Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kevin Constner, Bratislava

Příspěvekod ewilyn » 26 bře 2010, 19:15

fanusicka píše:http://www.cas.sk/clanok/157932/video-kevin-costner-zeny-na-koncerte-saleli.html


Kaji, diki za super report...och, pocut WG s doprovodom klavira live musel byt zazitok :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kotě » 26 bře 2010, 20:17

ewilyn píše:
fanusicka píše:http://www.cas.sk/clanok/157932/video-kevin-costner-zeny-na-koncerte-saleli.html


Kaji, diki za super report...och, pocut WG s doprovodom klavira live musel byt zazitok :)

Já také děkuji!!! Krásně napsané a závidím (v dobrém) že si ho mohla slyšet naživo. Ta píseň z Robina Hooda.....OMG (rozvedu)
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Andrew » 26 bře 2010, 20:26

Leila píše:Ako sa to otvára alebo čo s tým treba robiť, aby som to videla??? :cry: :cry: :cry:

Pod těma reklamama je odkaz "Report z.doc", na ten klikneš a mělo by se to nabídnout ke stažení.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod 12345 » 26 bře 2010, 20:33

Kaja píše:Tak report je tu:

http://leteckaposta.cz/753362195


Kaja, díky moc za super report, jsi zlatá! :)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod ikka » 26 bře 2010, 20:43

Kaja píše:Tak report je tu:

http://leteckaposta.cz/753362195


Kaji, veľmi milo napísané. Tak mi to zohrialo srdiečko :) Niektoré pasáže som si prečítala viackrát. A super, že ste sa zabavili. Z tvojho reportu to fakt vyzeralo na skvelú atmosféru..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Leila » 26 bře 2010, 20:47

Andrew píše:
Leila píše:Ako sa to otvára alebo čo s tým treba robiť, aby som to videla??? :cry: :cry: :cry:

Pod těma reklamama je odkaz "Report z.doc", na ten klikneš a mělo by se to nabídnout ke stažení.

Díky za poučenie ! Z toho jasne vyplýva, aké je dôležité chodiť pravidelne do "školy" a nie sa flákať!!! :twisted:
A načase vymyslieť vtipy aj na čiernovlásky! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Haňula » 26 bře 2010, 21:30

Kaja píše:Tak report je tu:

http://leteckaposta.cz/753362195

Kaji, díky za úžasný, vtipně napsaný report :) Jsem ráda. že sis to užila. A ta WG s klavírem, tak to musel být doslova nadpozemský zážitek :) Jsem zvědavá na fotky, vůbec neva, že nebudou úplně dokonalý :)
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod Kaja » 27 bře 2010, 07:20

Tak som zase do 2,00 robila s tými fotkami, ale ešte ich musím pozmenšovať, aby sa dali vyexpedovať :) . No najprv musím ísť do roboty. Potom to už dokončím. Zdá sa, že nespáva nielen Miro, ale aj každý, kto s ním má čosi dočinenia. :D

Zatiaľ len taká ilustačná k článku, to bola naša výmena názorov s Mirom, celú tú fotku budem posielať iba Janke, to sú jej. :)

Obrázek

O tie názvy pesničiek som poprosila Janku, aby ich doplnila, ona mi to síce najmenej 3 krát vravela, ale ja som z toho nevyspatia taká vygumovaná, že ja to púšťam jedným uchom dnu a druhým von, v hlave mi nič neuviazne. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Míla » 27 bře 2010, 10:40

Kaja píše:Tak som zase do 2,00 robila s tými fotkami, ale ešte ich musím pozmenšovať, aby sa dali vyexpedovať :) . No najprv musím ísť do roboty. Potom to už dokončím. Zdá sa, že nespáva nielen Miro, ale aj každý, kto s ním má čosi dočinenia. :D

Zatiaľ len taká ilustačná k článku, to bola naša výmena názorov s Mirom, celú tú fotku budem posielať iba Janke, to sú jej. :)

Obrázek

O tie názvy pesničiek som poprosila Janku, aby ich doplnila, ona mi to síce najmenej 3 krát vravela, ale ja som z toho nevyspatia taká vygumovaná, že ja to púšťam jedným uchom dnu a druhým von, v hlave mi nič neuviazne. :)
AHOJKY.TAK VIDÍM,ŽE SE TI TO PODAŘILO.VIDĚT HO NA VLASTNÍ OČI A TAK Z BLÍZKA. :) JÁ VÍM,ŽE JSEŠ SPOKOJENÁ.ZÁŽITKŮ PLNO.MÍLA :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Dafi » 27 bře 2010, 10:52

Kaji děkuji taky ,super se ti to povedlo vystihnout atmosféru adoufám,že ta "malá bestie"nám bude dál motat hlavy a my si nebudeme muset připouštět jestli není něco z naším zdravím v pořádku.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Macyáš » 27 bře 2010, 10:58

Kajo, perfektní report... .strašně mě to potěšilo. Né, že by se mi Miro v roli tanečníka nějak zprotivil, ale spíš to na mě nějak správně nepůsobí, i když tancuje dobře. Tohle jsem však potřebovala. Aby mi někdo připomenul jak skvěle funguje na pódiu a že je to ten náš milý chlapec mimo něj. Fakt dík.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod 12345 » 27 bře 2010, 12:10

Kaja píše:Tak som zase do 2,00 robila s tými fotkami, ale ešte ich musím pozmenšovať, aby sa dali vyexpedovať :) . No najprv musím ísť do roboty. Potom to už dokončím. Zdá sa, že nespáva nielen Miro, ale aj každý, kto s ním má čosi dočinenia. :D

Zatiaľ len taká ilustačná k článku, to bola naša výmena názorov s Mirom, celú tú fotku budem posielať iba Janke, to sú jej. :)

Obrázek

O tie názvy pesničiek som poprosila Janku, aby ich doplnila, ona mi to síce najmenej 3 krát vravela, ale ja som z toho nevyspatia taká vygumovaná, že ja to púšťam jedným uchom dnu a druhým von, v hlave mi nič neuviazne. :)


Jaká výměna názorů? :D

Díky za fotku :wink:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Franci » 27 bře 2010, 13:11

Tak kukala som tie noviny a povedali ste, že tam bude aj Mirkovo vyjadrenie. žiadné tam nebolo. Tak som len sedela na posteli a Obrázek
Inak pesnička z Robina Hooda Obrázek Nemám slov, proste Obrázek
Kajin report Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Kaja » 27 bře 2010, 14:25

12345 píše:
Kaja píše:Tak som zase do 2,00 robila s tými fotkami, ale ešte ich musím pozmenšovať, aby sa dali vyexpedovať :) . No najprv musím ísť do roboty. Potom to už dokončím. Zdá sa, že nespáva nielen Miro, ale aj každý, kto s ním má čosi dočinenia. :D

Zatiaľ len taká ilustačná k článku, to bola naša výmena názorov s Mirom, celú tú fotku budem posielať iba Janke, to sú jej. :)

Obrázek

O tie názvy pesničiek som poprosila Janku, aby ich doplnila, ona mi to síce najmenej 3 krát vravela, ale ja som z toho nevyspatia taká vygumovaná, že ja to púšťam jedným uchom dnu a druhým von, v hlave mi nič neuviazne. :)


Jaká výměna názorů? :D

Díky za fotku :wink:


To bolo, keď som ich fotila s Jankou. On chcel zdrhať a ja som sa ho pokúšala udržať na mieste. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 27 bře 2010, 14:29

Franci píše:Tak kukala som tie noviny a povedali ste, že tam bude aj Mirkovo vyjadrenie. žiadné tam nebolo. Tak som len sedela na posteli a Obrázek
Inak pesnička z Robina Hooda Obrázek Nemám slov, proste Obrázek
Kajin report Obrázek



Je tam, toto je Mirove vyjadrenie: " Koncert byl fantastický, vůbec bych to do něj neřekl, že umí tak skvěle zpívat, atmosféry byla skvělá, když před písní mluvil, tak ženský ječely, no vypadal dobře, na svůj věk je stále fešák," prozradil Blesk.cz Miro Šmajda. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Proběhlé koncerty

cron