Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

OC Plzeň

Re: OC Plzeň

Příspěvekod zariva_kometka » 15 lis 2010, 19:21

Ivana píše:Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm


Z toho co tam píšou se mi zdá, jako by celé vystoupení Mira odsuzovali.....ale nalákal lidi :evil:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: OC Plzeň

Příspěvekod mari » 15 lis 2010, 19:23

Tak sa tešííííím , ako ste si to užili :thumbup: Super reportíky aj foto :thumbup:
Ze by :miro: chcel dokázať , že ho ľudia žerú kvôli hudbe a nie kvôli vlasom ? Tak ich schoval ?Mne sa páčil aj v čiapke ....
Pridávam sa ku dievčatám , čo si s ním ešte nepokecali - ani ja nie ...že by zajtra ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: OC Plzeň

Příspěvekod mari » 15 lis 2010, 19:24

zariva_kometka píše:
Ivana píše:Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm


Z toho co tam píšou se mi zdá, jako by celé vystoupení Mira odsuzovali.....ale nalákal lidi :evil:

Ano , akoby sa čudovali , že tam tí ľudia prišli a čakali ...na nejakého Smajdu :mrgreen:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Leila » 15 lis 2010, 19:26

kobitka píše:Díky za reporty a jsem ráda, že jste si to užily. Mi se Miro v hučce nelíbí ale čert to vem. Tak vám přemýšlím a zjistila jsem,že s té naši bandy chybí osobní setkání s Mirem (objímačka, pusa a rozhovor typu je ty jsi milá, zlatá) už jen Míle, Franci, Adélce a moji maličkosti.Se nám to nějak zůžuje. Tak jsem zvědavá, která z nás příjde na řadu příště :). Já bych to teda strašně moc přála Míle a Franci.

Si na mňa zabudla !!!!! :(
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Leila » 15 lis 2010, 19:35

Ďakujem všetkým, ktorí ste priniesli reporty a pozitívnu energiu z Mirovho vystúpenia! 8) Teším sa, že si to Miro užil a aj fanúšikovia s ním :D
A čiapka mu pristane !!!! :oops: :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lilie » 15 lis 2010, 21:00

debbie píše:Obrázek

jadna moje povedenější z KV....pro ty, kdo nemají Fb...čapka mu opravdu slušela.. :thumbup:


Úžasná :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Kaja » 15 lis 2010, 21:21

Ivana píše:Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm

Tak redaktor alebo skôr redaktorka bola "normálny človek" a tí všetci ušli pred Mirovými fanúšikmi, vrátane jej normálnej maličkosti. Veď potom bola už "iba" show Mira Šmajdu, na ktorú tam ľudia hodiny čakali, ale samozrejme tí menej normálni. Takže ho nemohla fotiť. Radšej išla spovedať tú modelku, ktorá je taká úžasná, že keď je, tak priberá, a keď neje, tak nepriberá.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Bára » 15 lis 2010, 21:48

zariva_kometka píše:
Ivana píše:Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm


Z toho co tam píšou se mi zdá, jako by celé vystoupení Mira odsuzovali.....ale nalákal lidi :evil:
Z toho, co jsem vysledovala, tak ta Miss tam snad krájela jenom ten narozeninový dort, který rozdávali divákům (hrál všema barvama, i modrá tam byla :shock: ) Ty holčiny to do sebe soukaly po celoodpoledním pojídání zmrzliny a pití coca-coly. Nechci ten dnešek u některých vidět :( Jinak tam snad nefigurovala, moderovat jí tu akci nenechali :P : :D Moderátor byl z Kiss rádia a vůbec mu to nezávidím :evil: a ty holky obdivuju, že ten program vydržely na těch svých pozicích sledovat. My tam byly asi půl hodiny před vystoupením Mira a bylo to dost děsný :twisted:Vystupoval nějakej kouzelník, kterej asi 10 minut vyhrožoval, že si oddělí hlavu od těla řetězem a my jsme se jen modlily, aby to konečně spáchal a už vypadnul :twisted: Hrůza :twisted: On ten večerní koncert by byl i v tom OC byl fajn, zákazníků v obchodech minimum, nikdo vás už na nic nelákal rozhlasem, kdyby to celý od začátku nebylo takhle sprostě nastavený a nenechali tam ty holky tvrdnout. Dospělí měli volbu, mohli zůstat v místních kavárnách nebo čajovnách nebo odjet domů , ale ty děti tam takhle nechat celý odpoledne :twisted: Co asi čekali, že se bude dít :D Mám na Kissu známého (holky z Varů ví) a ještě si ho podám :twisted: Sice s křížkem po funuse, ale tohle bylo sprostý vůči Mirovi i publiku. Asi nevěděli, kolik lidí bylo v Borským parku :roll: Když ale dělám nějakou akci, tak si snad něco zjistím dopředu.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: OC Plzeň

Příspěvekod gemini » 15 lis 2010, 21:51

Kaja píše: Radšej išla spovedať tú modelku, ktorá je taká úžasná, že keď je, tak priberá, a keď neje, tak nepriberá.

:lol: :lol:
gemini
 

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lenka » 15 lis 2010, 21:57

Bára píše:
zariva_kometka píše:
Ivana píše:Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm


Z toho co tam píšou se mi zdá, jako by celé vystoupení Mira odsuzovali.....ale nalákal lidi :evil:
Z toho, co jsem vysledovala, tak ta Miss tam snad krájela jenom ten narozeninový dort, který rozdávali divákům (hrál všema barvama, i modrá tam byla :shock: ) Ty holčiny to do sebe soukaly po celoodpoledním pojídání zmrzliny a pití coca-coly. Nechci ten dnešek u některých vidět :( Jinak tam snad nefigurovala, moderovat jí tu akci nenechali :P : :D Moderátor byl z Kiss rádia a vůbec mu to nezávidím :evil: a ty holky obdivuju, že ten program vydržely na těch svých pozicích sledovat. My tam byly asi půl hodiny před vystoupením Mira a bylo to dost děsný :twisted:Vystupoval nějakej kouzelník, kterej asi 10 minut vyhrožoval, že si oddělí hlavu od těla řetězem a my jsme se jen modlily, aby to konečně spáchal a už vypadnul :twisted: Hrůza :twisted: On ten večerní koncert by byl i v tom OC byl fajn, zákazníků v obchodech minimum, nikdo vás už na nic nelákal rozhlasem, kdyby to celý od začátku nebylo takhle sprostě nastavený a nenechali tam ty holky tvrdnout. Dospělí měli volbu, mohli zůstat v místních kavárnách nebo čajovnách nebo odjet domů , ale ty děti tam takhle nechat celý odpoledne :twisted: Co asi čekali, že se bude dít :D Mám na Kissu známého (holky z Varů ví) a ještě si ho podám :twisted: Sice s křížkem po funuse, ale tohle bylo sprostý vůči Mirovi i publiku. Asi nevěděli, kolik lidí bylo v Borským parku :roll: Když ale dělám nějakou akci, tak si snad něco zjistím dopředu.

Báro jen tak na ně :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: OC Plzeň

Příspěvekod gemini » 15 lis 2010, 22:05

Bára píše:
zariva_kometka píše:
Ivana píše:Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm


Z toho co tam píšou se mi zdá, jako by celé vystoupení Mira odsuzovali.....ale nalákal lidi :evil:
Z toho, co jsem vysledovala, tak ta Miss tam snad krájela jenom ten narozeninový dort, který rozdávali divákům (hrál všema barvama, i modrá tam byla :shock: ) Ty holčiny to do sebe soukaly po celoodpoledním pojídání zmrzliny a pití coca-coly. Nechci ten dnešek u některých vidět :( Jinak tam snad nefigurovala, moderovat jí tu akci nenechali :P : :D Moderátor byl z Kiss rádia a vůbec mu to nezávidím :evil: a ty holky obdivuju, že ten program vydržely na těch svých pozicích sledovat. My tam byly asi půl hodiny před vystoupením Mira a bylo to dost děsný :twisted:Vystupoval nějakej kouzelník, kterej asi 10 minut vyhrožoval, že si oddělí hlavu od těla řetězem a my jsme se jen modlily, aby to konečně spáchal a už vypadnul :twisted: Hrůza :twisted: On ten večerní koncert by byl i v tom OC byl fajn, zákazníků v obchodech minimum, nikdo vás už na nic nelákal rozhlasem, kdyby to celý od začátku nebylo takhle sprostě nastavený a nenechali tam ty holky tvrdnout. Dospělí měli volbu, mohli zůstat v místních kavárnách nebo čajovnách nebo odjet domů , ale ty děti tam takhle nechat celý odpoledne :twisted: Co asi čekali, že se bude dít :D Mám na Kissu známého (holky z Varů ví) a ještě si ho podám :twisted: Sice s křížkem po funuse, ale tohle bylo sprostý vůči Mirovi i publiku. Asi nevěděli, kolik lidí bylo v Borským parku :roll: Když ale dělám nějakou akci, tak si snad něco zjistím dopředu.

My jsme na Chodově taky stáli od 2 do 6 a sledovali nezbytný doplňující program. Ale místama to bylo zajímavé, ani moderátorka nebyla úplně blbá. Jen když jsme se pak konečně chtěli přemístit, neposlouchaly mě vůbec nohy.
gemini
 

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Andrew » 16 lis 2010, 00:22

A tady jsem ukořistil snad všechny přítomné z fóra :)
Přílohy
DSC_7366.jpg
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Bára » 16 lis 2010, 00:42

Andrew píše:A tady jsem ukořistil snad všechny přítomné z fóra :)
:D Ale na of.stránkách máš fakt úžasné :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Kaja » 16 lis 2010, 07:48

Bára píše:
Andrew píše:A tady jsem ukořistil snad všechny přítomné z fóra :)
:D Ale na of.stránkách máš fakt úžasné :thumbup:

Tak tie sú dokonalé. :thumbup: Ja som ich videla až teraz, krásne. Strašne dobrá je aj tá posledná, kde podpisuje CD. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Kotě » 16 lis 2010, 08:50

Plzeň....město Mira!
Tak tu máme zase krásnou neděli a vzhůru do Plzně za blonďákem! :D Z Liberce do Plzně za krásné dvě hodinky i se zastávkou v Praze, kde přiskočila Martinka se sestřičkou. Takže jsme měli v Plzni spoustu času ještě před plánovaným začátkem koncertu. Nu....jak již víte, geniální, podrazáčtí organizátoři ušili na Mira boudu :twisted: a rozhodli se trošičku si na Šmajdovi přivydělat.....a posunuli začátek o 3 a půl hodiny! Mně to zase až tak moc nevadilo, přijeli za mnou kamarádi z Domažlic a tak jsem celé ty tři hodiny strávila v družném rozhovoru.
Když odjeli, našla jsem holky z fóra...poznala se s Bárou...a společně jsme si „užívaly“ poslední minuty vystoupení.....nejdříve jakási Miss (netušila jsme že máme Miss World) :roll: rozkrájela dort a pak vystoupil nejhorší kouzelník na světě! Chvilkama jsem nevěděla, zda se mám u jeho výstupů nahlas smát, nebo nahlas brečet!
Ale po půl sedmé se konečně na pódiu objevil Jaro a pianista na hlasovou zkoušku. Místo Mira někdo z místních hudebníků s Mirovou kytarou. To už byl prostor před pódiem opět plný lidí. No a nakonec nastoupil Miro v čepičce... :? .A já byla naštvaná! Celý den jsem si přála, aby neměl čepičku, jako v Karlových Varech! Ale po třetí písničce jsem už zase byla naštvaná na sebe, protože mi to rychle přestalo vadit... a na konci už se mi to snad i líbilo! :D Ono mu fakt sluší všechno...Jediné na co bylo ještě být naštvaná bylo neskutečné ječení cmukin! Prakticky se mohl Miro snažit jak chtěl...ale když se uprostřed nádherně zazpívané WG ozve „Mirooooooo“ a nebo „Šmajdáááááá“ je to fakt na pěst. :? Ale nutno podotknout, že Miro se v této atmosféře cítil hrozně dobře. Blbnul s holkama, roztleskával, povzbuzoval a bylo vidět že je moc rád.... :D
Čo sa týka hudby....bylo to klasicky vše co hraje na koncertech. Suchý led, Kvapky, Vraždy...ale na konci, když už se přes C´est la vie a Queeny pomalu loučil, najednou přidal ještě jako bonus Hush. A to bylo mooooc pěkné! :thumbup:
Po koncertě byla ještě autogramiáda na pódiu. Alespoň toto měli dobře zorganizované. Jednou stranou se chodilo nahoru, druhou dolu. Vždy je mi Mira líto, když ho pořadatelé nechají na pospas davu. Rozloučily jsme se s Bárou, debbie a sestrou....a s Lilií jsme , jako rozumné ženy počkaly u pivka než opadne ten největší dav. Když jsem se dostala na řadu a předestřela před něj 3 CDčka na podpis, byl rád...A to jsem ho ještě pobavila historkou, jak jsme je kupovala, až museli doplňovat regál. Bylo to moc milé! :D
Tentokrát nás v garážích nezavřeli....tak jsme mohli v pohodě odjet....a už se těšit na příště! :miro:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

PředchozíDalší

Zpět na Obchodní centrum Plzeň (Plzeň, CZ) 14. 11. 2010

cron