Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Bára » 05 pro 2010, 20:04

Luciinetska píše:http://www.t-music.cz/magazin/foto-miro-smajda-a-jeho-hard-rock-krest--3389/?pageIdphotosList=2
Krásné, je vidět, jak si to všichni užívají :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Lilie » 05 pro 2010, 20:20

Luciinetska píše:http://www.t-music.cz/magazin/foto-miro-smajda-a-jeho-hard-rock-krest--3389/?pageIdphotosList=2


Dobrý :thumbup: Luci, díííky :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Lilie » 05 pro 2010, 20:29

adélka píše:
Lilie píše:Vy to tak hezky za mně napíšete, tož já přidám jen pár nepodstatných věcí ze své 24. akcičky: :D
Takže obě hudebně zaměřené skupiny - M. Š a jeho skupina a X. Y. a její skupina (ta moje je početnější, heč :D ) se vydaly na Křest, prvně jmenovaná autíčky nejmenované značky a druhá si dala běh večerní Prahou za tramvají (kdože se to málem natáhl, děvčata? :lol:).
Kdo bude tím šťastným, co bude CD křtít, jsme věděly jen, že "to není Habera, ale jeho největší konkurent" :lol: V hloubi svého srdce :oops: jsem si myslela na Ďurindu, ale Nagy v bílém sáčku taky dobrý (aspoň jsem se mu mohla vyznat, že jsem ráda, že ho konečně i VIDÍM, když v Brezně jsem ho jen slyšela, dovolil mi si i šáhnout :oops: , abych prý věděla, že je opravdu skutečný :D ). A řeč měl hezkou, mně nejvíc se líbilo to o tom playbacku......
Oblečení fajn, i když ta nejvěrnější fanynka a kamarádka bude asi paní Kadrnožková :D, ten stojací límec (tak se tomu teď říká? :shock: ), vypadal dobře......
Písničky skoro všechny z pokřtěného CD, plus přídavky s krásnými ječáky i přes antibiotika :thumbup:
Trošku jsem nepochopila systém autogramiády, co kdyby se vážně našel někdo (jsem naivní, no :D ), kdo by chtěl jen kabát? :lol: Ještěže jsme nečekaly.......
Abych to shrnula: za tyto dva dny jsem toho zažila víc, než za celý uplynulý rok (v 99% dobrého), poznala nové perfektní lidi, mnohem lépe i ty "staré" (přehodnotila názor na některé - k lepšímu i horšímu), naučila se nové věci, oprášila ty staré, které už jsem skoro zapomněla, poučila se z (některých) chyb z minula......
Takže asi nejlepší akce :D (To říkám po každé akci - co bude příště? :shock: Že by? :oops: :oops: :D :wink: ).
Jo, Adélku jsme viděly - slušelo jí to :thumbup:


Však Tobě, Lilie, taky. Snad jen Radka se Ti mohla rovnat. :D :thumbup:


Dííík :P Jo, ještě jedna "veselá" historka: včera, když jsem jela z Prahy, stojím si tak na zastávce a najednou koukám, že se mi kouří z tašky......Jeden mobil, co stál vedle, se netrefil (baby, vzpomínáte na vtip? :D) do koše a hodil mi tam vajgla :evil: Dostalo se mu nepublikovatelných slov, jenže dneska prohlížím ty moje "mimochodom pekné šaty" (jinak starý hadr z Mallorky) a utrpěly újmu :(
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Lenka » 05 pro 2010, 20:34

Lili dobrej zážitek:-)Na vtip nelze zapomenout ale ten druhý neměl chybu,bylo to na OSCARA :miro: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Kaja » 05 pro 2010, 20:56

Lilie píše: Dííík :P Jo, ještě jedna "veselá" historka: včera, když jsem jela z Prahy, stojím si tak na zastávce a najednou koukám, že se mi kouří z tašky......Jeden mobil, co stál vedle, se netrefil (baby, vzpomínáte na vtip? :D) do koše a hodil mi tam vajgla :evil: Dostalo se mu nepublikovatelných slov, jenže dneska prohlížím ty moje "mimochodom pekné šaty" (jinak starý hadr z Mallorky) a utrpěly újmu :(

To je škoda, tie šaty sú pekné, veľmi Ti pristanú.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod mari » 05 pro 2010, 21:30

Luciinetska píše:http://www.t-music.cz/magazin/foto-miro-smajda-a-jeho-hard-rock-krest--3389/?pageIdphotosList=2

Atmosféra bola málo živelná ? :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Kaja » 05 pro 2010, 21:39

mari píše:
Luciinetska píše:http://www.t-music.cz/magazin/foto-miro-smajda-a-jeho-hard-rock-krest--3389/?pageIdphotosList=2

Atmosféra bola málo živelná ? :roll:

Atmosféra bola výborná. Myslím, že to nemalo chybu. Aj chlapci boli spokojní, Romanovi sa podľa FB veľmi páčilo.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Esti » 06 pro 2010, 13:59

Je už pár dní po této Slávě..... no já teprve teď dostala možnost se z celého víkendu trošku vzpamatovat a klidně zasednout ke čtení a psaní :D
Veškeré podstatné informace již byly popsány, mimochodem samozřejmě krásně děvčata :thumbup: Hlavně děkuju za report Lence, Kotěti, Lilii, Káji, s těma jsem to prožívala vše osobně, takže vím přesně, o čem píšou a mé pocity, dojmy a zážitky jsou naprosto shodné!
Byl to nejkrásnější zážitek pro mne ze všech letošních :miro: akcí, na kterých jsem byla (číselně se ještě ale Lilii nevyrovnám :lol: :lol: :lol: )
Cítila jsem se dobře jako už dlouho ne, zanechalo to ve mně vzpomínky do konce života, za kterou vděčím :miro: a celé kapele, také děkuju všem milým "babám" s kterýma jsem toto mohla prožívat společně a hodně si tohoto přátelství vážím! :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Lilie » 06 pro 2010, 14:02

Esti píše:Je už pár dní po této Slávě..... no já teprve teď dostala možnost se z celého víkendu trošku vzpamatovat a klidně zasednout ke čtení a psaní :D
Veškeré podstatné informace již byly popsány, mimochodem samozřejmě krásně děvčata :thumbup: Hlavně děkuju za report Lence, Kotěti, Lilii, Káji, s těma jsem to prožívala vše osobně, takže vím přesně, o čem píšou a mé pocity, dojmy a zážitky jsou naprosto shodné!
Byl to nejkrásnější zážitek pro mne ze všech letošních :miro: akcí, na kterých jsem byla (číselně se ještě ale Lilii nevyrovnám :lol: :lol: :lol: )
Cítila jsem se dobře jako už dlouho ne, zanechalo to ve mně vzpomínky do konce života, za kterou vděčím :miro: a celé kapele, také děkuju všem milým "babám" s kterýma jsem toto mohla prožívat společně a hodně si tohoto přátelství vážím! :thumbup:


Krásné, Esti :thumbup: , a máš pravdu, zase bych si něco podobného dala :oops: :D Nj, jsem prostě číslo :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Esti » 06 pro 2010, 14:06

Lilie píše:
Esti píše:Je už pár dní po této Slávě..... no já teprve teď dostala možnost se z celého víkendu trošku vzpamatovat a klidně zasednout ke čtení a psaní :D
Veškeré podstatné informace již byly popsány, mimochodem samozřejmě krásně děvčata :thumbup: Hlavně děkuju za report Lence, Kotěti, Lilii, Káji, s těma jsem to prožívala vše osobně, takže vím přesně, o čem píšou a mé pocity, dojmy a zážitky jsou naprosto shodné!
Byl to nejkrásnější zážitek pro mne ze všech letošních :miro: akcí, na kterých jsem byla (číselně se ještě ale Lilii nevyrovnám :lol: :lol: :lol: )
Cítila jsem se dobře jako už dlouho ne, zanechalo to ve mně vzpomínky do konce života, za kterou vděčím :miro: a celé kapele, také děkuju všem milým "babám" s kterýma jsem toto mohla prožívat společně a hodně si tohoto přátelství vážím! :thumbup:


Krásné, Esti :thumbup: , a máš pravdu, zase bych si něco podobného dala :oops: :D Nj, jsem prostě číslo :lol: :lol:


Klidně bych si dala i úplně to samé jako repete :oops: :lol: , jen pár infarktových okamžiků bych možná vynechala :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Franci » 06 pro 2010, 16:57

Som rada ja za vás, že ste boli na to krste. Možb aj ja raz, keď prekonám hanblivosť niečo také zažijem. ale zatiaľ som doma a som sťastná, že si to užil niekto iný.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod debbie » 06 pro 2010, 18:53

A protože už vše bylo dopodrobna krásně vylíčeno, Adélkou, Kotětem, Nikys, Lilií, Lenkou a Esti.. tak já už opravdu jen krátce..děkuji Vám všem....všem vyborným, fajnovým lidičkám, které už znám a pár dalším úžasným lidem s kterými jsem měla tu čest se poznat a samozřejmě především našemu blonďatému andrenalinu..Mirovi a klukům z Rosemaid.. za snad nejúžasnější víkend, co jsem kdy prožila. Koncert v HRK byl jako když vybuchne bomba a rozlije okolo sebe strašně silnou pozitivní energii, která se do člověka doslova vpije..a zaplaví ho úžasným pocitem radosti ...opravdu to byl neskutečnej rockovej nářez. Bylo vidět, že si to kluci fakt užívají a přišlo mi, že je mezi nima skvělá harmonie. Pod vodou mě zase dostalo...... Miro byl noc šťastnej, když celý klub zpíval s ním i bez něj .. říkal, že tohle byl jeho sen ... no kdo by mu ten sen rád nesplnil..že? Petr Nagy byl moc milej a podle mě nejlepší typ na křtitele CD i já si přála zrovinka jeho, (přiznám se, že mě nikdo jiný nenapadl)...a tak jsem měla velkou radost, když jsem ho zahlédla u vchodu.. :thumbup: Myslím, že si s Mirem padli do oka. :D
Celkově jsem si to prostě moc užila i když ..bylo i pár těch trochu negativních momentů..např. dobíhaní tramvaje, přejetí cílové zastávky, kručení v žaludku(to jsem ale asi měla jen já)... :lol:..atd..,ale v ten večer nevím, co by se muselo stát, aby jsme si něčím daly zkazit náladu.. ba naopak ..moc jsme se u toho nasmály. :lol: :lol:.
Tak že dávám 100 bodou za to všechno krásný a vůbec se mi nechce smířit s tím, že by se to nemohlo opakovat..Miro tu pro nás bude přece ještě 120 let :lol: :lol: :thumbup: :oops: ..tak máme dost času si to užít ještě mockrát.. a myslím, že to bude čím dál tím lepší....(naštěstí do důchodu máme, po úpravách, daleko, ale hlavně, aby vydrželo naše fyzické zdraví, protože to uvnitř srdcí.... to vydrží určitě.. :oops: :thumbup: :D )
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Lenka » 06 pro 2010, 19:03

debbie píše:A protože už vše bylo dopodrobna krásně vylíčeno, Adélkou, Kotětem, Nikys, Lilií, Lenkou a Esti.. tak já už opravdu jen krátce..děkuji Vám všem....všem vyborným, fajnovým lidičkám, které už znám a pár dalším úžasným lidem s kterými jsem měla tu čest se poznat a samozřejmě především našemu blonďatému andrenalinu..Mirovi a klukům z Rosemaid.. za snad nejúžasnější víkend, co jsem kdy prožila. Koncert v HRK byl jako když vybuchne bomba a rozlije okolo sebe strašně silnou pozitivní energii, která se do člověka doslova vpije..a zaplaví ho úžasným pocitem radosti ...opravdu to byl neskutečnej rockovej nářez. Bylo vidět, že si to kluci fakt užívají a přišlo mi, že je mezi nima skvělá harmonie. Pod vodou mě zase dostalo...... Miro byl noc šťastnej, když celý klub zpíval s ním i bez něj .. říkal, že tohle byl jeho sen ... no kdo by mu ten sen rád nesplnil..že? Petr Nagy byl moc milej a podle mě nejlepší typ na křtitele CD i já si přála zrovinka jeho, (přiznám se, že mě nikdo jiný nenapadl)...a tak jsem měla velkou radost, když jsem ho zahlédla u vchodu.. :thumbup: Myslím, že si s Mirem padli do oka. :D
Celkově jsem si to prostě moc užila i když ..bylo i pár těch trochu negativních momentů..např. dobíhaní tramvaje, přejetí cílové zastávky, kručení v žaludku(to jsem ale asi měla jen já)... :lol:..atd..,ale v ten večer nevím, co by se muselo stát, aby jsme si něčím daly zkazit náladu.. ba naopak ..moc jsme se u toho nasmály. :lol: :lol:.
Tak že dávám 100 bodou za to všechno krásný a vůbec se mi nechce smířit s tím, že by se to nemohlo opakovat..Miro tu pro nás bude přece ještě 120 let :lol: :lol: :thumbup: :oops: ..tak máme dost času si to užít ještě mockrát.. a myslím, že to bude čím dál tím lepší....(naštěstí do důchodu máme, po úpravách, daleko, ale hlavně, aby vydrželo naše fyzické zdraví, protože to uvnitř srdcí.... to vydrží určitě.. :oops: :thumbup: :D )

Jo nezapomenutelný zážitek při běhu na tramvaj s vidícím se pádem ale naštěstí dobrý.Ale největší radost jsme měla ze šťastného Mira,to zahřeje u srdíčka :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Paula » 06 pro 2010, 19:19

Esti, Debbie...ďakujem, že aj vy ste nám sem hodili vaše dojmy a zážitky :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha,CZ) 3.12.2010

Příspěvekod Kaja » 06 pro 2010, 19:46

debbie píše:A protože už vše bylo dopodrobna krásně vylíčeno, Adélkou, Kotětem, Nikys, Lilií, Lenkou a Esti.. tak já už opravdu jen krátce..děkuji Vám všem....všem vyborným, fajnovým lidičkám, které už znám a pár dalším úžasným lidem s kterými jsem měla tu čest se poznat a samozřejmě především našemu blonďatému andrenalinu..Mirovi a klukům z Rosemaid.. za snad nejúžasnější víkend, co jsem kdy prožila. Koncert v HRK byl jako když vybuchne bomba a rozlije okolo sebe strašně silnou pozitivní energii, která se do člověka doslova vpije..a zaplaví ho úžasným pocitem radosti ...opravdu to byl neskutečnej rockovej nářez. Bylo vidět, že si to kluci fakt užívají a přišlo mi, že je mezi nima skvělá harmonie. Pod vodou mě zase dostalo...... Miro byl noc šťastnej, když celý klub zpíval s ním i bez něj .. říkal, že tohle byl jeho sen ... no kdo by mu ten sen rád nesplnil..že? Petr Nagy byl moc milej a podle mě nejlepší typ na křtitele CD i já si přála zrovinka jeho, (přiznám se, že mě nikdo jiný nenapadl)...a tak jsem měla velkou radost, když jsem ho zahlédla u vchodu.. :thumbup: Myslím, že si s Mirem padli do oka. :D
Celkově jsem si to prostě moc užila i když ..bylo i pár těch trochu negativních momentů..např. dobíhaní tramvaje, přejetí cílové zastávky, kručení v žaludku(to jsem ale asi měla jen já)... :lol:..atd..,ale v ten večer nevím, co by se muselo stát, aby jsme si něčím daly zkazit náladu.. ba naopak ..moc jsme se u toho nasmály. :lol: :lol:.
Tak že dávám 100 bodou za to všechno krásný a vůbec se mi nechce smířit s tím, že by se to nemohlo opakovat..Miro tu pro nás bude přece ještě 120 let :lol: :lol: :thumbup: :oops: ..tak máme dost času si to užít ještě mockrát.. a myslím, že to bude čím dál tím lepší....(naštěstí do důchodu máme, po úpravách, daleko, ale hlavně, aby vydrželo naše fyzické zdraví, protože to uvnitř srdcí.... to vydrží určitě.. :oops: :thumbup: :D )

:thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na KŘEST CD v Hard Rock Café (Praha, CZ) 3. 12. 2010

cron