Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Choltice - klub Zámek

Příspěvekod ewilyn » 14 bře 2010, 21:38

Macyáš píše:
Bára píše: Pohled krásnej, ale děsím se chvíle, kdy mu někdo za ty gatě v zápalu boje zatáhne, ty holky na něj furt ty ruce natahujou. To bude teprve mazec. Začneme asi jezdit hromadně, jednou to musí přijít. Není on nějakej rozdováděnej?


no to je ovšem ďábelská myšlenka. Ale já bych u toho nechtěla bejt. Chci si zachovat aspoň ten malinkatej prostor pro fantazii, který nám ještě Miro zanechal. Ale zdá se , že už jsou vidět první výsledky posilování nebo nečeho podobného. Ty ramena a paže mu narostly.


..to som si tiez vsimla :wink: ...ale snad sa neplanuje vyzliekat na kazdom konciku...to by bolo trochu lacne :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Lilie » 14 bře 2010, 21:45

Majka píše:
Bára píše:
gemini píše:
Majka píše:
Lenka píše:
Andrew píše:
kobitka píše:Diky za report Lilie a doufám ve fotečky

Tu jsou ;)
http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... -Choltice/

Díky za fotečky jsou krásný ještě že měl aspoň ten šátek,ale chybí mi tam ta společná :D :D :D :D :D


fotky supr, na té jedné má ty gatě proklatě nízko.... :lol:


To když vidím na koncertě, tak se nějak nedokážu soustředit na hudbu. Pořád mi v hlavě přepínají dvě myšlenky - na čem mu to drží a snad to drží dobře :D :D :D
No, ty bláho, to aby měl na zadku suchej zip, jinak si to fakt nedovedu vysvětlit.


no přesně, první co mě napadlo bylo, že kdyby se otočil, tak mu musí lézt celej zadek...no každopádně pěknej pohled, škoda že nebyl naživo :(


PŘESNĚ tak a LIVE :!: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Lilie » 14 bře 2010, 21:46

Majka píše:
ewilyn píše:Lilie, Hanula- diki za super report z koncertu, uz sa tesim do Blavy..

A k tym nohaviciam...no kto vie na com mu drzia :?: 8) :)


no nechcem pomyslet :oops: :oops:


Na mobilním telefonu? :D :D :oops:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Majka » 14 bře 2010, 21:51

Lilie píše:
Majka píše:
ewilyn píše:Lilie, Hanula- diki za super report z koncertu, uz sa tesim do Blavy..

A k tym nohaviciam...no kto vie na com mu drzia :?: 8) :)


no nechcem pomyslet :oops: :oops:


Na mobilním telefonu? :D :D :oops:


no to si neměla říkat...celou noc budu přemýšlet nad velikostí toho mobilu.. :oops: :oops: :wink:
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Dafi » 14 bře 2010, 23:03

Majka píše:
Lilie píše:
Majka píše:
ewilyn píše:Lilie, Hanula- diki za super report z koncertu, uz sa tesim do Blavy..

A k tym nohaviciam...no kto vie na com mu drzia :?: 8) :)


no nechcem pomyslet :oops: :oops:


Na mobilním telefonu? :D :D :oops:


no to si neměla říkat...celou noc budu přemýšlet nad velikostí toho mobilu.. :oops: :oops: :wink:

:D :D Jo,jo tak já si myslím,že velikost toho "mobilu"bude jako velikost mého prvního (tím myslím opravdového)mobilu.Tím chci říct ,že mám asi třetí a pokaždé o něco menší.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Lilie » 14 bře 2010, 23:05

Dafi píše:
Majka píše:
Lilie píše:
Majka píše:
ewilyn píše:Lilie, Hanula- diki za super report z koncertu, uz sa tesim do Blavy..

A k tym nohaviciam...no kto vie na com mu drzia :?: 8) :)


no nechcem pomyslet :oops: :oops:


Na mobilním telefonu? :D :D :oops:


no to si neměla říkat...celou noc budu přemýšlet nad velikostí toho mobilu.. :oops: :oops: :wink:

:D :D Jo,jo tak já si myslím,že velikost toho "mobilu"bude jako velikost mého prvního (tím myslím opravdového)mobilu.Tím chci říct ,že mám asi třetí a pokaždé o něco menší.


Takže do Liberce se mám těšit? :D :oops:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Andrew » 14 bře 2010, 23:08

Tak se uklidníme :) Nebo vám řeknu, jak mrňavej byl můj první mobil :lol:
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Bára » 14 bře 2010, 23:13

No alespoť všichni víme, proč v diskusi toho choltickýho klubu vládne nad tím koncertem taková euforie. Docela je chápu.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Paula » 14 bře 2010, 23:14


veľmi pekné fotky..božeee..nech už je posledný marcový deň :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Dafi » 14 bře 2010, 23:19

Andrew píše:Tak se uklidníme :) Nebo vám řeknu, jak mrňavej byl můj první mobil :lol:

Já ty mobily neměním tak často,tak ten můj první byl tak ,no jak bych to řekla slušně,tak akorát do ruky :oops: :oops: .dneska už jsou moc malé.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Kaja » 14 bře 2010, 23:31

Macyáš píše:
Bára píše: Pohled krásnej, ale děsím se chvíle, kdy mu někdo za ty gatě v zápalu boje zatáhne, ty holky na něj furt ty ruce natahujou. To bude teprve mazec. Začneme asi jezdit hromadně, jednou to musí přijít. Není on nějakej rozdováděnej?


no to je ovšem ďábelská myšlenka. Ale já bych u toho nechtěla bejt. Chci si zachovat aspoň ten malinkatej prostor pro fantazii, který nám ještě Miro zanechal. Ale zdá se , že už jsou vidět první výsledky posilování nebo nečeho podobného. Ty ramena a paže mu narostly.


Presne toto ma napadlo, keď som videla tie fotky. :) Tak musí zhodiť tričko, aby bolo vidieť výsledky jeho snaženia. :D Vyzerá naozaj čoraz lepšie a zahadzovanie zvrškov mi nijako nevadí, radi skontrolujeme pokroky v posilňovni, len tie gate sú fakt trochu riskantné. :D :oops:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 15 bře 2010, 00:06

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 15 bře 2010, 00:10

Kaja píše:
Macyáš píše:
Bára píše: Pohled krásnej, ale děsím se chvíle, kdy mu někdo za ty gatě v zápalu boje zatáhne, ty holky na něj furt ty ruce natahujou. To bude teprve mazec. Začneme asi jezdit hromadně, jednou to musí přijít. Není on nějakej rozdováděnej?


no to je ovšem ďábelská myšlenka. Ale já bych u toho nechtěla bejt. Chci si zachovat aspoň ten malinkatej prostor pro fantazii, který nám ještě Miro zanechal. Ale zdá se , že už jsou vidět první výsledky posilování nebo nečeho podobného. Ty ramena a paže mu narostly.


Presne toto ma napadlo, keď som videla tie fotky. :) Tak musí zhodiť tričko, aby bolo vidieť výsledky jeho snaženia. :D Vyzerá naozaj čoraz lepšie a zahadzovanie zvrškov mi nijako nevadí, radi skontrolujeme pokroky v posilňovni, len tie gate sú fakt trochu riskantné. :D :oops:

Ano, velký souhlas. U fotky č. 2 zvláště patrné. To jsou pazoury!!! Když porovnáte čím hrál na kytaru v Home.....
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod ewilyn » 15 bře 2010, 07:12

Davam to i sem- clanok v Blesku o "kalhotach proklate nizko" :

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... lhoty.html
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod gatla » 15 bře 2010, 10:07

ewilyn píše:Davam to i sem- clanok v Blesku o "kalhotach proklate nizko" :

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... lhoty.html

Kytarka a Domi-hned ty zkraje-pro vaši představu....
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

PředchozíDalší

Zpět na Proběhlé koncerty

cron