Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Choltice - klub Zámek

Příspěvekod Lilie » 16 bře 2010, 11:40

deppholl píše:
Lilie píše:
Dafi píše:
Luciinetska píše:http://www.zamekcholtice.cz/club/fotogalerie/2010_03_13_1/index.htm

Fotky ze soboty :)

Luci díky ,super fotky a dokonce naše holky Gatla s Lilii jsou tam pěkně vidět,jste kočky sluší vám to.


Děkuju :oops: Strašně mi slzely oči (kouř a b.bá řasenka) a všichni se mě pak ptali, co se mi stalo, že jsem brečela :lol:

Náhodou pěkný!!! A to byly všechny fotky takle přes zábradlí??? Ta soukromá byla bez něj, ne???


Bohužel to zábradlí tam bylo :? Ale natáhnout ručičky šlo :lol: (Ale nedat ji on první, já bych si to nedovolila :oops: ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod 12345 » 16 bře 2010, 11:47

Luciinetska píše:http://www.zamekcholtice.cz/club/fotogalerie/2010_03_13_1/index.htm

Fotky ze soboty :)


Že to oranžové triko bylo podnikové? :-) Takže tam měl Miro asi jen jedno

:D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Dafi » 16 bře 2010, 12:09

12345 píše:
Luciinetska píše:http://www.zamekcholtice.cz/club/fotogalerie/2010_03_13_1/index.htm

Fotky ze soboty :)


Že to oranžové triko bylo podnikové? :-) Takže tam měl Miro asi jen jedno

:D

Určitě bylo ,protože s pod šátku vykukuje logo zámek CHoltice.A oranžová mu taky sluší.
Lilie a sáhlas sis teda??Jsem zvědavá ,že?? :wink: :lol: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Lilie » 16 bře 2010, 12:17

Dafi píše:
12345 píše:
Luciinetska píše:http://www.zamekcholtice.cz/club/fotogalerie/2010_03_13_1/index.htm

Fotky ze soboty :)


Že to oranžové triko bylo podnikové? :-) Takže tam měl Miro asi jen jedno

:D

Určitě bylo ,protože s pod šátku vykukuje logo zámek CHoltice.A oranžová mu taky sluší.
Lilie a sáhlas sis teda??Jsem zvědavá ,že?? :wink: :lol: :oops:


Popsala bych ti to ( :oops: :oops: :oops: ), ale jsme ve veřejné části.... :lol: Zkusím něco navrhnout Andrewovi..... :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Dafi » 16 bře 2010, 12:28

Lilie píše:
Dafi píše:
12345 píše:
Luciinetska píše:http://www.zamekcholtice.cz/club/fotogalerie/2010_03_13_1/index.htm

Fotky ze soboty :)


Že to oranžové triko bylo podnikové? :-) Takže tam měl Miro asi jen jedno

:D

Určitě bylo ,protože s pod šátku vykukuje logo zámek CHoltice.A oranžová mu taky sluší.
Lilie a sáhlas sis teda??Jsem zvědavá ,že?? :wink: :lol: :oops:


Popsala bych ti to ( :oops: :oops: :oops: ), ale jsme ve veřejné části.... :lol: Zkusím něco navrhnout Andrewovi..... :D


Jo ,tak jestli to bylo až tak důvěrné tak to zas po tobě nemůžu chtít,mě stačilo napsat jenom jestli jo nebo ne.A stálo to za to??Blbá otázka,že??
:oops: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Lilie » 16 bře 2010, 12:29

Dafi píše:
Lilie píše:
Dafi píše:
12345 píše:
Luciinetska píše:http://www.zamekcholtice.cz/club/fotogalerie/2010_03_13_1/index.htm

Fotky ze soboty :)


Že to oranžové triko bylo podnikové? :-) Takže tam měl Miro asi jen jedno

:D

Určitě bylo ,protože s pod šátku vykukuje logo zámek CHoltice.A oranžová mu taky sluší.
Lilie a sáhlas sis teda??Jsem zvědavá ,že?? :wink: :lol: :oops:


Popsala bych ti to ( :oops: :oops: :oops: ), ale jsme ve veřejné části.... :lol: Zkusím něco navrhnout Andrewovi..... :D


Jo ,tak jestli to bylo až tak důvěrné tak to zas po tobě nemůžu chtít,mě stačilo napsat jenom jestli jo nebo ne.A stálo to za to??Blbá otázka,že??
:oops: :oops:


1) Ano
2) Anooooo :oops:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Dafi » 16 bře 2010, 12:53

Tak na té fotce s dvěma holkama vypadá opravdu jako nahý ,když pominu tem šátek kolem krku .Je to 15 fotka na 12stránce.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Sidney » 16 bře 2010, 13:01

gemini píše:


Kupte ty kšandy! :shock:


Ksandy su traky??? Ak ano, tak to mu nekupujte, takto je to dobre. :D
Tie gate mu nepadnu, ved ma opasok... Uz inak asi viem, preco povacsine tie cierne tricka, pre pripad vyzlecenia a zahodenia. Predsalen prist o tricko Calvin Klein, D&G, ED Hardy a podobne by bola skoda... :)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Macyáš » 16 bře 2010, 13:05

Sidney píše:
gemini píše:


Kupte ty kšandy! :shock:


Ksandy su traky??? Ak ano, tak to mu nekupujte, takto je to dobre. :D
Tie gate mu nepadnu, ved ma opasok... Uz inak asi viem, preco povacsine tie cierne tricka, pre pripad vyzlecenia a zahodenia. Predsalen prist o tricko Calvin Klein, D&G, ED Hardy a podobne by bola skoda... :)


Takhle značkově se nám ten kluk střapatá šatí ? No podivejme. To jsem nevěděla, ani nepostřehla ani bych to do něj neřekla.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Sidney » 16 bře 2010, 13:12

Macyáš píše:
Sidney píše:
gemini píše:


Kupte ty kšandy! :shock:


Ksandy su traky??? Ak ano, tak to mu nekupujte, takto je to dobre. :D
Tie gate mu nepadnu, ved ma opasok... Uz inak asi viem, preco povacsine tie cierne tricka, pre pripad vyzlecenia a zahodenia. Predsalen prist o tricko Calvin Klein, D&G, ED Hardy a podobne by bola skoda... :)


Takhle značkově se nám ten kluk střapatá šatí ? No podivejme. To jsem nevěděla, ani nepostřehla ani bych to do něj neřekla.


Len raz som si vsimla D&G tricko. To som myslela tak obrazne. Ze kvalitne a znackove tricko, alebo nejake pekne, sa odhadzuje tahsie ako cierna handra. :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Kaja » 16 bře 2010, 13:24

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod 12345 » 16 bře 2010, 13:31

Sidney píše:
Len raz som si vsimla D&G tricko. To som myslela tak obrazne. Ze kvalitne a znackove tricko, alebo nejake pekne, sa odhadzuje tahsie ako cierna handra. :D


Jj, to tričko mě taky zarazilo. Kluk jeden skromná :lol: :lol: :lol:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Leila » 16 bře 2010, 13:48

No, fotky sú pekné a vidno aj to, ako sa Mirko vyžíva v tom, že je polonahý /skoro nahý/ a aj si to patrične užíva! Obrázek :wink: Čím ďalej tým viac nadobúdam pociť, že náš blonďáčik asi vyznáva kult nahého tela :shock: Vidieť to aj na fotkách pred SS /nahý s gitarou, doma .../ :o
Len aby naozaj raz neprekvapil, že je nudista a možno nás aj pripravuje na leto a "full frontal" !!!!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Majka » 16 bře 2010, 13:56

Leila píše:No, fotky sú pekné a vidno aj to, ako sa Mirko vyžíva v tom, že je polonahý /skoro nahý/ a aj si to patrične užíva! Obrázek :wink: Čím ďalej tým viac nadobúdam pociť, že náš blonďáčik asi vyznáva kult nahého tela :shock: Vidieť to aj na fotkách pred SS /nahý s gitarou, doma .../ :o
Len aby naozaj raz neprekvapil, že je nudista a možno nás aj pripravuje na leto a "full frontal" !!!!! :lol: :lol: :lol:


věřila bych tomu, že tu nudapláž opravdu navštěvuje 8)

jinak fotky super, lilie a gatla pěkný holky, škoda jen toho zábradlí...

a ještě dotaz ta blondýnka nakrátko, stála poblíž lilie a pořád fotila, ta je taky ,,naše?" párkrát jsem ji viděla na FB, ale nevím o koho jde...
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Kaja » 16 bře 2010, 13:58

Leila píše:No, fotky sú pekné a vidno aj to, ako sa Mirko vyžíva v tom, že je polonahý /skoro nahý/ a aj si to patrične užíva! Obrázek :wink: Čím ďalej tým viac nadobúdam pociť, že náš blonďáčik asi vyznáva kult nahého tela :shock: Vidieť to aj na fotkách pred SS /nahý s gitarou, doma .../ :o
Len aby naozaj raz neprekvapil, že je nudista a možno nás aj pripravuje na leto a "full frontal" !!!!! :lol: :lol: :lol:


Hej, hej, on sa rád vyzlieka. Ale raz sa vyjadril, že do treniek by už nešiel, tak snáď mu ten názor vydrží. :D

Inak mám pocit, že od čias môjho mládí ten svet trochu skonzervatívnel. :) Ja mám akosi vžité, že je vcelku normálne, keď chlap zhodí tričko, pretože mu je napr. teplo. Teraz sa to už tak nenosí? :?: :) Mňa by vôbec nenapadlo, že je to nevhodné (ak by to nebolo na recepcii u prezidenta a pod. )
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Proběhlé koncerty

cron