Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

OC Plzeň

Re: OC Plzeň

Příspěvekod adélka » 15 lis 2010, 11:04

kobitka píše:Díky za reporty a jsem ráda, že jste si to užily. Mi se Miro v hučce nelíbí ale čert to vem. Tak vám přemýšlím a zjistila jsem,že s té naši bandy chybí osobní setkání s Mirem (objímačka, pusa a rozhovor typu je ty jsi milá, zlatá) už jen Míle, Franci, Adélce a moji maličkosti.Se nám to nějak zůžuje. Tak jsem zvědavá, která z nás příjde na řadu příště :). Já bych to teda strašně moc přála Míle a Franci.


Kobitko, já jsem Mira už viděla naživo - zdálky na Zličíně, což ale rozhodně nebylo ono. Nevím ale , jestli si s ním někdy pokecám. Já jsem za zpěváky, ani když jsem byla o hodně mladší, nikdy nechodila pro podpis, prostě jsem se styděla. Ne, že bych si s Mirem nechtěla popovídat, ale to by muselo být delší, v klidu a Miro by o to musel mít zájem, anebo kdyby to bylo čistě na profesionální bázi - tj. kdyby ode mě někdo chtěl rozhovor s Mirem. Jenže já dělám rozhovory s úplně jinými lidmi - vesměs z byznysu, politiky apod. :(
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lilie » 15 lis 2010, 13:02

gemini píše:
lucka1992 píše:jaro ma pry dneska kohouta a mirko ma čepici

Cožé? Jaro má kohouta a Mirko slepici? :lol:


:thumbup: :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lilie » 15 lis 2010, 13:04

mari píše:
lucka1992 píše:jaro ma pry dneska kohouta a mirko ma čepici

Ten bude riadne zohavený ,asi sa mu strih nevydaril ... :lol:


Ba ne, dušoval se, že se nestříhal, že jen se mu zachtělo změny image, ale......známe svoje lidi :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lilie » 15 lis 2010, 13:16

Jo, jsem SSS (Sklerotická Senilní Stařenka :lol: ), zapomněla jsem zmínit ve svém minireportu ve vedlejším chlívku, že v Plzni jsme byly v podstatě ve stejné sestavě - jen s námi nebyla Rous :( :cry: , ale zase jsme si to užily s Kotětem :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lenka » 15 lis 2010, 13:30

Ondro díky za krásné fotečky a všem ostatním i za reportíky.A z dárků měl evidentně radost :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: OC Plzeň

Příspěvekod kobitka » 15 lis 2010, 14:10

adélka píše:
kobitka píše:Díky za reporty a jsem ráda, že jste si to užily. Mi se Miro v hučce nelíbí ale čert to vem. Tak vám přemýšlím a zjistila jsem,že s té naši bandy chybí osobní setkání s Mirem (objímačka, pusa a rozhovor typu je ty jsi milá, zlatá) už jen Míle, Franci, Adélce a moji maličkosti.Se nám to nějak zůžuje. Tak jsem zvědavá, která z nás příjde na řadu příště :). Já bych to teda strašně moc přála Míle a Franci.


Kobitko, já jsem Mira už viděla naživo - zdálky na Zličíně, což ale rozhodně nebylo ono. Nevím ale , jestli si s ním někdy pokecám. Já jsem za zpěváky, ani když jsem byla o hodně mladší, nikdy nechodila pro podpis, prostě jsem se styděla. Ne, že bych si s Mirem nechtěla popovídat, ale to by muselo být delší, v klidu a Miro by o to musel mít zájem, anebo kdyby to bylo čistě na profesionální bázi - tj. kdyby ode mě někdo chtěl rozhovor s Mirem. Jenže já dělám rozhovory s úplně jinými lidmi - vesměs z byznysu, politiky apod. :(


Jsme na tom obě dvě stejně. Já ho teda viděla docela z blízka ale taky nějak nemám potřebu co by fanynka na sebe upozorňovat a to nejsem stydlivá holka(já jen tak blbě vypadám :) )( Já měla namysli spíš to osobní setkání spojené s obímačkou a pokecem)Ani nevím o čem bych si s ním povídala. Hudbě prd rozumím, maximálně můžu říct co se mi líbí a co ne a jinak jsem každý úplně někde jinde, takže konverzace by asi trošku vázla. I když hovor o počasí vždycky zabere :lol: Takže jestli někdy pokec(jako že spíš ne než jo) tak čistě v soukromí bez hulákání si do uší, aby jsme se vůbec slyšeli.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: OC Plzeň

Příspěvekod adélka » 15 lis 2010, 15:30

kobitka píše:
adélka píše:
kobitka píše:Díky za reporty a jsem ráda, že jste si to užily. Mi se Miro v hučce nelíbí ale čert to vem. Tak vám přemýšlím a zjistila jsem,že s té naši bandy chybí osobní setkání s Mirem (objímačka, pusa a rozhovor typu je ty jsi milá, zlatá) už jen Míle, Franci, Adélce a moji maličkosti.Se nám to nějak zůžuje. Tak jsem zvědavá, která z nás příjde na řadu příště :). Já bych to teda strašně moc přála Míle a Franci.


Kobitko, já jsem Mira už viděla naživo - zdálky na Zličíně, což ale rozhodně nebylo ono. Nevím ale , jestli si s ním někdy pokecám. Já jsem za zpěváky, ani když jsem byla o hodně mladší, nikdy nechodila pro podpis, prostě jsem se styděla. Ne, že bych si s Mirem nechtěla popovídat, ale to by muselo být delší, v klidu a Miro by o to musel mít zájem, anebo kdyby to bylo čistě na profesionální bázi - tj. kdyby ode mě někdo chtěl rozhovor s Mirem. Jenže já dělám rozhovory s úplně jinými lidmi - vesměs z byznysu, politiky apod. :(


Jsme na tom obě dvě stejně. Já ho teda viděla docela z blízka ale taky nějak nemám potřebu co by fanynka na sebe upozorňovat a to nejsem stydlivá holka(já jen tak blbě vypadám :) )( Já měla namysli spíš to osobní setkání spojené s obímačkou a pokecem)Ani nevím o čem bych si s ním povídala. Hudbě prd rozumím, maximálně můžu říct co se mi líbí a co ne a jinak jsem každý úplně někde jinde, takže konverzace by asi trošku vázla. I když hovor o počasí vždycky zabere :lol: Takže jestli někdy pokec(jako že spíš ne než jo) tak čistě v soukromí bez hulákání si do uší, aby jsme se vůbec slyšeli.


Já taky už dávno nejsem stydlivá holka a když na to přijde, dokážu být pěkně od rány. :evil: Ale doby, kdy jsem se vyznala v pop music, jsou už dávno pryč. Takže teď taky už můžu říct jen, jestli se mi nějaká hudba líbí nebo ne. :( A to je na duchaplnou konverzaci s Mirem asi dost málo, obávám se. :(
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Franci » 15 lis 2010, 16:27

Vďaka všetkým za reportý a prvé fotky. :miro: to slúší v tej čiapke, ale stále mi niekoho pripomína.
Ja som veľmi hanblivé dievča, a hanbila by sa sa aj vás, a len by som sa prihlúplo usmievala. :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Kaja » 15 lis 2010, 17:01

Ďakujem za naozaj krásne fotky a super reportíky. :thumbup: Mne sa Miro páči aj v tejto zimnej úprave, podľa mňa mu to pristane. No a čo je hlavné, z Vašich reportíkov vyplýva, že skutočne dokázal osloviť tých ľudí, že oňho stoja a to je fajn, také si vždy veľmi rada prečítam. Zdá sa, že aj fanklub bravúrne zvládol odovzdávanie darčeka a radosť bola na všetkých stranách. :-) Ešte raz vďaka, veľmi dobre sa to pozeralo a čítalo. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Kaja » 15 lis 2010, 17:25

Adélka, kobitka a Franci, ja som si celkom istá, že som Mirkovi v živote nič duchaplné nepovedala, možno si myslí, že som trochu retardovaná (skôr by som tipovala, že si na moju adresu nemyslí vôbec nič), ale život tým nestráca na poézii. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Plzeň

Příspěvekod debbie » 15 lis 2010, 17:49

Obrázek

jadna moje povedenější z KV....pro ty, kdo nemají Fb...čapka mu opravdu slušela.. :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Franci » 15 lis 2010, 17:50

Presne tak. Čiapočka mu sluší.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: OC Plzeň

Příspěvekod MartinkaZ » 15 lis 2010, 17:59

Kotě píše:Dobré ránko.....i já už jsme procitla. Report bude...jenom trochu strpení, to víte......všední den a očekává se ode mě nějaká ta pracovní činnost :wink: . Celkové shrnutí....bylo to jiné než na Chodově. Ale rozhodně báječné. Jsem ráda, že jsem poznala Báru a užila si to tam s Lilií, debbie a její sestrou. Je zajímavé jak ovlivňujeme sourozence. Martinka také měla s sebou sestřičku (moc fajn), kterou Šmajda do té doby moc nebral.....a myslím že z Plzně odjížděl bohatší nejen o zážitky a dárky, ale také o jednu fanynku :lol: :lol: :lol: :thumbup: :miro:



Péťo, tak to si piš... :D
Uživatelský avatar
MartinkaZ Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 351
Registrován: 25 črc 2010, 20:20
Bydliště: Praha

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Lenka » 15 lis 2010, 18:00

debbie píše:Obrázek

jadna moje povedenější z KV....pro ty, kdo nemají Fb...čapka mu opravdu slušela.. :thumbup:

Tak ta se ti fakt povedla a doufám že ti nevadí že zdobí plochu mého notasu:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: OC Plzeň

Příspěvekod Ivana » 15 lis 2010, 19:12

Tu je článok z Plzne, a Miro nie je ani na jednej fotke, tí usporiadatelia sú ozaj zvláštni,, veď im nalákal najviac divákov. Asi chceli urobiť hviezdu z tej Missky.
http://www.qap.cz/object/oc-plzen-slavi ... rticle.htm
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

PředchozíDalší

Zpět na Obchodní centrum Plzeň (Plzeň, CZ) 14. 11. 2010

cron