11

Esti, Lakí a Jarko...děkuji za krásné reportíky. Chudinky, ta zima! Zasloužíte si metál od samotného Mira! A k tomu incidentu....nenapadá mě tolik slov, které bych chtěla říct tomu de.ilovi! :twisted: :twisted: A Miro to fakt krásně ustál, i když bylo vidět že je fakt naštvanej! Jaru díky za videa....jako bych tam byla!!! :D :D :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Havířov

Příspěvekod Esti » 06 pro 2010, 22:06

Kotě píše:Esti, Lakí a Jarko...děkuji za krásné reportíky. Chudinky, ta zima! Zasloužíte si metál od samotného Mira! A k tomu incidentu....nenapadá mě tolik slov, které bych chtěla říct tomu de.ilovi! :twisted: :twisted: A Miro to fakt krásně ustál, i když bylo vidět že je fakt naštvanej! Jaru díky za videa....jako bych tam byla!!! :D :D :D


metál předán! :oops: :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Havířov

Příspěvekod zariva_kometka » 06 pro 2010, 22:11

Esti píše:
Kotě píše:Esti, Lakí a Jarko...děkuji za krásné reportíky. Chudinky, ta zima! Zasloužíte si metál od samotného Mira! A k tomu incidentu....nenapadá mě tolik slov, které bych chtěla říct tomu de.ilovi! :twisted: :twisted: A Miro to fakt krásně ustál, i když bylo vidět že je fakt naštvanej! Jaru díky za videa....jako bych tam byla!!! :D :D :D


metál předán! :oops: :wink:


:thumbup: :thumbup: :miro:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Havířov

Příspěvekod Iva » 08 pro 2010, 00:48

Kotě píše:Esti, Lakí a Jarko...děkuji za krásné reportíky. Chudinky, ta zima! Zasloužíte si metál od samotného Mira! A k tomu incidentu....nenapadá mě tolik slov, které bych chtěla říct tomu de.ilovi! :twisted: :twisted: A Miro to fakt krásně ustál, i když bylo vidět že je fakt naštvanej! Jaru díky za videa....jako bych tam byla!!! :D :D :D


tiez sa mi zdal nastvany, ale ten zaverecny preslov..... :thumbup:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Havířov

Příspěvekod Esti » 08 pro 2010, 02:14

Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Havířov

Příspěvekod Lenka » 08 pro 2010, 07:10


Díky Esti:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Havířov

Příspěvekod Kaja » 08 pro 2010, 11:55


Dosť ľudí tam bolo podľa fotiek. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Havířov (CZ) 5. 12. 2010

cron