Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

OC Fontána v Karlových Varech

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod zariva_kometka » 13 lis 2010, 20:54

Na FB jsem našla už první fotky, tak dávám fotku jak vypadal Miro a Jaro :-P Kvalita nic moc, ale aspoň něco.


Obrázek

Obrázek
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Kaja » 13 lis 2010, 21:00

:D Čo sa nemali čas učesať, že nasadili tie čiapočky? Ale podarení sú.
Misuna, ďakujem, teším sa na fotky a mám radosť, že to dopadlo tak dobre a že sa Mirko páčil aj Tvojmu manželovi, iste aj iným ľuďom. :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Lenka » 13 lis 2010, 21:33

Ty jo i Jaro měl čepičku:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod ewilyn » 13 lis 2010, 21:53

Misuna píše:
Lenka píše:Nejčerstvější info z místa-bylo to super,prý snad neměli vůbec hrát ale měla být jen atogramiáda ale nakonec dali kluci asi 5 písniček.Miro měl kšiltovku a na tom kapuci moc mu to slušelo,holky byly v první řadě hodně lidí ale málo místa.Autogramka byla dlouhá ale holky nakonec počkaly na Mira a asi 15 minut si s ním popovídali,byl prý zlatej.
Zbytek holky napíšou podrobně tohle jsme napsala v rychlosti co mi volala debbie.
Teď mě štve že jsme nejela ale je to fakt daleko.


Je to tak, před chvilkou jsem se vrátila :D Moc hezký, Miro velice příjemnej...manžel z něj nadšený, písničky se mu moc líbily a že má novýho fanouška :D Fotky se hodně povedly :!: Pokusíme se je dát na wgz a možná i sem, ale neprve musíme zjistit, jakým způsobem :wink: A zpíval Kvapky, Last Forever, Baby a Suchý lad, víc si nevybavuju.


dakujem za info a fotky doporucujem hodit na rajce- nie je to zlozite a dobre pristupne :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Kaja » 13 lis 2010, 22:01

Tu je nejaké video - kvapky, nie veľmi kvalitné, ale dá sa.
http://www.facebook.com/?sk=messages&ti ... 1040903418
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Rous » 13 lis 2010, 23:31

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: můj repotr ( mini ) je ve stařenách, protože jsem vůbec
neviděla OC FONTÁNA K.V. A vůbec jsem se na něj nesápala, byla jsem statečná.
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod mari » 13 lis 2010, 23:34

Rous píše::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: můj repotr ( mini ) je ve stařenách, protože jsem vůbec
neviděla OC FONTÁNA K.V. A vůbec jsem se na něj nesápala, byla jsem statečná.

Ako sa ti páčil koncert ? Spieval dobre ? Jaro ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Rous » 13 lis 2010, 23:41

mari píše:
Rous píše::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: můj repotr ( mini ) je ve stařenách, protože jsem vůbec
neviděla OC FONTÁNA K.V. A vůbec jsem se na něj nesápala, byla jsem statečná.

Ako sa ti páčil koncert ? Spieval dobre ? Jaro ?

Byl boží, nakonec to jste věděli všichni dřív, než já. :wink:
Teď mě mrzí, že jsem se nevyfotila i s Jarouškem.
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Haňula » 14 lis 2010, 00:28

Lenka píše:Nejčerstvější info z místa-bylo to super,prý snad neměli vůbec hrát ale měla být jen atogramiáda ale nakonec dali kluci asi 5 písniček.Miro měl kšiltovku a na tom kapuci moc mu to slušelo,holky byly v první řadě hodně lidí ale málo místa.Autogramka byla dlouhá ale holky nakonec počkaly na Mira a asi 15 minut si s ním popovídali,byl prý zlatej.
Zbytek holky napíšou podrobně tohle jsme napsala v rychlosti co mi volala debbie.
Teď mě štve že jsme nejela ale je to fakt daleko.

Díky za pozitivní zprávy, Leni :D A nový podpiskarty jsou :thumbup:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Esti » 14 lis 2010, 00:47

Jaké překvápko z informací o dnešku teda! Těším se moc na více zpráv, zatím mne těší, že si to děvčata užily a že i snad fajn pokecaly! :D :thumbup: :thumbup:
Dnešní "imidž" kluků dost nezvyklá :shock: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Bára » 14 lis 2010, 01:48

Hezkou noc všem přeju. Návrat se poněkud opozdil, ty baby odtud jsou totiž neuvěřitelný (a to myslím jen v dobrém :D ) Koncert byl opravdu mini, jak píše Misuna, ale vzhledem k prostoru a množství lidí, to docela chápu. Vše se uskutečnilo na malém plácku u vchodu do centra a nikde v celém centru ani větší prostranství nebylo :evil: Lidí se shromáždilo hodně, a tak byl hlavní operační uzel celého centra prakticky ucpán. Zpíval skutečně jen čtyři skladby a následovala autogramiáda, kdy moderátor alespoň trochu zájemce usměrňoval, aby se to uvolnilo. Příjemná atmosféra. Nikoho jsem neslyšela, že by láteřil, že to bylo tak krátké. Jen nám se to moc nelíbilo, ale asi to nešlo jinak :roll: Miro v dobrém rozpoložení, asi se hlavně těšil na přejezd do Plzně a sliboval, že si užije plzeňské pivo. Snad bude zítra (teda dnes :) ) schopen vystupovat. Máme společnou fotku, kterou mně povinně musel udělat známý fotograf z pořádající agentury. Jedna je s holkama a jedna s Mirem. Jsem na to zvědavá, kdy mně je dodá :D Mám podepsané CD a asi jsem byla jediná, kdo je tam měl s sebou. Vyslala jsem pro podpis Jara, aby mně ta naše hvězda náhodou nezdrhla, než se na mě dostane řada :D Ve Fontáně jsme CD v prodeji ještě neviděly. Škoda, byl by zájem. Zítra pokračujeme zde v Plzni. Místa bude více, tak jsem na to zvědavá :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Esti » 14 lis 2010, 02:01

Bára píše:Hezkou noc všem přeju. Návrat se poněkud opozdil, ty baby odtud jsou totiž neuvěřitelný (a to myslím jen v dobrém :D ) Koncert byl opravdu mini, jak píše Misuna, ale vzhledem k prostoru a množství lidí, to docela chápu. Vše se uskutečnilo na malém plácku u vchodu do centra a nikde v celém centru ani větší prostranství nebylo :evil: Lidí se shromáždilo hodně, a tak byl hlavní operační uzel celého centra prakticky ucpán. Zpíval skutečně jen čtyři skladby a následovala autogramiáda, kdy moderátor alespoň trochu zájemce usměrňoval, aby se to uvolnilo. Příjemná atmosféra. Nikoho jsem neslyšela, že by láteřil, že to bylo tak krátké. Jen nám se to moc nelíbilo, ale asi to nešlo jinak :roll: Miro v dobrém rozpoložení, asi se hlavně těšil na přejezd do Plzně a sliboval, že si užije plzeňské pivo. Snad bude zítra (teda dnes :) ) schopen vystupovat. Máme společnou fotku, kterou mně povinně musel udělat známý fotograf z pořádající agentury. Jedna je s holkama a jedna s Mirem. Jsem na to zvědavá, kdy mně je dodá :D Mám podepsané CD a asi jsem byla jediná, kdo je tam měl s sebou. Vyslala jsem pro podpis Jara, aby mně ta naše hvězda náhodou nezdrhla, než se na mě dostane řada :D Ve Fontáně jsme CD v prodeji ještě neviděly. Škoda, byl by zájem. Zítra pokračujeme zde v Plzni. Místa bude více, tak jsem na to zvědavá :wink:


Díky za info, v Plzni přeji, ať je to zase skvělé!
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Jana » 14 lis 2010, 02:32

Kaja píše::D Čo sa nemali čas učesať, že nasadili tie čiapočky? Ale podarení sú.
Misuna, ďakujem, teším sa na fotky a mám radosť, že to dopadlo tak dobre a že sa Mirko páčil aj Tvojmu manželovi, iste aj iným ľuďom. :thumbup: :D

Fú, no asi tam fúkalo :wink: . Možno sa neodvážili ukázať prírodné mikado. :lol: Ale veď život je zmena.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Misuna » 14 lis 2010, 05:45

Jana píše:
Kaja píše::D Čo sa nemali čas učesať, že nasadili tie čiapočky? Ale podarení sú.
Misuna, ďakujem, teším sa na fotky a mám radosť, že to dopadlo tak dobre a že sa Mirko páčil aj Tvojmu manželovi, iste aj iným ľuďom. :thumbup: :D

Fú, no asi tam fúkalo :wink: . Možno sa neodvážili ukázať prírodné mikado. :lol: Ale veď život je zmena.


Myslím si to taky, neměli čas si udělat vlasy :D Pro mě to byl zážitek vidět je oba naživo. Jsou to milí a pohlední kluci, včera se mi splnil sen a snad jednoho dne uvidím i zbytek kapely :D V Plzni mají být tři vstupy, písniček tam zazní určitě víc. Trochu mě mrzí, že padla, čekáme totiž návštěvu. Ještě dodatečně opravuji, písniček bylo skutečně celkem pět...Miro zpíval ještě český Svět :wink:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod gatla » 14 lis 2010, 08:08

Misuno a Báro,díky za reportíky....ty fotky :shock: :shock: :shock:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

PředchozíDalší

Zpět na Obchodní centrum Fontána (Karlovy Vary, CZ) 13. 11. 2010