Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

OC Fontána v Karlových Varech

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Paula » 14 lis 2010, 09:09

Báro, ďakujem za info a dúfam, že vám výjde aj Plzeň a zaznie tam viac piesní :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Kaja » 14 lis 2010, 09:32

Aj ja ďakujem za reportíky. Aj keď to bolo krátke, zdá sa, že ste si prišli na svoje a dnes druhý diel. Tak držím palce, nech máte z toho zase pekný zážitok, kto sa tam vypravíte. To, že tam nebolo CD k dostaniu, to je naozaj škoda.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Návštěvník » 14 lis 2010, 09:49

Kaja píše:Aj ja ďakujem za reportíky. Aj keď to bolo krátke, zdá sa, že ste si prišli na svoje a dnes druhý diel. Tak držím palce, nech máte z toho zase pekný zážitok, kto sa tam vypravíte. To, že tam nebolo CD k dostaniu, to je naozaj škoda.

Ahojky já se připojuju a dík za vše. :arrow: :miro: :arrow:
Návštěvník
 

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod zariva_kometka » 14 lis 2010, 10:21

Návštěvník píše:
Kaja píše:Aj ja ďakujem za reportíky. Aj keď to bolo krátke, zdá sa, že ste si prišli na svoje a dnes druhý diel. Tak držím palce, nech máte z toho zase pekný zážitok, kto sa tam vypravíte. To, že tam nebolo CD k dostaniu, to je naozaj škoda.

Ahojky já se připojuju a dík za vše. :arrow: :miro: :arrow:


Taky děkuji za reportíky :-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod ewilyn » 14 lis 2010, 10:22

Bára píše:Hezkou noc všem přeju. Návrat se poněkud opozdil, ty baby odtud jsou totiž neuvěřitelný (a to myslím jen v dobrém :D ) Koncert byl opravdu mini, jak píše Misuna, ale vzhledem k prostoru a množství lidí, to docela chápu. Vše se uskutečnilo na malém plácku u vchodu do centra a nikde v celém centru ani větší prostranství nebylo :evil: Lidí se shromáždilo hodně, a tak byl hlavní operační uzel celého centra prakticky ucpán. Zpíval skutečně jen čtyři skladby a následovala autogramiáda, kdy moderátor alespoň trochu zájemce usměrňoval, aby se to uvolnilo. Příjemná atmosféra. Nikoho jsem neslyšela, že by láteřil, že to bylo tak krátké. Jen nám se to moc nelíbilo, ale asi to nešlo jinak :roll: Miro v dobrém rozpoložení, asi se hlavně těšil na přejezd do Plzně a sliboval, že si užije plzeňské pivo. Snad bude zítra (teda dnes :) ) schopen vystupovat. Máme společnou fotku, kterou mně povinně musel udělat známý fotograf z pořádající agentury. Jedna je s holkama a jedna s Mirem. Jsem na to zvědavá, kdy mně je dodá :D Mám podepsané CD a asi jsem byla jediná, kdo je tam měl s sebou. Vyslala jsem pro podpis Jara, aby mně ta naše hvězda náhodou nezdrhla, než se na mě dostane řada :D Ve Fontáně jsme CD v prodeji ještě neviděly. Škoda, byl by zájem. Zítra pokračujeme zde v Plzni. Místa bude více, tak jsem na to zvědavá :wink:


diki za reportik a uzite si Plzen :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Franci » 14 lis 2010, 11:41

Díki za reporty. Mirkovi to sluší v tej čiapke. :D A užite si Plzeň.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Lenka » 14 lis 2010, 15:23

Holky díky za reportíky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Leila » 14 lis 2010, 19:28

Dievčatá, díky za opis a teším sa, že sa vám to páčilo :D :D :D
btw ... podpiskarty sú pekné, aspoň že celkom nevidno "kadrnožku" :wink:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Lilie » 15 lis 2010, 12:49

Ahooooj všem! :P Odbornice na trenýrky už taky dorazila, všechno podstatné bylo řečeno :D , tak jen krátce:
Jj, písničky byly asi čtyři, prů fakt měla původně být jen autogramiáda, ale i tak jsme si to užily :wink:
Já zažila dobrodrůžo už na cestě, kdy nám autobus prohledávali policajti, někoho hledali, mě naštěstí (kupodivu :lol: ) néé, takže jen malé zdržení.....Pak, když jsem se ve Varech ptala, jak se dostanu k OC, nějaká snaživá paní mě posílala do úplně jiného OC, že prý je to jedno - obchůdky jsou tam ty samé :D
Se super děvčaty - Debbií, její sestrou, Bárou, Rous jsme si daly něco dobrého k snědku a kávičku a pak šly čekat na ten zázrak :lol: I přes věčné komentáře za námi o kouzelných úsměvech a podobných 3,14čovinách jsme si to užily :thumbup: (Btw: taky jste ve škole lepili žvýkačky pod "stoličky"? :D ).
Trenky byly fakt kostičkované, přemítaly jsme, jestli druhý den budou ty samé, ale byly bílé, takže pochvala: trencle si denně mění :D :lol:
Oba jsou fakt milí - Jaro si z mé nepřeberné nabídky žvýkaček vybral tu nejhorší možnou, žvýkal sice statečně, ale pro jistotu jsem mu poradila, kde je WC :D I společnou fotku máme :thumbup:
Jinak CD jsme nesehnaly ani ve Varech, ani v Plzni, vyprodáno :evil: , jeden snaživý hoch - prodavač nám místo toho nabízel Chodúra, ale protože jsme slušně vychované dámy, nedaly jsme mu ani po čuni :D
Přidám krátce Plzeň (jsem líná to psát do patřičného chlívku, no :D ), i přes čekání, za které :miro: nemohl, to bylo :thumbup: trvalo to dobrou hodinku a čtvrt, skvělý nářez, ještě kdyby lidi furt neječeli jako když píchne prase, nebo si aspoň počkali na konec písničky :lol:
Prostě celý víkend hodnotím na jedničku s hvězdičkou, měla jsem se jako v bavlnce :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Lenka » 15 lis 2010, 13:24

Lilie píše:Ahooooj všem! :P Odbornice na trenýrky už taky dorazila, všechno podstatné bylo řečeno :D , tak jen krátce:
Jj, písničky byly asi čtyři, prů fakt měla původně být jen autogramiáda, ale i tak jsme si to užily :wink:
Já zažila dobrodrůžo už na cestě, kdy nám autobus prohledávali policajti, někoho hledali, mě naštěstí (kupodivu :lol: ) néé, takže jen malé zdržení.....Pak, když jsem se ve Varech ptala, jak se dostanu k OC, nějaká snaživá paní mě posílala do úplně jiného OC, že prý je to jedno - obchůdky jsou tam ty samé :D
Se super děvčaty - Debbií, její sestrou, Bárou, Rous jsme si daly něco dobrého k snědku a kávičku a pak šly čekat na ten zázrak :lol: I přes věčné komentáře za námi o kouzelných úsměvech a podobných 3,14čovinách jsme si to užily :thumbup: (Btw: taky jste ve škole lepili žvýkačky pod "stoličky"? :D ).
Trenky byly fakt kostičkované, přemítaly jsme, jestli druhý den budou ty samé, ale byly bílé, takže pochvala: trencle si denně mění :D :lol:
Oba jsou fakt milí - Jaro si z mé nepřeberné nabídky žvýkaček vybral tu nejhorší možnou, žvýkal sice statečně, ale pro jistotu jsem mu poradila, kde je WC :D I společnou fotku máme :thumbup:
Jinak CD jsme nesehnaly ani ve Varech, ani v Plzni, vyprodáno :evil: , jeden snaživý hoch - prodavač nám místo toho nabízel Chodúra, ale protože jsme slušně vychované dámy, nedaly jsme mu ani po čuni :D
Přidám krátce Plzeň (jsem líná to psát do patřičného chlívku, no :D ), i přes čekání, za které :miro: nemohl, to bylo :thumbup: trvalo to dobrou hodinku a čtvrt, skvělý nářez, ještě kdyby lidi furt neječeli jako když píchne prase, nebo si aspoň počkali na konec písničky :lol:
Prostě celý víkend hodnotím na jedničku s hvězdičkou, měla jsem se jako v bavlnce :wink: :wink:

Lili ty mě zničíš :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Paula » 15 lis 2010, 14:09

Lili, opäť krásny úsmevný reportík :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Franci » 15 lis 2010, 15:39

Lilie a Leila sú naše komičky. :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Bára » 15 lis 2010, 16:12

http://www.oc-fontana.cz/cz V akcích už jdou zobrazit fotografie ze soboty. Lilie je tam krásná :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod zariva_kometka » 15 lis 2010, 16:18

Lili díky za report :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: OC Fontána v Karlových Varech

Příspěvekod Franci » 15 lis 2010, 16:38

Krásne fotky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Obchodní centrum Fontána (Karlovy Vary, CZ) 13. 11. 2010

cron